2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 326 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172567 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Alper1903

Come To Beşiktaş t-shirtleri satışa çıkıyorsa yanına promosyon olarak Costa'yı vermeleri lazım. Kuru kuruya olmaz  :biggrinking:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Temmuz 2017, 13:55:20
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Sikaryone var daha
tosiç ve eşi gündemden düşmüyor habere bak koku almışmış :akuma:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı benyv-

Come To Beşiktaş t-shirtleri satışa çıkıyorsa yanına promosyon olarak Costa'yı vermeleri lazım. Kuru kuruya olmaz  :biggrinking:

Bence T-shirtlerin fiyatını düşük tutsunlar, 2 milyon kişi halinde giyip Costa'nın evine yürüyelim.  :D

Çevrimdışı mylife1903

O haberi yazanin akrabalarindan koku almak lazim
@cursedofdragon bi baksin sonra hep beraber dalalim

Çevrimiçi murat baltacı

Cenk ile de şampiyonluğu kaptıracağımızı düşünmüyorum, bizdeki oyun gücü Türkiye'de başka bir takımda yok. Yine en çok Başakşehir zorlar bizi.
Cenki seviyoruz ama bizde yardımcı forvetten öteye geçemez geçen sezon kıl payı şampiyon olduk ligin ikinci yarısı aboubakar açılmasaydı şampiyonluğu kaptırabilirdik hatta başakşehir değilde fb gs ile çekişiyor olsak yine şampiyonluk tehlikedeydi geçen sene abou cenk ile birlikte kıl payı şampiyon olmuşken bu sene rakipler güçlenmiş hırslanmışken cenk ile yürüyebilme ihtimalimiz yok.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi underworld

Beşiktaş      2 - 2       Galatasaray
Beşiktaş      1 - 1       Başakşehir
Fenerbahçe   0 - 0      Beşiktaş
Galatasaray   0 - 1      Beşiktaş
Başakşehir   3 - 1      Beşiktaş
Beşiktaş      1 - 1       Fenerbahçe

Beşiktaş      0 - 1       Fenerbahçe  **
Beşiktaş      1 - 1       Galatasaray  **

Beşiktaş      1 - 1       Dynamo Kiev
Beşiktaş      1 - 1       Napoli
Beşiktaş      3 - 3       Benfica

Hesabı iyi yapmak lazım.
biz şampiyonuz biz tamamız falan dersek ambargo falan olmaz.

Sol stoper  , Golcü ve Sağ kanat dahala eksik . Bu üçlünün yeri tam dolmadan seneye daha güçlü olacaz diyemeyiz.

Çevrimdışı benyv-

Cenki seviyoruz ama bizde yardımcı forvetten öteye geçemez geçen sezon kıl payı şampiyon olduk ligin ikinci yarısı aboubakar açılmasaydı şampiyonluğu kaptırabilirdik hatta başakşehir değilde fb gs ile çekişiyor olsak yine şampiyonluk tehlikedeydi geçen sene abou cenk ile birlikte kıl payı şampiyon olmuşken bu sene rakipler güçlenmiş hırslanmışken cenk ile yürüyebilme ihtimalimiz yok.

Santrafor zaten alınacak kesin olarak. Ben alınmasa dahi, böyle olacağına ilişkin fikrimi belirttim, diğer takımlardan istikrar açısından üstün olduğumuzu vurgulayarak.

Çevrimiçi Necmi

Peki burada bu kadar denetci ve Yonetici varken neden bir cok uye sadece @Berat a tepki koyuyor neden sadece Berati engelliyor bunu hic dusundun mu abi ? @Necmi

Demekki burada hatali olan bizler değiliz..

Ben 3 senedir buradayim Berattan baska toplu olarak tepki koyulan baska 1 tane denetci veya yonetici gormedim , surekli onu korumak yerine uyarsan daha mantikli olmaz mi

Söylemlerin ve eylemlerin birbiriyle uyuşmuyor abi kusura bakma , surekli Benim icin her Beşiktaşlı esittir diyorsun ama Berati surekli koruyup kolluyorsun , kayiriyorsun , haksiz oldugu halde her tartsimada onu hakli çıkartıyorsun

Her mesajı buram buram Ego - Ukalalik ve saygisizlik dolu

Neden kimse @Tolga ile @FARUK ile @Efe abi ile veya siz büyüklerimizle tartışmıyor da sadece @Berat ile tartisiyor ? Hep biz mi suçluyuz ?

22 yasinda adam burada herkese saygısızlık yapsın , ukalalik yapsin Egosunu tatmin etsin bizde susalim ne guzel dunya..
seninle alakası olmayan her konuya müdahil oluyorsun umarım
ceza tatmin etmiştir. devam edersin noposta dönecek.
yaptığın resmen trollük bunun farkındasındır umarım.

Çevrimdışı sermet00

Geriye gittik derken :alala:

Mevcut kadromuzu koruduk , sadece Abou gitti , tamam Marcelo da gitti o buyuk kayip ama yerine gelen adam Dunyanin tartışmasız en iyi 5 stoperinden biri olan Pepe

Simdi biz bir tek Abou gitti diye mi geriye gittik :alala:
İyi stoper gitti iyi stoper geldi.
Santrafor gitti gelmedi,gelecek büyük ihtimal ama bugünkü kadro üzerinden konuştum zaten.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

seninle alakası olmayan her konuya müdahil oluyorsun umarım
ceza tatmin etmiştir. devam edersin noposta dönecek.
yaptığın resmen trollük bunun farkındasındır umarım.
Klasik @Necmi abi hic şaşırmadım Cezayi yine bize kestin her zamanki gibi aman @Berat a dokunma hic o Beşiktaşlı biz değiliz :ok:

Ayrica konu benimle de alakali oyuzden mudahil oldum

Burada bu kadar adam bikmis usanmis artık Berattan ama sen hala onu koru bize Ceza ver
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Klasik @Necmi abi hic şaşırmadım Cezayi yine bize kestin her zamanki gibi aman @Berat a dokunma hic o Beşiktaşlı biz değiliz :ok:

Burada bu kadar adam bikmis usanmis artık Berattan ama sen hala onu koru bize Ceza ver
3 gün nopost hayırlı olsun sen kaşındın

Çevrimiçi Necmi

geçen sene nasıl kılpayı şampiyon olduk :alala:
geçen sene biz sallana sallana şampiyon olduk hiç kasmadık bile kendimizi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Temmuz 2017, 14:19:34
3 gün nopost hayırlı olsun sen kaşındın
yunusun geçen ki nopostunda pepe geldi.
yine nopost yoksa mangala mı geliyor :busted_cop:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

Beni de banlasinlar da gomez geri donsun

Çevrimiçi Necmi

bu arada forumun ilk zamanlarını hatırlıyormusun herkes senden bıkmışdı yaka
silkiyordu bana seninle ilgili her allahın günü 5-6 şikayet geliyordu hep neden tahammül ediyorsun
diyorlardı. o gün söylenenleri dinlemiş olsam sen şu anda forumda yazmıyor olurdun.
kimseyi koruduğum falan yok bu forumda yanlış yaparsa yöneticininde üyeliği silinir bunun
örneklerini daha önce yaşadık. kendi art niyetli bakışınla bütün forum şikayetci diye genelleme
yapma şikayet eden bir iki kişi ve nedenleride çok belli.
sıkıldım artık bundan sonra forum yöneticileriyle alakalı foruma tek mesaj atarsan direk tartışmasız
7 gün nopost alacaksın. Bir sıkıntın varsa özelden anlat derdini. forumda gösteri yapmaya kalkarsan
bedeli olacak bunun.
senin cevap yazamayacağını bilerek yazmak keyifli oluyormuş :bandit:

Çevrimiçi Necmi

iyi bundan sonra transfer sezonlarında bolcana totem yaparız :D

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Temmuz 2017, 14:26:06
Beni de banlasinlar da gomez geri donsun
tankı bile durduran stoperimiz var
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Koa_lAA

Bence T-shirtlerin fiyatını düşük tutsunlar, 2 milyon kişi halinde giyip Costa'nın evine yürüyelim.  :D

50 TL diolar ama emin deilim

Çevrimiçi Necmi

İyi stoper gitti iyi stoper geldi.
Santrafor gitti gelmedi,gelecek büyük ihtimal ama bugünkü kadro üzerinden konuştum zaten.
adamların şino podo ve bruma gitti yerlerine gelene bak biz kadroyu koruduk
her halukarda forvet alınacak marcelo gitti yerine pepe geldi kalite düşmedi arttı
onun dışında giden oyuncular zaten süre almayan oyunculardı.
kalite sadece giden gelenle artmaz sezon başı katılmamış babel vardı şimdi daha yüksek
randıman alacağız geldi uyumsuz ve peşinden uzun süreli sakatlık yaşayan talisca vardı
şimdi çok daha fazla katkı verecek gelip sakatlanan caner vardı oda katkı sunacak aslında
geçen seneden daha iyi durumdayız. renkliler güçlenmedi başakşehirde geçen sene
en fazla gol atan iki oyuncusu pektemek cengizi kaybetti gelenlerin onların yerini doldurup doldurmayacağı
tartışılır. stoperlerini kaybettiler yani güçlendiler demek hayal satmak olur önce bir görmek lazım gidenleri bırak geçmeyi
yerleri dolacakmı. sezonu erken açtılar avrupada devam edebilirlerse göreceğiz ne kadar sürdürülebilir başarıları olacak
erken konuşmamak lazım. Beşiktaş mevcudu korudu. üstüne koyar ama alta düşmez ama rakiplerin
tamamı soru işareti o nedenle peşin konuşma

Çevrimdışı cursedofdragon

China Daily: "Türk futbol kulübü, Türkiye ve Çin halkı arasında güçlü bağ kuruyor. İpek Yolu Projesi'nde sportif misyonu Beşiktaş üstlendi."

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

dolaşımdaki hisse sayısı artıyor bedelli artırım yaptılar fiyatta son kapanışa göre düşer.
elinde hisse olanlar hisse başı 1 tl vererek artırıma katılırlar...

tesekkurler
Yorgo

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

boyel  habercilik mi olur ya? Haber diline bak . Tosicin yeridne olsam  gazeteyi de  muhabiri de dava ederim!  :akuma:  Y..sak herifler.. Ulkede zaten bir  seviyesizlik bir egitimsizlik, lumpenlik ..  :akuma:
Yorgo

Çevrimiçi murat baltacı

Santrafor zaten alınacak kesin olarak. Ben alınmasa dahi, böyle olacağına ilişkin fikrimi belirttim, diğer takımlardan istikrar açısından üstün olduğumuzu vurgulayarak.
İşi şansa bırakmayalım kardeşim burası Türkiye ne zaman ne olacağı belli olmaz biyerlerden emir gelir bir bakmışsın hakemler rakipler hepsi üstümüze gelir sıkıntı yaşarız iki sene önce fenerin yaptığını bu sene gs yapıyor son kozlarını oynuyolar fenerde boş durmuyor sessiz ve sinsiler aykutla bir hava yakayıp lige iyi başlarlarsa kendilerini yine dev aynasında görecekler keza başakşehirde iyi hamleler yapıyor bu sene iki renkliyide geride bırakıp başakşehirle yarışırsak ve Şampiyonluğu elde edersek ligin kırılma senesi olacaktır juventus olabilmemiz için bu sene kilit sene bence üzerine birde bu sene veya önümüzdeki sene uefa kupası eklersek beş altı sene önümüze çıkacak takım olmaz.

o yüzden forvetinde kanatında iyisini almamız lazım çıtayı avrupada başarı olarak koyalım kadroyu öyle kuralım o kadro ligi zaten götürecektir. mangala-lens-gignac bermuda şeytan üçgeni gibi şu kalitede hamlelerle renklileri ağlatırız tam ayağa kalkmaya yeltenirken kafalarına vura vura şampiyon olmamızın hazzı muhteşem olacaktır.
BeŞiKtAşK

Etiketler: