2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130225 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı forzatunga

Hatasi yok demiyorum abi bak iyi okuyun
Su macta Bizi Katleden toreydi Bombos kaleye golu atamayip donen topta Gol yememizi saglayan ustine birde Ts ye asit yapan Toreye laf söylemeyip , Q7 ye saydirmak ne kadar dogru ? Ne kadar mantikli ?
Tamam q7 hatali Eyv , Ama Maci kaynetmemizin en buyuk nedenide Tore bunu atlamayalim lutfen..

kötü oynama ,formsuzluk,gol kaçırma olabilir herkesin başına gelebilir ama quaresma'nın ki hafif tabirle ahmaklık ve bu adamın alışkanlığı, elbette tenkit edilir.

Çevrimdışı Scout

Su macta Bizi Katleden toreydi Bombos kaleye golu atamayip donen topta Gol yememizi saglayan ustine birde Ts ye asit yapan Toreye laf söylemeyip , Q7 ye saydirmak ne kadar dogru ? Ne kadar mantikli ?
Tamam q7 hatali Eyv , Ama Maci kaynetmemizin en buyuk nedenide Tore bunu atlamayalim lutfen..
Töreyi Çok Sevmeme Rağmen Haklı @Yunus Emre Dökmeci Törenin Hareketi Kırmızı Karttan Daha Ağırdı !
Pika Pika

Çevrimdışı Çağrı

Devre arasi Quaresma'yi cikartip Sosa'yi alsaydi bu maci rahat kazanirdik.

Sosa bitik durumda hiçbir şey yapamazdı 2 haftadır antrenman yapamıyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cursedofdragon

ts beck'in kanadından hiç gelmedi hep motta'ya oynadılar o tarafı yol yaptılar.cavanda'yı abartmayın yalnız şu mbia gibi adam bizde olmalıydı yazık oldu şu adama.

Çevrimdışı Ensar

necipe hangi kafayla sallıyorsunuz ya , ayıp ayıp , çok ayıp , adam size hiç bi zaman daha fazlasını vaad etmedi , canını dişine takıp oynuyor , ne yapsın adam , elinden geleni yapıyor , ayıp yaptığınız
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Burda quaresmanin yeteneklerine kimse laf etmedi zaten aslinda iyide oynuyordu gel gör ki yaptığı bu gereksiz hareketler onu bitiriyor.

Çevrimdışı Tugay

Şu takıma pas futbolunu öğreten kim olursa kendisiyle 5 yıllık sözleşme yapılmalı.Şenol hocadan umudum yok.Dünya üzerinde iki pasla karşı kaleye gidip aynı hızla geri dönecek ve bunu 90 dk devam ettirecek takım yok.Çok eksiğimiz var.Kısacası bu seneden beklentim 0.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

İyi değildi ki zaten?

Beck çok net iyi transfer olmuş bugün onu iyi gördüm. Beck ve Rhodo cidden iyi işler çıkardı bugün ama sol taraf resmen çöktü. Artı orta saha da dirence dayanamayınca rsmen batırdık.
Sol kanattan 23933330825428 defa geldiler.

Beck bu kötü oyunda neredeyse hatasız oynadı.

Çevrimdışı Çağrı

Kardeşim bak. Hata farklı konu kötü oynamak farklı konu. 30 tane top kaçırır 1 tane atar maçı kurtarır yine tamam dersin.

Ama displinsizliğin affı yok. Burada şuan doğru bir şey yapmıyorsun Quaresma'nın önüne Töre'yi set çekerek.

Töre'nin ne oynadığını herkes gördü herkes çıldırdı. Ama Quaresma sattı o kartlrı görerek. Ve alırken bunları yapmayacak denilmesine rağmen.

Töre'yi oynatmazsın olur biter formsuz dersin 3 hafta sonra düzelir. Ama Quaresma'nın bu açıdan düzelecek yanı yok adam 32 yaşında.

4 yıl önce yaptığı şeyin aynısını yaptı gelip.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı forzatunga

Net bi şekilde Tosiç'i aradık Motta hala el bombası.

Çevrimdışı Onur Küçük

Zaman , sayıp sövme değil problemleri ortaya koyup çözüm yollarını arama zamanı.İyi taraftar kötü taraftar böyle günde belli olur . Kızacaksınız belki ama yenilginin zamanlaması yerinde oldu. Problemleri erkenden görmemiz ve  mümkünse çözümlerini araştırıp bulmamız bakımından fırsat oluşturdu. Hem oyun hem oyuncular bakımından çözmemiz gereken sorunlarımız var.

Şu takıma pas futbolunu öğreten kim olursa kendisiyle 5 yıllık sözleşme yapılmalı.Şenol hocadan umudum yok.Dünya üzerinde iki pasla karşı kaleye gidip aynı hızla geri dönecek ve bunu 90 dk devam ettirecek takım yok.Çok eksiğimiz var.Kısacası bu seneden beklentim 0.

geçen hafta böyle demiyordunuz ? 1 maçla takımı yerle bir ettiniz.

Çevrimdışı Tugay

Onu savunanlara söyle.4 eksik var,teknik taktik eksik var,stad yok,disiplinsizlik var.Daha fazlasını yazmayacağım.Her sene aynı terane.

Çevrimdışı Ersoy

Maalesef gaza geldik.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bize bu Quaresma'yı düşmanlarımız mı yollayıp duruyor acaba? :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı talha

Sol kanattan 23933330825428 defa geldiler.

Beck bu kötü oyunda neredeyse hatasız oynadı.

Aynen öyle Beck'e helal olsun dedim. Çünkü o kadar büyük orta saha boşluklarında adam elinden geldiğince hatasız oynamaya çalıştı. Çünkü onların işi hiç kolay değil. Özellikle Quaresma kartı görünce daha fazla zorlanır diyordum ama adam yine de formunu korudu. Bu formu artacaktır iyice. Leiva işi bitmiş. Ama bizim net bir tane de kanat forvet almamız lazım.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı yusuf koca

Su resme iyi Bakin , Su topu kaleye yuvarlayamayip donen topta Gol yememizi saglayan Ustune birde Ts.nin 2.ci Golunde Asist yapan Tore Varken kimse Quaresmaya sallamasin gecin bu isleri..
yunus emre sen bugün konuşma daha iyi birinin sorumsuzluğu diğerinin sorumsuzluğunu örtmez

Çevrimdışı kartalBaz

Tore formsuz olabilir kotu olabilir onun yuzunden yenilmisde olabiliriz konu odegil. Konu q7 nin sorumsuzlugu ve bu trabzonun bizimle dalga gecmesi 10 kisi kaldiktan sonra. Q7 kotu oynasa iyi niyetli olsa ok bisey demem. Adam calim atcam millet beni alkisliycak ben kralim diye yapmadigi is yok. Istiyosa 3 gol atsaydi yine benim icin ayni. Mahalle maci oynuyor sanki burasi besiktas arkadaslar. Artistlik yapip kirmizi kart yiyip bide alkisliyorlar.

Çevrimdışı f_madida

Töreyi Çok Sevmeme Rağmen Haklı @Yunus Emre Dökmeci Törenin Hareketi Kırmızı Karttan Daha Ağırdı !

Tore'nin yaptigi beceriksizlik, basiretsizlik. Ayrica 2. gol icin hicbirsey soylemeye hakki yok kimsenin zira 10 kisi kalan takimda hatalar gormek normal.

Ama Quaresma'nin yaptiginin bir izahati yok, Besiktas'i acikca sabote etti.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Ben Quaresma Tore anlamam kardesim. Adamlar sacmaladiysa sacmaladi bir bizim oyuncularimiz mi sacmalayinca kart gormek zorunda? Biri hakemin ustune su atar, digeri hakemi itekler, oburu elle gol atar, digerinin kalecisi ceza sahasi disinda elle oynar bunun gibi tonla ornek var hepimiz biliyoruz. Baskan hakem odasina mi inip firca mi ceker, hakeme dayak mi attirir yoksa GS gibi dudugu mu astirir bilmem ama bir seyler yapilmasi sart. Quaresma vurduysa vurdu, o hakemin oyle bir 2. sari karti cikaramamasi lazim. FB'liler GS'liler falan yapsa yanina cagirir artistce "bi daha yaparsan atarim" tarzi hareketler yapar ondan sonra vurusu tekrarlatirdi. Bunu goz ardi etmeyelim.

Çevrimdışı eski inönü

Quaresma bu sistemin hic bir bolgesinde oynayamaz. Şenol hoca bunu biliyor aslında ama daha ligin başında taraftarı karşısına almak istemiyor. Bundan sonra yedekte hamle oyuncusu olmalı.

Çevrimdışı Onur Küçük

Bize bu Quaresma'yı düşmanlarımız mı yollayıp duruyor acaba? :alala:
Yenilginin  belki en büyük sorumlusu ama ne tek sorumlu oyuncusu ne de tek sorumlu etkeni Quaresma .

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Takıma ihanet eden mahkum oynatan q17, ama mağlubiyeti perçinleyen töre kaçırdığı gol yüzünden değil yalnız (zaten gol vuruşu iyi değil fizik durumu berbat yanlış tercih yaptı ayrıca kimse bahsetmiyor ama pasın şiddeti de iyi değil) topu uzaklaştırdığı yer yüzünden hem kafa vuramıyorsun düzgün hem de ortaya vuruyorsun vur ayağınla gelişine rakip taç çizgisine doğru ya da pres altında değilsin kontrol et gomezi ara.
Bu arada taraftar q17 yi alkışladı ama bana göre 2 golde de hatası olmayan Tolga yı ıslıkladı.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Onu savunanlara söyle.4 eksik var,teknik taktik eksik var,stad yok,disiplinsizlik var.Daha fazlasını yazmayacağım.Her sene aynı terane.

biz eksik yok demiyoruz ki zaten yazıyoruz eksiğimiz var diye.Hoca yedek klübesine dönüyor daha maç yüzü görmemiş sosa var kenadar.Çok yetenekli olmayan necip var.Mecbur atiba-oğuzhan ile çıkıyor önlerinede mecbur quaresma'yı koyuyor.Sol kanatta olcay oynuyor sağda mecbur töre oynuyor kötü olmasına rağmen kerim halen takım oyununu kavrıyamadığı için.Başka takımlar stadlarını vermiyorlar mecburen zulimpiyatta oynuyoruz.Hoca ne yapsın atiba-necip ile başlasa yine orta sahamız kötü.

Çevrimdışı f_madida

Sosa bitik durumda hiçbir şey yapamazdı 2 haftadır antrenman yapamıyor.

Iste ben de bunu anlamiyorum, adam kamptayken en diri oyuncuydu simdi bitik...Hicbir is duzgun gitmiyor ki takimda.
The world is better in black and white, and red.

Etiketler: