25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 208961 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı güzelgünleryakında

Ben her zaman Bilic'i destekledim..Stad yok, iyi futbolcular yok vs. vs. diye..Derbileri kazanamaması umrumda bile değildi ama şu maçla birlikte gözümde tamamen bitti..O golleri kaçırmasaydık da görüşüm böyle olurdu, ki skora göre konuşmayı asla sevmem..Adamların seyircisi cezalı, baskı daha az; adamlar kendi içinde kavga ediyor, rezil durumdalar; adamların ikinci yarı tek pozisyonu yok, biz iyiyiz diye değil ha, adamlar gerçekten rezil durumdalar.Biz napıyoruz peki ? Kaleci oyunu geç başlatıyor, futbolcular yerde yatıyor..Kadıköy'de 1 puan iyidir değil mi ? Bu kadar aciz düşünürsen de son dakika da yersin işte..Kadıköy'de 1 puan karşında iyi bir takım varsa iyi olur..Rakibin her anlamda bu kadar berbatken bile bu kadar aciz düşünceliysen durma arkadaşım daha fazla bu takımda..Benim hocaya 1 gram inancım kalmadı artık..Gidince her şey düzelecek mi ? Maalesef hayır..Yok mu bu işin bir ortası yahu..Yok mu hem sistemli futbol oynatan, hem akılcı çözümler üretebilen, hem kurnaz bir teknik direktör; tüm bunların yanında bir de yönetici, şu, bu belasıyla uğraşabilecek birisi..Her sene umut edip tekrar soğuyorum futboldan..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2015, 00:21:52
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ben her zaman Bilic'i destekledim..Stad yok, iyi futbolcular yok vs. vs. diye..Derbileri kazanamaması umrumda bile değildi ama şu maçla birlikte gözümde tamamen bitti..O golleri kaçırmasaydık da görüşüm böyle olurdu, ki skora göre konuşmayı asla sevmem..Adamların seyircisi cezalı, baskı daha az; adamlar kendi içinde kavga ediyor, rezil durumdalar; adamların ikinci yarı tek pozisyonu yok, biz iyiyiz diye değil ha, adamlar gerçekten rezil durumdalar.Biz napıyoruz peki ? Kaleci oyunu geç başlatıyor, futbolcular yerde yatıyor..Kadıköy'de 1 puan iyidir değil mi ? Bu kadar aciz düşünürsen de son dakika da yersin işte..Kadıköy'de 1 puan karşında iyi bir takım varsa iyi olur..Rakibin her anlamda bu kadar berbatken bile bu kadar aciz düşünceliysen durma arkadaşım daha fazla bu takımda..Benim hocaya 1 gram inancım kalmadı artık..Gidince her şey düzelecek mi ? Maalesef hayır..Yok mu bu işin bir ortası yahu..Yok mu hem sistemli futbol oynatan, hem akılcı çözümler üretebilen, hem kurnaz bir teknik direktör; tüm bunların yanında bir de yönetici, şu, bu belasıyla uğraşabilecek birisi..Her sene umut edip tekrar soğuyorum futboldan..

A'dan Z'ye katılıyorum.

İnsanların önüne bazen fırsatlar gelir.

Hem de bu fırsatlar kendi karakterindeki defolardan kurtulması için gelir.

İnsan bunu değerlendirirse sınıf atlar başka bir şeye  dönüşür. Bilic fırsatı göremedi. Görseydi Arena'da da kazanabileceğini düşünecekti.

Yazık etti. Önce bize sonra kendine.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Uğurcan

http://www.futbolarena.com/videogaleri/9351/bjk-tvden-emre-belozogluna-hodri-meydan.html
Helal Olsun !!! Resmen duygularımıza tercüman olmuş ne mutlu ki kulübümüzde böyle yürekli insanlar hala mevcutmuş.İnşallah örnek olur bazı futbolcularımıza  :ok:
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı ZORBEY

Fener 3. bitirecek sezonu bence her türlü. Bursa maçı da ipinin çekileceği maç olur.

Benim takımdan tek dileğim Arena'daki maça dek bu kafa kafaya durum sürsün. Gidecekse orada gitsin.

9 da 7 bana da yeter gibi geliyor. 7 galibiyet 1 beraberlik kesinlikle yeter.

Seri lazım abi umudum var hala.

Son 9 hafta liderin 1 puan arkasındaki takım teknik direktör değiştirir mi? Başka yerde duysan ne yapmış bunlar demez misin?

Şuan bunları konuşmak bile yersiz bence. Yüzdük yüzdük sonuna geldi artık. Ne olacaksa Bilic ile olacak.

Hoca aramak bence şuan konuşulacak şey değil.

9 hafta daha sabredelim ve destek olalım. Her şeyin zamanı var.

Hala şansımız varsa sonuna kadar zorlayacağız.

hocam bulmaca gibisin, yorumlarını okudukca kafam karışıyor:))))

uzun lafın kısasi Necip bu takımda oynadıkca şampiyonluk düşünmesin kimse, insanlar
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Tolga

A'dan Z'ye katılıyorum.

İnsanların önüne bazen fırsatlar gelir.

Hem de bu fırsatlar kendi karakterindeki defolardan kurtulması için gelir.

İnsan bunu değerlendirirse sınıf atlar başka bir şeye  dönüşür. Bilic fırsatı göremedi. Görseydi Arena'da da kazanabileceğini düşünecekti.

Yazık etti. Önce bize sonra kendine.
Bilic'in hoca olarak üzerine koyup bu takımın başında uzun yıllar kalacağını düşünmüştüm ilk geldiği zaman fakat bu fırsatı değerlendiremedi ve sürekli yerinde saydı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Katiliyorum..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2015, 00:28:55
  • Beşiktaş / Bodrum
hocam bulmaca gibisin, yorumlarını okudukca kafam karışıyor:))))

uzun lafın kısasi Necip bu takımda oynadıkca şampiyonluk düşünmesin kimse, insanlar

Uzun lafın kısası hoca filan değiştirilmez  7 galibiyet bizi götürür ama şampiyon olsak da sene sonu :bye: Bilic diyorum :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Farkında olmadan 39 sayfayı bulmuşuz :icool:

Çevrimdışı Tolga

Uzun lafın kısası hoca filan değiştirilmez  7 galibiyet bizi götürür ama şampiyon olsak da sene sonu :bye: Bilic diyorum :)
@Çağrı sonunda sende pes ettin değil mi Bilic konusunda :D

Çevrimdışı Fatih

Keske bu aksam barca-real macini izleseydim..En azindan keyifli olurdum...Son dakika golu koydu be..
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2015, 00:31:09
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı sonunda sende pes ettin değil mi Bilic konusunda :D

Bu maç son nokta Tolga.

Bu halde yakaladığın rakibine karşı sen galibiyet düşünmezsen ben gelişecek yanın olmadığını düşünürüm.

Bu kadar büyük görülmez rakip. En baştan kokuyor olay. Takıma yayıyor korkuyu ki Günay maç sonu puan almak istiyorduk diyor.

Ne demek puan almak? 2003'te duyabilir miydik birinden bunu?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Önder Özen ne demişti? "Ya bişeyler başarmış, ya da bişeyler başarma potansiyeli olan bir teknik adamla anlaşıcaz."
E bu adam bu kadar korkaklıkla, bu kadar dar görüşlü anlayışıyla ne başarabilir? :alala:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Oktay

yaa arkadaş portekizli  stajyer hoca carvalhal le bile derbi kazandık... vallahi kafayı yicem bu biliçe iyice kitlendim :s20: :s20: :s20:

Çevrimiçi Samet Ç

Sende pes ettin ya Bilic konusunda iki haftaya kalmaz bütün taraftarlar istifa diye bağırır. Bundan adım gibi eminim maalesef. Neyse 9 hafta kalmış aslında 8 hafta Gs yenemeyiz ona sıfırı bir yazalım. 8 maçta en fazla 1 mağlubiyet hakkımız var beraberlik hakkımız dahi yok.Bunu Bilic mi yapacak hayır. Yönetim yapacak. Bilic'lik bir şey kalmadı bence artık. Primleri maaşları tıkır tıkır ödeyeceksin şampiyon olacaksın.

Çevrimdışı Deniz

yaa arkadaş portekizli  stajyer hoca carvalhal le bile derbi kazandık... vallahi kafayı yicem bu biliçe iyice kitlendim :s20: :s20: :s20:
O da birsey mi samet aybabayla bile kazandik hem de hasan turklu kadroyla :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı dlcs

Önder Özen ne demişti? "Ya bişeyler başarmış, ya da bişeyler başarma potansiyeli olan bir teknik adamla anlaşıcaz."
E bu adam bu kadar korkaklıkla, bu kadar dar görüşlü anlayışıyla ne başarabilir? :alala:

Bu forumda kimse kimsenin yaşıyla dalga gecip karsidakini kucumseyemez.bunu 2. Yapisin 3. De mod onayina alinirsin.
[ Son Düzenleme: 23 Mart 2015, 00:39:52 Deniz ]

Çevrimdışı ALI RIZA

Su ismail kartalin bile 3 derbi galibiyeti var yanarim yanarim buna yanarim
@Deniz sende Forvet etkili olsa alırsın maçı Sendeki orta saha güçlü olsa hücüm yapsa şut çekse alırsın maçı...! sende Defans kafa vursa sürekli alırsın maçı...! Şapka tavşan budur...! Ersan hatası emenike karşı karsıya kaçırması oldu...!
Necip defans bırak ileri git dönen top gol...!
Gol dedik aynısı Prens olcay lakayt artist vuruşu aut...! sow gelişine vuruş gol..! ismailin becerisi değil bizdeki oyuncuların kalitesi...!
Töre var bizde Motta vardı Tolgay vardı diğerleri kötü...!
Fenerde kötü emenike idi...!

Çevrimiçi Necmi

Senin sabrin varsa herkesin var. Ne zaman stat başlığına girsem konu dışı yorumlar okumaktan artık bakmaz oldum. Necmi abi kaç kere uyardı hala konu dışı devam ediyor. Hakaret edenler kadar konu dışına çıkanlar da insanları rahatsız ediyor. Rica etsem hakaret edenleri banladigin gibi konu dışı yapanları da banlar mısın?  Etikse etik.
hakaret ve küfürle konu dışı aynımı sence Beşiktaş değerleri hedef alınarak bu forumda küfür edilmez burda sorun forum değilki konu dışı forumu etkiliyor küfür oylemi Burda Beşiktaş forumu yapalım ve bu forumda hocamıza oyuncularımıza yönetimimize taraftarımıza küfür mü ettirelim @cisse557 bu forumda küfüre musammaha yok biz bu forumu insanlar gelip birilerine küfür etsin diye açmadık hem bu konu hukuksal bir konudur burda edilen bir küfür forumu kapattırır birde üstüne mahkemelerle uğraşırız en azından foruma saygınız olsun birine küfür ve hakaret etmek yasal olarakta suçtur.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu arada artık Günay oynasın kalede en azından son dakika gol yiyince ağlıyor çocuk Tolga gibi değil. Tolga'da mümkünse tesislerin önünden bile geçmesin artık.

Çevrimdışı Deniz

Bilic bu derbi rezilligini affettirmek istiyorsa gider arenada gsyi yener.(yenecegine inancim yok orasi ayri)

Çevrimdışı Tolga

Bu maç son nokta Tolga.

Bu halde yakaladığın rakibine karşı sen galibiyet düşünmezsen ben gelişecek yanın olmadığını düşünürüm.

Bu kadar büyük görülmez rakip. En baştan kokuyor olay. Takıma yayıyor korkuyu ki Günay maç sonu puan almak istiyorduk diyor.

Ne demek puan almak? 2003'te duyabilir miydik birinden bunu?
Aynen öyle.

Anlamıyorum yani Arsenal'le,Liverpool'la falan oynarken korkmuyor ama derbilerde korkuyor.

Galiba bunun bir sebebi de aslında geldiği zaman ki kulübün durumuydu.

Yani takım FEDA sezonunda yeni çıkmış,para yok ve Fb-Gs arayı açmaya başlamış bir durumdaydı Bilic geldiğinde.

O da beklentilerini düşürdü git gide adım kadar eminim ki Bilic biz de değil de Gs ya da Fb'de hoca olsaydı bu kadar korkak futbol oynatmazdı derbilerde.

O eminim ki hala Fb ve Gs'yi R.Madrid-Barcelona gibi görüyor.

Çevrimiçi blackeagle35

Galatasaray, Akhisar ve Trabzon maçlarından toplam 3 puan aldığı anda şampiyonudur benim gözümde..

Çevrimdışı Oktay

Bilic bu derbi rezilligini affettirmek istiyorsa gider arenada gsyi yener.(yenecegine inancim yok orasi ayri)
sana çok katılasım geliyor ama malesef zoooor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2015, 00:38:57
  • Beşiktaş / Bodrum
Aynen öyle.

Anlamıyorum yani Arsenal'le,Liverpool'la falan oynarken korkmuyor ama derbilerde korkuyor.

Galiba bunun bir sebebi de aslında geldiği zaman ki kulübün durumuydu.

Yani takım FEDA sezonunda yeni çıkmış,para yok ve Fb-Gs arayı açmaya başlamış bir durumdaydı Bilic geldiğinde.

O da beklentilerini düşürdü git gide adım kadar eminim ki Bilic biz de değil de Gs ya da Fb'de hoca olsaydı bu kadar korkak futbol oynatmazdı derbilerde.

O eminim ki hala Fb ve Gs'yi R.Madrid-Barcelona gibi görüyor.

Daha da öncesi bence. Bazı şeyler psikolojiktir.

Adam Split çıkışlı. Hırvatistan'ın Beşiktaş'ı yani. Zagreb inim inim inletiyor 25 yıldır. Orada da benzer durum var.

Gittiği her takım böyle kariyerinde. Kazanmayı değil mücadele etmeyi kazanç olarak görüyor.

Bu buralara kadar yanısyor bence.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZORBEY

üstteki yorumların arasina bunu eklemeyi gözden kacırdım, en cokta bu kafamı karıştırdı:)))))

O Galatasaray. Bizim en çok karıştırdığımız kısım bu.

Onlar o 5 maçta basın tarafından deli gibi itildi kollandı bizde aynısı olur mu sanıyorsun?

Bizçok değil 4 hafta sonra havlu atmış oluruz inan bana.

yaw bilic kalmasından yanayım zaten, bu sene olmasada seneye kimse durduramaz bizi, ha bu senede olursa süper olur, olacak bende ümitliyim, macı izlemedim ama özetlerden baktım okadarda kötü oynamadık, tesadüfmü bilmiyorum ama eskişehir gs fb maclarını izlemedim ve izlemediğim bütün maclarıda kaybediyoruz:)))) bi ilk yarı kayseri erciyesspor macın ilk 45 dakikasini izlemiştim 2. yarıda cıkmak zorunda kaldım tabi onuda kaybetmiştik:)))) ama ümitli olmama rağmen şüphelerimde var, ligi gese sırtlayacak gibime geliyor adamlar kötü durumda oldukları halde bi şekilde götürüyorlar işi..
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Etiketler: