31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Tarih : 14.05.2015 Saat : 19:45 Stadyum : Manisa 19 Mayıs Stadyumu Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 132137 defa] 31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Deniz

Gevezelik etme...! @Deniz efendi...! Kadro görünce kazanmak için çıkan kadro diyorsun...!
5-6 hafta  seni  sırtlayan Töre 1-2 maç için silecek misin (silersin pardon)
Neredeyse 20 gol atan Ba formsuz diye yedek mi atacaksın ? (PArdon atarsın)
2 mac mi?adam son 9 macta sadece 1 gol atmis sen neden bahsediyorsun :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı gethaylen

6 senedir sabrediyoruz yetmiyor mu ?
6 senedir kime sabrettik? Her sene Teknik Direktör değiştirdik neredeyse. Bizim sabrettiğimiz falan yok. Çok sabırsızız. Rakipler üzerine baskı kuracağımıza kendi kendimize baskı kuruyoruz.Sonuç ortada...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şampiyonluk özlemi 7 yıla çıkıyor bu arada.

Git gide 10 yılda 1 şampiyon olan takım hüviyetine kavuşmak üzereyiz.
Bence herşey daha da kötüleşecek.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:47:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
kibirin bielsa kadar olduğunu biliyorum. adamın kazanma istatistiği %56 ama maç başına gol ortalaması 3. Türkiye gibi bir ligde 3 tane attığı her maçı kazanır gerçeği var ama.

o bize maç kazandırsın biz onu kibiriyle severiz bilici gitarıyla sevdiğimiz gibi.

Burada 3.. Çok zor hatta imkansız.

yüzde 56 da yetmiyor biliyorsun yüzde 70 görmesi lazım 70 puan için. kalanı da beraberliklerden çıkar.

Bielsa ondan da beterdir haklısın o konuda
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Tolga Yoruluyor kapasitesi belli adam derman kalmıyor keyfinden mi çıkartıyor bir ileri bir geri atak çıkar atak kez sağa git sola git....! @Deniz efendi PES oyunu zannediyorsun maç içinde sakatlığı  kapatıyorsun sanırım...!
Dogru tore cok diri :))))
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bizim takıma CİN gibi bir hoca lazım.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA bu akşam yalçın ayhan olsa o golü yine yemezdik tıpkı bu sene en az 4 tane golü yemeyeceğimiz gibi. yalçın ayhan transferine kim karşı çıktı. :alala:
Yalçınla alakalı değil ersan la alakalı 2 dk sağ ayakla kayıyor solla uzansa topa dokunacak kart görmeyecek...!
Sivok hatalı oldugunu gördün mü Oynadıgı maçlarda...!
@Yakup bizim bazı oyuncular bizim kalitemizde  değil kadro da bunlar var...!

Çevrimdışı cisse557

Geçti kardeşim o günler. Futbol artık çok değişti. Şu romantikliği bırakın.
Nerede geçti abi? Bu yıl dünyanın en pahalı transferi Bale 1 maç kötü oynadı diye ıslıklandı, Modric saldırıya uğradı. Yoksa Real Madrid taraftarı HalaRomantik mi?

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:49:16
  • Beşiktaş / Bodrum
6 senedir kime sabrettik? Her sene Teknik Direktör değiştirdik neredeyse. Bizim sabrettiğimiz falan yok. Çok sabırsızız. Rakipler üzerine baskı kuracağımıza kendi kendimize baskı kuruyoruz.Sonuç ortada...

Mesele sabır değil. Aslında 3 yıldır iyi sabretti taraftar. Çünkü 3 yıllık bir enkaz vardı üstüne bir de böyle 3 yıl etti 6.

Biz doğru adamı yapıya uyan adamı bulmadan sabretsek de hikaye bence.

Belli bir yaşın üstünde kazanmayı bilen ve mutlaka oyuncu eğitmeyi yönetmeyi bilen adam lazım.

Bilic bu sezondan sonra olmayan özgüvenini de kaybedecek fena halde.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Ali riza efendi geldi ,sallapati nerde ozletti kendini :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Töre nedense hiç ayakta duramadı. Bu sezonki EN KÖTÜ maçıydı kesinlikle. Üstelik herkesi dizerek brugge ağlarını sarstığından beri düşüşü çok hızlıydı malesef. Ortada bir problem olduğu kesin çözemeyen suçludur Töre değil, çünkü bu takıma çok şeyler kazandırdı ki Bursa maçını unutamam.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kurt hoca yani :)
Ya nasıl anlatıyım..

Böyle oynanan oyunla birlikte uykuya geçmeyecek. Herşeyi görüp, bekleyecek, kozunu oynayacak. Oyunculara güven verecek.

Böyle içten içe sinsice gülen bir adam canlanıyo gözümde :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Bilic'in fan boyu Töre kaç haftadır böyle görmüyor mu Bilic ? Hadi görmedi diyelim maçı saha kenarından izliyor o zamanda mı göremiyor. Bilic kadar oyun zekası düşük bir hoca görmedim daha da görmem herhalde.
Şu gördüğü oyuncu antrenmanda da görüyor...! sahada hal başkadır antrenmanda başkadır
Haftalardır diyorum top Töreye gelince takım duruyor kaçmıyor bireysele dönüyor
Sosa gelince takım grup oluyor kaçıyor ver kaç  duvar pası yapıyor alan açıyor...!
Sosa ile Töre oyununu antep maçında 2. yarısında gördük birlikte alan açmaları ama takım saağa sola kaçmıyor törede...! @Samo1903

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:52:05
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu arada Sugar Daddy olayı da bitti. Yani bir başkan gelip finanse de edemez artık para koyup kasaya transfer için.

Uefa yasakladı.

Bundan sonra gelecek yönetimlerin işi çok zor. Anca bonservissiz adamlara ciddi maaş teklif edip maaşı kendi karşılayabilecek yapıda adam gelirse 4 yıl ayakta kalabiliriz.

İkinci ihtimal ise gençleri yönetmeyi ve geliştirmeyi bilen bir hoca. Rota her Türlü Şenol Güneş'e çıkacak hep birlikte göreceğiz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kurt hoca yani :)
Favorim Şenol Guneş ama Biliç Gitsinde Sergene , Yılmaz Vurala bile razıyım , Hiç degilsee böyle kanser olmayız ya ligin yarısında havlu atarız yada Puan farkıyla şampiyonn oluruzz...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Ya nasıl anlatıyım..

Böyle oynanan oyunla birlikte uykuya geçmeyecek. Herşeyi görüp, bekleyecek, kozunu oynayacak. Oyunculara güven verecek.

Böyle içten içe sinsice gülen bir adam canlanıyo gözümde :)
İşte öyle bir hoca var ama onu getirmemiz çok zor gibi duruyor ama yine de yoklamak lazım.(LUCESCU)

Çevrimdışı Yakup

Yalçınla alakalı değil ersan la alakalı 2 dk sağ ayakla kayıyor solla uzansa topa dokunacak kart görmeyecek...!
Sivok hatalı oldugunu gördün mü Oynadıgı maçlarda...!
@Yakup bizim bazı oyuncular bizim kalitemizde  değil kadro da bunlar var...!

yok hani bilic istemedi ya yalçın'ı ondan dedim. bu arada atlamayın golün kornerini ayağını ota .oka uzatan ersanın topuğundan çıktı.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:53:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı ALI RIZA

Yav Ali Rıza yapma Allah aşkına..
Tek tek oyunculara bağlayacaksan buraya kadar Da Bilic getirmedi oyuncular getirdi o zaman en baştan Bilic gitseydi.
Böyle mantık olur mu.
Bu takım buraya getiren de Bilic bu rezaleti yaratan da.
İyi birşey mi Kötü Birşey mi Sonuç odaklı algılama...!
Girenleri düşünüyorum düşüncede kalıyor 11 düşünüyorum 5 atarız oluyor...!
Saha da oynayanlara bakıyorum Ruhsuz bitik kabullenmiş 2-3 oyuncu  dışında  çabalayan yok....!
Eeee Plan ne İstifa mı Ne yani ? Sonuç Odaklı gelin

Çevrimdışı Anıl

Yarın Mustafa Denizli gelse bizi şampiyon yapar. Çünkü adam winner. Bilic ise loser malesef..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:55:49
  • Beşiktaş / Bodrum
İyi birşey mi Kötü Birşey mi Sonuç odaklı algılama...!
Girenleri düşünüyorum düşüncede kalıyor 11 düşünüyorum 5 atarız oluyor...!
Saha da oynayanlara bakıyorum Ruhsuz bitik kabullenmiş 2-3 oyuncu  dışında  çabalayan yok....!
Eeee Plan ne İstifa mı Ne yani ? Sonuç Odaklı gelin

Ali Rıza o bitik adamları hazırlayan ve oraya koyan kim kardeşim?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

O degil de süleyman seba nin isminin yazdigi kupayi renklilerin muzesinde gormek kahredici olur.

Çevrimdışı Anıl

İşte kurtuluşumuzun anahtarı :claps: :claps:
Yıldırım Demirören gelecek dertler bitecek

Etiketler: