Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8386699 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

üşenmedim passo'dan kalan koltukları saydım  :D :D 102: 1                                TOPLAMDA KALAN BİLET: 1720 çıkıyor hata yapmadıysam ama yapma ihtimalim çok :biggrinking:
                                                                        103: 1
                                                                        113: 2
                                                                        115: 165
                                                                        116: 290
                                                                        117: 193
                                                                        118: 220
                                                                        124: 163
                                                                        125:  4
                                                                        1903-A blok: 20
                                                                        1903-B blok: 88
                                                                        1903-C blok: 93
                                                                        1903-D blok: 61
                                                                        1903-E blok: 32
                                                                        100-VİP:    8
                                                                        101-VİP: 133
                                                                        126-VİP: 246         

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

erciyes kayma merkezine git slav ırkının nimetleri oradaymış  :bandit:
fena sayılmaz abi erciyeste kayak sezonunda iyi hatta  asıl güzel yerler Ürgüp, göreme, Avanos Abi daha rahat daha nezih yerler:D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu takımın geçen seneki oyunu oynamasını bekleyenler boşa bekliyo. Geçen seneki gibi oynamicaz.

Şenol hocam artık Gökhan-Oğuzhan-Talisca yap şu göbeği de herkese vurup geçelim. Quaresma da sezon sonunda bıraksın artık futbolu. Quaresmayı da, onu bu kulübe tekrar musallat edeni de allah bildiği yapsın. Takımın maçlardaki en büyük engeli. Atiba da bu sezon daha çok rotasyon için kullanılırsa daha faydalı olacak gibi. Bence elimizde düzgün kanat olarak Adriano ve Aras var. İkisinden birini sol kanat, Ömeri de sağ kanat oynatmak lazım.

Fabri-Gökhan-Rhodolfo-Tosic-Caner-Gökhan(Atiba)-Oğuzhan-Talisca-Ömer(Cenk)-Adriano(Aras)-Aboubakar
ömer dışında söylediklerine katılıyorum

Çevrimdışı tangaz

fena sayılmaz abi erciyeste kayak sezonunda iyi hatta  asıl güzel yerler Ürgüp, göreme, Avanos Abi daha rahat daha nezih yerler:D

ben kayma merkezi diyorum sen göreme diyorsun abicim daha ne diyim ben sana ooff offf. @mylife1903 üstad şu işe bi el atsın senin ekip bizim mehmet aliyi kurtaralım kayseriden  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ben kayma merkezi diyorum sen göreme diyorsun abicim daha ne diyim ben sana ooff offf. @mylife1903 üstad şu işe bi el atsın senin ekip bizim mehmet aliyi kurtaralım kayseriden  :evillol:
  :evillol: :evillol: kayak sadece kayma merkezinde yapılmaz abi  :iblush:

Çevrimdışı tuncaboylu

üşenmedim passo'dan kalan koltukları saydım  :D :D 102: 1                                TOPLAMDA KALAN BİLET: 1720 çıkıyor hata yapmadıysam ama yapma ihtimalim çok :biggrinking:
                                                                        103: 1
                                                                        113: 2
                                                                        115: 165
                                                                        116: 290
                                                                        117: 193
                                                                        118: 220
                                                                        124: 163
                                                                        125:  4
                                                                        1903-A blok: 20
                                                                        1903-B blok: 88
                                                                        1903-C blok: 93
                                                                        1903-D blok: 61
                                                                        1903-E blok: 32
                                                                        100-VİP:    8
                                                                        101-VİP: 133
                                                                        126-VİP: 246         

İşe gitmiş gibi durmuyorsun.  :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı tangaz

:evillol: :evillol: kayak sadece kayma merkezinde yapılmaz abi  :iblush:

iyide şimdi konfeksiyona gidip ordan 2 kilo domates ver dersen adama gülerler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

iyide şimdi konfeksiyona gidip ordan 2 kilo domates ver dersen adama gülerler
elmayla armudu karıştırmak gibi oldu bu örnek abi :iblush:

Çevrimdışı tangaz

elmayla armudu karıştırmak gibi oldu bu örnek abi :iblush:

karıştırma işte abicim ne işin var göreme de 1 kere gidersin görürsün biter ama erciyes öyle mi gittikçe gidesin gelir kaydıkça açılırsın bir daha kaymak istersin  :icool:

Çevrimdışı tuncaboylu

karıştırma işte abicim ne işin var göreme de 1 kere gidersin görürsün biter ama erciyes öyle mi gittikçe gidesin gelir kaydıkça açılırsın bir daha kaymak istersin  :icool:

Kaymak dedin de aklıma geldi @tangaz, ne zaman alıyorsun Odessa biletlerini?  :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

tamam abi önerilerini dikkate alacağım sen öyle diyorsan bir bildiğin vardır  :D :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Kaymak dedin de aklıma geldi @tangaz, ne zaman alıyorsun Odessa biletlerini?  :bandit:

benim bildiğim sen alıcaktın o biletleri isoyu halanın oğlunu savunur gibi savunduğun günleri ne zaman unuttun abicim? odessa da kayak merkezi var mı @tuncaboylu

Çevrimdışı tangaz

tamam abi önerilerini dikkate alacağım sen öyle diyorsan bir bildiğin vardır  :D :D

güven bana ağır tecrübe konuşuyor  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı tangaz

Töre Beşiktaşa göz kırpıyormuş  :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kötü oldu gitmesi bu sene kalsa daha iyi olacaktı sanki Quaresmadan daha iyiydi en azından derbilerde iyi oynuyordu abi  :)

Çevrimdışı tuncaboylu

benim bildiğim sen alıcaktın o biletleri isoyu halanın oğlunu savunur gibi savunduğun günleri ne zaman unuttun abicim? odessa da kayak merkezi var mı @tuncaboylu

Caner'den iyi demedim hiç.

Odessa'da kayak merkezi yok, kaymak var. Odessa kaymakları.  :D :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tuncaboylu

Onun için gitti dün başkan West Ham'a.

Devre arası geri gelir Töre, 3 milyon euro da yanımıza kâr kalır.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı tangaz

kötü oldu gitmesi bu sene kalsa daha iyi olacaktı sanki Quaresmadan daha iyiydi en azından derbilerde iyi oynuyordu abi  :)

gidiş şekli hatalıydı bunu zamanında zaten dillendirmiştik. şimdi itibarsızlaşarak elimize dönecek ileride satışı da pek mümkün olmayacak gibi görünüyor zira etiketinde büyük liglerde oynayamıyor ibaresi yazıyor olacak!

Q7den kesinlikle daha faydalı bence de.

Çevrimdışı tangaz

Onun için gitti dün başkan West Ham'a.

Devre arası geri gelir Töre, 3 milyon euro da yanımıza kâr kalır.

kötü oldu gidiş şekli hatalıydı

Çevrimdışı tuncaboylu

kötü oldu gidiş şekli hatalıydı

Bence geliş şekli daha önemli olacak.

Dönerse sahip çıkmamız lazım kendisine. "İngiltere'de denedim ama olmadı, Beşiktaş'ta tekrar mutlu olabilirim" diye düşünürse, tekrar verim alabiliriz.

Etiketler: