25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209053 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı blackeagle35

O Galatasaray. Bizim en çok karıştırdığımız kısım bu.

Onlar o 5 maçta basın tarafından deli gibi itildi kollandı bizde aynısı olur mu sanıyorsun?

Bizçok değil 4 hafta sonra havlu atmış oluruz inan bana.
Soruna cevap olmadı ama neyse..Bu fikstürle nasıl havlu atacağız??Ama Gs maçını kaybedeceğiz..Mustafa Denizli beğen beğenme adam 26.hafta dedi dedi camiayı dik tuttu,motivasyon sağladı..Bilic'de bu akıl oyunlarını oynayacak liderlik var mı??Bilic gider Ertuğrul gelirse hiçbir şey olmaz ama 9 maçlığına Denizli gelirse her şey olabilir..

Çevrimiçi Samet Ç

Demba ve Sosa da gözümde artık küçük maçların büyük oyuncusu.

Çevrimdışı omerow

Kriterimiz, Kasımpaşa veya Başakşehir takımlarıysa haklısın. Mesela onlar benzer açıklamayı yapabilirlerdi.  :s20:

Şu mantelitenin bizi üç büyükten, üçüncü büyüğe götürdüğünün farkında değilsiniz.

Beşiktaş'ın büyüklüğünün ne olduğunu bilmeyen çok fazla yeni nesil taraftarımız var. Teknik Direktörü de bu eksende zaten eleştiriyoruz. Bilic, Beşiktaş'ın büyüklüğünün farkında değil. Zira takımdaki oyuncular da öyle.

Metin, Feyyaz, Şifo veya Denizli anlatsın hele bir dinleyin. Önder Hoca çok anlatmaya çalışmıştı.

Sen merak etme ben Metin-ali-feyyazlari, sifo'lari cok iyi hatirlarim hocam. Ben orada bir vakadan bahsediyorum. Takim olarak kotu olarak oynadik diyor musun? Ben bilic'in yeteri kadar ofansif oynamadigi icin elestirilmesi gerektigini soyluyorum zaten. Ama kimse gelip de "fener tek kale oynadi" falan diyip zekamizla alay etmesin

Çevrimdışı Deniz

Forzabeşiktaş son tweeti;

''Beşiktaş forması giyen 18 yağız delikanlı, Emre, senin hocana küfür edecek ve  tek bi söz edemiyeceksiniz yaa...  PES! PES! ve gene PES!!! ''
Forzanin twitter hesabında bu tarz seyler yazilmazdi simdiye kadar.eger hesabi yonetenlerden biri fevri yazmiyorda son derece gereksiz ve sacma bir tweet olmus.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı eski inönü

Ah İlhan ve Pascal olacak bunları yapacak Emre hadi yapsın da göreyim.
hani hep ovunuyoruz ya takımdaşlıgımız çok iyi diye. Ama malesef oyle degilmiş. Takımdaşlık boyle durumlarda belli olur.

Çevrimdışı eski inönü

Forzanin twitter hesabında bu tarz seyler yazilmazdi simdiye kadar.eger hesabi yonetenlerden biri fevri yazmiyorda son derece gereksiz ve sacma bir tweet olmus.
neden saçma sence?

Çevrimiçi Samet Ç

hani hep ovunuyoruz ya takımdaşlıgımız çok iyi diye. Ama malesef oyle degilmiş. Takımdaşlık boyle durumlarda belli olur.
Yok abi nerede takımdaşlık gs maçında velinin başında 3 kişi var kışkırtıyor bizimkilerden biri çıkıp gelmiyor veliyi almaya veya yanına destek olmaya. Ya abi kırmızı göreceksen rakibi korkutarak göreceksin bu kadar basit.

Çevrimdışı Uğurcan

Beşiktaşlı abilerim kardeşlerim hepinize iyi geceler (ne kadar olabilirse gerçi).Uzun zaman önce üye olmuştum fakat yine misafir olarak takip ediyordum pek yazmıyordum ama dayanamadım biraz içimi dökmek istedim bu başlık altında.
Şimdi kötü oyunu,futbolu,sarı kartaları,kırmızı kartları her şeyi bir kenara bırakmak istiyorum.Hatırlarsanız ilk yarıda ki Gs maçımızda Veli ile Sneijder diğeride yanılmıyorsam Selçuktu bunlar bizim oyuncumuzun boğazını sıkarken hiçbir oyuncumuzun müdahale etmemesi epey yankı bulmuştu.Ve bu akşamda gördüm ki bu takım istediği kadar iyi futbol oynasın gerçekten takım olamamıştır.Düşünsenize Hocanıza küfürler savuran belki takım arkadaşları tutmasa üstüne yürüyen ardından Volkan da koşuyor sanki mahallede kavgaya geliyor bizim futbolcularımız da resmen film izler gibi izliyor.Ben böyle futbolcu istemiyorum... Futbolcu dediğin kendisini,Armasını,takım arkadaşını,formasını,hocasını ezdirmeyecek  !!! Ne kadar sevmesekte bunu Fb,Gs yeri geliyor küçümsediğimiz Anadolu kulüpleri çok iyi yapıyor ama bizde göremiyorum bu beni çok üzüyor...Hatırlayın ilk yarıda Bülent Korkmaz ve K.Erciyes yedek kulübesi nasıl attırdı Gökhan Töre'yi.Biz bu konularda çok eksiğiz gerçekten...
İlhan Mansız ruhu,Pascal ruhu,İbrahim Üzülmez ruhu çok özledim be ...Saygılar.
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı Deniz

neden saçma sence?
O tweet 18 kisiye adam degilsiniz demeye geliyor bir yerde.bence gereksiz olmus.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı İzzet

Futbola dair en kötü anlarım FB malubiyetleri sonrası oluyor.
İki rakibimiz kötü sezonlar geçiriyor.
Ama bizde iyi değiliz.
Bundan sonra daha az kötü ollan ipi göğüsleyecek.
Kalan maçlara baktığımda malessef FB avantajlı gibi.
Rize, Eskişehir, sivas deplasmanları var. İçeride Bursa maçları var.
Bunların ikisinde takılırlarsa ne ala.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2015, 00:11:18
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ben bu gece bir  yöneticiden Emre ile ilgili çok sert bir açıklama beklerdim.

Adam senin teknik direktörüne küfür ediyor ve kart görmüyor.

Sıcağı sıcağına çıkıp yapıştıracaksın seni kim koruyor ulan diye.

Kimseden ses seda yok.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Türkiye'de futbol kaostur. Kaos ortamını yönetemeyen futbolcuların veya teknik direktörün varsa zaten şampiyon falan olamazsın. Arkadaş hala sindiremiyorum takımın hocasına ana avrat sövüyor bizimkiler yatıştırıyor oradan Volkan geliyor üstüne yürüyor yine ses yok.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaşlı abilerim kardeşlerim hepinize iyi geceler (ne kadar olabilirse gerçi).Uzun zaman önce üye olmuştum fakat yine misafir olarak takip ediyordum pek yazmıyordum ama dayanamadım biraz içimi dökmek istedim bu başlık altında.
Şimdi kötü oyunu,futbolu,sarı kartaları,kırmızı kartları her şeyi bir kenara bırakmak istiyorum.Hatırlarsanız ilk yarıda ki Gs maçımızda Veli ile Sneijder diğeride yanılmıyorsam Selçuktu bunlar bizim oyuncumuzun boğazını sıkarken hiçbir oyuncumuzun müdahale etmemesi epey yankı bulmuştu.Ve bu akşamda gördüm ki bu takım istediği kadar iyi futbol oynasın gerçekten takım olamamıştır.Düşünsenize Hocanıza küfürler savuran belki takım arkadaşları tutmasa üstüne yürüyen ardından Volkan da koşuyor sanki mahallede kavgaya geliyor bizim futbolcularımız da resmen film izler gibi izliyor.Ben böyle futbolcu istemiyorum... Futbolcu dediğin kendisini,Armasını,takım arkadaşını,formasını,hocasını ezdirmeyecek  !!! Ne kadar sevmesekte bunu Fb,Gs yeri geliyor küçümsediğimiz Anadolu kulüpleri çok iyi yapıyor ama bizde göremiyorum bu beni çok üzüyor...Hatırlayın ilk yarıda Bülent Korkmaz ve K.Erciyes yedek kulübesi nasıl attırdı Gökhan Töre'yi.Biz bu konularda çok eksiğiz gerçekten...
İlhan Mansız ruhu,Pascal ruhu,İbrahim Üzülmez ruhu çok özledim be ...Saygılar.
KATILIYORUM.

Maalesef bizim futbolcular saha içerisinde böyle durumlarda birbirini koruyamıyor çok pasif kalıyorlar.

Emre ve Melo gibiler hakemleri korkutarak tüm sezonu kartsız bitiriyorlar ne diyeyim ki.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı omerow

atiba veli demba olcay oğuzhan dediğimiz adamlar maç temposundan yada stadsızlıktan değil iyi antrene edilmediğinden bitikler. dünyada uefa kupasında tek mücadele eden takım biz değiliz. millet it gibi koşuyor oynuyor. elindeki malzemeyi yükseltmek bir hocanın en önemli olayıdır arkadasım.

aybabanın holoskodan aldığı verimi sen olcaydan alamıyorsun.  aybabanın oğuzhandan aldığı verimi sosa dan alamıyorsun.  oyuncular mental olarak ta fiziksel olarakta maçlara hazırlanmıyorlar.

bizim dualar bir yere kadar.  kalede kaleci yoksa , defansta stoper yoksa bunda bilicin suçu ne demeyeceksiniz.  ilk senesi değil bu beşiktaşşta.   necip  kaç kere daha yakınca ikna olacak beşiktaşı... neyse ne desek boş.

galatasaray burak + muslerayla + balıyla
feberbahçe  hakemler + kaşarlıklarıyla
beşiktaş  Allah yardımıyla buralara kadar geldi..

sivas maçınıda bu tempoda oynadık Allah yardım etti ama sivas feneri yarar geçer , bursa maçları var... küme düşecek adamlarla rizeyle mesala zor maçları var ve tüm bu maçlarda bizim maçtan daha çok zorlanacaklar.

sonra biz büyük takımız öylemi

Mantiga gel. Dunyada tek degiliz ama Turkiyede tek biziz ama. Fener kac mac oynamis biz kac mac oynamisiz bak bakalim. Ve bunu stadsiz yapmisiz. Donem donem kotu oynamakla beraber Allah yardimiyla degil iyi futbol oynayarak geldik. (bilic'e gercekten cok kizgin oynamama ragmen bu derbi performansi icin.)

Çevrimdışı eski inönü

O tweet 18 kisiye adam degilsiniz demeye geliyor bir yerde.bence gereksiz olmus.
adam değilsinizden ziyade eleştiriyor bence haklı olarak. Neden Emre gibi karaktersiz birinin hocanıza küfrederek yürümesine müdahele etmiyorsunuz. Mudahele derken gidip Emre'ye dalın anlamında degil tabiki ama en azından karşısına bi dikilirsin dimi takım olarak. Bi haddini bildirirsin yani. Bu kadar da umursamazlık normal mi.

Çevrimiçi Samet Ç

Ben bu gece bir  yöneticiden Emre ile ilgili çok sert bir açıklama beklerdim.

Adam senin teknik direktörüne küfür ediyor ve kart görmüyor.

Sıcağı sıcağına çıkıp yapıştıracaksın seni kim koruyor ulan diye.

Kimseden ses seda yok.
Onu maalesef Bülent Ülgen yaptı yani Bjk Tv'den bir insan hepsin yürekli çıktı adam. Helal olsun diyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

Ahmet Çakar kural hatası var diyor maçta Emenike'ye gösterilmeyen kart hakem hatası değildir kural hatasıdır diyor.  :alala:

Çevrimdışı Geovani

Önder özen beynimden geçenlerin aynısını söyledi....İlk yarıdaki fener maçını alsak baya demoralize olacaklar,aynı şekilde geseyi yensek bitecekler bugün gene fener maçı...Ulan brugge yenildik bu kadar üzülmedim...
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimiçi Samet Ç

Mantiga gel. Dunyada tek degiliz ama Turkiyede tek biziz ama. Fener kac mac oynamis biz kac mac oynamisiz bak bakalim. Ve bunu stadsiz yapmisiz. Donem donem kotu oynamakla beraber Allah yardimiyla degil iyi futbol oynayarak geldik. (bilic'e gercekten cok kizgin oynamama ragmen bu derbi performansi icin.)
Şu stadı bahane koymayın geçen sene de statsızdık bu sene de yeni bir şey değil yani.

Çevrimdışı Uğurcan

Onu maalesef Bülent Ülgen yaptı yani Bjk Tv'den bir insan hepsin yürekli çıktı adam. Helal olsun diyorum.
Ne dedi tam olarak özet geçebilir misin ?
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı Togay_1981

KATILIYORUM.

Maalesef bizim futbolcular saha içerisinde böyle durumlarda birbirini koruyamıyor çok pasif kalıyorlar.

Emre ve Melo gibiler hakemleri korkutarak tüm sezonu kartsız bitiriyorlar ne diyeyim ki.

Zaten o olaylarda karakter ortaya koyabilecek adamlar olsalar idi bu akşam bu Feneri hocanın taktiğinden v.s. bağımsız evire çevire yenerlerdi. 3 gün 70.000 kişinin önünde rezil olduk telafisini bu akşam yapalım derlerdi. Ama onlar fark yaratmayı düşünemediler.Kusura bakmayın ama oyuncularımızın hepsi ensesine vur lokmasını al tarzda adamlar.

Çevrimdışı Deniz

adam değilsinizden ziyade eleştiriyor bence haklı olarak. Neden Emre gibi karaktersiz birinin hocanıza küfrederek yürümesine müdahele etmiyorsunuz. Mudahele derken gidip Emre'ye dalın anlamında degil tabiki ama en azından karşısına bi dikilirsin dimi takım olarak. Bi haddini bildirirsin yani. Bu kadar da umursamazlık normal mi.
Valla ben de cok yadirgadim orda olanlari.ben mesajın soylenme seklini elestirdim sadece o tarz anlamlara yorulabilir diye.

Yoksa oyuncularin bu kadar umursamaz olmalari beni de uzdu.

Çevrimiçi Samet Ç

Metin Albayrak:Maçlarımızda Fırat Aydınus'u istemiyoruz.

Metin Albayrak: Emre'nin ettiği küfürlerin takipçisi olacağız;bakalım gözlemci rapor edecek mi?

Metin Albayrak: 9 maçı da kazanıp şampiyon olacağız.

Metin Albayrak:Adalet yerine gelene kadar konuşacağız

Çevrimdışı Tolga

Zaten o olaylarda karakter ortaya koyabilecek adamlar olsalar idi bu akşam bu Feneri hocanın taktiğinden v.s. bağımsız evire çevire yenerlerdi. 3 gün 70.000 kişinin önünde rezil olduk telafisini bu akşam yapalım derlerdi. Ama onlar fark yaratmayı düşünemediler.Kusura bakmayın ama oyuncularımızın hepsi ensesine vur lokmasını al tarzda adamlar.
Evet yani sahaya çıktığımızda rakip takım oyuncularının ya da hakemi tedirgin edecek bir oyuncu grubuna sahip değiliz.

Hepsi çok temiz oyuncular ama büyük takımlarda bu tek başına yeterli olmuyor işte.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Etiketler: