31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Tarih : 14.05.2015 Saat : 19:45 Stadyum : Manisa 19 Mayıs Stadyumu Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 132027 defa] 31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı f_madida

su noktada tek istegim gs macina Bilic'in td olarak cikamamasi...
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Kadir G.

Azıcık yüzleri varsa istifa ederler. O yüz çevirdiğiniz altınsay başkan olsaydı belki yine kupa alamazdık ama ertesi sezon için umudumuz olurdu. Köklü değişiklikler yapardı. Şimdi elde var sıfır.

Çevrimdışı gethaylen

Azıcık yüzleri varsa istifa ederler. O yüz çevirdiğiniz altınsay başkan olsaydı belki yine kupa alamazdık ama ertesi sezon için umudumuz olurdu. Köklü değişiklikler yapardı. Şimdi elde var sıfır.
Evet Beşiktaş'ın kesinlikle İbrahim Altınsay gibi adamlara ihtiyacı var

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 11:52:12 atalay ]

Çevrimdışı cisse557

Bende oyuncumun kredisi 1-2 maç kötü oynamasıyla bitmez o yüzden Escude'yi kesip Pedro'yu oynatmadım diyen de teknik direktör olmazdı zaten.

Çevrimdışı kyiv

su noktada tek istegim gs macina Bilic'in td olarak cikamamasi...

Kesinlikle...Yazık Samet Aybabadan fazla ne verdi Beşiktaşa? 6 milyon euroyu attı cebe nasıl olsa seneye de gitsin İngilterede orta sıralarda takılsın...

Çevrimdışı Tolga

Gs bizi yenip şampiyonluk turu atarsa işte buna dayanamam.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Kardeşim gsye antreman macına cıkan akhisar bizde real madrid kesildi, onların bacağını kıreık sonra hakem başladı, Beşiktaş bu namertlikle baş edemiyor malesef. Biz hak ediyoruz her sene hak ettiğimizle kalıyoruz, burde gs bizimle aynı durumda iken küme düşmemeye oynadı biz Şampiyonluğa, bu kadar da Bilice ve futbolculara yüklenmemek lazım onlarda iyi değildi bu macta belki ama daha onlara gelene kadar kactane engel var Şampiyon olmamız için bir istişare edin kendi içinizde.

Çevrimdışı Kadir G.

Evet Beşiktaş'ın kesinlikle İbrahim Altınsay gibi adamlara ihtiyacı var

Adam kaçtı derler ama o kapılar ardında ne oldu kim bilir. Anç kendi primini yapıp kulüpte etkili olan maaşlıları baskı altına almaya çalışsın anca. Diğeride stat sğustosa yetişir desin. O stat yapılır da kombineleri kime satarlar bakalım.

Çevrimdışı ebabil

açıkçası stada rağmen gelecek birkaç seneyi iyi görmüyorum. bunlara orman ın vizyonsuzluğu ve çapsızlığı da eklenince vay halimize.

Çevrimdışı mayguntr

Herkes gitaristi eleştiriyo ama kurulan kadro nedeniyle yönetim ve özen'i de eleştirmemiz gerekiyor bence ; Sosa,Tolgay bu maçta Gökhan,Ba yı da sezon ortalaması olarak düşünsek şu 4 adam dışında hiç bir oyuncuyu ne gs ne fb ne de ts alır oynatır kadrosunda.Böyle bir gerçekle de yüzleşmek lazım ne yazik ki

Çevrimdışı cisse557

Gs bizi yenip şampiyonluk turu atarsa işte buna dayanamam.
Atacak zaten. 2 senedir oynattığı oyun ortada. Adam yeniliğe kapalı programlanmış. Hangi maçta bizi şaşırttı da derbide şaşırtacak?

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu takım kesinlikle fener ve cimbomdan kalite olarak eksik değil, bilakis fazlası var. Sadece ufak tefek gözüken ve ligi iyi götürdüğümüz zamanlarda samanaltı edilen EKSİKLİKLER bu noktaya gelmemize vesile oldu. Neler mi; 1- Taktiksel becerisizlik ve acizlikler, bunun başrolünü Bilic oynuyor tabi ki. Derbilerin hepsinde korkak oynadık Anadolu takımları gibi olursa olur olmazsa napalım dedik. Çünkü sol yıllarda o kadar alıştık ki yenilmeye puana oynamayı bile beceremedik, aklımız almadı. Ben en son çatır çatır yendiğimiz 3-0 fener maçını hatırlıyorum, gerisi fasa fiso. 2- Defansif zaafiyetler , bunda da 10 maç arda arda oynamış bir defansif kadromuzun olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Bir Serdarla sağ bek gider mi? Opareyi kiraladık ama sağ bek değil ki mental ve fiziksel özellikleri ofansa daha yatkın, mevkisi oturmamış bir oyuncu. Transfer sezonu mu açılmadı ? Yönetim kaynak mı yaratmazdı bir sağ beke sol beke? 3- her hafta otobüse uçağa binip ayrı bir ile gitmek. Bu kadar seyahat eden bir oyuncu kafilesi nasıl yıpranmasın ki? Kimse kalite demesin bu kadronun ortalaması her takımla yarışır bu ligde.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beyler şampiyonluk gitti. Hepimize geçmiş olsun. UEFA kısıtlaması da var. Yabancı sınırı da kalktı. Yani rakiplerimiz kadrolarını daha da güçlendirecek ama biz pek bir şey yapamayacağız transferde. Önümüzdeki senelerde İşimiz zor.Bu sene elimize çok fırsat geçti ama başaramadık. Bizim şu teknik direktör gönderme hevesimiz ne zaman bitecek? Çok merak ediyorum böyle bir durumda kimi getirmeliyiz takımın başına? Siz gerçekten sorunun teknik direktörde olduğuna mı inanıyorsunuz? Göndersek ne fayda eder? Bence sorun başka yerlerde. Bilic gitsin önemli değil; ama bu kafa yapısıyla çok şey değişmez.
Tek kelime ile cevap Vereyim : ŞENOL GUNEŞ :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Deniz

Hatayi bir kez yaparsin,ayni hatayi tekrar yaparsan bunun adi hata olmaz baska bise olur.
Antep macindan zerre ders cikarmamis,daha rezil daha sacma sekilde oynatiyor,dalga mi geciosun bizle kardesim sen.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Kadir G.

Kardeşim gsye antreman macına cıkan akhisar bizde real madrid kesildi, onların bacağını kıreık sonra hakem başladı, Beşiktaş bu namertlikle baş edemiyor malesef. Biz hak ediyoruz her sene hak ettiğimizle kalıyoruz, burde gs bizimle aynı durumda iken küme düşmemeye oynadı biz Şampiyonluğa, bu kadar da Bilice ve futbolculara yüklenmemek lazım onlarda iyi değildi bu macta belki ama daha onlara gelene kadar kactane engel var Şampiyon olmamız için bir istişare edin kendi içinizde.

Hayır haketmedik bahaneleri geçin. O zaman baştan bıraksalardı kimse bir şey demezdi aynısı gs ye oldu denilirdi. Adamlar 8. Oldu sonra 2 sene şampiyon oldular buda 3 oldu.

4 hafta kalmış mücadele eden 3 kişi var gerisi ölmüş. Başlarındaki Allahlık zaten. Burdan sonra herkes istediğini yazar. Bu yaptıkları affedilemez.

Çevrimdışı Deniz

Bu takimin kadrosu fenerden de gsden de daha iyi.tabi kullanabilene.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Hoca konusunda şunu da söyleyeyim Şenol Güneş gelmeli diyordum hep ama bizi bu durumdan o da kurtarabilir mi emin değilim.

Bize elindeki malzemeyle en dipten en yukarıya çıkartacak bir hoca lazım tabi biri var aslında ama onun da gelme ihtimali olmadığı için dillendirmeye gerek olmadığını düşünüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı talha

Bu takimin kadrosu fenerden de gsden de daha iyi.tabi kullanabilene.

Arka dörtlü değişsin kat kat kaliteli olacak
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı idil

biz burda ne kadar konuşursak konuşalım olan yine taraftara oluyor bela okumamak için kendimi zor tutuyorum...yine üzdüler bir kez daha üzdüler daha ne kadar üzecekler bilmiyorum...ben bunalıma girmekten yoruldum yazık günah bu taraftara... bu istikrarsızlık beni mahfediyor... istikrarsızlıktan dengesizlikten dolayı hiçbir zaman mutlu sona ulaşamaz bu takım.. emeği geçenlere, iti köpeği sevindirenlere yazıklar olsun......
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Deniz

Hoca konusunda şunu da söyleyeyim Şenol Güneş gelmeli diyordum hep ama bizi bu durumdan o da kurtarabilir mi emin değilim.

Bize elindeki malzemeyle en dipten en yukarıya çıkartacak bir hoca lazım tabi biri var aslında ama onun da gelme ihtimali olmadığı için dillendirmeye gerek olmadığını düşünüyorum.
Hamza gibi biri diyorsun am bizim camiada yok oyle biri.riza calimbayi 10 haftada yerler mesela..

Çevrimdışı ALI RIZA

Gidiyor Tolgayı çıkarıyor , Be adam Çıkar toreyi Al oziyi , Mustafa ne abi ne ??? Bu adam ne yaptıda vazgeçemiyorsun :akuma: :akuma: :akuma:
Ula Bir kerim diyorsun Bir Ozy diyorsun ne emmeye geliyorsun ne gömmeye dalga mı geçiyorsun  9  aydır vücut  çalışan OZY gecen hafta  son dk adamın  rüzgarından düştü...!
Fener maçında boş kaleye artistlik vuruşla  golü kaçırdı...!
Töre Takımı yarı yolda bıraktı
Ersan Takımı yarı yolda bıraktı
Mustafa  P. yarı yolda bıraktı ( Gereksiz imza attık) 
Demba ba yarı yolda bıraktı  (  son haftalarda sahada yok) 
Olcay yarı yolda bıraktı ( Geçen seneden beri oynadıgı yok)
......  Gider liste  Malzeme bu  işşin içinde çık bakalım  En iyi 11  ile sahaya  çıkıyoruz daha ne istiyorsunuz artistlik diz boyu.....!
Olcay ilk  pozisyonda vursa 1 0 olacak adam  saga çekiyor çekebilirse....! 
Serdar  gelince Gelmiyorum onu transferi  hata....!

İnadına Biliç 

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 22:23:21
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hayret Bilic sorumluluk bana ait dedi ilk kez.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı kyiv

Haftalar önce yazmıştım eğer Fenerbahçe kapmadıysa hemen acil hatta bu akşam LUCESU....Tek çözüm Lucescu...En öküz futbolcu bile onun elinde işe yarar...Para harcamadan sadece Lucescuya para vererek en akıllıca iş olur.

Çevrimdışı baro19

Galatasaray daki şansın %1.5 i bizde olsa şuanda şampiyonduk

Etiketler: