25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 208951 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Deniz

Preud'homme, Villas-Boas, Montella gibi winner hocalara ihtiyacımız var. Olmadı en kötü Denizli'ye.

İnşallah Bilic'e iyi bir teklif gelir.  :evillol:
Hocam bu adamlari getiremeyecegimizden adim kadar eminim.su an bize iki ihtimal kaliyor.ya bilicle yola devam edecez ya da sergen ertugrul Şifo ayarinda biri ya da bilic tarzi bir yabanciyla devam ederiz.

Villas boaslar,montellalar,denizliler,senol gunesler bana göre hayal.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı panic13

Tuchel var da narin bi adam. Turkiye yi kaldiramaz.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı omerow

Emenikeyi atamazdi da emreyi atsa da yenemezdik sıkıntı burda.kazanmaya gelmemisiz ki 1 puana yatmaya gelmisiz.

Emenikeyi hadi atmadin, yav formasini cikarttigi icin sari da mi vermezsin. Emre'nin ki ise direk kirmizi kart. Allah belasini versin Firat Aydinus'un. Emre atilsaydi cok farkli olurdu.

Çevrimdışı keremd

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/62052/gunay_guvenc_lsquo_cok_uzgunum_rsquo.html

Bu Beşiktaşın resmi twitter hesabı.Kadıköye gelen Rizesporun değil Beşiktaşın.Puan almak istiyorduk diyor.Ne denir ki

Çevrimdışı keremd

Emenikeyi hadi atmadin, yav formasini cikarttigi icin sari da mi vermezsin. Emre'nin ki ise direk kirmizi kart. Allah belasini versin Firat Aydinus'un. Emre atilsaydi cok farkli olurdu.

futbolla yenmeyelim de emre küfretti diyemi yenelim?   galip gelecek ne yaptık

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Mesele derbi kazanmaksa en son şampiyon olduğumuz sene tek derbi galibiyetimiz var. Ayrıca aynı Bilic ve takımı Liverpool maçından sonra milyonlarca Beşiktaş taraftarına UEFA kupasını alacağımıza inandırdı noldu? Elendik. İnanırsak olur inanmazsak zaten stat yapmaya da gerek yok
Kardeşim puanlar bu kadar yakınmıydı birbirine? Biz sonuna kadar inandık. Futbolcular da inanmıştır elbet. Bugün inanıyorum yine inanmışlardı. Ama bilic efendi beraberliğe gelmiş. 1 puanı ver, alıp kaçar. Böyle önemli puan diziliminde böyle rezil haldeki bir rakibi yenemeyip üstünede yeniliyosan suçlusun. Geçen sene gs o kadar puan kaybetti. 2.lik şansımız %90ken ellerimizle verdik ya. Olimpiyattaki derbilerde rakip kaleye gidemedik sebebi ne bunun? Korku. Korkuyo adam bizim ligteki takımlardan bu nedir ya. Rize maçını hatırla. Rakip 9 kişiyken kaleye gidemedik kaleye.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı keremd

Hocam bu adamlari getiremeyecegimizden adim kadar eminim.su an bize iki ihtimal kaliyor.ya bilicle yola devam edecez ya da sergen ertugrul Şifo ayarinda biri ya da bilic tarzi bir yabanciyla devam ederiz.

Villas boaslar,montellalar,denizliler,senol gunesler bana göre hayal.

aman bana ertuğrul , şifo demeyin..    aybaba olur sergen olur...

Çevrimdışı Türkay

Bir grup taraftar Ümraniye de takımı karşıladı. 50 kişi falan. Sabah takımı uğurlarken yüzlerce kişi vardı asıl yenilgiden sonra öyle olmalıydı.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

Bielsa  :bandit:
Bielsa geliyor ilk akla ama onu getirebilmek için baya bütçe vermek lazım eline :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı omerow

ne alakasi var? yeteri kadar iyi oynamadik diye, hakemi elestirmiyecek miyiz?

Çevrimdışı nannan

Arkadaş anlamıyorum sizi ya. Tamam çok kötü bi şekilde kaybettik maç. Hakem 90+5'te lütfetti de fenere ilk sarı kartını çıkarmış. İlk forvetlerinin ağzına s.çmışlar kovalamışlar, ki zaten gol atamıyor adamların forvet hattı. gs desen her maç 2şer 2şer gol yemiş 25 haftada 30 gol yemiş. Açın bakın 34 haftada 40 yiyen kaç takım şampiyon olmuş? 40 yiyen takım şampiyon olmak için kaç gol atmış? Ne oynadığı belli olmayan gs'nin taraftarı şampiyon olacağız diyor, bala₁ derbileri kazanan fener taraftarı şampiyon olacağız diyor, biz bu adamların birine 2, birine 1 defa kaybetmemize rağmen 1 puan farkla ortalarındayız ve siz bitti gitti yandık öldük olmaz bu iş diye ağlaklık yapıyosunuz.
Arkadaş biz ligin ilk yarısında çok daha yoğun bi fikstürde birsürü sakatlık varken 8/9 galibiyet çıkarmışız. hala en dengeli ve ne oynadığı belli olan takım biziz. Evet çok pis bi şekilde verdik maçı ama hala en avantajlı takım biziz. 2 hafta aramız da var, kafaları toparlar ligi koyarız.

Çevrimdışı Efe

Beşiktaşlı Beşiktaşlı birisine küfür etmez ederse Beşiktaşlı değildir diye bir argüman yok, yok öyle bir sey kusura bakmayın. Kimse benim hiç ağzım bozulmuyor uslu uslu maç izliyorum demesin. Herkes hayatında bir kere de olsa küfür etmiştir. Sen de gündelik hayatında küfür etmişsindir. Tek sorun kimisi kendine hakim olup yazıya dokmuyor kimisi daha az sabredebiliyor. Tepkim küfür edenlerin banlanmasi değil. Etmeyip de rahatsız edenlerin hala yazmaya devam ediyor olması. Madem küfür etmek de etik değil konu dışı da siz de konu dışına çıkmayı bırakır misiniz lütfen?

tamam küfür yada hakaret edebilirsin onu git evinde et edeceksen o seni bağlar ama buraya gelip klavye başında küfür etmek kolay git biliçin futbolcularında yanında et küfürleri hakaretleri seni napıyorlar orda  Beşiktaş takımına başkanına taraftarına küfür ve hakaret eden bu forumda yer alamaz almamalıda zaten bizim o tarz kişilere ihtiyacımız yok konu dışı konusunda haklısın ona bişey diyemeyeceğim ama sınırlamaya çalışıyoruz @Çağrı bu konuda baya savaş veriyor bende stad başlığında veriyorum :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı keremd

başakşehir + kasımpaşa + trabzon  9 puan şampiyon yapar 

Çevrimiçi Samet Ç

Bielsa geliyor ilk akla ama onu getirebilmek için baya bütçe vermek lazım eline :D
abi artık verecekler seneye son seneleri yönetimin seneye de başarı gelmezse Beşiktaş'a tek faydaları stat olacak ve kaybolup gidecekler açık ve net bu artık kaynağı nereden yaratırlar bilemem.

Çevrimdışı nannan

Maç sırasında heyecanlı ve umutsuz olduğumuz için böyle düşünmek normal. Soruyorum o zaman. Biz planımız ve taktiğimiz doğrultusunda kaç pozisyon yakaladık? Fenerbahçe maç içinde kaç pozisyon yakaladı? Bütün oyun bizim istediğimiz şekilde oynandı, sadece bulduğumuz fırsatları değerlendiremedik ve rakip takım tek sarı kartla maçı tamamladı. İddia ediyorum Liverpool ve Trabzon maçıyla birlikte en doğru oynadığımız maçtı bu maç.

Çevrimdışı Tolga

abi artık verecekler seneye son seneleri yönetimin seneye de başarı gelmezse Beşiktaş'a tek faydaları stat olacak ve kaybolup gidecekler açık ve net bu artık kaynağı nereden yaratırlar bilemem.
Yönetimin son senesi olduğunu hiç düşünmüyorum yeni stat bile tek başına seçimi kazanmaya yetecektir :)

Çevrimdışı Türkay

Kardeşim puanlar bu kadar yakınmıydı birbirine? Biz sonuna kadar inandık. Futbolcular da inanmıştır elbet. Bugün inanıyorum yine inanmışlardı. Ama bilic efendi beraberliğe gelmiş. 1 puanı ver, alıp kaçar. Böyle önemli puan diziliminde böyle rezil haldeki bir rakibi yenemeyip üstünede yeniliyosan suçlusun. Geçen sene gs o kadar puan kaybetti. 2.lik şansımız %90ken ellerimizle verdik ya. Olimpiyattaki derbilerde rakip kaleye gidemedik sebebi ne bunun? Korku. Korkuyo adam bizim ligteki takımlardan bu nedir ya. Rize maçını hatırla. Rakip 9 kişiyken kaleye gidemedik kaleye.

Derbi de yenilip şampiyon olursak ben fitim. Kötü oynadığımız maçlar oldu eskide kaldı. Belli ki onlardan ders çıkarmıyor Bilic. Ama yapacak bir şeyimiz yok. O yüzden taraftar olarak ileriye bakmamız lazım. Bu saatten sonra ne Bilic'i ne diğer şeyleri değiştirebiliriz. Ama liderliği geri alıp şampiyon olabiliriz kötü de oynasak. Aynı Gs'nin ilk yarıda ki rezil futbolundan sonra bugün şampiyon olma ihtimali bizden bir tık yüksek olması gibi. (puan durumu 55-54)
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Deniz

Arkadaslar siz kufur edince bu mesajlarin yok oldugunu mu düşünüyorsunuz.internet ortaminda yazilan hicbirsey tamamen silinemez.burada bir oyuncuya hakaret edersiniz ,biz o mesajlari kaldirmayiz ve yarin birgun kufurunuz bir filtreye takikir,o kisi size dava acar ve kazanir.hakaret davalari 10.000 tlden basliyor.bu parayi odemeyi goze aliyorsaniz buyrun edin.ayrica o mesajlar silinmezse bu forumu kapatirlar.bir anlik sinirle yazdiklarinizin nelere mal olabilecegini dusunup yazin.

Burada benim kufurumu kim duyacak diyorsaniz alexaya girin bakin taraftar forumlarinda en yuksek hiti alan forum hangisi.burayi herkes takip ediyor.

Boyle şeylerin olmasina ne biz musade ederiz ne de siz olmasini istersiniz.sadece otokontrol mekanizmaniza biraz daha onem verin hepimiz kizginiz hepimiz uzgunuz ama bu kizginliklar,uzuntuler daha buyuk uzuntulere donusmesin.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Yönetimin son senesi olduğunu hiç düşünmüyorum yeni stat bile tek başına seçimi kazanmaya yetecektir :)
yemişim öyle işi. ben her zaman kaybetmek istemiyorum arkadaş vallaha bıktım billaha bıktım.  :s20:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 23:36:21
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu sene 15m€ harcandı transferlere. yetmedi mi?
istersen 50m€ koy işi bilmezsen hiçbirşey başaramazsın. Fikret orman işi bilmiyor. Ve menajerler elinde oyuncak etti kulubu.

Anlatamadım sanırım. Bu paraya iyi hoca getirebilirsin dedim bu parayı kesinlikle doğru kullanırsın demedim.

Ha bu seneki 15 milyon gayet iyi kullanldı yüzde 90'a yakın başarı sağlandı o ayrı konu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi blackeagle35

Sezon sonuna kadar Denizli sonrasında Spalletti düşünülebilir..

Çevrimdışı omerow

Arkadaş anlamıyorum sizi ya. Tamam çok kötü bi şekilde kaybettik maç. Hakem 90+5'te lütfetti de fenere ilk sarı kartını çıkarmış. İlk forvetlerinin ağzına s.çmışlar kovalamışlar, ki zaten gol atamıyor adamların forvet hattı. gs desen her maç 2şer 2şer gol yemiş 25 haftada 30 gol yemiş. Açın bakın 34 haftada 40 yiyen kaç takım şampiyon olmuş? 40 yiyen takım şampiyon olmak için kaç gol atmış? Ne oynadığı belli olmayan gs'nin taraftarı şampiyon olacağız diyor, bala₁ derbileri kazanan fener taraftarı şampiyon olacağız diyor, biz bu adamların birine 2, birine 1 defa kaybetmemize rağmen 1 puan farkla ortalarındayız ve siz bitti gitti yandık öldük olmaz bu iş diye ağlaklık yapıyosunuz.
Arkadaş biz ligin ilk yarısında çok daha yoğun bi fikstürde birsürü sakatlık varken 8/9 galibiyet çıkarmışız. hala en dengeli ve ne oynadığı belli olan takım biziz. Evet çok pis bi şekilde verdik maçı ama hala en avantajlı takım biziz. 2 hafta aramız da var, kafaları toparlar ligi koyarız.

katiliyorum. gercekten cok buyuk firsat teptik ama hicbirsey bitmis degil. Hepimiz cok sinirliyiz ve uzgunuz, muhtemelen takimin morali de cokmus durumdadir. Ama milli mac arasi bizim dinlenip kendimizi toparlamamiz icin buyuk firsat. Lig sifirdan basliyor gibi bakmak lazim. takimin bizim destegimize her zamandan cok ihtiyaci var su an

Çevrimdışı Tolga

yemişim öyle işi. ben her zaman kaybetmek istemiyorum arkadaş vallaha bıktım billaha bıktım.  :s20:
Haklısın da durum bu maalesef.

Çevrimdışı f_madida

Simdi bu maci kaybetmemizin olumlu bir yani var aslinda, fb yarisa devam ediyor bu sayede. Yani yensek ve gsyle basbasa kalsak zirvede bizim lobi gucumuz heriflerin medyadan gordugu destegi gecmege yetmeyebilirdi, surekli bizim takimin ustune oynanacakti belki. Ama fb isin icine girince onlarin medya etkinligi, aciklamalari vs gsyi durdurmakta etkili olacaktir, bunlarin sonucunu gorururuz onumuzdeki haftalarda gsnin maclari daha dikkatli incelenir, puan kayiplari olacaktir..

Zaten Mahmut Uslu hemen aciklama yapmis gs maci icin saibe vardi demis, ise koyulmus yani...bir bakima iyi oldu bu puan kaybi, uclu yaris bizim icin iyidir aradan siyrilma sansimizi arttirir.

The world is better in black and white, and red.

Etiketler: