Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu
Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu Futbol Takımımızın 2014/15 Sezonundaki Tüm Performansı ve Gelişmelerini Bu Başlık Altında Takip Edebiliriz.

0 Üye ve 228 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu  [Okunma sayısı 3575261 defa] Beşiktaş JK Futbol Takımı 2014/15 Sezonu

Çevrimdışı Kadir G.

Bu arada kongreyi eleştirenler gelberinin konuşmasından sonra çıkan karışıklıkta kürsünün etrafını saranların ana bacı küfür ettiğini kongre üyesi söylüyor. Her şeye bel altı deniyorsa bu nedir?

Çevrimdışı adil arif

Ethem Sancak' ı, BMC davalarında beni ve müvekkillerimi hükümet desteğiyle çok mağdur ettiği için sevmem. Ama Beşiktaşı başarıya taşır mı dersen, bence hükümet desteğiyle taşır.

Çevrimdışı Tolga

Adam camiada bildiği tüm isimleri yazmış.
1,Adalı ethem sancakla çalışmaz.
2.altınsay adalıyla çalışmaz
3.altınsay anç ile çalışmaz.
4.arat anç ile çalışmaz.

öyle isimler yazmış ki kombinasyon çıkar burdan  :evillol:
:kop: :kop:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Kadir G.

Adam camiada bildiği tüm isimleri yazmış.
1,Adalı ethem sancakla çalışmaz.
2.altınsay adalıyla çalışmaz
3.altınsay anç ile çalışmaz.
4.arat anç ile çalışmaz.

öyle isimler yazmış ki kombinasyon çıkar burdan  :evillol:

İşte çalışmaz lafını normalde etmememiz lazım. Gs de bu böyle. Ortak paya olunca biraraya geliyorlar. Ethem sancak hariç diğerleri aynı yönetimde olsa çok memnun olurum şahsen. Herkes bir konuda daha iyi olur seninde dediğin gibi

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Kadir G.

Ethem Sancak' ı, BMC davalarında beni ve müvekkillerimi hükümet desteğiyle çok mağdur ettiği için sevmem. Ama Beşiktaşı başarıya taşır mı dersen, bence hükümet desteğiyle taşır.

Dediğim gibi aday olması bile olaylar çıkarır fakat gs nin usulüyle 5 senede 3 kez şampiyon yaparlar. Bunu isteyen var mı?

Çevrimdışı mayguntr

Dediğim gibi aday olması bile olaylar çıkarır fakat gs nin usulüyle 5 senede 3 kez şampiyon yaparlar. Bunu isteyen var mı?
Hocam böyle adamlarla şampiyon olacağımıza Beşiktaşımı ikinci ligde izlemeyi yeğlerim

Çevrimdışı eski inönü

2 yıldır yeni stad inşaat halindeyken, şampiyon olamadık diye yönetimi yerden yere vurmak pek insaflıca gelmiyor bana. Her şeyin bir bedeli var. Yeni stad yapıyorsan 2-3 sene şampiyon olamamayı da goze alacaksın. Ben bu noktada takımın gelişimine bakarım. 2 senedir oynadıgımız futboldaki pozitif degişimi gormeyen ya futbol cahilidir ya da art niyetlidir.  Yönetim enayi miydi boyle bir işin altına girdi. O zaman eski stada hic dokunmazdı. Yeni stada harcayacagı parayla da saglam bi borc yapıp toplardı takıma iş bilen tecrubeli topçuları. Başına da koyardı Mustafa Denizli'yi şampiyon olurdu 2 sene içinde. O zaman rahatlardı bu Rüzgar Sagnaklar falan. Bunların vizyonu bu kadar çünkü.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

5 senede 50 kez şampiyon yapsalar Beşiktaş taraftarı istemez. Hani şu lafa bakarım laf mı söyleyene bakarım adam mı hikayesi . Twitter da biraz göz attım ; Ne laf ne adam
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Fatih

''gençlik'' nasıl geçerli ve yeterli kriter oluyor açıklayabilir misiniz?
55 Yas uzeri olanlar cok fazla genc kesime ve taraftara ayak uyduramiyor... Benim soyledigim genclestirme olayi tamamen hayal, oyle birseyin olma ihtimali yok... Ama eski kafalarla bu hayat zor... Burada ki 55+ abiler yanlis anlamasin beni  :lol: :lol:

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Kadir G.

Hocam böyle adamlarla şampiyon olacağımıza Beşiktaşımı ikinci ligde izlemeyi yeğlerim

Aynı fikirdeyiz. Korkum hükümet çArşı olayları varken hükümetin böyle bir amacının olma ihtimali. Çünkü kirli eller bir şekilde yapmak isterse başkan yaparlar. Buda bonus

Çevrimdışı Deniz

İşte çalışmaz lafını normalde etmememiz lazım. Gs de bu böyle. Ortak paya olunca biraraya geliyorlar. Ethem sancak hariç diğerleri aynı yönetimde olsa çok memnun olurum şahsen. Herkes bir konuda daha iyi olur seninde dediğin gibi
katılıyorum
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Kadir G.

2 yıldır yeni stad inşaat halindeyken, şampiyon olamadık diye yönetimi yerden yere vurmak pek insaflıca gelmiyor bana. Her şeyin bir bedeli var. Yeni stad yapıyorsan 2-3 sene şampiyon olamamayı da goze alacaksın. Ben bu noktada takımın gelişimine bakarım. 2 senedir oynadıgımız futboldaki pozitif degişimi gormeyen ya futbol cahilidir ya da art niyetlidir.  Yönetim enayi miydi boyle bir işin altına girdi. O zaman eski stada hic dokunmazdı. Yeni stada harcayacagı parayla da saglam bi borc yapıp toplardı takıma iş bilen tecrubeli topçuları. Başına da koyardı Mustafa Denizli'yi şampiyon olurdu 2 sene içinde. O zaman rahatlardı bu Rüzgar Sagnaklar falan. Bunların vizyonu bu kadar çünkü.

İnsanların sıkıntısı şu: yönetim çıkıp deseydi ki bizde gs gibi bir dönemden geçiyoruz özkaynağa daha çok yöneleceğiz. Harcama beklemeyin. Eyvallah derdi çoğu kişi. Fakat bu kadar para harcanıyorsa şampiyonluk en azından birkaç kupa beklenir. Bunu bir şekilde diyemezlerdi sponsor olan olmazdı vs. ona kabul.

Dünyanın çok uzak olmayan bir yerinde 4 kupa almış takımın teknik direktörü 3 ay önceden kavulmuş ve daha yeni açıklanıyorken Beşiktaşın 12 kupada 0 çekmeyi bırak çeyrek bile yapamaması kabul edilemez diyor insanlar. Yeri geldiğinde tek büyük dşyorsak bu iş böyle olmalı. Stad olmaması bu başarısızlığın bahanesi olamaz.

Çevrimdışı atalay

"Isırırım-yalarım Ethem" başkan mı olacakmış?  :kop:

Beşiktaş'a atılan son tekme olur.

Çevrimdışı ozan062

ethem gelsin 5senelik 6 senelik projeye sonra gidebilir₁
o sebeble gelsin tabiki niye yani bize ihtriyac olan seyleri yasatır
ilk senede basarı olur o sebeble taraftarda ısınır ona sorun etmeyin siz
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı eski inönü

İnsanların sıkıntısı şu: yönetim çıkıp deseydi ki bizde gs gibi bir dönemden geçiyoruz özkaynağa daha çok yöneleceğiz. Harcama beklemeyin. Eyvallah derdi çoğu kişi. Fakat bu kadar para harcanıyorsa şampiyonluk en azından birkaç kupa beklenir. Bunu bir şekilde diyemezlerdi sponsor olan olmazdı vs. ona kabul.

Dünyanın çok uzak olmayan bir yerinde 4 kupa almış takımın teknik direktörü 3 ay önceden kavulmuş ve daha yeni açıklanıyorken Beşiktaşın 12 kupada 0 çekmeyi bırak çeyrek bile yapamaması kabul edilemez diyor insanlar. Yeri geldiğinde tek büyük dşyorsak bu iş böyle olmalı. Stad olmaması bu başarısızlığın bahanesi olamaz.
işte bakın ben tam da buna bel altı vurmak diyorum. Beşiktaş isteseydi tam kadro oynayıp alamazmıydı ziraat kupasını şu 3 yılda? veya çıkamazmıydı ceyreklere yarılara finallere filan. Hepimiz biliyoruzki öncelikli hedef lig oldugu için kupayı gozden çıkardılar. Bunları gormezden gelip bel altı vurmayın. Cunku tam kadro çıksalardı kupada hepiniz isyan edicektiniz. kulubu düşürdükleri duruma bak kıytırık bi kupayı almak için tam kadro çıkıyorlar falan diyecektiniz.

Çevrimdışı Deniz

Yönetim kurulunun değişmesi konusunda herkes hemfikir ama kimler gelecek orası önemli.

Herkes olmayacak bir liste yazacak ya ben de yazim :D :

Başkan:Fikret Orman
CEO:Serdal Adalı
Başkan Yardımcısı:Hasan Arat
Futbol Komitesi Başkanı:İbrahim Altınsay
Stadyumdan sorumlu üye:Umut Güner
Genel Sekreter:Murat Aksu
Futbol takımından sorumlu üye:Mete Vardar
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı atalay

işte bakın ben tam da buna bel altı vurmak diyorum. Beşiktaş isteseydi tam kadro oynayıp alamazmıydı ziraat kupasını şu 3 yılda? veya çıkamazmıydı ceyreklere yarılara finallere filan. Hepimiz biliyoruzki öncelikli hedef lig oldugu için kupayı gozden çıkardılar. Bunları gormezden gelip bel altı vurmayın. Cunku tam kadro çıksalardı kupada hepiniz isyan edicektiniz. kulubu düşürdükleri duruma bak kıytırık bi kupayı almak için tam kadro çıkıyorlar falan diyecektiniz.

(alamadı)  :kop:

Tam kadro oynadık bütün maçları ve 3 yılda da 2.lig takımlarına elendik.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yönetim kurulunun değişmesi konusunda herkes hemfikir ama kimler gelecek orası önemli.

Façan yansın :icool: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı eski inönü

(alamadı)  :kop:

Tam kadro oynadık bütün maçları ve 3 yılda da 2.lig takımlarına elendik.
sen eglencene bak. ben ciddi insanlarla tartışıyorum.

Çevrimdışı atalay

sen eglencene bak. ben ciddi insanlarla tartışıyorum.

Önce bir üslubunu düzelt . Neye bakacağımı sana sormayacağım.

Daha Beşiktaş maçlarını izlememiş; analiz kasıyor.  :lol:

Çevrimdışı Fatih

Biz sadece sampiyonlugu dusundukte fb ve gs sadece kupayi mi dusunduler? Onlar yedeklerle cikmadi mi? Demek ki yedek kadron da kotu...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı hakank

hüsnü güreli bu listeye girmezmi sence
neler olacak neler neler olacak

Çevrimdışı Deniz

hüsnü güreli bu listeye girmezmi sence
Girer valla onu unuttuk  :)

+ hüsnü güreli