Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5499899 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı dr.ozan

40-45 gün falan sürer..
günde 1000 koltuk civarında takılıyormuş sanırım..

Çevrimdışı ALI RIZA

ben hala çataldan yanayım böyle tribünler daha ayrık duruyor ve girişler kabak gibi ortaya çıkıyor
allahtan merdivenleri daralttılar. Bir tek @ALI RIZA  nın orta merdiveni olmadı oda yanında yeterince kamuoyu desteği
olmadı :kop: :kop: :kop: yapacak bir şey yok oda geldiğinde kapalıda oturur görmez :D
Pisman olacak siniz @Necmi abi

Çevrimdışı Kartal39

Evet uzun oluklu borudan bahsediyorum o tek parça mı ?

Evet tek parça uzun oluklu borular.

Çevrimdışı ZEKI

:claps: :claps: :claps:
Bir tek pixel kaldi Yardirin beyler buradan twitterden :steamed: :steamed:
valla @Yunus Emre Dökmeci bende sana inat pixelli isteyenlerdenim bende yardiriyorum pixelli olsun diye  :biggrinking: :biggrinking: hemde daha ust yerlerde  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Erhan

Evet uzun oluklu borudan bahsediyorum o tek parça mı ?

Evet tek parça onlar

Kırmızı ok kısa oluklu
Yeşil ok uzun oluklu(Dikkat edersen tek parça)

[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2015, 21:11:23 Erhan ]

Çevrimdışı muhammetrslan

Mermiler Atılacak Gökyüzüne, Şampiyon Olduğun Gece Piuvv Piuvvv Piuvvv!!

Çevrimdışı celiker1

Koltuk montajının uzun sürecekmiş gibi kaygılanan arkadaşlar var.Arkadaşlar şu geçen bir haftada gördük ki koltuk montajı tamamıyla en fazla iki ayda bitecek bir işlem.Bu hafta gördük ki her trübünün ray ve korkuluklarını bir haftada rahatlıkla bitirilebilirler.Yani bir ay içinde Tüm trübünlerin ray ve korkulukları bitirilebilir.Koltuk mıntajı bu işlerden çok daha kolaydır.Tüm tribünlerin koltuk montajı en fazla yirmi gün sürer kanaatindeyim.Yani toplasan koltuk montajı Ocak sonunu bulmaz düşüncesindeyim :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

valla @Yunus Emre Dökmeci bende sana inat pixelli isteyenlerdenim bende yardiriyorum pixelli olsun diye  :biggrinking: :biggrinking: hemde daha ust yerlerde  :kop: :kop: :kop:
:akuma: :akuma: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı osman1903

kombine fiyatları ne zaman artar @Necmi abi @Efe  bilginiz ya da fikriniz var mı?

Çevrimdışı harund1k3

:claps: :claps: :claps:
Bir tek pixel kaldi Yardirin beyler buradan twitterden :steamed: :steamed:

Pixel konusunda aynı dusuncedyım bizim bu koltukları takacak firma Antalya stadına da koltuk takmış. O oyuncak gibi duran pixelli tasarımı takmışlar. Sanki bize de benzer bişey takacaklar gibi. İnşallah pixelli olmaz onu geçtim hem pixelli hem reklamlı cidden çok çirkin gözükür bence.

Çevrimdışı Anıl

Pixel konusunda aynı dusuncedyım bizim bu koltukları takacak firma Antalya stadına da koltuk takmış. O oyuncak gibi duran pixelli tasarımı takmışlar. Sanki bize de benzer bişey takacaklar gibi. İnşallah pixelli olmaz onu geçtim hem pixelli hem reklamlı cidden çok çirkin gözükür bence.
Koltuklar tasarımına firmanın mı karar verdiğini düşünüyosunuz gerçekten ? Beşiktaş kulübü nasıl isterse öyle olacak koltuklar.

Çevrimdışı harund1k3

Koltuklar tasarımına firmanın mı karar verdiğini düşünüyosunuz gerçekten ? Beşiktaş kulübü nasıl isterse öyle olacak koltuklar.

Öyle birşey demedim ama pixelli tasarım olduğu için daha önce bu şekilde bir montaj yapmış bir firma ile çalışabilirler. Yoksa tabiki firma kafasına göre tasarım yapacak hali yok :)

Çevrimdışı Sezer94

Bugun ilk defa hayatimda vodafone arenayi gordum tunelden cikar cikmaz herkes kafasini camlara dayiyor gencler telefonlarini cikarip foto ve video cekiyorlar neyse indim kapalinin arkasindaki durakta o kadar guzel ve buyuk gorunuyor ki icimi bi heyecan kapladi durakta otobus bekleyen insanlar hep stada bakiyorlar :iblush:
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı ahmetx

Bana 1 tane pikselli ingiliz stadı gösterin , dar paça modası gibi bir şey bugün var yarın yok @ZEKI hocam senin gibi bir tecrübenin gençlere karşı pikselliyi savunması üzdü gerçekden :-)
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2015, 22:05:39 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Karabay

@ZEKI hocam yalnız değildir. burada pixelli istemeyen kadar isteyen de var.

Çevrimdışı ZEKI

Bana 1 tane pikselli ingiliz stadı gösterin , dar paça modası gibi bir şey bugün var yarın yok @ZEKI hocam senin gibi bir tecrübenin gençlere karşı pikselliyi savunması üzdü gerçekden :-)
Ben asiri olmamasi kosuluyla pixeli savunanlardanim Benim kızdıgım esas noktasi pixeli hic kimse istemiyormus gibi lanse edilmesi. İstemeyen oldugu kadarda isteyen var. Dedigim gibi maketteki gibi serpistirilmesine hayir demem.

Çevrimdışı denilanz

Son zamanlarda yapılan veya koltukları değiştirilen İngiliz statları hangileri?

Çevrimdışı ZEKI

@ALI RIZA maç icin cok uzaklardan bugun geldi, geldigi gibi stada gidip bu saatte resim cekmis, bu soguk havada kendisine oncelikle tesekkurlerimizi iletiyoruz.

Çevrimdışı ZEKI

Donuk olanlari dondurdum du ama demekki becerememisim kusura bakmayin ekranlari dondurmeniz yeterli  :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:

Çevrimdışı SoYKaN

Ben hala 20/02/2016 tezimi yineliyorum...

Çevrimdışı ZEKI

Öyle birşey demedim ama pixelli tasarım olduğu için daha önce bu şekilde bir montaj yapmış bir firma ile çalışabilirler. Yoksa tabiki firma kafasına göre tasarım yapacak hali yok :)
Pixel tasaiminda bir sey yokki, Duz renkleri takarken aralara bir ikide farkli renkten takacaksin gececeksin. Kaldiki onun sira icerisindeki sayisi bile bellidir.
 Bursanin tasarimi cok daha zordu (bana göre)

Çevrimdışı Efe

Ben hala 20/02/2016 tezimi yineliyorum...

20.02 de açılsın benden sana damak çikolata :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

@Efe Semer kedi yolları aynı andada koltuk (biten raylara montaj) herhalde  olmaz gibi.
olur olur bence :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

@Efe burada konusuyorduk hatirliyorsan 1 hafta olmadi sanirim. cati isinin ciddi hizlandigini soyluyorduk. tam olarak oyle oldu kisa oluklu borular gercekten cok hizli bitti, uzun oluklu borular ayni hizla devam ediyor. aralik bitmeden kedi yollari semerler takilir ilk membranlar gorulur diyorum ben.
valla bende demek istiyorum ama çok semer var diyemiyorum günde 10 tane taksalar bile diye miyorum 42 tanede kedi yolu takılacak çünkü :bandit: :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Koltuk montajının uzun sürecekmiş gibi kaygılanan arkadaşlar var.Arkadaşlar şu geçen bir haftada gördük ki koltuk montajı tamamıyla en fazla iki ayda bitecek bir işlem.Bu hafta gördük ki her trübünün ray ve korkuluklarını bir haftada rahatlıkla bitirilebilirler.Yani bir ay içinde Tüm trübünlerin ray ve korkulukları bitirilebilir.Koltuk mıntajı bu işlerden çok daha kolaydır.Tüm tribünlerin koltuk montajı en fazla yirmi gün sürer kanaatindeyim.Yani toplasan koltuk montajı Ocak sonunu bulmaz düşüncesindeyim :super:
şubat sonuna biter koltuk moltuk kalmaz :)
Şampiyon Beşiktaş JK