Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1651476 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi MUSTAFA_

bunlarda bilmiyor diaby i forvet olarak bildirmişler :D
Diyorduk forvet olarak alındı diye  :tabe: Başkan da bugün yaptığı açıklamada açıkça forvet olarak alındığını söylüyor  :tabe: Ama sorarlarsa Burak Yımaz'ın yedeği yok deriz  :eyes

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Yillarin gomucusuyum
Elin gavuru gibi gomen gormedim

Bah diabi icin ne diyor

He has no first touch, cant finish, has the skills of a 3 year old toddler with a mobile disability and every cross of him  seems like a poor attempt to kill a fan in the stands.

Good luck.

Biz fazla sisiriyoruz beklenti artiyor
Mal bu

fiorentina taraftarıda eminim giderken gomezi gömmüşdür :D

Çevrimiçi Necmi

Diyorduk forvet olarak alındı diye  :tabe: Başkan da bugün yaptığı açıklamada açıkça forvet olarak alındığını söylüyor  :tabe: Ama sorarlarsa Burak Yımaz'ın yedeği yok deriz  :eyes
böyle demesek nasıl gömeceğiz bu senenin transfer politikasını
mirin sorun dedi taraftar değiştiler medel sorun dedi değiştiler sol bek yok dediler alındı sağbek yedeği yok dediler alındı
quaresma dediler gönderildi yerine oyuncu alındı sol açığımız yok dendi alındı
şimdi ne diyecekler sekiz yok deseler elneni sekiz oynar atiba el neni yapılır
bir geriye kalıyor forvet yok demek kimse dönüp oyuncunun kariyerine
bakmıyor ne oynamış ne süreler almış

Çevrimdışı worns

Ben fikstür eleştirilerini hiç anlamadım zaten. Avrupa maçı dönüşü iç sahada oynamak daha iyi değil mi? Fikstürü bana yaptırsalar böyle yapardım iç-dış saha meselesini en azından. Takımın yorgunluğu üzerinden değerlendireceksek en yorgun maçlar dönüş maçları olur ve iç sahada taraftar baskısıyla oynamak daha iyidir. Avrupa dönüşü deplasmanlarda puan kaybetme ihtimali çok daha yüksektir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

mirin sorun dedi taraftar değiştiler medel sorun dedi değiştiler sol bek yok dediler alındı sağbek yedeği yok dediler alındı
Oyuncunun orijini forvet  :tabe: İsteyen sadece oyuncu eleştirmek için açtığı transfermarkta girip bakabilir. Ben hocanın Diaby'i City'nin Aguero'yu kullandığı gibi kullanabileceğini düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

olayı dramatize etme transfer mevsimi transfer yapılıyordu
taraftar neden kan ağlasın. o taraftar yazın transfer ayı diye tatile gitmiyormu :D
Ben Mayıs'ta gittim abi, Temmuz'da oteller çok pahalıydı :utan:

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

UEFA Avrupa Ligi Kadromuz  :)

Ekibin kralı bu kralııı,  uefada iyi yerlere geleceğimizden hiç şüphem yok.

Mirin anlamsız kaynadı, bu adam yedekte durabilirdi. Roco yerine mirini tercih ederdim ben bu oyunda.

Oyuncunun orijini forvet  :tabe: İsteyen sadece oyuncu eleştirmek için açtığı transfermarkta girip bakabilir. Ben hocanın Diaby'i City'nin Aguero'yu kullandığı gibi kullanabileceğini düşünüyorum  :tabe:

Aguero gibi kullanmak :O Abartmasak, yani o rolü demek istediğini anladım da o rolü oynamak için daha doğrusu bu adam forvet oynamak için yetersiz.

Çevrimiçi Necmi

Ben fikstür eleştirilerini hiç anlamadım zaten. Avrupa maçı dönüşü iç sahada oynamak daha iyi değil mi? Fikstürü bana yaptırsalar böyle yapardım iç-dış saha meselesini en azından. Takımın yorgunluğu üzerinden değerlendireceksek en yorgun maçlar dönüş maçları olur ve iç sahada taraftar baskısıyla oynamak daha iyidir. Avrupa dönüşü deplasmanlarda puan kaybetme ihtimali çok daha yüksektir.
evet işde sırf eleştirmek için eleştiriyorlar buda gerçekten eleştirmen gereken durumlarda sürekli eleştiri yaptığın için elini zayıflatıyor
söylenen Beşiktaş taraftarı zaten bunlar sürekli ağlar oluyor
bizde deplasmandan gittiğimize göre herhalde dönüşlerimiz iç saha oluyordur
şimdi çıkıp ayarlamışlar avrupa dönüşü deplasman yapmıyorlar deseler ne cevabın olur
ama bilmiyorum bunu bakmak lazım baktım bizde avrupa maçları dönüşü hep evde oynuyoruz
ayarlamışız fikstürü
şimdi dönüşü altı maçta deplasmana giden ayarlıyorda dönüşü altı maçıda evinde oynayan ayarlamamışmı oluyor.
valla ayarlama varsa gs yide Beşiktaşıda biz ayarlamışız gibi görünüyor :D

Çevrimiçi Necmi

Mirin anlamsız kaynadı, bu adam yedekte durabilirdi. Roco yerine mirini tercih ederdim ben bu oyunda.
hoca roco nun kalmasını istemiş emir demiri keser oturup yedek stoper için tartışmam bunu
zaten başkanın demeside bunların oynamasını özellikle istemiş satışları kolay olsun diye
ve öncedende bildirilmiş quaresmaya yani herkesin salladığı gibi yakışıksız davranmamışlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aguero gibi kullanmak :O Abartmasak, yani o rolü demek istediğini anladım da o rolü oynamak için daha doğrusu bu adam forvet oynamak için yetersiz.
Abartmıyorum o rolü verebileceğimiz bir oyuncu gibi geliyor bana  :tabe: Tabi Diaby'e Aguero gibi ince işleri yapmasını beklemiyorum. Skorer yönünü gösterse, hocanın deyimiyle topu içeri soksa bize yeterli olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoaydaaaa

Demek Hoca kendi isteği ile oynatmamış Ricardoyu :ebebe: :ebebe:

Evet Şenol Hocaya Quaresma üzerinden vuranları sahneye alalim :busted_cop: :busted_cop:

Fikret Orman: "Ricardo Quaresma ile alakalı bir görüşme yapmadım.  Quaresma devre arasında Serdar Adalı'nın evine gitmiş. İstanbul'da karısının mutlu olmadığını ve ayrılmak istediğini iletmiş. Herhalde o dönem Arap takımlarından iyi bir teklif almıştı."

Fikret Orman: "Daha sonra teklif olmayınca kalmak istediğini söyledi. 7 yıl Beşiktaş'ta oynamış Ricardo Quaresma, 3 defa alacaklarının ödenmesi için ihtarname gönderdi. Biz de parasını ödedik. Beşiktaş'ta kimsenin parasını kalmayacağını bilmesi gerekirdi."

Fikret Orman: "Ricardo Quaresma'nın açıklamaları doğru değil. Beni hedef göstermesi de doğru değil. Son 6 aydır kendisiyle ayrılacağımızı biliyordu. Ben hocaya 'hocam Ricardo'yu oynat, vitrinde olsun ki takım bulabilsin' dedim. Takım bulunca karım mutsuz demek yakışmadı."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

nerden biliyon :D
yarın forvet oynar burakı kulübeye postalarsa ne olacak :D
kaldıki as forvet almıyorsun yedek forvet alıyorsan iki mevkide oynayan adam doğru karar bence
forvet oynatmazsan uzun süre kulübede çürütemezsin sağ açıkta faydalanırsın
bak on numaradada faydalanabilirsin joker oyuncu yoksa burak gibi bir oyuncun varsa
sakatlıkta geçirmezse yazık edersin oyuncuya birde iyi birşeyse ikisinide bozarsın
bir o bio şansa vereceksin istikrarıda sağlayamazsın.

hoca roco nun kalmasını istemiş emir demiri keser oturup yedek stoper için tartışmam bunu
zaten başkanın demeside bunların oynamasını özellikle istemiş satışları kolay olsun diye
ve öncedende bildirilmiş quaresmaya yani herkesin salladığı gibi yakışıksız davranmamışlar.

Hocanın fikrine saygım sonsuz, tıpkı şenol güneşte olduğu gibi. Sadece varsayımlar üzerine gidiyoruz ya ondan dedim. Hoca büyük ihtimal kafa topu zaafımıza karşı böyle uzun boylu yedek bir stoper yani farklı bir stoper kalsın istemiş olabilir. Ya da mirin ve roco aynı bari mirin para ediyorken satıp kurtulalım da demiş olabilir.

Bu dediğini herkese de bana deme abi, bu olayın tam olarak böyle gerçekleştiğini daha bir kaç ay önce söylemiştim. Yani akıl var mantık var. Tam dediğim gibi bire bir aynı süreç işlemiş, dediğim gibi Quaresmaya saygısızlık değil gönderilme şekliydi azdı bile.Neyse şu şaklabanı almayalım ağzımıza, yine sinirlerim zıplıyor.

Yillarin gomucusuyum
Elin gavuru gibi gomen gormedim

Bah diabi icin ne diyor

He has no first touch, cant finish, has the skills of a 3 year old toddler with a mobile disability and every cross of him  seems like a poor attempt to kill a fan in the stands.

Good luck.

Biz fazla sisiriyoruz beklenti artiyor
Mal bu
Ne diyor abi :alala:

Abartmıyorum o rolü verebileceğimiz bir oyuncu gibi geliyor bana  :tabe: Tabi Diaby'e Aguero gibi ince işleri yapmasını beklemiyorum. Skorer yönünü gösterse, hocanın deyimiyle topu içeri soksa bize yeterli olur  :tabe:

Diabyden aguero rolü beklemek, diabye haksızlık.

Çevrimiçi Necmi

Hoaydaaaa

Demek Hoca kendi isteği ile oynatmamış Ricardoyu :ebebe: :ebebe:

Evet Şenol Hocaya Quaresma üzerinden vuranları sahneye alalim :busted_cop: :busted_cop:

Fikret Orman: "Ricardo Quaresma ile alakalı bir görüşme yapmadım.  Quaresma devre arasında Serdar Adalı'nın evine gitmiş. İstanbul'da karısının mutlu olmadığını ve ayrılmak istediğini iletmiş. Herhalde o dönem Arap takımlarından iyi bir teklif almıştı."

Fikret Orman: "Daha sonra teklif olmayınca kalmak istediğini söyledi. 7 yıl Beşiktaş'ta oynamış Ricardo Quaresma, 3 defa alacaklarının ödenmesi için ihtarname gönderdi. Biz de parasını ödedik. Beşiktaş'ta kimsenin parasını kalmayacağını bilmesi gerekirdi."

Fikret Orman: "Ricardo Quaresma'nın açıklamaları doğru değil. Beni hedef göstermesi de doğru değil. Son 6 aydır kendisiyle ayrılacağımızı biliyordu. Ben hocaya 'hocam Ricardo'yu oynat, vitrinde olsun ki takım bulabilsin' dedim. Takım bulunca karım mutsuz demek yakışmadı."
bunumu anladın

sen kendi yazdığınıda okumuyorsun hocamı oynatmış yoksa başkan benmi dedim oynat diye demiş :alala:

bunu avcıya söylemiş

Alıntı

Yaş ortalaması 30’dan 25’e, maaş gideri de büyük oranda düşmüş. 3. haftadan yeni teknik adamın sistemi oturmaya başlamış, topu geri kazanması süresi 10’dan 5’e düşmüş. Yapılan transferlerin çoğunluğu kabul görmüş. Beşiktaş’ın hakkı yedirilmezse bence şampiyon kadro kurulmuştur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Diabyden aguero rolü beklemek, diabye haksızlık.
Büyük ihtimalle ilk maçımızda görürüz hocanın nasıl kullandığını onu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

bunumu anladın

sen kendi yazdığınıda okumuyorsun hocamı oynatmış yoksa başkan benmi dedim oynat diye demiş :alala:

bunu avcıya söylemiş
Abi sen okuduğunu anlamıyorsun

Taaa devre arası takım buldum karım mutlu değil demiş

Başkan da hocaya oynat vitrin yapsın demiş

Avcıya değil Şenol Güneşe demiş oluyor durumda

6 Ay önce Avcı mi vardı takımın başında :alala: :alala: :alala:

Gelenlerin maaş'ı 9.05M Euro

Gidenlerin maaş'ı 24.925M Euro

Bonservisler bedavaya gelmiş , akilli iş yaptık bence , hem ne kadar gereksiz varsa yolladık hemde bir dünya maaş yükünden kurtulduk

İyi temizlik yapıldı :ok:

Çevrimiçi Necmi

Hocanın fikrine saygım sonsuz, tıpkı şenol güneşte olduğu gibi. Sadece varsayımlar üzerine gidiyoruz ya ondan dedim. Hoca büyük ihtimal kafa topu zaafımıza karşı böyle uzun boylu yedek bir stoper yani farklı bir stoper kalsın istemiş olabilir. Ya da mirin ve roco aynı bari mirin para ediyorken satıp kurtulalım da demiş olabilir.

Bu dediğini herkese de bana deme abi, bu olayın tam olarak böyle gerçekleştiğini daha bir kaç ay önce söylemiştim. Yani akıl var mantık var. Tam dediğim gibi bire bir aynı süreç işlemiş, dediğim gibi Quaresmaya saygısızlık değil gönderilme şekliydi azdı bile.Neyse şu şaklabanı almayalım ağzımıza, yine sinirlerim zıplıyor.
gönderilme şeklinde bir yanlış yokki altı ay önce biliyordu gideceğini
demiş takım bulmamış yaylanmış sende kadroda düşünmüyorsan ne yapacaksın son ana kadar bekler gitmesi için yeterli zamanı verir seni kadro da
göstermeyeceğim gitmezsen takımdan uzaklaşacaksın denir bu prosedür doğru kurgulanmış son anda pat diye çıkılmamış.
insanlar madem faydalanmayacaksın transferin sonuna kadar neden bekledin neden oynattın demişdi.
burdan yönetimi gömmüşlerdi. quaresmada bu şekilde düşünülmesini sağladı.
böyle peşin hükümlü olup yönetime sövmeye hazır olanlara sözüm. eğip büküp kendilerine uyduruyorlar
bugün bütün borçlar ödendi dese çıkar bunuda eğip büküp Başkana gömecek birşey bulurlar.
mesela bir örnek Avcıyı kim istedi Başkan kim getirdi Başkan hemde tüm camiayı karşısına alarak
transferleri kim yaptı ali naibi peki ona bu yetkiyi ve transfer onaylarını kim verdi Başkan
şimdi bu takım şampiyon olamaz olursada Avcıyı tebrik ederim başkanı etmem demek ne oluyor.
bu avcıyı Başkan getirmedimi :alala: Burda doğru adamı getirdiği için taktir Başkanın olmuyormu.
Belkide Avcı tüfeğini çıkarıp Başkanın kafasına dayamışdır Beni alın diye. peşin konuşmayalım :D

Çevrimdışı mylife1903

Ortalama 11 yazdim boy ortalamasina baktim 1.8 cikti kaleci haric
Gg vida ruiz caner dodo elneni diyabi layic nekodu burak

Cok kisa degiliz de eslesme lroblemi olabilir sanki ozellikle dirsn topta
Geleneksel kim ne atari da yazdim bunlari birAz bol kepce verdim ortalamayi yukari yuvarladim 56 atar bu 11 gibi cikti
Yedekleri de eklesem 75 civari oldu
Maksimum
Buraga 20 yazdim 25 atarsa kesin sampiyonuz hic tatava yapmadan

Çevrimiçi Necmi

Abi sen okuduğunu anlamıyorsun

Taaa devre arası takım buldum karım mutlu değil demiş

Başkan da hocaya oynat vitrin yapsın demiş

Avcıya değil Şenol Güneşe demiş oluyor durumda

6 Ay önce Avcı mi vardı takımın başında :alala: :alala: :alala:
yanlış anlamışsın takım bulan birine neden vitrin yaptırsın onu kadroda düşünmedikleri için avcıya söylemiş
sonra gitmekten vaz geçmiş ya işde o vaz geçmişde biz kalemi kırmışız o nedenlede takım bulabilmesi için oynat demiş Başkan
anladınmı burda iki farklı olay var ilki kendi gitmek istemiş takım bulmuş
sonrada vaz geçmiş bu sefer bu sezon için biz düşünmemişiz ona gitmesini söylemiş Başkan temmuz ayında söylemiş ona
hocayada oynatki kolay takım bulsun demiş.