Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5074690 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı FARUK

Arkadaşlar, alt katta her merdivenin sonunda saha bitişinde kapı boşluğu var neden?
Seyirci sahaya girmek isterse fazla güvenliğe gerek kalmasın kapının yanında beklesinler diye mi?
Acil durumda sahaya inebilsinler diye abi

Çevrimdışı sozkul

Acil durumda sahaya inebilsinler diye abi

Aciliyet insanların ruh haline göre değişebilir. :)

Çevrimiçi Necmi

kardeşinin ellerine sağlık teşekkürlerimizi ilet @Uğurcan

Çevrimdışı onurturan

Aciliyet insanların ruh haline göre değişebilir. :)
Allah kullandırtmasın o kapıları bize..

Çevrimdışı Efe

Arkadaşlar, alt katta her merdivenin sonunda saha bitişinde kapı boşluğu var neden?
Seyirci sahaya girmek isterse fazla güvenliğe gerek kalmasın kapının yanında beklesinler diye mi?
her stadta zorunlu şekilde olması gerekir abi deprem anında kapı yerine sahaya kaçanların ezilmemesi için fransada terör olaylarında sahaya inenler oldu onlar merdivenleri kullandılar olmasaydı büyük sıkıntı yaşanabillirdi :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

@Efe o madde  cüruf  olmasın abi?? Çelikhanelerden    alınan???
@Coşkun Mevsim  abi yanlışta olabilir ama o köy yollarının yapımında kullanılan toprak kaya karışımı bir şey
en güzel özelliği çökme yapmaz ve geçirgendir. Silindirle ezer sıkıştırırsın genede geçirgenliğinden bir şey kaybetmez
böyle bir malzeme olabilir alttaki temel drenajlarına suyun kalanının gitmesi için böyle bir malzeme seriyor olabilirler.
yada tamamen başka bir şey. :D

Çevrimdışı Efe

@Coşkun Mevsim  abi yanlışta olabilir ama o köy yollarının yapımında kullanılan toprak kaya karışımı bir şey
en güzel özelliği çökme yapmaz ve geçirgendir. Silindirle ezer sıkıştırırsın genede geçirgenliğinden bir şey kaybetmez
böyle bir malzeme olabilir alttaki temel drenajlarına suyun kalanının gitmesi için böyle bir malzeme seriyor olabilirler.
abi bu iptal edilen betonun yerine serilecek galiba baya dayanıklı bişeye benziyor görüntü olarak :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

kullanmak zorunda kalmayız umarım ama bu bildiğim kadarıyla uefa nın son yönetmeliklerinden biri
tribünlerde panik vs gibi durumlar olduğunda tribündeki taraftarı sahaya tahliye etme zorunluluğu var. ve önüne engel
teşkil edecek bir şey koyamazsın. Gerçi hibrite o kadar para verdikten sonra Başkan sahaya kimseyi çıkartırmı
hadi çıkarttı diyelim taraftar çıkarmı o tartışılır ama :D @sozkul abi

Çevrimdışı Uğurcan

Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı BJKTÜRK23

çArşı açılış organizasyonu için çalışıyor

İnsan biraz dikkat eder o bastığı Beşiktaş arması ve içinde Türk Bayrağı var... :akuma:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı sallapati

İnsan biraz dikkat eder o bastığı Beşiktaş arması ve içinde Türk Bayrağı var... :akuma:

adam kalıba basıyor sprey kaymasın diye kızma hemen  :D

Çevrimdışı sallapati

ya şu semer olayı moralleri bozmuşken , korkuluk takılan yerlere koltukları koysalar da bize konuşacak konu çıksa...

kapalının kenarlar ve yeni açığın %30 unda korkuluk takılmış...

ekibi 2 ye bölseler.. 1 ekip korkuluk taksa diğeri koltuk..

çok sıkıcı oldu forum böyle... bir de kar tatili gelirse  :by2:

Çevrimdışı Emre.Guler

Ya şu 126 semer olayı nereden çıktı çatıda 2sıralık yer kaldı 84ten fazla semer olamaz bence.  En öne takılmıyorki semer 126 nereden cikardiniz

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BJKTÜRK23

adam kalıba basıyor sprey kaymasın diye kızma hemen  :D

Biliyorum ne yapmaya çalıştığını, beyaz kısımları gerdirip ağırlık koyup basit bir kontraplak(pvc vs armanın alanı kadar) koyup bassa daha düzgün olur hem de basmamış olur.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

@Necmi ben 80 li yıllarda epey Aliağadaki çelik fabrikalarında  çalıştım.Orada ocakta çeliği eritirsin en üstte  biriken cürufu yere dökersin.O yere dökülen cürufu da kırıp,içindeki çelik parçalarını temizleyip yol yapımlarında filan kullanırlardı.Alt katmanlarda.O yüzden sordum.

Çevrimdışı Efe

Ya şu 126 semer olayı nereden çıktı çatıda 2sıralık yer kaldı 84ten fazla semer olamaz bence.  En öne takılmıyorki semer 126 nereden cikardiniz

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

126 yı biz çıkarmadık içeriden gelen haber bu şekilde adamlar semer gelecek dediğinde de ne semeri semer gelmeyecek dedik kedi yolu gelecek dediğinde dışarıdan konur dedik ayrıca semerler kaynak yapılıyor zaten yerleri yok belirlenen yerlere kaynaklanacaklar he inşallah 84 tür ama hiç sanmıyorum  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mehmetthedum

@Necmi ben 80 li yıllarda epey Aliağadaki çelik fabrikalarında  çalıştım.Orada ocakta çeliği eritirsin en üstte  biriken cürufu yere dökersin.O yere dökülen cürufu da kırıp,içindeki çelik parçalarını temizleyip yol yapımlarında filan kullanırlardı.Alt katmanlarda.O yüzden sordum.

Oooo coşkun abi, putin ile mesai arkadaşıymışsın...
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı sozkul

kullanmak zorunda kalmayız umarım ama bu bildiğim kadarıyla uefa nın son yönetmeliklerinden biri
tribünlerde panik vs gibi durumlar olduğunda tribündeki taraftarı sahaya tahliye etme zorunluluğu var. ve önüne engel
teşkil edecek bir şey koyamazsın. Gerçi hibrite o kadar para verdikten sonra Başkan sahaya kimseyi çıkartırmı
hadi çıkarttı diyelim taraftar çıkarmı o tartışılır ama :D @sozkul abi

@Necmi, bari sen abi deme lütfen, 40'ından sonra farklar arasındaki fark farksız oluyor, hücre sayısı azalmaya başlıyor. :)

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Oooo coşkun abi, putin ile mesai arkadaşıymışsın...
1980  yılında  mezun oldum  be yaa.Putin de  kimmiş.  :D

Çevrimdışı Sezer94

Hillsborough faciası (liverpool) 96 kişinin ölümüne sebeb olmuştu. (2014-2015 yıl formasının ensesinde 96 yazmasının sebebi)
aynı şekilde heysel faciası (yine liverpool) yine insanlar en öndeki tellerde sıkışıp öldüler. bu facialar hep ingiliz futbolunu vurdu ve neden şimdi tribünlerin bu kadar yakın ve engelsiz olduğunu anlayabilirsiniz. tamamen facia bu teller aynısı sükrü saraçoglunda da var böyle bir facia'yı es geçtiğimiz için çok şanslıyız...
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı sozkul

abi bu iptal edilen betonun yerine serilecek galiba baya dayanıklı bişeye benziyor görüntü olarak :icool:

Şu anda yağan yağmur sahada birikmiyor, nereye gidiyor bu su?
sahanın temel drenajı iyi yapılmışo nedenle su toplamıyor derseniz hemen arkasından o zaman SIS'in drenaj yapmasına ne gerek var diye soracağım.
Gelsinler hibriti direk eksinler o zaman.

Çevrimdışı Efe

Şu anda yağan yağmur sahada birikmiyor, nereye gidiyor bu su?
sahanın temel drenajı iyi yapılmışo nedenle su toplamıyor derseniz hemen arkasından o zaman SIS'in drenaj yapmasına ne gerek var diye soracağım.
Gelsinler hibriti direk eksinler o zaman.
ana drenaja gidiyor abi kaba inşaat sırasında drenaj çukurları yapıldı onlara giden suyu pompalarla dışarı atıyorlar saha drenajı çok farklı bişey bu drenaj saha drenajını sağlayamaz ilk başta çimlerin bir bütün halinde kalmasını ve bozlulmamasını sağlayacak bir zemin oluşturulmalı şuanki zemine çim döşeyemezsin bir çok katman uygulanması gerekiyor bu hibritte olsa doğal serme çimde olsa böyledir ayrıca çim sahadan su tahliyesi için drenaj boruları döşenmeli sonra gerekli toprak sonrada çim serilecek :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mrred

Ne alakası var şimdi ismi lazım değil sözde "devlet büyüklerimizden" biri de sözde bayrağı yerden alıyor ama askerimizin başına çuval geçirilince sözde müttefik bir ülke tarafından gıkı çıkmıyor.Adamlar o kadar emek vermişler gece gündüz çalışıyorlar açılış için bilerek yaptığını sanmıyorum hoşgörülü olmak lazım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı cadavra

Koni disi ama 1461 trabzonun otobüsü sivasa gelirken (bana gore) size gore giderken kaza yapmis.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı TTurk

Stadin acilis tarihi p.tesi aciklanacak. Kaynak Fatih Dogan twitter hesabi. Iyi geceler