31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Tarih : 14.05.2015 Saat : 19:45 Stadyum : Manisa 19 Mayıs Stadyumu Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 132059 defa] 31.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Deniz

Su maca ikinci yari cenk tosun+ kerim ile baslasaydik bu mac 3-1 olurdu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi blackeagle35

Fb maçından sonra Denizli gelmeli demiştim..Kimse kabullenmedi bu düşünceyi ancak bugün maalesef haklılık ortaya çıktı..Bilic ile olmayacağını ben geçen sene Konya maçından sonra görmüştüm ancak yönetim maalesef bir önlem almadı..Bugün bir teknik direktör ancak bu kadar yanlış hamleler yapabilir..Cenk öyle ya da böyle skora katkı yapıyor ancak halen bu Pektemek sevdası sürüyor.. İnsan üzülüyor baskette playoffa kalamadık,lig mucize futbolda,voleybol küme düşmüş..Olmuyor sadece stadla olmaz bu işler..Durum zor biliyoruz ancak bu kadar başarısızlık kabul edilmez noktalarda..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bye bye Bilic

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Türkay

Günay Tolgay Sosa. Bugün 3 inanmış adam vardı sadece.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ama stadimiz yoktuuu yoksa bilic onlari cok fena yapardi...
Böyle zihniyetle stat da yalan olur. Hani diyoruz burdan rakipler çıkamayacak falan ama hikaye.. Hepsi hikaye..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Antep maçında Tolgayı aldın noldu ? Şimdi aynısını niye bu maçta yapıyorsun beynin mi yok Beşiktaş'ı bitirmeye yeminli misin ? Saha da olmayı hakeden iki isim Günay-Tolgay sen git vitaminsiz pektemek tercihini yap her zaman ki gibi ezberden. kaç maç kazandırdı bu adam sana yeter ya yeteeerr. Bizde insanız sevinmek için sevmedik diye diye kanser olduk okulu aksattık işe gidemedik anamız babamızla papaz olduk yeteeeeer
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 21:52:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Töre'ye Ba'ya hiçbir şey söyleyemem koca sezon taşıdılar.

Pektemek'e de diyemem adamın zaten yapabileceği belli.

Açıkçası hiçbir oyuncuya bir şey söyleyemiyorum.

İki sorumlu var ortada. Bir tane sağ bek bulamayan Transfer komitesi , Pektemek ve Ersan ile uzatan Yönetim.

Ve Bilic.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

2 Haftadır diyorumki , Takımı sahaya Süreyya Abi çıkarsa daha Doğru oyuncu tercihleri yapar  :iscrewy: :iscrewy:
Bugün ne kadar Haklı çıktıgımı Acı bir şekilde görmüş oldum :bawling: :bawling: :bawling:

Yahu birak Sureyya abiyi, su forumdan herhangi biri cikarsa daha iyi tercihler yapar, buna 16-17 yasindaki gencler de dahil...
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı cisse557

Sevinmek için sevmedikçiler çıkabilir mi site kasıyor.

Çevrimdışı Tolga

Stadı yapmak tek başına çözüm değildir bunu en başından beri söylüyorum.

Eğer iyi bir takımın varsa o zaman dolu tribünlerle beraber oynamak çok büyük bir avantaja dönüşür.

Seneye kaleci dahil savunmanın tamamen değişmesi lazım ama çok birşey beklemiyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Böyle zihniyetle stat da yalan olur. Hani diyoruz burdan rakipler çıkamayacak falan ama hikaye.. Hepsi hikaye..
Adam ezbere top oynatiyor.töre sakatlanda yine tolgayi cikartir bu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Anıl

Beşiktaş kaç senedir ilk defa şampiyonluğa oynadı. Bunu da Bilic yaptı. Bilice laf eden futboldan anlamıyodur. Bilici eleştiren futbol cahilidir. Diye diye şampiyonluk gitti. Hadi geçmiş olsun. Şu saatten sonra şampiyon da olsak Bilic gitmeli. Emekleri için teşekkürler, hakkımız varsa helal de olsun. İngiltere orta sıra takımlarında başarılar.

Çevrimdışı f_madida

Buna da sukur, Gunay'i da cikartabilirdi Kerim'i alacagim diye...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 21:55:08
  • Beşiktaş / Bodrum
Şimdi çok zor bir sürece giriyoruz.

Transfer yapamayacağız. Takıma 5 tane adam lazım. Mali kriz kapıda.

3 sene daha şampiyonluğa oynayacağız ama çok üzüleceğiz hazırlayın kendinizi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

Sosanın son frikikteki tepkisine an itibariyle hüngür hüngür ağlıyorum

Çevrimdışı Tolga

Bu takımın tecrübe ve kalite eksikliği artmazsa ki yakın zamanda çok büyük değişim beklemiyorum işimiz önümüzdeki yıllarda çok çok zor.

Bu sezon ki şampiyonluğu ben bu yüzden çok önemsiyordum bu dar boğazdan biraz olsun kurtulmamız ve kaybolan imajımızı geri kazanmamız açısından çok önemliydi ama bu fırsatı kaçırdık çok yazık.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türker

Ne zaman şampiyonluk diye bağırsak, kursağımızda kalıyor...

Çevrimdışı f_madida

Onu da anlayan varsa beri gelsin..gs gecen seneki taahhutlerini bile yerine getirmedi ama transfer kisitlamasi yok, avrupa kisitlamasi yok, bizimkiler ne dendiyse evet demis anlasilan..

Çevrimdışı alperenn58

Sosanın son frikikteki tepkisine an itibariyle hüngür hüngür ağlıyorum

bende  bu  insanlari  anlamiyorumm  macta  saydim   8 tane  sutu  sayisiz  korner serbest  vurus  sonuc  sifirrrr  oglu  sifir  aglamaya  devam

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Adam ezbere top oynatiyor.töre sakatlanda yine tolgayi cikartir bu.
Onun ben ezbere iş yapma inadını..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı talha

Ben günaha razıyım ama arka dörtlü değişmeli hadi pedro kalsın diyelim geri kalan üçlü değişmedikçe bu devran böyle devam eder.  Dört adam yeter ya dört tane yeter ki mantıklı seçimler yap.  Bir de bu kafayla devam  edecekse bilic ile de devam edilmemeli. Ah ulan ah ne çileden bu ya lan kazanman gereken iki maç vardı biri Akhisar biri antep bunları yenemedikten sonra neydim kimleri kimleri yemişsin
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Anıl

Bakın adam Kerimi alıp Tolgayı çıkarıyo gol yiyip yenilmememiz büyük şans.

Çevrimdışı ömer

Antep maçının aynısi sol kanata pektemek olurmu kerimin suçu ne

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Mayıs 2015, 21:58:26
  • Beşiktaş / Bodrum
Süreci yönetmek yetenek ister.

Adamlar krizdeydi. Antrenörleri kovdular. Gelen geçen 4 attı.

Ama zamanında müdahale ettiler. Yetmedi para yok Diye Sneijder'e mobing yapıp adro dışı filan bırakmadılar.

Adam satacağız diye eldekileri pazara çıkarmadılar.

Tabi ki çok ciddi desteklendiler. Ama yönetmek yetenek ister. Güvendiğim yönetici sayısı 2 den faza değil kulüpte.

Bir yere kadar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Başkan çıkar stat yapıyoruz der çok ciddiyim bir ezikliktir gidiyor camiadaki insanlarda. Ne statı arkadaş borcun 1 milyar tl olmuş göreve geldiğinden beri bir tane sportif başarın yok pardon hentbolda her sene şampiyonuz orada da rakip yok gerçi sen hala stat yapıyoruz de. Bilic'de aynı sırf sosyalist bir adam diye seviyorlar onun yerine bir Türk hoca olsa idi bu akşam istifa etmek zorunda kalırdı. Bu taraftar çok uçuk kaçık şeyler istemiyor artık sizden 6 sene de bir şampiyon olalım havasındalar bunu da beceremiyorsanız hem de rakipleriniz bu kadar kötüyken bir dakika o koltuk oturmayın. Benden bu kadar bu aciz yönetim, aciz teknik heyet değişmedikten sonra bizden bir bok olmaz.

Etiketler: