2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130225 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı ALI RIZA

Ah @ALI RIZA ya :) Keşke her şey senin düşündüğün gibi olsa. Büyük resime bakmıyorsun bakmadıkça da göremezsin kardeşim böyle hiç değişmeyecek şeyler uğraşır durur küfür edersin içinden anca.

Sen isyan edersen para etmez. Hele ki stat yapıyorken devamlı tehdit altındayken hiç etmez. Ben hayatta sorunlarımı isyanla değil akılla çözüyorum. Bu şekilde isyan edeceğim kısmı alt etmek inan bana çok daha fazla haz veriyor.
Keşke her şey senin düşündüğün gibi olsa. Büyük resime bakmıyorsun bakmadıkça da göremezsin kardeşim böyle hiç değişmeyecek şeyler uğraşır durur küfür edersin içinden anca.
@Çağrı hangi filmi izliyorsun  :evillol: @Deniz le mi çetleşiyorsun acaba ?

Yav stat varken de etmiyorduk...! 2 yıldır yapmıyorlar 20 yıldır yapıyorlar 20 yılda kaç kere isyan ettin acaba ? Yeter kaç kere dedin acaba ?
1 kere ettin İlhanla Noumayla yolladılar ezdiler 5 oyuncunu attılar...! Onda bile sen hatalı oldun...!

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

GS'li FB'li oyunculara gösterilmez diye birşey yok, hepsine gösterilir. Ancak o takımlarda sarı kartı varken bu hareketi yapacak zeka seviyesinde futbolcu bulamazsınız.

Haklisin, bu hareketi yapan futbolcu gormedim. Ama...

Penalti noktasinda cukur kazan gordum,
Elle goz gore gore atan gordum,
Ceza sahasi disinda elle top kesen kaleci gordum,
Besiktasli oyuncuya kafa atan gordum,
Besiktasli oyuncuya tokat atan gordum,
Hakemin onunde rakip teknik direktore .... off diyen gordum (Tore yapinca kirmizi cart diye cikmisti),
Hakemi gormemis gibi yapip uzerine su fiskirtan gordum,
Rakiple alay etmek icin kiciyla top durduran ayi gordum,
Rakibe kizip sakatlamak icin dalan Caner gordum,
Her mac ceza sahasinda kendini yerlere atip hakemi aldatmaya calisan adam gordum...

Bu liste uzar gider. Gormedigim sey ise bu pozisyonlarda verilmesi gereken kartlardi. Ayrica adim gibi de eminim bu hareketi FB'li ya da GS'li sari kartli oyuncu ayni sartlarda yapsa o 2. sari cikmazdi. Hakem yanina cagirir sozum ona sertce uyarir yaparsan kart cikariririm haaa turunden artistlik yapip pozisyonu tekrarlatirdi.

Çevrimdışı fatih e.

Senin açtıgın ortaya rakip kafası değmiş top tekrar sende olacaksa koşmazsın...!
Orta açar top kimseye değmez taca gider ise sen koşar yakalarsın...! birbirinden farklı 2 cümle evir çevir hangisi uygunsa @Çağrı
Ben koşarım demiyorsun da Sana Sen bile koşarsın dediğim halde  :ok: Sen bile koşmayacağından eminsin Q7 koşmadı Hatalı...!
Sarı kartı hatalı mı değilmiye gerek yok karttır kırmızı ağırdır rakip değmedi sarı normaldir...! Rakibe değmedi diye kural olmaz...! Sarı idealdir kırmızı direk verse de niye verdi de demem...!

naçizane görüşümü belirtmek isterim.

o pozisyonu çok iyi hatırlıyorum. top taca doğru giderken q17 önce arkasını dönüyor. topa gitsene diye bağırıyorum yerimde. deli gibi koşan yumluyu görse de q17 önemsemiyor. ta ki topa yaklaşana kadar. aklı başına o zaman geliyor belli ki.

sonraki yaptıkları evlere şenlik.

hakem art niyetli olsa affetmez yumlunun sırtından tutup ittirmesine direkt kırmızıyı çıkartırdı.

sonuç olarak quaresma sahada çok bile kaldı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Önder Özen'inki liderlik vasıflarının olmamasından kaynaklı daha çok. Kağıda çizdiğini yaptıracak disiplinin varsa başka bir şey oluyorsun zaten.
Ridvanda oyle mesela cok guzel konuşuyor cok guzel taktikler veriyor cok dogru analizler yapiyor ama is takim calistirmaya gelince Gümlüyor , Konuştuğu taktiklerin hiçbirini uygulayamiyor , Analizlerin hicbirini yapamıyor gördük bunu yani...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Fark eder mi kardeşim?

Bak ben 27 yaşındayım. Sen 18 ben bile yeterince tecrübeli değilim birçok konuda o aradaki 9 yıla yaşanmışlığa rağmen.

Ama bir şeyi bilecek kadar yaşadım. Mazeretlerin ardına sığınarak hiçbir şeyi çözemezsin. Hele ki hataların önüne bunları set çekerek hiç çözemezsin.

Şuan Quaresma alınırken destekleyenlerin en öne çıkıp mutlaka ceza alması gerekir bizi bile yanılttı demesi gerekirsen bu insanlar Töre'yi öne sürüyor. O da yaptı diyor.

Bak bunun olduğu ortamda hiçbir şey çözülmez. Çünkü adam daha sorunu kabul etmiyor, edemiyor. İçi aslında o kadar yanmış ki onun da kendine itiraf edemiyor o yüzden başka şeyler atıyor önüne.

Hayatta da Beşiktaş'ta da bu tip davranışla hiçbir şeyi çözemezsin.

Quaresma'yı övmek için illa diğerlerini yermek mi gerekiyor?

Şu forumda Quaresma'yı isteyen kim varsa mesajları hep Töre şöyle, Olcay böyle...

Quaresma'nın tartışması bile taraftarı bu kadar bölüyorken transfer olması ipleri kopartır. Hiç gerek yok huzuru bozmaya.

Yukarıda bir arkadaş çok güzel yazmış, adamı kulübede bile oturtamazsın. Vodafone Arena'da ilk 10dk gol gelmese 11. dakikada Quaresmaaa diye bağıracak taraftarlar var. Adam tekma atıp bilerek kırmızı kart görünce alkışlayanlar var. Takım olgusu filan kalmaz böyle ortamda.

Yahu göz göre göre... Ah Fikret Orman ah.
Be the change you want to see in the world.

Yahu göz göre göre... Ah Fikret Orman ah.
Yanlis bisey söylemiyoruz !! esit mesafede olun !
Su macin kaybedilmesinde Torenin cok daha fazla katkisi var bunu kabul edin !
Bunu kabul etmiyorsunuz ama Q7 beles kirmizi gordu auvvv auvv diyorsunuz ! Bu Cofte standarttir iste , Yargisiz infazdir !
1 saatte surada toreyi elestiren 3-4 kisi gordum ama q7 yi 45-50 kisinin elestirdigini gördüm oyuzden gerek yok yani herkes herseyi görüyor..

Çevrimdışı can1903

Su resme iyi Bakin , Su topu kaleye yuvarlayamayip donen topta Gol yememizi saglayan Ustune birde Ts.nin 2.ci Golunde Asist yapan Tore Varken kimse Quaresmaya sallamasin gecin bu isleri..
Sahi ne oldu disiplin .d
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı GÖRKEM

Ilk Golde Hata tamamen Ersan'da.

Motta'nin kademesine girmiyor ve Topa daha yakin olmasina ragmen geriden gelen Yusuf'u takip edemiyor.

Bunu kabul etmiyorsunuz ama Q7 beles kirmizi gordu auvvv auvv diyorsunuz ! Bu Cofte standarttir iste , Yargisiz infazdir !
1 saatte surada toreyi elestiren 3-4 kisi gordum ama q7 yi 45-50 kisinin elestirdigini gördüm oyuzden gerek yok yani herkes herseyi görüyor..

Mesele Q7, Tore bile degil. Bir oyuncu mac icinde aptalca bir hareket de yapabilir, bos kaleye topu da kacirabilir olabilir. Bu da sadece bir mac. Sorun bize 0 tolerans olmasi, surekli hakemlerce ezdirilmemiz. Ne zaman oyuncularimiz en ufak hata yapsa cart diye kart cikiyor ayip yahu. Gecen sene acik ara en cok kirmizi goren takimdik, kadromuz bu kadar sert bu kadar cirkef oyunculardan mi kurulu ben mi goremiyorum. Rakipte Emre, Bruno Alves, Melo, Burak (o kadar kendini yere atiyor ki normal sartlarda bir sezonda en az 10-12 sari gormesi lazim), Volkan gibi adamlar varken toplasak bizim kadar kirmizi gormuyorlar.

Çevrimdışı Çağrı

Töre'yi filan bir kenara bırakalım bi bitirince konuşalım.

Sen bu adam değişecek dedin değişmezse yine yaparsa feshederiz dedin değil mi? Şimdi bu adam yaptı bunu yine bu konuda ne düşünüyorsun sadece bunu söyle bana.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Ilk Golde Hata tamamen Ersan'da.

Motta'nin kademesine girmiyor ve Topa daha yakin olmasina ragmen geriden gelen Yusuf'u takip edemiyor.

Ben de bunu dusunmustum golu izlerken. O adam orada bombos topa vuramamali.

Çevrimdışı Tolga

Sen bu adam değişecek dedin değişmezse yine yaparsa feshederiz dedin değil mi? Şimdi bu adam yaptı bunu yine bu konuda ne düşünüyorsun sadece bunu söyle bana.
Başkan da değişti demişti :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Gol kaçırmakla kırmızı kartı aynı mı görüyorsun Yunus? Bir maçta 10 tane de gol pozisyonu kaçırabilirsin, 11.'yi atıp 1-0 kazanabilirsin. Ya da hoca seni çıkarır, başkasını sokar oyuna. Kırmızı kartın ise telafisi yoktur.

Töre'yi 3-4 kişi eleştirip Quaresma'yı 50 kişinin eleştirmesinin sebebi Gökhan Töre formsuz, Quaresma ise *****. Dünya üzerinde bu şekilde bir kırmızı kartı Quaresma'dan başkası görmez. Gökhan Töre böyle bir kart görse en az Quaresma kadar eleştirilir, bundan hiç şüphen olmasın.

Çevrimdışı Scout

Ulan Yemekte Yok Açım + Q7 + Töre Sinirlerim Gerildi Valla
Pika Pika

Bakin Burada Cok ciddi bir on yargi var
Biraz adik olun
Kirmizi kart gorene Kadar Iyi oynayan aldigi toplari olumlu kullanan , Gereksiz calima girmeyen takimi yonlendiren ileri tasiyan tek top oynayan , Ceza sahasina 3-4 top gonderen ve Golünü atan bir Quaresma vardi fakat ben burada mac esnasinda q7 bugun iyi oynuyor diyen 1 kisi bile gormedim buna ragmen eleştirenler vardi..
 Mac bayu ne yaptigi belli olmayan nos kaleye gol atamayan yedigimiz iki goldede payi olan ,Berbat oynayan bir tore , 2 net pozisyonunda Topu ezen Olcay varken Q7 gunah kecisi ilan etmek hatadir sizde bunlari gorun bir zahmet..

Çevrimdışı Çağrı

Bakin Burada Cok ciddi bir on yargi var
Biraz adik olun
Kirmizi kart gorene Kadar Iyi oynayan aldigi toplari olumlu kullanan , Gereksiz calima girmeyen takimi yonlendiren ileri tasiyan tek top oynayan ,

İsabetli pas oranı %68 ile sahadaki en çok isabetsiz pas yapan oyuncu.

Nasıl oluyor bu iş sen baya duygusal izliyorsun anlaşılan Quaresma'yı Yunus Emre.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Quaresma'nın maaşını bir sonraki seçimi kazandığında ödemesi gereken kişi Fikret Orman'dır zaten. Zira sadece onun transferi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Üst Üste 2 Hata yapiyor orada 1 tane yapsa tamam dersin.

Hem Motta'ya fazla uzak Mesafede duruyor hem arkasina Adam kaciriyor.

Ayrica Rodolfo gereksiz sadece ilk GOlde degil onun disinda defalarca Ofsayti bozdu. Onunda Payi vardi yani.

Savunma Uyumu cok kötü. Bu Uyumu saglamak en basta Senol Günesin göreviydi.

Çevrimdışı Tolga

Quaresma'nın maaşını bir sonraki seçimi kazandığında ödemesi gereken kişi Fikret Orman'dır zaten. Zira sadece onun transferi.
Aynen öyle. :ok:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

1.ci kart bencillik tir hatadir ama 2.ci kartin bencillik oldugunu düşünmüyorum bircok futbolcu Hakemin dudugunden once oyunu baslatiyor cok nadir kart gosteriyor hakemler bu tur pozisyonlarda genelde uyarıyorlar cunku. 
Evet Bencillik yaparsa alfesh edelim dedim yine diyorum ama mac icinde oyun olarak hoc bencil değildi gayet iyi oynadi 2.ci karti bencillikten dolayi degildi bence..

Çevrimdışı Onur Küçük

Evet değişmiştir muhtemelen ama fabrika ayarlarına dönüp tekrar değişerek eski haline dönmüş. Boşuna dememişler değişmeyen tek şey değişimdir diye.

Çevrimdışı Çağrı

1.ci kart bencillik tir hatadir ama 2.ci kartin bencillik oldugunu düşünmüyorum bircok futbolcu Hakemin dudugunden once oyunu baslatiyor cok nadir kart gosteriyor hakemler bu tur pozisyonlarda genelde uyarıyorlar cunku. 
Evet Bencillik yaparsa alfesh edelim dedim yine diyorum ama mac icinde oyun olarak hoc bencil değildi gayet iyi oynadi 2.ci karti bencillikten dolayi degildi bence..

Ben bencillikten bahsetmiyorum zaten bu displinsizlikten bahsediyorum. Hakem seni uyarmış yapma diye göre göre yapmışsın attırmışsın kendini.

Oyunu tartışılır Töre'den kötü değidi Töre'ye göre baya baya hareketliydi hatta ama efektif değildi ama bizim için kıstas şu yaptığı.

İstediği kadar iyi oynasın şunu yaptığı zaman o oyunun hiçbir anlamı kalmıyor çünkü sayısal olarak eksik duruma düşüp kaybediyoruz maçı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Ilk golde Ersanin cok buyuk hatasi var en basta yerini boşaltıp adama basmaya gidiyor ortada gol pozisyonu yokken sonra rakip onun bosalttigi alana topu gönderip Gol buluyor...
Ersan buni hep yapiyor maalesef :by2:

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

"Quaresma GS'a gitsin de biraz da orayı karıştırsın"

- Fikret Orman, 2013

Çevrimdışı Çağrı

"Quaresma GS'a gitsin de biraz da orayı karıştırsın"

- Fikret Orman, 2013

Ben bir insana 5 kez şans vermem. Ki para vermediği halde vermem bana zararo dokunur beni atalete iter diye.

Para veriyor olsam asla asla vermem. Biz Quaresma'ya 2. şansı verdik yine aynısını yaptı. Şimdi özür dileyecek telafi edeceğim diyecek yine pişman olmuş bakın artık yapmaz diyenler baya baya çıkacak göreceğiz.

Bir sonraki kırmızı da yaptığı faul sonrası topu şutlaması sonucunda olacak iddaa ediyorum o zaman artık nasıl savunulur bilmiyorum.

Eskiden Quaresma yapıyor Almeida sokamıyor şimdi Quaresma atıldı ama Töre kötü. Bunun sonu yok.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: