Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 438 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8398282 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı sametbagan

Merhaba @sametbagan. Normalde Avrupa maçlarımıza Türkiye Ligi ya da Türkiye Kupası maçlarımızdan daha fazla önem veririm; fakat bu 3. yıldız işi beni epey sardı. Bu sezonda ilk önceliğimizi Türkiye şampiyonluğuna vermemiz daha iyi olacak. Beşiktaş olarak sezon sonunda Türkiye şampiyonu olup 3. yıldızımızı kazanarak mutlu olalım.:)
Benimde önceliğim şampiyonluk fakat elimize böyle bir fırsat geçmişken değerlendirmemiz lazım buraya en son 14-15 sene önce gelmişiz.O yüzden arayı açıp rotasyona gidersek eğer hem yedek oyuncuları oynatmış oluruz hem de iki kulvarda yolumuza devam ederiz.Eğer bu turu geçersek çok kırıcı maçlar bizi bekliyor olacak.Bir an önce 2.ile farkı en az 6-7 puan yapıp uefaya odaklanmalıyız.

Çevrimiçi levitate

Sinan engin yok artik ama belki metin albayrak oynuyordur.

Skat ekibi denince akla fbnin efsane ekibi gelmelidir, selim soydan ve sadan kalkavan. Ah ah keske kesip saklasaydim gazete basliklarini ve vidyolari.

Siparta prak ile madrid maci izlemeye gidip figo ile umberto karloyu begenen bir ust akil. Ama iyi arsiv tutmus fb umbertoyu sonra aldilar yani

Hatta ispanya bunlarin cok hosuna gidince figoyu bir iki sefer daha izlemeye gitmislerdi. Bunlarin bi kara sevdasi vardi lokfen onu almaya cok ugrastilar ama olmadi.

Figoyu izlemeye giden bir skat ekibi. Simdi de mesut ozili izleyeceklermis, begenirlerse belki alirlar 6-7 sene icinde
fenerbahçe Yandex kullan Özil feneve gelsin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2017, 09:44:50
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Benimde önceliğim şampiyonluk fakat elimize böyle bir fırsat geçmişken değerlendirmemiz lazım buraya en son 14-15 sene önce gelmişiz.O yüzden arayı açıp rotasyona gidersek eğer hem yedek oyuncuları oynatmış oluruz hem de iki kulvarda yolumuza devam ederiz.Eğer bu turu geçersek çok kırıcı maçlar bizi bekliyor olacak.Bir an önce 2.ile farkı en az 6-7 puan yapıp uefaya odaklanmalıyız.

Günaydın BÜYÜK BEŞİKTAŞ Ailesi,

Benim daha iyi fikrim var önümüzde ki iki hafta arayı açıp Başakşehir maçı ile 15. Şampiyonluğumuzu kutlar.

24 Mayıs'da da Stockholm'da UEFA Kupasını kaldırırız.   :boxin:

Çevrimdışı benyv-

fenerbahçe Yandex kullan Özil feneve gelsin

Fb'lilerin kendilerini avutmalarına bakıyorum eğlence amaçlı, Özil zaten fenerliymiş, bu sebeple şu an Fb istese koşa koşa gelirmiş. Mantıkları da, Özil'e 7 vereceklermiş, RVP 6 alıyormuş, çok fark olmazmış :D

Çevrimiçi terapati

Bu haftasonu yapacağımız hazırlık maçında kombinelerin, kulüp kararı ile geçerli olmadığı bilgisini aldım; bir arkadaşıma devir yapmaya çalıştım olmadı. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
[ Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 10:13:48 terapati ]

Çevrimdışı mellfred

Fb'lilerin kendilerini avutmalarına bakıyorum eğlence amaçlı, Özil zaten fenerliymiş, bu sebeple şu an Fb istese koşa koşa gelirmiş. Mantıkları da, Özil'e 7 vereceklermiş, RVP 6 alıyormuş, çok fark olmazmış :D
Özil zaten Türk  milli takıma da çağırılmalı

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2017, 10:20:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
Bu haftasonu yapacağımız hazırlık maçında kombinelerin, kulüp kararı ile geçerli olmadığı bilgisini aldım; bir arkadaşıma devir yapmaya çalıştım olmadı. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

Bu bilgiyi nerden aldın ? Resmi sitete tam tersi yazıyo ama : :alala:

"Kombine kart sahibi taraftarlarımız, Futbol Takımımızın Vodafone Arena'da Astra Giurgiu ile oynayacağı hazırlık maçını kombine kartları ile izleyebilirler. "

Çevrimiçi terapati

Bu bilgiyi nerden aldın ? Resmi sitete tam tersi yazıyo ama : :alala:

"Kombine kart sahibi taraftarlarımız, Futbol Takımımızın Vodafone Arena'da Astra Giurgiu ile oynayacağı hazırlık maçını kombine kartları ile izleyebilirler. "
Transfer yapmaya çalıştım. Yapamayınca teknik bir sıkıntı mı var diye sorduğum, passo'da çalışan bir tanıdığımdan aldığım yanıt bu şekildeydi ben de anlamadım mevzuyu belki gerçekten bir sıkıntı var şu anlık sistemlerinde  :alala:

Çevrimiçi levitate

Sonra kulüp niye battı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Özil zaten Türk  milli takıma da çağırılmalı

Gomez-lewa karsilastirmasi yapan bir basinimix var yahu
Gomez milli takimda lewayi kesemiyormus.

Ozil once oguzhani kessin milli takimdan sonra transferini konusuruz.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2017, 10:43:38
  • Beylikdüzü-İstanbul
Transfer yapmaya çalıştım. Yapamayınca teknik bir sıkıntı mı var diye sorduğum, passo'da çalışan bir tanıdığımdan aldığım yanıt bu şekildeydi ben de anlamadım mevzuyu belki gerçekten bir sıkıntı var şu anlık sistemlerinde  :alala:

Bence passo sisteminde bir sıkıntı var , saat 14:00'de biletler satışa çıkacak.
Kombine ile ilgili bir duyuru olsa bu saate kadar klubümüz yayınlardı.
İlerleyen saatlerde tekrardan bir dene istersen abi.

Çevrimiçi terapati

Bence passo sisteminde bir sıkıntı var , saat 14:00'de biletler satışa çıkacak.
Kombine ile ilgili bir duyuru olsa bu saate kadar klubümüz yayınlardı.
İlerleyen saatlerde tekrardan bir dene istersen abi.
Tamamdır, büyük olasılıkla henüz satışa açılmadığından böyle bir durum oluşmuştur o zaman. Bilgilendirme için teşekkürler.  :ok:

Çevrimdışı abdusta

Uyuma!! Uyutma!!

Spor yorumcusu Taner Karaman bu sabah Basaksehiri sampiyon ,9macta 15puan toplar dedigi Besiktaşı lig üçüncüsü olarak bitirecek takım yaptı

NE AYAK BU TANER KARAMAN?

Neyin peşinde koşuyor?

Saygılar

Çevrimdışı mellfred

Uyuma!! Uyutma!!

Spor yorumcusu Taner Karaman bu sabah Basaksehiri sampiyon ,9macta 15puan toplar dedigi Besiktaşı lig üçüncüsü olarak bitirecek takım yaptı

Neyin peşinde koşuyor?

Saygılar
gs'lı bir kapı bekçisi ciddiye alınmayan bir zavallı. a spor izleme izletme

Çevrimdışı mylife1903

Uyuma!! Uyutma!!

Neyin peşinde koşuyor?

Saygılar
9 macta 15 puan toplarsak
55+15 70 puan yapar.
4 galibiyet 3 beraberlik 2 yenilgi
Beraberlik ibb macina denk gelirse
Ibbnin 8 macta 17 puan toplamasi lazim 1 puan bizden 71 puan yapan
8 macta 5 galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgi.
Ibb 9 macta 4 sefer puan kaybederken biz 9 macta 5 sefer puan kaybedecegiZ.
Gsnin ikinci olmasi icin 46+25 puan. 9 macta 25 puan 8 galibiyet bir beraberlik oluyor.
Ibb ile berabere kalsa gs 71 puan yapar
Biz ucuncu olurken gs sampiyon olmasin yahu

Hep fetocu tiplerin hayalleri bunlar. Biz 12 puan kaybetsek ibb 22 puan kaybeder yahu

Bu insanlari vizonteleye falan cikartmak degil sirkte sergilemek lazim. Yorumcuya gel.

Cok net soyleyecem simdi ibbyenfark atariz biz o macta 3-4 tane sallariZ, fbye de fark atacagiz daha azalarak bitecek bu suluk tipli yorumcular.

Çevrimdışı tuncaboylu

Uyuma!! Uyutma!!

Neyin peşinde koşuyor?

Saygılar
Bu sezon başında Fenerbahçe'nin geçen sene Beşiktaş'tan daha iyi oynadığını söylüyordu.

Başarısız bir troll, ciddiye almaya değmez.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Bu sezon başında Fenerbahçe'nin geçen sene Beşiktaş'tan daha iyi oynadığını söylüyordu.

Başarısız bir troll, ciddiye almaya değmez.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gsli mi fbli mi bu
Yahu bir kisi cikip sormuyor bunlara sonra ulkeden umudum kesiliyor. Ayni bu yabanci sinirlamasi gibi. Istemiyorsan alma be kardesim sanki yabanci zorunlulugu getiriyor kural.

Nedendir bilinmez ulkede inanilmasi guc bir akil tutulmasi var. nasil bu hale dustuk onu anlamiyorum.  Azicik sorgulayan mantik arayan insan yok mu ulkede.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fener ve Gs bu kalan 9 maçta 35 puanı geçemez, 30 bile şüpheli   8 galibiyet 7 beraberlik 4 yenilgi falan alırlar.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gsli mi fbli mi bu
Yahu bir kisi cikip sormuyor bunlara sonra ulkeden umudum kesiliyor. Ayni bu yabanci sinirlamasi gibi. Istemiyorsan alma be kardesim sanki yabanci zorunlulugu getiriyor kural.

Nedendir bilinmez ulkede inanilmasi guc bir akil tutulmasi var. nasil bu hale dustuk onu anlamiyorum.  Azicik sorgulayan mantik arayan insan yok mu ulkede.

her ikisi de bukalemun gibi yahu

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Onur Küçük

Gsli mi fbli mi bu

Kayserisporlu olduğunu iddia ediyor. Bilinen tek şey Beşiktaş düşmanı olduğu.Beşiktaş düşmanı olduğu bilinen tiplerin çoğunun tesadüf olsa gerek geçmişte Fetö bağlantıları var . Bunlar hep tesadüf işte .
Geçen sene kaleci Tolga'yı istatistiklerle öven  , kaleci Muammer'i Beşiktaş'a aldırtmak için ortalıkta saçma saçan konuşan yazan kişidir aynı zamanda. Fener'i şampiyon yapmak için yaptığı algı çalışmasını herkes biliyor zaten.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Yanlış bilgi almışsın

Kombine kart sahibi taraftarlarımız, Futbol Takımımızın Vodafone Arena'da Astra Giurgiu ile oynayacağı hazırlık maçını kombine kartları ile izleyebilirler.

resmi site açıklaması

Çevrimiçi Necmi

Uyuma!! Uyutma!!

Neyin peşinde koşuyor?

Saygılar
Geçen senede feneri şampiyon yapmıştı geçen çiğdem iyi kapak taktı buna
gene Başak şampiyon olacak dedi oda sen geçen senede fener şampiyon olacak diyordun dedi.
çok Beşiktaş düşmanı tanıdım ama bunun kadar kendini komik duruma düşüreni
tanımadım. Arkadaş kendini istatistik uzmanı olarak tanımlıyor. ciddiye alınmaya değmez
şimdi twitter den mesaj okurlar genelde ama bu varken çiğdem bu mesajları ben söyleyemem
sen oku istersen diyor genelde. sanırım sürekli küfür geliyor. :D
Onurun söylediğinde haklılık payı var birinin fetöcü olup olmadığını anlamak için Beşiktaş yorumu
yaptırsınlar hemen kendini ele verir :D

Etiketler: