31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Tarih : 14.05.2015 Saat : 19:45 Stadyum : Manisa 19 Mayıs Stadyumu Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 132028 defa] 31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Factatum

Şimdi ergen moduna bağlamayın hiç.

Lafla peynir gemisinin yürümediğini tekrar tecrübe ettik. Aklını duygularının ötesine taşıyanlar, zaten bu yarışın bir yerde kopacağının farkındaydı. Sırtınıza büyük hayaller yüklediniz. Şimdi hayal kırıklığının faturasını birilerine kesmeye, intikam almaya bakıyorsunuz.

Lig bu kadro ve teknik heyetle bitecek. Lucescu'nun söylediği romen atasözünü hatıranızdan çıkarmayın. Kazanmasını bilmek kadar kaybetmesini sindirmek de önemli.

Çevrimdışı Deniz

Arka dörtlü değişsin kat kat kaliteli olacak
En az 3 unun degismesi lazim.sag bek sol bek ve stoper sart.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Hamza gibi biri diyorsun am bizim camiada yok oyle biri.riza calimbayi 10 haftada yerler mesela..
Yok Deniz yabancı bir hoca diyorum hepimiz kim olduğunu biliyoruz aslında o ismin de işte gelmeyeceğini de biliyoruz.

Hiç sanmıyorum ama olur da Fener'in başına geçerse o zaman hepten yandık.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anıl

Ula Bir kerim diyorsun Bir Ozy diyorsun ne emmeye geliyorsun ne gömmeye dalga mı geçiyorsun  9  aydır vücut  çalışan OZY gecen hafta  son dk adamın  rüzgarından düştü...!
Fener maçında boş kaleye artistlik vuruşla  golü kaçırdı...!
Töre Takımı yarı yolda bıraktı
Ersan Takımı yarı yolda bıraktı
Mustafa  P. yarı yolda bıraktı ( Gereksiz imza attık) 
Demba ba yarı yolda bıraktı  (  son haftalarda sahada yok) 
Olcay yarı yolda bıraktı ( Geçen seneden beri oynadıgı yok)
......  Gider liste  Malzeme bu  işşin içinde çık bakalım  En iyi 11  ile sahaya  çıkıyoruz daha ne istiyorsunuz artistlik diz boyu.....!
Olcay ilk  pozisyonda vursa 1 0 olacak adam  saga çekiyor çekebilirse....! 
Serdar  gelince Gelmiyorum onu transferi  hata....!

İnadına Biliç 
Herkes suçlu Bilic suçsuz mu yani ?

Çevrimdışı Deniz

Ula Bir kerim diyorsun Bir Ozy diyorsun ne emmeye geliyorsun ne gömmeye dalga mı geçiyorsun  9  aydır vücut  çalışan OZY gecen hafta  son dk adamın  rüzgarından düştü...!
Fener maçında boş kaleye artistlik vuruşla  golü kaçırdı...!
Töre Takımı yarı yolda bıraktı
Ersan Takımı yarı yolda bıraktı
Mustafa  P. yarı yolda bıraktı ( Gereksiz imza attık) 
Demba ba yarı yolda bıraktı  (  son haftalarda sahada yok) 
Olcay yarı yolda bıraktı ( Geçen seneden beri oynadıgı yok)
......  Gider liste  Malzeme bu  işşin içinde çık bakalım  En iyi 11  ile sahaya  çıkıyoruz daha ne istiyorsunuz artistlik diz boyu.....!
Olcay ilk  pozisyonda vursa 1 0 olacak adam  saga çekiyor çekebilirse....! 
Serdar  gelince Gelmiyorum onu transferi  hata....!

İnadına Biliç 
Tore takimi yari yolda biraktiymis hikaye.

Oynatma o zaman kardesim oynatma!!!
Ust uste iki mactir ayni halt yenir mi?yedin bari cikart devre arasinda.dalga vecer gibi tolgayi cikartiyor.Allahtan gunayi cikartmadi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Atkar

Tek kelime ile cevap Vereyim : ŞENOL GUNEŞ :busted_cop:

Şenol Güneş kim yahu? Kim yani napabilecek? Gelip şampiyon yapabilecek hoca oyuncu lazım.Lucescu gelir bütçe verilir şampiyon yapar takımı.Boşa kürek çekmeyin Şenol güneş gelse de 3.oluruz.Yok gençlere yatırımmış.Kimi sattık bu zamana kadar.İsterse tüm takımın yaşı 50 olsun ama bizi şampiyon yapsın.Yeter artık

Çevrimdışı Deniz

Herkes suçlu Bilic suçsuz mu yani ?
Tabi sucsuz anil gokhami oynatan sensin.yoksa bilic hic oynatir mi?

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 16:43:09 atalay ]

Çevrimdışı Yakup

töre kötü oynatılıyor. ikinci yarı demba ba töre'ye kızdı gören var mı o pozisyonu sanki haftalardır kötüsün der gibi.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Deniz

Yemin Ederim Bu Adamın kafası Çalışmıyor :busted_cop: :busted_cop:
Hiç bir şey yapamıyorsan Son 10 Dakika Al Oyuna ATINÇı koy FORVETe !! Gelen giden ortaya vur kafayı de !!
Şaka yapmıyorum Çok ciddiyim !! Bunu daha önce Gs SERVETi forvet oynatarak yaptı ve Bayagıda Gol buldu , Aynı şekilde BURSA da Ömer Erdoganı forvete koyarak bir çok GOL buldu !!!
Yahu sen de bir alemsin.adam daha gokhan toreyi cikarip kerimi oyuna alamiyor sen lin dusundugun taktiklere bak :)

Çevrimdışı Tolga

Yahu sen de bir alemsin.adam daha gokhan toreyi cikarip kerimi oyuna alamiyor sen lin dusundugun taktiklere bak :)
:biggrinking:

Çevrimdışı Kadir G.

Cidden ömrümün azaldığını düşünüyorum. Mevsim yaz hergün marşlarla uyan takımı özle. Forma ne zaman çıkacak diye hergün takip et, çıktığı gibi 20 bile giymesende al. Maçına git destekle. Geceleri kim transfer edilecek diye uyku tutmasın uyuyama. Kaybedince destekle. Vee gelsin bir avuç ruhsuz içine bildiğin sıçsın evet.

Yapmasaydın diyen olur beni geçtim bu standart bir Beşiktaşlının bir yılı az aşağı beş yukarı.

Şimdi ne mi olacak. Lig bitecek 3. olacağız yine aynı durumları yaşayacağız. Biz üzülürken ise futbolcular instagrama tatile gittikleri yerlerden fotoğraflar koyacak. Hepsi. Mustafa Pektemek dahil!

Çevrimdışı f_madida

Ben Roberto Carlos'a bile raziyim. Belki bir iki yetenekli Brezilyali getirir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:31:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu Pektemek'i nasıl çıkaracağız elden bakalım sene sonu merakla bekliyorum.

4 yılda alacağız maaş 20 Milyon.

Bir başka deyişle Kartal Yuvasının 1 yıllık karı.

Hadi git de ürün al bunu düşünüp.

Ferrari'nin parasını ben ödedim demekle olmuyor Pektemek'inkini de biz ödüyor başkan. Senin yüzünden ödüyoruz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yakup

adamsın adam günay şu açıklamalara bakar mısın? bizim elimizde biz kaçırdık kimseyi suçlamayalım hakem falan dedi. çok üzgünüz neden kaçırdık bilmiyorum ben onlar kadar tecrübeli değilim falan dedi. ulan yeminle adamın hasısın sen ya  :ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şenol Güneş kim yahu? Kim yani napabilecek? Gelip şampiyon yapabilecek hoca oyuncu lazım.Lucescu gelir bütçe verilir şampiyon yapar takımı.Boşa kürek çekmeyin Şenol güneş gelse de 3.oluruz.Yok gençlere yatırımmış.Kimi sattık bu zamana kadar.İsterse tüm takımın yaşı 50 olsun ama bizi şampiyon yapsın.Yeter artık
Senin Begenmedigin burun kıvırdıgın ŞENOL GÜNEŞ, koy takımı BURSAyı ne hale getirdi Ligin en iyi top oynayan Takımı yaptı , Şu Trabzonu 3 Sefer Lig 2.cisi yaptı Ayrıca Averajla Şampiyonlugu kaybetti :iscrewy: :iscrewy:
Yerli Bir Teknik adamdan daha ne Bekliyorsun !!! ŞENOL GUNEŞİ 3 Buuklerden hangisinin başaına koyarsan koy Şampiyon yapar NET !!!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:32:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Şampiyonluk özlemi 7 yıla çıkıyor bu arada.

Git gide 10 yılda 1 şampiyon olan takım hüviyetine kavuşmak üzereyiz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yakup

Çevrimdışı Tolga

Ferrari'nin parasını ben ödedim demekle olmuyor Pektemek'inkini de biz ödüyor başkan. Senin yüzünden ödüyoruz.
@Çağrı Pektemek'i elden çıkarmak için de para vermemiz gerekecek aha da buraya yazıyorum.

Mecbur katlanacağız göndermeye kalksak alacaklarını da ister bizden çok net yani.

Sezonun yarısından çoğunu sakat geçirip yeni sözleşme için fiyat arttırımı isteyen bir oyuncu takımdan gönderilirken de parasını ister.

Çevrimdışı Anıl

Tabi sucsuz anil gokhami oynatan sensin.yoksa bilic hic oynatir mi?
Pazar günkü maçla ilgili yaptığım yorum. Bire bir kopyası bugünkü maç.

Alıntı
Pazar günü Demba Ba altı pastan topu direğe değil içeri vursa maçı almıştık zaten. Biz o maçı rahat bir şekilde alırdık ilk yarı kaçanlar vs. Zaten bence dakika 67'ye kadar herhangi bir sıkıntımız yoktu oyun olarak. Ama 67'den sonra 3 tane değişiklik yaptık, bunlardan ilki Olcay-Pektemek değişikliği. Değişiklik yapıldığı anda benim tahminim Sosa kanada geçecek Pektemek ceza sahasında oynayacak ve pozisyon üreticezdi. Ama Bilic malesef Pektemeki kanat oynatmak gafletinde bulundu ve yaptığı değişikliğin oyuna etkisi + yı geçtim - oldu. 2. değişiklik Tolgay-Cenk değişikliği. İşte tam da bu değişiklikten sonra maç bitti. Çünkü kim nerede oynuyor kim topu getiricek kim orta yapıcak kim vurucak hepsi birbirine girdi. Futbolcular ne yapacağını anlayamadan da maç bitti zaten. Ayrıca bunu genel olarak söylüyorum. Bizim takımın en iyisi Tolgay'dır. Maç içinde herhangi bir sakatlık falan yaşamadığı sürece Günay oyundan çıkar ama Tolgay çık-maz. 67. dakikaya kadar takımın beceriksizliği ve şanssızlığı yüzünden puan kaybedecektik ama o dakikadan sonra Bilic'te ortak oldu puan kaybına.

Çevrimdışı cisse557

:claps:

Çevrimdışı idil

Şimdi ergen moduna bağlamayın hiç.

Lafla peynir gemisinin yürümediğini tekrar tecrübe ettik. Aklını duygularının ötesine taşıyanlar, zaten bu yarışın bir yerde kopacağının farkındaydı. Sırtınıza büyük hayaller yüklediniz. Şimdi hayal kırıklığının faturasını birilerine kesmeye, intikam almaya bakıyorsunuz.

Lig bu kadro ve teknik heyetle bitecek. Lucescu'nun söylediği romen atasözünü hatıranızdan çıkarmayın. Kazanmasını bilmek kadar kaybetmesini sindirmek de önemli.

ben şahsen sindiremiyorum şu anki başarısızlığı. herşey yerli yerinde aylarca ne kadar iyi futbol oynayacağını gösterdin bi şekilde potansiyelini gösterdin. ağustos ayından mart ayına kadar türkiyenin en iyi futbolunu oynamış takıma inanmayacağım kime inanacağım ben? gel gör ki teknik taktik zekasından yoksun, baskıya gelemeyen bir adam yüzünden derbi maç kazanamadık kabul edemiyorum. milletin 4-5 salladığı takımlara puan bıraktık üstüste türkiye kupası avrupa liginden GÖZ GÖRE GÖRE elendik, en önemli en kritik virajlarda hep puan kaybettik !! Şimdi şampyonluk gitti...... her şeyi ama herşeyi elimizle itiyoruz canım acıyo can acıtıyo bu bizim karaterimiz olmuş. herşeyi rakiplerimize HEDİYE ediyoruz. ALLAH KAHRETSİN! galatasaray pçlerine mi çalışıyoruz klübün içinde adamları mı var allah aşkına söyleyin !!!!!!!! şaka mı ya şaka mı? herr sene bir hediye, bir şampiyonlar ligi katlım hakkı, sezon başı oldu paraları yine gs ye bıraktık, bu sene ELİMİZLE şampiyonluğu verdik.
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı gethaylen

Arkadaşlar yeter artık Bilic'e ve futbolculara sallamayın. Sonuçta hepsi Beşiktaş'ımızın başarısı için uğraştılar; ama olmadı. Bizim sabretmekten başka çaremiz yok. Çalışmaya devam. Zaten Beşiktaş'ın en büyük sorunu çok kırılgan olması.Bu sene de kaybettik. Taraftar takıma sahip çıkmalı. Emin olun onlar da çok istedi. Kimsenin takımı sattığı yok.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:35:12
  • Beşiktaş / Bodrum
http://besiktasarena.com/besiktas-futbol-takimi-201415-sezonu/besiktas-jk-futbol-takimi-201415-sezonu/16150/

yazmıştım 7 nisan'da tekrarlıyorum. dick advocaat  :super:

1 sıkımlık canımız kaldı.

Onu da Advocaat çıkartır ben de buraya not düşeyim bunu öyle bir şey olursa.

En fazla 12-13 hafta.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Şampiyonluk özlemi 7 yıla çıkıyor bu arada.

Git gide 10 yılda 1 şampiyon olan takım hüviyetine kavuşmak üzereyiz.
Şampiyonluğu geçtim 2. bile olamıyoruz işin kötüsü.

Etiketler: