Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6649054 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Atiba, Kanada milli takımına çağrılmış.

Bu adam bu sene asgari 55-60 maç nasıl oynayacak?
kötü haber.

Çevrimdışı can1903

Anayasanın 1.inci maddesi: Atiba Hutcinson sakatlanmaz sakatlanamaz yorulmaz yorulması teklif dahi edilemez.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı atalay

Serdar/Pedro orada olmaz. Nedenini de yazdım.

Oraya denenecek iki isim var. Biri zaten Eslem.

Diğeri de Motta. Agresyon derecesi, atletizmi ile denemek zorunda maalesef. Stoperlerin önünde çapa gibi kullanılabilir. Dezavantajı minyon olması ve yüksek topta yetersiz kalışı olur. Tabii birde dengesiz olması...
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2015, 23:40:48 atalay ]

Çevrimdışı Türkay

Diğeri de Motta. Agresyon derecesi, atletizmi ile denemek zorunda maalesef. Stoperlerin önünde çapa gibi kullanılabilir. Dezavantajı minyon olması ve yüksek topta yetersiz kalışı olur.

Pektemek olmaz mı? Ciddi anlamda soruyorum en azından Veli Kavlak gibi mücadele falan eder :D
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tosic'i neden milli takımına almadılar acaba. Gerçi hoş almasınlar daha iyi
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

Pektemek olmaz mı? Ciddi anlamda soruyorum en azından Veli Kavlak gibi mücadele falan eder :D

Pektemek'in ilk dokunuşları kötü, pozisyon bilgisi ve alan oyunu becerisi o bölge için nasıl bilemem. Önde savunma yapmak ile o bölgede savunma yapmak farklı şeyler.

Futbolda her şey denenebilir. Fakat oyun geçişleri, ikili mücadeleler ve top kullanma becerisi konusunda sınıfta kalır.

Olmaz desem de; bu sene Sosa'yı 8 numarada izleriz.

Çevrimdışı TALAT

bizim icin ilk yari belirleyici olacak. yarisn icnde isek stadin psikolojik artisi sakatlardan belki velinin gelmesi ve stad icin yapilacak guzle bir transfer bize cok cok buyuk guc katacktir. ayrica rakiplerde de cok buyuk baski olusacagina eminim.

acikcasi gsnin durumu ortada iken ve fenerin de iyi oynatilmadigini dusununce cok zor da olmayacagi dusuncesindeyim. derbiler brnm icn onemli deil. onemli olan anadoludan maksimum puan almak. bunun icin en buyuk engel ts vr bursa gibi duruyor. bunlardan ts ile zaten oynadk. bnce kadro dar olmasna ragmen cok cok kotu durumda da deiliz
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı Tolga

Ben de çok iyi mücadele ederim takımım için kanımın son damlasına kadar savaşırım beni de oynatabilirler. :evillol:

Çok birşey de istemiyorum gidiş-dönüş paramı versinler yeter :kop:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi murat

Diğeri de Motta. Agresyon derecesi, atletizmi ile denemek zorunda maalesef. Stoperlerin önünde çapa gibi kullanılabilir. Dezavantajı minyon olması ve yüksek topta yetersiz kalışı olur. Tabii birde dengesiz olması...
sagbek serdar oynar beck çekilir ortasahaya.isminide değişmek lazım beck olmaz centre filan yaparız ismini :D

Çevrimdışı TALAT

Pektemek'in ilk dokunuşları kötü, pozisyon bilgisi ve alan oyunu becerisi o bölge için nasıl bilemem.

Futbolda her şey denenebilir. Fakat oyun geçişleri, ikili mücadeleler ve top kullanma becerisi konusunda sınıfta kalır.

Olmaz desem de; bu sene Sosa'yı 8 numarada izleriz.

ben tore diorum  :D
inanmiyor arkadaslae ama orda cogu macta guzel idare eder gibimd geliyor

Çevrimdışı ZORBEY

Vermeyelim abi öyle kalsın

Kimseler duymasın zamanı gelince alsın formayı

Zamanında duyurulanların hali belli :)

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu yaşta bu potansiyel ilerki yıllara yaşı ilerledikce yansıtırsa düşünemiyorum bile:) cok beğendim adam geçmesi tekniği, ve final vuruşu uzaktan kaleyi görünce şut cekip birde gol yapması mükemmel
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı talha

ben tore diorum  :D
inanmiyor arkadaslae ama orda cogu macta guzel idare eder gibimd geliyor
İhaleyi artırıyor Miloseviç diyorum :D

Botu iyi temposu fena değil ayağı pas yapsın yeter

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı ALI RIZA

Arkadaşlar bu kücük cocuğumuzun adını bilen varmı? alt yapımızda böyle süper bir yeteneğin olması gurur verici.!

Geleceğin Muhammed i Sonu ona benzemez inşallah  :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı can1903

Orta sahada denenecek bir isim varsa oda Tolga Zengin'dir.

Forvette Gökhan Töre oynasın bi maç ya ben çok istiyorum bunu  :s20:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı TALAT

valla izledigim maclarda milonun ilk top kontrolunun iyi olmadigini gordum. gerci 2 mac izledim

Çevrimdışı talha

valla izledigim maclarda milonun ilk top kontrolunun iyi olmadigini gordum. gerci 2 mac izledim
İyi değil bence de boşver abi ne kaybederiz :D

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı 38life

Tosic'i neden milli takımına almadılar acaba. Gerçi hoş almasınlar daha iyi

Çünkü onun yerine Kolarov oynuyor :D yedeği de Obradovic.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı atalay

Oğuzhan için yüksek potansiyel fakat farkına varmalı demiştim. Halen özellikle savunma, reaksiyon ve agresyon konusunda yetersiz. Lakin 6 puan aldırdı.

Ve bunu en az 15 maç yapmak zorunda. Yani bu sene ya Oğuzhan'ın senesi yada Oğuzhan'ın senesi. Ya oyununu yukarı çekecek yada maç içinde fark yaratacak işler yapacak. Aksi halde Beşiktaş'ın başarısı söz konusu değil.

Atiba - Oğuzhan ve Sosa'yı pamuklara sarmak lazım.

Çevrimdışı ZORBEY

Geleceğin Muhammed i Sonu ona benzemez inşallah  :s20: :s20: :s20:

adaş işte sırf bu yüzden bu cocuk ve cocuğun ailesi muhammed in düştüğü durumu göz önünde bulundurup aynı duruma gelmemek icin örnek alması gerekir, aksine düşenin dostu olmaz. inşallah kaybolup gitmez ve bu şekilde devam ettirir gelişimini hareketlerine bayıldım:)
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı can1903

@atalay Gokhan Töre forvet oynarmı zorunluk olsa?

Çevrimdışı atalay

@atalay Gokhan Töre forvet oynarmı zorunluk olsa?

Forvet dediğin santrafor herhalde. Oynayamaz.

Geçen sene Bilic, Kerim ve Olcay'ı denemişti kupa maçlarında. Quaresma ileri uçta oynar. 4'lü değişirler önde.Kerim - Töre - Olcay ile.

Çevrimdışı can1903

Forvet dediğin santrafor herhalde. Oynayamaz.

Geçen sene Bilic, Kerim ve Olcay'ı denemişti kupa maçlarında. Quaresma ileri uçta oynar. 4'lü değişirler önde.Kerim - Töre - Olcay ile.
Araya zehiri salacan Töre koşacak çatt yerden içeri  :boxin:

Çevrimiçi Necmi

hava hakimiyeti iyi pasda yapar ama eksiği ikili mücadele çok kart görür
orda kim ne derse desin en iyi necip ben ortada hatalı maç çıkardığını görmedim
Biliç sağ bek oynatarak yaktı çocuğu devamlılık kazansa bence bizim ortayı kapatacak bir isim
güvenilmesi lazım desteklemek oyuncuyu bir tık yukarı taşır geçen sene avrupada çok iyi
maçlar çıkardı.

Çevrimdışı TALAT

Araya zehiri salacan Töre koşacak çatt yerden içeri  :boxin:

sen tipi de benziyor die rooney yaratmak istiyorsun galiba  :kop:

Çevrimiçi Kartal Ç

Bu yıl uefaya 25 yerine 22 kişilik kadro verebileceğiz. Şuan takım kadromuz 25 kişilik. veysel sapan gibi alt yapıdan çıkan 21 yaş altı oyuncuları B listesine yazabiliyoruz zaten. Veysel tolgay ve veliyi düşünce 22 kişi oluyor. işin kötüsü devre arası transfer döneminden sonra uefa listesinde 3 oyuncu değiştirilebiliyor. Devre arası (hani olmaz ya) 2 transfer yapılırsa ve tolgay- veli ikilisi iyileşirse kimler açıkta kalacak?