25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209004 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

işte o ozguveni yaratan da bu kadroydu Tolga hocam. Şimdi bu isimler olsa kadroda sen özgüvenli çıkmazmısın derbiye bir taraftar olarak?
Aynen öyle kadro kalitesi ve tecrübesi bir büyük takım için derbilerde çok önemlidir.

Ama ben açıkçası kadrodan daha çok o zaman için konuşuyorum tabiki Lucescu'ya güveniyordum.

Yani çıkarız derbiyi kazanırız her türlü diyebiliyordum içeride dışarıda maalesef o zamandan bu zamana kadar hiçbir derbiyi kazanırız diyemedim gönül rahatlığıyla.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

o luce buraya gelecek kacarı yok
Hocam luce eskisi gibi değil bence oda gelirse bilicten fazla olmaz
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı eski inönü

Defans ve kalede sikinti var katiliyorum. ama orta saha ve forvette (demba ba'nin son haftalardaki kotu formunu bir kenara koyarsak) kesinlikle gecerli degil bu. Aslinda bugun cok kotu oyanamadik. Sadece biraz daha baskili oyanayabilirdik. Sosa cok cok kotuydu, ona ragmen 3-4 %100'luk pozisyonumuz vardi.
işte tam da aynı şeyleri soyluyoruz aslında. Kötü oynamadıgımızın ben de farkındayım ama neden yeniliyoruz buna cevap arıyorum. 100. yılın kadrosunda saydıgım isimlerden gozunu kapatıp 2 tanesini secip mevcut kadroya koysan biz bugun yenerdik. Boyle agır isimler gerekiyor takıma en az 2 tane.

Çevrimdışı Deniz

Luceyi falan unutun bilic giderse yerine sergen gelir.sergenin daha bize td olacak kadar pişmedigini dusunuyorum ama derbilerde bilicin oynattigi oyundan on kat daha iyi top oynatacagi ortada
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf

Bundan sonra 7 hafta boyunca tüm rakiplerimiz orta sıra takımları.

Çok sert oynamayacaklar. Hepsini kazanmamız gerekiyor. O sırada Gs'den puan kaybı bekleyeceğiz.

Ha olmadı mı? O zaman ya Arena'da şampiyon olacağız ya Arena'da rakip bizi yenip kupayı kaldıracak.

Bu kadar temposuz oynayarak onları da yenmemiz zor gözüküyor. Nerede ilk yarıda rakiplerden iki kat koşacak kondisyona sahip, iş bitiren takım nerede şimdi 60'dan sonra eli belinde gezen takım.

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Türk futbol tarihinin başlangıcından bu yana saracoglunda yakaladığımız belkide en rahat derbi, ve bizim cok övdüğûmüz ba, gökhan, sosa yine önemli bir maçta hiçbir şey yapamadılar, Bilicede bu macta 60 dan sonra saşıran fenerin ipini cekecek hamleyi ancak Tolgay sakatlanınca zorunlu yapmasından dolayı eleştiririm,  yoksa adam  iyi kadro cıkardı, bu takïm artık iyiyle iyi kötüyle kötü olma huyundan kurtulsun, fener döküldükce bizde döküldük, adamlar panik yaptı biz aklımızı kaybettik, gelmiş geçmiş en kolay deplasman macını kaybeden bu ruhsuzlara selam osun.

Çevrimdışı ALDENYX

Çok sert oynamayacaklar. Hepsini kazanmamız gerekiyor. O sırada Gs'den puan kaybı bekleyeceğiz.

Ha olmadı mı? O zaman ya Arena'da şampiyon olacağız ya Arena'da rakip bizi yenip kupayı kaldıracak.

başakşehir,gençler,akhisar,trabzon...puan kaybedebileceğimiz maçlar olabilir...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı nannan

Yarışın içinde kalacakmışız..Tabi kalacağız..Karabük,Gaziantep,Konya,Gençlerbirliği, Akhisar,Kasımpaşa,Başakşehir..Bu kolay fikstürdeki maçlardan en az 19 puan alamazsan dükkanı kapat zaten..Mesele bu değil..Benzer fikstürdeki Gs'yi sen deplasmanda yenecek misin,Trabzon'u yenecek misin mesele bu..3 derbiden hangisinde gol attın,hangi stresli maçı kazandın(Liverpool hariç) mesele bu..Ayrıca bu oyunu zevkli kılan etmenlerden biri ezeli rakiplerini yenmektir..
Şu an aynı şeyleri hissediyoruz muhtemelen. Kızgınız, üzgünüz. Defalarca söyledim tekrar söylüyorum: Gs çok gol yiyor, fb gol atamıyor. Onların anadolu takımlarına puan kaybetmesi bizden daha muhtemel. Derbi kazanamadan statsız şampiyon oluruz biz de onun da zevki başka olur. ;)

Çevrimdışı omerow

biliçle ben ayrı maçları izlemişiz herhalde fener tek kale top oynadı takım baştan sona ezik oynadı iki tane yarım pozisyon bulduk onları büyüttüde büyüttü duyan 4-0 galibiyeti kaçırdık sanar resmen bizi aptal yerine koyuyor ya bu adam kovulmalı ya dalga geçiyor bizimle

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Arkadas sen hangi maci izledin? yani tamam elestirelim de isin suyunu cikarmayalim. Mac gayet ortadaydi, onlarin buldugu en net pozisyon (emenikenin) bizim necip'in inanilmaz hatasi yuzundendi, attiklari gol de oyle.

Çevrimdışı f_madida

rakip begenmece, fikstur hesaplari flan bunlari birakalim... maclari her hafta kazanman gerek iste, artik yorgunluktu sakatlikti bahanen de yok, cik oyna kazan...biraz delikanli gibi oynasinlar ama, hakkaten ayip oluyor..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 23:04:48
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Luceyi falan unutun bilic giderse yerine sergen gelir.sergenin daha bize td olacak kadar pişmedigini dusunuyorum ama derbilerde bilicin oynattigi oyundan on kat daha iyi top oynatacagi ortada

Ne Sergen'i yahu? Ağuıstos'un 31'ine kadar adam ararlar anca olmazsa 31'inde getirirler.

Bunu bu kadar dillendirmeyin bile Sergen 5 yıl buradan içeri girmemeli en az daha ne yapmış ki.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bilic 2 senedir ligte oynattığı futbolla Vodafone Arena'yı haketmiyor abi.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Sergen falan geleceğine Bilic kalsın daha mantıklıdır.

Çevrimdışı Atkar

Biliç'i sevmeyen yok hatta Galatasaray,Fenerbahçe taraftarı bile seviyor.Rakip takım taraftarı sever tabi başarısız.Başarılı olsa seviyolar mı bakalım.Forumda Şenol Güneş isimleri falan dönüyordu.Sakın bir daha ağzınıza bile almayın.Bu takımın Hamzalarla,İsmaillerle şampiyon olma ihtimalı yok anlayın.Onların var bizim yok.Bizim Teknik direktörümüzünde,takımında herkesi hakem dahil parçalaması lazım.40-50M bütçede lazım parçalamamız lazım.5.lik başarıymış burası BEŞİKTAŞ kardeşlerim uyandırıyım.Bize 2-3 sene ard arda sampiyonluklar lazım artık.Luce lazım bize isterse 90 yaşında olsun Luce lazım.

Çevrimdışı Türkay

Ne zaman TT Arenaya 4 puan fark ile 2. olarak gideriz o zaman bile ancak 70. dakikasında şampiyonluk gitti derim. Şimdi bırakın Bilic istifa demeyi eleştirin ama takıma zarar vermeden eleştirin. Sezon bitince istifa dersiniz. Tek yapılması gereken şampiyonluk inancını yitirmemek de işte...
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 23:06:48
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Biliç'i sevmeyen yok hatta Galatasaray,Fenerbahçe taraftarı bile seviyor.Rakip takım taraftarı sever tabi başarısız.

Sorun da burada aslında. Sevmemeleri lazım. Rakipler bizi sempatik buluyorsa seviyorsa inan bana işer yolunda gitmiyor demektir.

Ne zaman sövmeye başlarlar, hakem hatalarımızı kollarlar o zaman korkuyorlar demektir.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Ne Sergen'i yahu? Ağuıstos'un 31'ine kadar adam ararlar anca olmazsa 31'inde getirirler.

Bunu bu kadar dillendirmeyin bile Sergen 5 yıl buradan içeri girmemeli en az daha ne yapmış ki.
Ben sergeni istedigimden yazmiyorum ama yonetimin bilici gonderdikten sonra kimi getirecegini dusunuyorsunuz?yonetimin icinden ciddi ciddi sergeni isteyen yoneticiler varken?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf

Ne zaman TT Arenaya 4 puan fark ile 2. olarak gideriz o zaman bile ancak 70. dakikasında şampiyonluk gitti derim. Şimdi bırakın Bilic istifa demeyi eleştirin ama takıma zarar vermeden eleştirin. Sezon bitince istifa dersiniz. Tek yapılması gereken şampiyonluk inancını yitirmemek de işte...

Harfi harfine katılıyorum. İnanmasak da futbolculara hissettirmemeliyiz. İşi zorlaştırdık ama kimse bu takım bugün şampiyonluğu verdi diyemez.

Çevrimdışı eski inönü

Agzına hayra hocam ne Sergen'i ya. O kadar kolay mı bu işler ya. Daha 1 sene dogru duzgun takım calıstırmamış hocanın ne işi var Beşiktaşta. Bilic'in tecrubesi bile yeterli degildi bizim için. Beşiktaşa hoca olmak için iyi bir CV olması gerekir.

Çevrimdışı Deniz

Bilicin istifa etmesi su an bizi felakete surukler.ne olursa olsun lig sonuna kadar devam edilmeli.dere gecilirken at degistirilmez

Çevrimdışı Tolga

Sorun da burada aslında. Sevmemeleri lazım. Rakipler bizi sempatik buluyorsa seviyorsa inan bana işer yolunda gitmiyor demektir.

Ne zaman sövmeye başlarlar, hakem hatalarımızı kollarlar o zaman korkuyorlar demektir.
Aynen öyle :ok:

Şu rakip takım taraftarlarının biz olamıyorsak Beşiktaş şampiyon olsun lafından yıllardan beri bıktım.

Bunun sebebi maalesef adamlar bizi en büyük rakip olarak görmüyorlar.

Biz ne zaman çıkar arka arkaya 2 sezon şampiyon oluruz o zaman sempatiyle bakmazlar bize.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yok kardeşim yok. Gsyi havaya soktuk biz, şampiyon yapcaz o rezilleri ellerimizle!
Çok fazla değil ya geçen seneye bakın. Gsyi 2. yaptık zorla. Bu senede şampiyon yapıcaz. Dünkü tiyatroyu hepimiz gördük.
Bu gs ye puan kaybettirmezler. Kaldı ki orda yenilcemizi hesap edersek gsnin 3 tane maç kaybetmesi lazım.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Agzına hayra hocam ne Sergen'i ya. O kadar kolay mı bu işler ya. Daha 1 sene dogru duzgun takım calıstırmamış hocanın ne işi var Beşiktaşta. Bilic'in tecrubesi bile yeterli degildi bizim için. Beşiktaşa hoca olmak için iyi bir CV olması gerekir.
%100 Katiliyorum ama bilic giderse yerine gelecek isim kesinlikle sergen olur.istedigim icin demiyorum yanlis anlasilmasin,isteyenler var diye diyorum

Çevrimdışı Factatum

Fener önündeki üç maçı kayıpsız atlatırsa şampiyon olur.

Biz Kasımpaşa veya Başakşehir maçında takılırsak, (ki ciddi olarak böyle bir ihtimal var) ikinci bile olamayız.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sampiyonluk hesaplari yapan var.

2. olup CL'ye gidersek iyidir. Besiktas'in sampiyonluk ihtimali "sifir".

Orta sahada Sosa'dan birsey bekledik yok. Gol makinasi BA'yi aldik dedik o da yok. Defansin gobegi yok.

Kanatlar fena degil ama BA haric butun oyuncularin ceza sahasi icine girmiyorsa, hicbir oyuncun iceri kat etmiyor, edemiyorsa, kanatlarin hicbir ise yaramaz. Hele ki BA gibi ayaklari yerden 10cm'den fazla havaya kalkmayan bir adam ceza sahasinda top bekliyorsa.

Anca iste Gokhan'in cizgiye inip yerden kesecegi toplar tehlike yaratir, yada kendisi caprazdan iceri girerse.

Oguzhan tam bir hayal kirikligi. Tolgay suan en pozitif oyuncumuz.  Atiba hep ayni (Bilic ne derse onu yapiyor). Veli istedigi kadar kossun, pres yapsin. Bu adam tam bir takoz. Takima tek katkisi defansif yonde. Hatta atak oynarken takima zarar bile veriyor. 

Bilic sezon basindan beri ayni taktikle futbol oynatiyor takima. Siki defans, rakibi kendi sahanda karsila, kontradan gol at, geri yaslan macin bitmesini bekle.   Bilic'in prensi TORE, kurtaricisi BA oldu bu sene.

Siz bu saatten sonra sampiyonluk bekliyorsaniz sezon sonu uzulursunuz.

Etiketler: