Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6635279 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bjktv de mac ozetlerini izliyorum.. Tolgayi cok elestiriyorum hala daha ama güzel kurtarislarini sanki hep bilincaltina atmisiz hep kotu yaptigi isler geliyor gozumuzun onune gibi hissettim.. sonucta bizim kalemizde ve allahin izniyle sampiyon olduk.. cok yuklenmesek kaptana iyi olur bence.
Not: Ismaile bisey bulamadim bilincaltilik bisey yok hersey ortada :ebebe:
Ya lütfen şu adama kaptan filan demeyin..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kemal

Tolga saçlarını 3 numaraya vurup , sakallarınıda çok hafif bir kirli sakal bırakacak şekilde kesse acaba performansında yükseliş olup, dosta güven düşmana korku verebilir mi?

Çevrimdışı onurturan

Ya lütfen şu adama kaptan filan demeyin..
ben de yakistiramiyorum bu adama bizim kaleyi ama oyle deme abi yaa.. biz bu ulkede kimlere neler demiyoruz tolgaya kaptan mi diyemicez allah askina..

Çevrimdışı OrhanAker

Cenk kanatta yağdırır bence :D olcayın formsuzluğundan çok çektik.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ben de yakistiramiyorum bu adama bizim kaleyi ama oyle deme abi yaa.. biz bu ulkede kimlere neler demiyoruz tolgaya kaptan mi diyemicez allah askina..
Ben Beşiktaş'a Tolga'nın kaptanlığını en başından beri yakıştıramıyorum, çoğu kişininde aynı şekilde hissettiğini düşünüyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cisse557

Demba ba geliyormuş :) Guti, Cordoba ve Zago'yu da bekleriz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2016, 13:49:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Aklım artık Gomez'de. İlk iş tartışmasız bu. Bir de gerçek var Avrupa kupasına kalmayacak bu iş 2 hafta içinde ya olacak ya kulüp arayacak Gomez.

Kalma ihtimalini %70 görüyorum.

Osmanlı maçından sonra Gomez mutlaka tribünlere çağrılmalı ve bizimle kal tarzı bir pankart açılmalı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aklım artık Gomez'de. İlk iş tartışmasız bu. Bir de gerçek var Avrupa kupasına kalmayacak bu iş 2 hafta içinde ya olacak ya kulüp arayacak Gomez.

Gerekirse 1 milyon euro arttırsınlar ücretini ama kalsın. Yerine bu düzeyde bir adamı gerçekten çok zor buluruz, düzeyden kastım winner bir oyuncu..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı onurturan

O değil de Quaresma kayseriye gol attiktan sonra Gomez kafasina tam 27 şaplak atmis  :kop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2016, 13:52:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gerekirse 1 milyon euro arttırsınlar ücretini ama kalsın. Yerine bu düzeyde bir adamı gerçekten çok zor buluruz, düzeyden kastım winner bir oyuncu..

Buluruz bence de böyle uyum sağlar mı bilmiyorum.

Gomez'i çok sevdik ne yapıp edip tutmak gerek yerine isim yazmayacağım yazmak istemiyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Osmanlı maçından sonra Gomez mutlaka tribünlere çağrılmalı ve bizimle kal tarzı bir pankart açılmalı.
Gomez'in işi Avrupa Şampiyonası başlamadan netleşmeli.

Sonraya kalırsa sıkıntı olur. Kalacaksa da gidecekse de şampiyonadan önce belli olmalı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı worns

Kesinlikle. 4,5-5 mil yazsa sözleşmesinde çok değil. Yerine Dzeko bile gelse aynı verimi alacağımızın garantisi yok. Takıma müthiş uydu. Kalırsa en az 2-3 sene 20+ gol atacağından eminim.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Buluruz bence de böyle uyum sağlar mı bilmiyorum.

Gomez'i çok sevdik ne yapıp edip tutmak gerek yerine isim yazmayacağım yazmak istemiyorum.
Genelde böyle büyük adamlar 1 sene durup gidiyor bizim takımda, İlhan Mansız'dan 1 sene faydanalabildik, Ferdinand öyle, Demba ba öyle. İlk aklıma gelenler bunlar.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı onurturan

Genelde böyle büyük adamlar 1 sene durup gidiyor bizim takımda, İlhan Mansız'dan 1 sene faydanalabildik, Ferdinand öyle, Demba ba öyle. İlk aklıma gelenler bunlar.
Carew.. Asper

Çevrimdışı Deniz

o sözleşmeyi biz yapmadık biz almadan önce yapılmış biz bu şartları kabul ederek aldık bonservisini
bilip bilmeden konuşuyorsun hatta kiralık gitmesinide istemedik ama ispanyollar diretti. Yapacak bir şey yoktu. @Deniz
Fanatik gazetesinin haberine mi inanalım KAP a yaptığımız açıklamaya mı inanalım @Necmi abi ?
"Profesyonel futbol takımımız oyuncusu Aras Özbiliz, 2015-2016 sezonu sonuna kadar Rayo Vallecano Madrid Kulübüne kiralanmıştır"
Adamın KAP açıklamasını biz yapıyoruz bizden önce anlaşma imzalanmışsa bunu spartak duyurur biz duyuramayız.Lisansına da bakınca Beşiktaş kiralamış görünüyor yani biz kiraladık bunu tartışmak bile anlamsız.
Diyelim ki bizden önce Spartak rayoya söz vermiş kiralamak zorunda kaldık,10 maç oynama maddesi ekletmemek yine hata sonuçta sözleşme Beşiktaş ve Rayo arasında yapıldı ,sözleşmede Beşiktaş yöneticilerinin imzası var spartakın değil.

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı RQ7_351903

Valla Gomez yerine Mandzukic, Benzama değil Agüero gelse gönlüm el vermez.

Acayip benimsedim adamı.

:bawling:

Çevrimdışı DADAYKARTALI

Osmanlı maçını verelim fener tekrar umutlansın konya yı yenip fener i tekrar yıkıma uğratalım aynı acıyı bir daha yaşatalım :halay:

Çevrimdışı Ensar

Osmanlı maçını verelim fener tekrar umutlansın konya yı yenip fener i tekrar yıkıma uğratalım aynı acıyı bir daha yaşatalım :halay:
oldu biz de stresten ölelim :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı aşığımsana

Bize bu zor günlerde kapısını açan camialara tesekkur etmek istiyorum ki zaten onlarda yeterince başarılı sezon geçirdiler. Büyük takım olmak sadece kupalarla değil camialarin niteliğiyle olduğunu gösterdiler.Konya, Osmanlı, Sarıyer, Başakşehir hep aklımızın bir köşesinde kalacak.
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı Arthur

2 senedir şu Visca'yı alsak bizim takımda iş yapar mı diyordum. Adam transfer olmadan pektemekten daha fazla katkı yaptı bizim takıma  :D şaka bi yana Visca'da iyi oyuncu ama Sevilla aldı diyorlar.

Çevrimdışı RevivaL

Sizde de nasıl bir kalp var anlamıyorum. Benim ki şu anda bile yetmiyor

Çevrimdışı worns

Taraftarın yarısını gözden çıkardın herhalde  :)

Çevrimdışı nusretaslanturk

Valla Gomez yerine Mandzukic, Benzama değil Agüero gelse gönlüm el vermez.

Acayip benimsedim adamı.

:bawling:
Duruşu,karakteri,hırsı,çalışkanlığı..çoğu yabancı o formayı öyle taşıyamaz..çoğu yabancıya'da o forma o kadar yakışmaz..

Çevrimdışı nusretaslanturk

Bu arada Fırat Aydunus'u unutmayın,unutturnayın sosyal medya'da

Çevrimdışı doctore

Arkadaşlar Azize ve fener medyası her kaybettikleri şampiyonluk sonrası yaptıkları gibi yine millete sallayıp, suni, kaotik bir gündem yaratıp şampiyonluğu gölgelemeye çalışacaklardır. Azize dikkati başka yöne çekemezse oklar kendine doğrultulacak. bu oyuna gelmeyelim. bırakalım kendi kum havuzlarında oynasınlar. hiiiç kale bile almayın. Osmanlı maçından sonra sembolik kupamızı da boğaza nazır terasımızda on binlerce Beşiktaşlı ile kaldıracağız inşallah. sonra vur patlasın çal oynasın obaaaaa...  :ishock: :super: :sevinc :ishock: :super: :sevinc  :ishock:
[ Son Düzenleme: 10 Mayıs 2016, 14:17:40 doctore ]
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...