2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 343 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6181887 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Furkan Sarper

Kadroda devamli bir zirkulasyon olmasi iyidir doymuslari ayiklayacaksin ki her zaman yarismaci bir takim in olsun bence doymuslar Cenk, Oguzhan ve Q7 satilmali yerlerine ya yeni oyuncu yada alt yapidan takviye edilmeli :bandit:

doymuşluktan kastımız ne?

klup tarihimzde ilk defa cl gruplarından çıkmak mı? yoksa 7sene sonra kazandığımız arka arkaya alınan 2 şampiyonluk mu? eğer bunlar doyuruyorsa kimi alırsak alalım 1 sene sonra satmamız gerekicek zira :) ki yaşları itibariylede muadillerini almaya kalktığımızda bu piyasada 30 40 m euroların çıkacağı gerçeğide var. ha altyapı derseniz tek örnek necip var elimizde. yeterli geliyor mu size bilmiyorum bana gelmiyor

Çevrimdışı İhsan

oguzhanın son 2 sezonda iyi oynadıgı mac sayısı kac abi :alala: senol günesin ilk sezonu iyiydi. gecen sezon ve bu sezon pek tatmin etmedi performansı.

Oğuzhan kötü dediğimiz zamanlarda bile zaman zaman iyi oynadı.

Toplam 102 maç oynayıp 36 gole katkıda bulundu. Tahminen toplam 70-75 maçta gayet iyi performans gösterdi.
5 milyona satmak aklım almaz...
Üstelik şampiyon olmak istiyorsak Ozzinin tekrar iyi performans sağlamasından geçiyor. Satılmasından değil.

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Burda Negredoyu beğenmeyenler var hayret ediyorum
ben Negredo ya güveniyorum.

Ben Negredoyu beğeniyorum ama fazla gol beklemiyorum. Kendisi golcü değil.
Kariyer boyunca tek bir sezon 20 üzeri gol atmış.

BU sezon 13-15 gibi gol atsın öpüp başımıza koyalım
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Furkan Sarper

Oğuzhan kötü dediğimiz zamanlarda bile zaman zaman iyi oynadı.

Toplam 102 maç oynayıp 36 gole katkıda bulundu. Tahminen toplam 70-75 maçta gayet iyi performans gösterdi.
5 milyona satmak aklım almaz...
Üstelik şampiyon olmak istiyorsak Ozzinin tekrar iyi performans sağlamasından geçiyor. Satılmasından değil.

kesinlikle bunun için devre arası bazı oyuncuların çok daha fazla çalışıp beşiktaşı kenar pas orta tekelinden kurtarması gerekiyor, transfer olma durumuna bakılmaksızın, yoksa bu maç başı ortalama orta sayılarıyla ozi tolgay direk boşa çıkıyor etkisiz elemen oluyorlar

Çevrimdışı İhsan

Oguzhan ve Cenk’in misyonu doldu. Hele ki Oguzhan’dan faydadan fazla zarar goruyoruz. Ikiside gidebilir, ozellikle Oguzhan’in yerini doldurmak zor degil.

Babel-Çin olayi ne? Kim diyor

Şu an ki formunda yeri tabi dolar. Ama iyi bir Ozzinin yerine 30mio altında kimi alacaksın nasıl dolduracaksın?  :alala:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Rasim

doymuşluktan kastımız ne?

klup tarihimzde ilk defa cl gruplarından çıkmak mı? yoksa 7sene sonra kazandığımız arka arkaya alınan 2 şampiyonluk mu? eğer bunlar doyuruyorsa kimi alırsak alalım 1 sene sonra satmamız gerekicek zira :) ki yaşları itibariylede muadillerini almaya kalktığımızda bu piyasada 30 40 m euroların çıkacağı gerçeğide var. ha altyapı derseniz tek örnek necip var elimizde. yeterli geliyor mu size bilmiyorum bana gelmiyor
Kardesim benim demek istedigim her sene ayni kadroyla cikamassin her sene 2-3 oyuncu satilip yerlerine yenisi koyulmasi lazim ha alt yapindaki oyuncular yetersizse transfer yapacaksin :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı İhsan

ben bu eski oyuncuları geri getirme sevdasını anlamıyorum

Ben de anlamıyorum. Çok azdır tekrar gelip faydalı olması. Bir tek sergen be Q7 de faydasını gördük. Başkasını hatırlayan var mı?

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

kesinlikle bunun için devre arası bazı oyuncuların çok daha fazla çalışıp beşiktaşı kenar pas orta tekelinden kurtarması gerekiyor, transfer olma durumuna bakılmaksızın, yoksa bu maç başı ortalama orta sayılarıyla ozi tolgay direk boşa çıkıyor etkisiz elemen oluyorlar

Kanat ataklarımız çokluğu birazda Ozzi ve Taliscanın formsuzluğundan kaynaklanıyor.
Totosu tutuşan topu Q7ye atıyor. Sorumluluk alıp dikine oynamıyor.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Kardesim benim demek istedigim her sene ayni kadroyla cikamassin her sene 2-3 oyuncu satilip yerlerine yenisi koyulmasi lazim ha alt yapindaki oyuncular yetersizse transfer yapacaksin :bandit:

Evet haklısın.
Sirkulasyon önemlidir. 3-4 sat, 2-3 al, 1-2 kendin yetiştir.

Devre arası 5 oyuncu satılsın diyeni ciddiye almamak lazım. CL ye zaten o kadar oyuncu değiştirerek yazamıyoruz !!!!
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Furkan Sarper

Kanat ataklarımız çokluğu birazda Ozzi ve Taliscanın formsuzluğundan kaynaklanıyor.
Totosu tutuşan topu Q7ye atıyor. Sorumluluk alıp dikine oynamıyor.

abi inan toto tutusması değil, q7nin o top atılmadığında yaptığı surat hareketlerini triplerini görmemek için atıyorlar, artık bunu anladım, bütün çözümler aynı yola çıkıyor bizim önceliğimiz transfer değil el frenlerinden kurtulmak

kim bunlar

içerdeki maçlarda atiba (medel tolgay/ozi geri ikilisi içerde iş görür)
ve genel olarak q7ye verilen bütün hücum planlaması

Çevrimdışı İhsan

abi inan toto tutusması değil, q7nin o top atılmadığında yaptığı surat hareketlerini triplerini görmemek için atıyorlar, artık bunu anladım, bütün çözümler aynı yola çıkıyor bizim önceliğimiz transfer değil el frenlerinden kurtulmak

kim bunlar

içerdeki maçlarda atiba (medel tolgay/ozi geri ikilisi içerde iş görür)
ve genel olarak q7ye verilen bütün hücum planlaması

Birinin mimiklerini görmemek için topu atıyorsa ona forma ağır gelmez mi?
Q7 nin gçrevi kendini gösterip top istemek.
MAalesef diğerleri ayni şekilde istekli değiller. Fazla saklanıyorlar
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Ben de anlamıyorum. Çok azdır tekrar gelip faydalı olması. Bir tek sergen be Q7 de faydasını gördük. Başkasını hatırlayan var mı?
faydasında değilim ben abi sanki dünyada futbolcu kalmamış 2 yıldır sosa gomezden başka isimler konuşulmuyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

dani parejo yada enzo perez gelsin orta saha şenlensin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı İhsan

dani parejo yada enzo perez gelsin orta saha şenlensin

@levitate sen neler biliyorsun kardeşim.
Bunları öğreneceğine ders caliş sana yahu...  :evillol: :evillol:

Gerçekten kim bunlar ?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

faydasında değilim ben abi sanki dünyada futbolcu kalmamış 2 yıldır sosa gomezden başka isimler konuşulmuyor

Gomez den kurtulduk.
Bir Sosa kaldı... :bandit:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Kaç Yeni oyuncuyu CL oyuncu listesine yazabiliyoruz ?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ardiles

oos için adayın var mı @underworld
buradaki yorumu bir arkadaşın iyiliği için sildim. senin yorum altta kaldı
[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2017, 03:19:32 ardiles ]

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Pascal..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

OOS nobetindeyim
Ozaman geçmiş olsun o nöbet bitmez :D

Gelirse , Arda o bölgede oynatılır
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bu linkte de "Cenk Tosun anlaşması sağlandı yaklaşık 20 milyon Sterlin + Niasse Takası diyor Everton ile".. Güzel olurdu :tabe:

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu linkte de "Cenk Tosun anlaşması sağlandı yaklaşık 20 milyon Sterlin + Niasse Takası diyor Everton ile".. Güzel olurdu :tabe:
1700 takipçisi olan vasat bir hesap.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

yenimi duydun bir haftalık dedikodu bu. Evertonun böyle bir salaklık yapması
için başkanlarının kafayı yemiş olması yada niassenın kanser falan olması lazım
adam 8 maçda 422 dakika oynamış epl de 5 gol 1 asist yapmış bir sorunu yoksa hayatta üste para verip takas
yapmazlar. epl de 84 dakikada bir gol atmış cenk Türkiye de böyle bir istatistik yakalamadı daha.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

yenimi duydun bir haftalık dedikodu bu. Evertonun böyle bir salaklık yapması
için başkanlarının kafayı yemiş olması yada niassenın kanser falan olması lazım
adam 8 maçda 422 dakika oynamış epl de 5 gol 1 asist yapmış bir sorunu yoksa hayatta üste para verip takas
yapmazlar. epl de 84 dakikada bir gol atmış cenk Türkiye de böyle bir istatistik yakalamadı daha.

Neden olmasın ki? 20 milyon sterlin 22 milyon euro falan yapıyor. Niasse takımında sürekli oynayan bir oyuncu değil. Geçen sene sağa sola kiralanmıştı. Cenk'in değerini küçümsüyorsun bence. Şu an ara transfer döneminin en gözde oyuncularından ve taliplisi de çok.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Q7 Hersey için teşekkürler diyerek instagramda resim paylaşmış. Yoksa yoksa?

Etiketler: