2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 591 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334601 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Rize macina benzemesin de hic ugrasamam pazartesi gunu
Bu sene rahat geçirdiğimiz doğru düzgün maç yokken nerden geliyor bu rahatlık gerçekten bazen anlam veremiyorum abi :) Umarım tüm sezonun aksine bir yönde ilerler bu maç..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı alimm

şu an da gelen bi bilgiyi aktaıyorum...: akşam babel'in golü var...   :halay: :halay:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı cursedofdragon

şu an da gelen bi bilgiyi aktaıyorum...: akşam babel'in golü var...   :halay: :halay:

yoksa kulaklarını çınlatırım ama :D

EssiLor

• Ziyaretçi

4-5 tane sallamak şart akşama.

EssiLor

• Ziyaretçi

Bu sene inşallah 3.yıldızı takıp yolumuza herzaman olduğu gibi emin adımlarla devam edeceğiz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

iç sahada konya gibi ezik oyunu felsefe edinmiş bir takıma 2-3 gol atamıyorsak yazıklar olsun bize derim
takılacağımızı sanmıyorum. 3 0 gibi bir skorla kazanırız Abi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

4-5 tane sallamak şart akşama.
3 0 bitsin  o da olumlu  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Bugün kazanmak kadar, güzel oynamak da önemli.

İlk 4'te yer alan takımların oyunları kamuoyunda çok yeriliyor, bu maçta geçen sene yaptığımız gibi takır takır oynayıp "Şampiyonluğu Beşiktaş hakediyor kardeşim" dedirtmeliyiz.

Geçen sene devre arasında herkes Beşiktaş hakediyor görüşünü kabullenmişti ve lig sonuna kadar da öyle gitmişti.

2-0'lık zorlu Osmanlı deplasmanı üzerine bugün de iyi futbol ve net bir galibiyet, rakiplerin özgüvenini kıracaktır.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

EMRE BOL :

Beşiktaş ile yarışıp aldığı hiçbir futbolcudan faydalanamadı fenerbahçe. Nasıl birşeydir anlamadım. Beşiktaş'tan fenere gelen futbolcularda aynı şekilde. Beşiktaş ile Transfer yarışına girmeyeceksin abi. Galiba Fenerbahçe yönetimi Beşiktaş'ın scout ekibini takip ediyor. Çünkü Beşiktaş kime talip olsa fenerbahçe de talip oluyor :evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Savaş

Ben bu maçı çok kritik görüyorum. Mutlaka ama mutlaka almalıyız. İşin ucunda liderlik var.

Olası bir puan kaybında feneri heveslendirmek kötü olur. 3 5 atalım demiyorum ben. Aksine iyi oyunda istemiyorum bu maç.

1-0 olsun bizim olsun, puan farkı açılsın liderlik gelsin.

Taktik maktik yok. Bam bam bam!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sametbagan

Bu sene Akhisar deplasman ve osmanlı deplasman maçları hiç olmadığı kadar kolay geçti bizim açımızdan.Aynı juve gibi rakibi sinir ederek galip geldik

Baktığın zaman pozisyon zenginliği yok atak devamlılığı yok ama verdiğimiz öyle net pozisyon da yok   iki maçta da 2-0 kazandık.İşte bu maçlarda takım

savunması açısından bakarsak eğer Büyük takım gibi oynadık.@tangaz da belirtti zaten mustafa hocanın dediği gibi rakip 3.bölgede duvara tosluyordu bu iki maçta

Bu sene Şenol hocam bu oyun mantalitesini takıma yerleştirmeye çalışıyor.Geçen seneye göre en belirgin değişim takım savunmasında gerçekleşti 

Bir de kaleci faktörünü unutmamak lazım tabiki de  :D

EssiLor

• Ziyaretçi

Sosa Ve eşi Türkiye'ye dönmeye ikna olmuş söylenilenlere göre
Mümkünse devreye girip Sosayı kapıp feneri sezon sonuna kadar 10 numarasız süründürmek ayrı bi keyifli olur ha sırf inat olsun diye demiyorum sosa ya çok ihtiyacımız var çok seviyorduk keratayı Beşiktaştayken
Bu arada Gomez ile 2+1+1 yıllık sözleşme yapıldığı söyleniyor haber sitelerinde şimdiden anlaşılmış sene sonu Gomez geliyormuş.
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 18:59:04 Erdem Ayaz ]

Çevrimiçi uğur07

Acaba teknik kadronun aşagıdaki gibi bir planlaması var mı? Siz ne dersiniz?

Kaleci                        3 kişi/2 yerli/1 yabancı
Defans.                     8 kişi/4 yerli/4 yabancı
O.saha.                     5 kişi/3 yerli/2 yabancı
Kanat ve f.arkası.   6 kişi/2 yerli/4 yabancı
Forvet.                      3 kişi/2 yerli/1 yabancı

Toplam.                    25 kişi/13 yerli/12 yabancı

[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 19:41:36 Kairos07 ]

Çevrimdışı ilhan mansız

tangaz yazmıştı ama tekrarlamak da fayda var, Kamerun gibi bir takımda bile ilk 11 e giremeyen adam bizim as golcümüz...
aboubakarı kesen Kamerunlu Yiğit kim? 😀

Bu sene Şenol hocam bu oyun mantalitesini takıma yerleştirmeye çalışıyor.Geçen seneye göre en belirgin değişim takım savunmasında gerçekleşti 

Bir de kaleci faktörünü unutmamak lazım tabiki de  :D
Marcelo ve Adriano farki :bandit:

Marcelo artik savunmamizin BEL KEMIĞI ve Lideri Ligin Kafa Golu yemeyen tek takimiyiz Ve bunda Marcelonun Payi en az %90 , Marcelo haric savunmamizin boy ortalamasi 1.75 falan , 10 tane hava topundan 1 tanesine rakip vurabiliyor oda nadiren bazen Hic hava topu vermiyor..

Ismaeelden sonra Adrianonun gelişi de tabii Ofsayti bozup Gol yememezi sagladigi gibi hem savunmada hemde hücumda Etkili oluyoruz

Gecen sezon Stoperler Ismaeelin bosalttigi Sol tarafi kapatalim diye ugrasiyordu bu seferde ortadan pozisyon veriyorduk

[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 19:55:26 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Marcelo artik savunmamizin BEL KEMIĞI ve Lideri Ligin Kafa Golu yemeyen tek takimiyiz Ve bunda Marcelonun Payi en az %90 , 10 tane hava topundan 1 tanesine rakip vurabiliyor oda nadiren bazen Hic hava topu vermiyor..

Ismaeelden sonra Adrianonun gelişi de tabii Ofsayti bozup Gol yememezi sagladigi gibi hem savunmada hemde hücumda Etkili oluyoruz

Gecen sezon Stoperler Ismaeelin bosalttigi Sol tarafi kapatalim diye ugrasiyordu bu seferde ortadan pozisyon veriyorduk
Benim aleksisi yedi ismael. Hic unitmicam seni ismael, sivilde karsima cikma ismael

Çevrimdışı Ensar

Marcelo artik savunmamizin BEL KEMIĞI ve Lideri Ligin Kafa Golu yemeyen tek takimiyiz Ve bunda Marcelonun Payi en az %90 , 10 tane hava topundan 1 tanesine rakip vurabiliyor oda nadiren bazen Hic hava topu vermiyor..

adriano çok büyük bir oyuncu ve acayip bir tecrübe , çok hakkı verilmiyor ama ben onun sahada oluşunun bile çok şey kattığını düşünüyorum
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

adriano çok büyük bir oyuncu ve acayip bir tecrübe , çok hakkı verilmiyor ama ben onun sahada oluşunun bile çok şey kattığını düşünüyorum
Bak cok entresan bir istatistik var elimizde

Ligin kafa Golu yemeyen tek takimiyiz , Marcelo haric savunmamızın Boy ortalamasi maximum 1.73 falan :D

Marcelonun bu sezon ne kadar verimli oldugunun en büyük ispatlarindan biridir bu istatistik Mac boyunca rakibin vurdugu hava topu maximum 1 ! Bütün hava toplarını süpürüyor ve tehlikeli bolgeye inmesine engel oluyor :busted_cop:

Çevrimdışı Ensar

Bak cok entresan bir istatistik var elimizde

Ligin kafa Golu yemeyen tek takimiyiz , Marcelo haric savunmamızın Boy ortalamasi maximum 1.73 falan :D

Marcelonun bu sezon ne kadar verimli oldugunun en büyük ispatlarindan biridir bu istatistik Mac boyunca rakibin vurdugu hava topu maximum 1 ! Bütün hava toplarını süpürüyor ve tehlikeli bolgeye inmesine engel oluyor :busted_cop:
yav adriano diyorum adriano :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Benim aleksisi yedi ismael. Hic unitmicam seni ismael, sivilde karsima cikma ismael
Alexis gerçekten kotu stoper degildi abi , Ismaeel sağolsun

Ismael Akhisar macindaki ölümcül geri pasiyla Basini yaktı Alexisin :tabe:

yav adriano diyorum adriano :D
Orasini anladık Adriano zaten basli basina bir Oyuncu

Ben Hakki verilmeyen Ve hala yetersiz denilen Marceloyu on plana çıkarmaya çalışiyorum :busted_cop:

Çevrimdışı atalay

Kanat organizasyonları için metodik bir antrenman golü attık. Oğuzhan'dan Quaresma'ya oyunu terse açan horizontal pas, kontrol ve havuza orta. Cenk'in sıçrama zamanlaması ve vuruş becerisi ise birinci sınıf. Quaresma basit olanı tercih edince işler herkes için daha kolay.
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 09:57:09 atalay ]

Çevrimdışı OrhanAker

Alanya ön baskısını kıramıyoruz eldekiler yetersizdir onu anlarım ama sahaya yerlesememeyi anlamıyorum ki 2 senedir böyle!

Çevrimdışı alimm

Via si belli saati belli  :ishock:

Çevrimdışı alimm

yoksa kulaklarını çınlatırım ama :D

rica ederim 😀

Etiketler: