Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500297 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı mutixls

burada bir kısa oluklu eksik sanırım. (207) nolu çalışma alanında. umarım bitirip gidecekler. resimler için çok teşekkürler

Çevrimdışı Ensar

yakından göremeyenler çok şey kaçırıyor ,  çok fena devasa bir güzellik :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı Efe

Kapalı orta çıkış kapısının önünde, yani çatal merdivenin orta kısmında neden koltuk için ray yapılmamış. Acaba orası için kamera koymayı mı düşünüyorlar ondan mı boş orası?
zannetmem oraya koltuk konacaktir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

çatal merdiven olsaydi gecekten cok kotu olacakmis kapali ortadaki kapinin goruntu hic hoş degil Allahtan döndület bu yanlistan stad ic goruntu olarak çağ atladı resmen
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı Ensar

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 12 Aralık 2015 (18:30) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @Ensar   'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı ahmetx

Kapalı orta çıkış kapısının önünde, yani çatal merdivenin orta kısmında neden koltuk için ray yapılmamış. Acaba orası için kamera koymayı mı düşünüyorlar ondan mı boş orası?
normalde orda kamera olmuyor tam karşısında numaralıda ama muhtemelen kamera için ayırmışlardır.Kale arkaları en üstte ve ceza sahası çizgisi hizasında 4 tane daha kamera için yer ayrılıyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Necmi

@Ensar ilk görüşün değilmi biraz izlenimlerini anlat
forumda bahsedilenle gerçekte gördüklerin arasındaki farkı
güzel gördüklerini çirkin bulduklarını :) nasıl bir etki yaptığını
Biz alıştık artık baka baka eskidi gözümüzde

Çevrimiçi Necmi

çatal merdiven olsaydi gecekten cok kotu olacakmis kapali ortadaki kapinin goruntu hic hoş degil Allahtan döndület bu yanlistan stad ic goruntu olarak çağ atladı resmen
aslında yanlışa hiç gitmemişlerki dönsünler o merdivenler bu gün yapılmadı aylardır orda
prekastlar dökülürken zaten bu yönde karar varmış ona göre yapmışlar. ilk tepkilerde karar değişmiştir
işin başında insanlar farkında değil ama yönetim Taraftar neye alarji olduysa Taraftar yönünde karar verdi.
birde diyorlar bizim hiç hükmümüz yok :bandit: demekki varmış @Efe

Çevrimdışı Efe

aslında yanlışa hiç gitmemişlerki dönsünler o merdivenler bu gün yapılmadı aylardır orda
prekastlar dökülürken zaten bu yönde karar varmış ona göre yapmışlar. ilk tepkilerde karar değişmiştir
işin başında insanlar farkında değil ama yönetim Taraftar neye alarji olduysa Taraftar yönünde karar verdi.
aynen abi buyük bi yanlisi dogruya cevirduler bence stadta cati mati hava en can alici nokta koltuk dizilimiydi her mac onu gorecek millet ve kufur edecekti yapacaginiz ise diyeceklerdi bizim tepkiler isi degisitirdi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:claps: :claps: :claps:
Bir tek pixel kaldi Yardirin beyler buradan twitterden :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

@Ensar ilk görüşün değilmi biraz izlenimlerini anlat
forumda bahsedilenle gerçekte gördüklerin arasındaki farkı
güzel gördüklerini çirkin bulduklarını :) nasıl bir etki yaptığını
Biz alıştık artık baka baka eskidi gözümüzde
abi şöyle söyleyeyim en son gördüğüm de daha tribün temelleri yeni atılmıştı ama bu sefer büyülendim resmen :D çok çok çok büyük fotoğraflar ile anlamıyormusuz meğer :D iki kere döndüm etrafında o kadar etkilendim ki hangi işler yapılmış ne durumda hiç anlamadım :) hala bi iki tane emekçimiz tribünde çalışıyordu , o çatı demirleri amma büyükmüş öyle şaşırdım resmen :D

Çevrimiçi Necmi

aynen abi buyük bi yanlisi dogruya cevirduler bence stadta cati mati hava en can alici nokta koltuk dizilimiydi her mac onu gorecek millet ve kufur edecekti yapacaginiz ise diyeceklerdi bizim tepkiler isi degisitirdi
ben hala çataldan yanayım böyle tribünler daha ayrık duruyor ve girişler kabak gibi ortaya çıkıyor
allahtan merdivenleri daralttılar. Bir tek @ALI RIZA  nın orta merdiveni olmadı oda yanında yeterince kamuoyu desteği
olmadı :kop: :kop: :kop: yapacak bir şey yok oda geldiğinde kapalıda oturur görmez :D

Çevrimdışı Yalçın

Yahu, su stad acilsin, takim otobusu Koyici'nden gecsin de; acikcasi catali kasigini gectim ben arkadas. Ne zulum yasadik arkadas.. Belene kampini gectik.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

abi şöyle söyleyeyim en son gördüğüm de daha tribün temelleri yeni atılmıştı ama bu sefer büyülendim resmen :D çok çok çok büyük fotoğraflar ile anlamıyormusuz meğer :D iki kere döndüm etrafında o kadar etkilendim ki hangi işler yapılmış ne durumda hiç anlamadım :) hala bi iki tane emekçimiz tribünde çalışıyordu , o çatı demirleri amma büyükmüş öyle şaşırdım resmen :D
Bizim beyinler olimpiyata entegre olduğu için büyüklüğünün
farkında olamıyoruz bana kutu gibi geliyor :D

Çevrimdışı Ensar

Bizim beyinler olimpiyata entegre olduğu için büyüklüğünün
farkında olamıyoruz bana kutu gibi geliyor :D
abi ben olimpiyatta da maç seyrettim geçen sene üç kere ama bu çok başka birşey ya , olimpiyat bomboş bir yer ama bu çok fena çok :D

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı mehmetthedum

Belki tribün liderleri ve amigolar için bi stand yapılabilir mi? olabilir mi ki böyle bir şey ?
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Efe

kisa oluklular nihayete erdikten sonra uzun oluklularla beraber artik semerlerinde bitisini 4 gozle bekleyecegiz kedi yollari baslayacak mi bakalim semerlerle beraber
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

kisa oluklular nihayete erdikten sonra uzun oluklularla beraber artik semerlerinde bitisini 4 gozle bekleyecegiz kedi yollari baslayacak mi bakalim semerlerle beraber
@Efe Semer kedi yolları aynı andada koltuk (biten raylara montaj) herhalde  olmaz gibi.

Çevrimdışı selçukaras

Bence tum cati ve membran bitince koltuklari takarlar. Sonucta raylari bitirdikten sonra. Tüm koltukları takmak ne kadar sürer ki. Yagmurdan inşaat tozundan falan dış etkenlerden kirlenmesin diye bence beklerler.

Sizce tüm koltukları takmak kaç gün sürer tüm rayların bittiğini düşünürsek

Çevrimdışı harund1k3

@Efe burada konusuyorduk hatirliyorsan 1 hafta olmadi sanirim. cati isinin ciddi hizlandigini soyluyorduk. tam olarak oyle oldu kisa oluklu borular gercekten cok hizli bitti, uzun oluklu borular ayni hizla devam ediyor. aralik bitmeden kedi yollari semerler takilir ilk membranlar gorulur diyorum ben.

Çevrimdışı Erhan

Geçenlerde de sormuştum ama cevap veren arkadaş pek emin değildi, bu ördek ayaklarıyla yukarıya kaldırılan iç halka arasındaki oluklu boru tek bir parçadan mı oluşuyor? göz yanılması mı bilmiyorum ama tek parça olacakmış kadar kısa değil gibi aradaki boşluk.

Tam olarak anlamadım uzun oluklu boruyu mu diyorsun?

Sıradaki işlemler.
Uzun oluklu borular
Eski ve yeni açıktaki oluklu boru montajı.
36 adet oluklu-yatay halat arası halatlar.
Semerler ve yaylar
Kedi yolları