Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372587 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Marcelo, Türkiye liginde 41 maça çıktı. Yalnızca 2 maç kaçırdı( kart cezası.)

Bu sezon takımın en çok süre alan futbolcusu.

İSTİKRAR...

kayseri maçında sakatlandı çıktı sonra da takipeden olympiakos açında oynamadı sakatlık nedeniyle :bandit: 41 maçtan da emin değil tr kupasında oynadı mı  :alala: oynamadıysa topla topla 41 maç etmez
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

ikiside zaten başkan Fikret Orman olduğu için bunu söylüyorum
farkı ayıramıyorsunuz bizim paramız olmadığı ve sınırlarımız olduğu için para harcayamıyorduk
o devir bitti şu anda ışığı gördüğümüz anda 20-25 bonservislere bile hazır olun
tek ilke verdiğinde kazandırırmı. hem takımda kaldığında ne kadar artısı olur hemde
satıldığında ne kazandırır. EPL yi saymayalım onlar absürt onun dışında bizim bütçemizi
avrupada geçebilen kulüp sayısı iki elin parmakları kadar bile değildir. Bizim iki sene falan sonra
takım değerimiz 200-250 aralığında olur. 20 M üstü değerde 3-4 oyuncumuz olur.

Başkanı hiç takip etmiyorsun necmi abi.

Çevrimiçi underworld

Taliscayı alırsa ya Psg alır yada çin

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

kayseri maçında sakatlandı çıktı sonra da takipeden olympiakos açında oynamadı sakatlık nedeniyle :bandit: 41 maçtan da emin değil tr kupasında oynadı mı  :alala: oynamadıysa topla topla 41 maç etmez
Tr de oynadi abi Hemde 10 numara ve On libero mevkilerinde bile oynadi :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Tr de oynadi abi Hemde 10 numara ve On libero mevkilerinde bile oynadi :D

kontrol ettim 38 maç oynamış tr de sadece kayseri ve fener maçı oynamış
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Abou tam atmak istediği yere atıyor; vücut dili ve arkaya doğru eğimi; topa ayağının içi ve burun arası kapatarak vuruyor... vurduktan sonra da direk kalecinin sağına bakıyor...

3.44'de durdurdum:

golün videosu 3.18 den itibaren...
http://www.canliskor3.com/mac/foIvfG3P/#video

@'TaNeR' kontrol ettim dediğim gibi kapatamamış ıskalamış top gol olmuş eğri gemi doğru sefer durumu...
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 21:00:41 tangaz ]

Çevrimdışı Librarius

Free Ba mi yoksa 10 milyona Abu mu ?
Başkan Fikret Orman o yüzden hesabı ona göre yapın.

Sen Fikret Orman'i hic taniyamamissin. Baskan Abou'ya baktiginda -10 milyon euro degil +10 milyon euro goruyor. Ba'yi bedavaya alir, Abou'yuda 10 verip alir. Cenk'i de +10'a bir yere kitler. Hesap bu.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Bu mali yapıda 10 verdigimiz oyuncu tartışmaya açık olmamali.

Ba-abu-cenk aynı kadroda olamazlar.

Ba-cenk -ömer gayet ideal.

Kardes sen sanirim forumu trollemeyi amacliyorsun. Bin kusur mesaj atmissin, neredeyse hepsi trollemek uzerine. BA'yi daha gormeden bize yeter demen cok garip. Senin mesajlarini gormezden gelecegim ama mutemadiyen yazip duruyorsun.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi underworld

Kardes sen sanirim forumu trollemeyi amacliyorsun. Bin kusur mesaj atmissin, neredeyse hepsi trollemek uzerine. BA'yi daha gormeden bize yeter demen cok garip. Senin mesajlarini gormezden gelecegim ama mutemadiyen yazip duruyorsun.
yeterli derken form durumu için değil normal donanımı itibariyle.öteki türlü bize free geleceğinin garantisi varmı.

sezon sonu bekleyip görecez bakalım kim gelecek kim gidecek.

Çevrimdışı cagdas44

Yanlisiniz var bu FFP bu sezon bitmiyor onumuzdeki sezon da ayni sartlara gore transfer politikamız devam edicek +1'lik cezadan kurtulmak icin. Öyle bas 20-25 al oyuncu dönemi falan yok nerden uyduruyosunuz anlamadim abi. Baskan kendi diyor Talisca'nın opsiyonu 23 milyon ama Besiktas'ın alabilcek gücü şuan yok Talisca'yı diye. Hayal gormeyelim lutfen biz daha öyle bas 20-25 milyon al oyuncu alabilcek durumda degiliz.
Baskanın FFP Acıklaması: http://www.milliyet.com.tr/fikret-orman-dan-flas-caner-erkin-v-besiktas-2426236-skorerhaber/

Necmi abinin bitiyor dediği kısım transfer kısıtlaması kısmı bu sezon sattığın oyuncu kadar al dönemi bitiyor satmadan da ya da sattığımızdan fazlasını vererek alabileceğiz

Çevrimdışı tardu

Taliscayı alırsa ya Psg alır yada çin

önder özen in bir açıklaması vardı;taliska sene sonunda monakoya gidecek monako yeni bir yapılanma planlıyor demişti.buna benzer bir açıklama m.demirkolda söylemişti talişka sene sonunda beşiktaşlıları çok üzecek konuşmak erken ama ilgilenen benim bildiğim çok ciddi takımlar var demişti

fakat özen in söylediği monakonun yapılanma olayı bana biraz hikaye gibi geldi şu an adamların yapılanmaya ihtiyaçları yok takviye olarak alırlar mı bilemem ilgili arkadaşlardan bilen varsa aydınlatsın.

Çevrimdışı tangaz

Aboubakar rövaşata ile ceza sahası dışından gol atsa "düşerken top ayağına çarptı şansa 90a gitti" derler. Kalbinde nefret olan adama laf anlatamazsın. Kendi ailesinden biri olsa bile yermek için yer arayacaktır.

bunu yazıyorsan direkt tangaz die mentionlaman gerekiyor. kendi ailesinden biri vb gibi eklemeler yapmadan da yazabilirsin hakkımdaki düşünceni. kalbimi bilme şansın da yok ayrıca hayatında görmediğin birinin kalbini de bilemezsin, bu forumda yazılan 3 tane mesajdan ibaret değildir kimsenin kalbi ya da hayata bakış açısı. mesela bence bu denli büyük laflar etmek için kapasiten+tecrüben+kariyerin yetmez en azından benim yanıma yaklaşamazsın ama ben bu yönünü ortaya döküp hiç seni aşağılayan bir mesaj yazdım mı? yazmadım, yazmam da. bence sende kişisel sataşmalar yapmamalısın. birbirimizi kırmanın alemi yok. hatta sen milleti engelleyip kendin yazıp kendin okumuyormuydun beni de engelle rahatla.

Çevrimdışı mylife1903

bunu yazıyorsan direkt tangaz die mentionlaman gerekiyor. kendi ailesinden biri vb gibi eklemeler yapmadan da yazabilirsin hakkımdaki düşünceni. kalbimi bilme şansın da yok ayrıca hayatında görmediğin birinin kalbini de bilemezsin, bu forumda yazılan 3 tane mesajdan ibaret değildir kimsenin kalbi ya da hayata bakış açısı. mesela bence bu denli büyük laflar etmek için kapasiten+tecrüben+kariyerin yetmez en azından benim yanıma yaklaşamazsın ama ben bu yönünü ortaya döküp hiç seni aşağılayan bir mesaj yazdım mı? yazmadım, yazmam da. bence sende kişisel sataşmalar yapmamalısın. birbirimizi kırmanın alemi yok. hatta sen milleti engelleyip kendin yazıp kendin okumuyormuydun beni de engelle rahatla.
Dusme feynkinin telif hakki bende galiba abi

Çevrimdışı 38life

Oğuzhan'ı beğenmeyenler Selçuk İnan'ı seyretsin.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Kimseye özel yazmıyorum. Daha maç gecesi burada bu konuyu konuştum ben burada. Çarptı girdi kötü vurdu şansa girdi diyen bir tek sen değilsin. Birsuru kişi var böyle. Kimseye özel söylemiyorum. Tartışacak da değilim bu konuyu. Gözün gördüğünü inkar edenle neyi tartisayim

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı tangaz

Kimseye özel yazmıyorum. Daha maç gecesi burada bu konuyu konuştum ben burada. Çarptı girdi kötü vurdu şansa girdi diyen bir tek sen değilsin. Birsuru kişi var böyle. Kimseye özel söylemiyorum. Tartışacak da değilim bu konuyu. Gözün gördüğünü inkar edenle neyi tartisayim

herşeyi tartışabilrsin tabii dilersen ama bunu kişisel sataşma ve aile vb karıştırmadan yapmanı öneririm. ayrıca bir sürü kişi yok bende her iletiyi okuyorum birkaç kişi vardı. ısrarla yazan bir ben vardım birde bugün bana katılan biri vardı.

Çevrimdışı 38life

herşeyi tartışabilrsin tabii dilersen ama bunu kişisel sataşma ve aile vb karıştırmadan yapmanı öneririm. ayrıca bir sürü kişi yok bende her iletiyi okuyorum birkaç kişi vardı. ısrarla yazan bir ben vardım birde bugün bana katılan biri vardı.

Kişisel birşey yazmadım. Beşiktaş'ın da bizim ailemiz olduğuna vurgu yapiyorum. İnsan ailesinden bir ferd güzel birşey yaptığında bu güzelliğin üstünü örtmez açar. Ama o kişiye bir husumet varsa ailesinden olsa bile örter.

Forumda bir kaç kişi var genel olarak birsuru kişi var. Maç günü De yazan olmuştu.

Çevrimdışı mylife1903

Mangirina bakinca abunun 3.3 bile bisi degil yahu

Çevrimdışı Orhan_

Oğuzhan'ı beğenmeyenle futbol konuşmamak en güzeli. Selçuk'u izlemeye gerek yok.

Alp Pehlivan: Gelecek sezon FB-GS'nin  transfer yapması çok zor. Beşiktaş önümüzdeki 2 yıl içinde de şampiyonluğun en güçlü adayı.

Çevrimdışı 38life

Oğuzhan'ı beğenmeyenle futbol konuşmamak en güzeli. Selçuk'u izlemeye gerek yok.
Orası öyle ama Oğuzhan eleştiriler yüzünden instagramda yorumları kapatmıştı. Yani biz dikkate almasak da Oğuzhan dikkate alıyor. Böyle çok insan var demek ki.

İçerde :D

Beşiktaş'ın Başakşehir'e kiraladığı Mustafa Pektemek bu sezon Galatasaray'a karşı 3 maçta 3 gol attı.

Etiketler: