2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 22.08.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem: Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 130233 defa] 2.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı f_madida

2 gereksiz sarı kartla oyundan atıldığı yetmiyor, bir de adam çıkarken taraftar quaresma diye tezahurat yapıyor.  :s20: :s20: :s20:

Rezalet iste. Boyle bir taraftarin onunde Senol hoca Quaresma'yi nasil oyundan alacak bir de bunu dusunmek lazim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Sarp

Kesinlikle kötüydük bu su götürmez bir gerçek.
Ancak q17 atılmasaydı. Son 15 dk. gözlerimizin katlanmak zorunda olduğu rezalete katlanmazdık.
Ayrıca töre'nin kaçırdığı gol ve atiba'nın gomez'in önüne bırakamadığı iki pozisyon da var.
Eksikler giderilmeli biran evvel.

Çevrimdışı Semih

çok şükür haftaya quaresma cezalı...
banane abi! en büyük BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı legendmaster

bu orta sahayla takımın yol alması mümkün değil oğuzhan anca mersin gibi takımlara karşı top oynar tek orta saha yetmez 2 orta saha alınmazsa bu sezon başlamadan biter

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Göz göre göre gördü kırmızıyı.

Kötü oynayabilir takım olarak kötüydük zaten ama öyle saçma kart görüp 10 kişi kalırsan bu kondisyonla şansın sıfır.

O yüzden yazıklar olsun yine yine ve yine sattı takımını hiç uğruna.

Quaresma'yı alıyomuşuz lafını gördüğüm anda bu filmler gözümün önüne gelmişti zaten.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Mehmet57

Gokhan da satilsin. Bu ne arkadas? Orda topu soluna niye cekiyorsun? Kafamdan Konya ve Bursa maclari var sag ayagi ile caktigi. Vursana hemen.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Haftaya Töre yerine Kerimi görmek istiyoruz bu ne ulan !
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Jukebox

Bir sorum var bizim tribünler niye böyle.Eskiden böyle değildi 90 dk maçın içinde kalır.Skor ne olursa olsun takımı desteklerdi.Kimi zaman itici güç olurdu.
Kimi zaman rakibin ve hakemin üstünde baskı kurardı.
Tüm bu özellikleri kaybetmiş tribün.
Üstüne göz göre göre(pozisyonu ve ardından tepkisini görünce anlarsınız)bilerek kırmızı görmüş adamı alkışlayıp tezahürat yaptılar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Mağbuliyeti sadece quaresma'ya bağlamayın arkadaşlar bugün takım olarak kötüydük.Ben dedim atiba,oğuzhan,quaresma 3'lüsü ile başlarsak kötü olur.Ne kadar necip'i sevmesekte necip oynaması gerekiyordu atibanın yanında önlerinde oğuzhan solda olcay sağda töre böyle başlamalıydık.Orta sahayı rakibe verdik haliyle adamlar maçı hükmettiler neyse daha ligin başındayız görmüş olduk yanlışlarımızı eksiklerimizi.1 tane mutlaka ön libero lazım 1 tane stoper lazım 1 tane kaleci lazım kaleci almıcaklarsa çıkarsınlar tolgayı kaleden günay oynasın cenk gönen oynasın.

Çevrimdışı Tugay

Kaleci-Defans-2 ortasaha lazım..Transfer yapmazlarsa şaşırmam.Umarım Töre ve Q7 3-4 maç forma yüzü göremezler.

Çevrimdışı LVNT.GEMICI

Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın o Ayrıcalık Bizde Kalsın.

Çevrimdışı Bertug

Gokhan tore gibi bir oyuncu 90 dakika oynadi ya bravo senol hocam

Çevrimdışı ebabil

fener 5 atar bize yazım ama silinmiş. siz sildiğinizde 5 yemiyoruz galip geliyoruz aferin  :claps:

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Kart belki dogruydu ama ben böyle atılan başka bi oyuncu hatırlamıyorum varsa hatırlayan söylesin geçen sezon ki atiba 'nin gördüğü kartla ayni ulan sadece bize işliyor bu kurallar.

Çevrimdışı Kutay

şu şota salağına yenilmek çok üzüyor beni yazık oldu
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı ahmetx

Her şeyi anlıyorum da takımını resmen satan adamı alkışlayan taraftarı anlamıyorum.Bu Beşiktaşlılık değil quaresmasporluluk
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı legendmaster

maçın kırılma anı törenin bomboş kaleye atamaması felç mi geldi orada sağ ayağına

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bir sorum var bizim tribünler niye böyle.Eskiden böyle değildi 90 dk maçın içinde kalır.Skor ne olursa olsun takımı desteklerdi.Kimi zaman itici güç olurdu.
Üstüne göz göre göre(pozisyonu ve ardından tepkisini görünce anlarsınız)bilerek kırmızı görmüş adamı alkışlayıp tezahürat yaptılar.

Neden abim biliyor musun Artık millet  bitti sıfırı tüketti kimsede sabır kalmadı ben 30. haftada yaptığım siniri bu ikinci maçta yaptım elim ayağım titredi ter boşaldım. Artık şu stat bitsin bir şampiyonluk gelsin eriyoruz...
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Millet bıktı bence her sene aynı filmlerden.

Hem biz hem hakemler hem şampiyon olamamaktan.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı kartalBaz

Oguzhanin nesini elestiriyorsunuz? 2 ortasaha oynadilar atibayla. Git gel cocukta bitti. Q7 yerine sosa ile baslasaydi her turlu yenerdik. Kotu oynamadik ts cok kapandi ortasaha kalabalikti. Sosa olsaydi daha kotu ezecektik ilk yarida.

Çevrimdışı Ferhat Türk

3 sol beki topla 1 tane sol bek yapmaz. Yollayın şu ısmail ile.mottayi da adam akıllı sol bek alın. Geçen.sene zor sarfettim ama.artık yeter bu motta denilen herife. Bi adam.yeteneksiz.olabilir ama hiç mi oyun zekası olmaz veya kademe bilgisi.  adamlar o tarafı duman etti ve her kaptırdığı top kalede tehlikeli atağa dönüştü. Bu kulübe bu oyuncuyu kazandıran önder özeni de yad ediyorum
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 21:44:58 atalay ]

Çevrimdışı f_madida

Mağbuliyeti sadece quaresma'ya bağlamayın arkadaşlar bugün takım olarak kötüydük.Ben dedim atiba,oğuzhan,quaresma 3'lüsü ile başlarsak kötü olur.Ne kadar necip'i sevmesekte necip oynaması gerekiyordu atibanın yanında önlerinde oğuzhan solda olcay sağda töre böyle başlamalıydık.Orta sahayı rakibe verdik haliyle adamlar maçı hükmettiler neyse daha ligin başındayız görmüş olduk yanlışlarımızı eksiklerimizi.1 tane mutlaka ön libero lazım 1 tane stoper lazım 1 tane kaleci lazım kaleci almıcaklarsa çıkarsınlar tolgayı kaleden günay oynasın cenk gönen oynasın.

Yalniz sunu da yazayim, bir stoper ve Lucas Leiva transferi yaparsak, formda bir Mario Gomez ve Jose Sosa'yla bu ligin ustunden silindir gibi geceriz (Quaresma'nin oynamamasi kosuluyla).

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Kutay

töre taraftarlara 3'lü çektirmiş terlikle sahaya girip
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Aykan19o3

1-Orta saha. Atiba-Oğuzhan çok yumuşak kaldı. Atiba yerine Lucas tarzı çakılı güven veren bir bir orta saha olsa Oğuzhan'da rahat eder, defans oyuncularıda. Mbia'lı orta sahada tecrübesiz Okay bile sırıtmadı.
2-Quaresma. Şapkadan tavşan çıkarttı ancak yaptığı hareketle 2. şansı haketmediğini gösterdi.
3- Motta. Hiç mi güven vermez bir sol bek? Tosic var diyordum ancak Mersin maçında zorlanan bir defans yoktu sahada bu tarz maçlarda görmek lazım kendisini.
4-Şenol hoca. Bana göre 1-1'den sonra Necip sokulacaksa sahadan alınması gereken Olcay değildi. G.Töre maç boyunca etkisizdi kaçırdığı pozisyondan da belliydi zaten hazır olmadığı. 3. değişiklik için ille de golü yemek mi gerekiyordu? Bu takımın 10 kişi kalsa bile bu kadar etkisiz oynamaya bizi çıldırtmaya hakkı yok.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2015, 23:58:06 Aykan19o3 ]

Etiketler: