25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209004 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı nannan

fenerin şu maçı kartsız bitirmesi fırat ve tff standardında bile mucize ya. Aklım almıyo.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:53:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
bir stadımız bile olmadan Fener'den tam 12 maç fazla oynadık, ne avantajı eğer ortada bir avantaj varsa bunu korkunç dezavantajı avantaja çeviren bu takım yaptı. Ben sene başında ilk 5 i bile başarı görüyordum ve şimdi şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum bu takımın. Hocayı da eleştiriyorum bazen ama şapka samanı karıştırmadan

İlk 5 mi? Yapma yahu bu takım Holoskolarla Borallarla Hasan Türk'le üçüncü oldu. Forması üçüncü olur.

Stad olayını iyice mazeret gibi göstermeyin. Biz bunu bilelim ama dillendirmeyelim. Dillendirdikçe bahanelerin arkasına sığınması kolaylaşıyor teknik ekibin.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Bu arada yanlış bilmiyorsam Bilic club brugge maçı sonrası özür dilemedi sanırım açıklamayı tam bilmiyorum ama tolgayı korumuştu sanırım
bilen bir arkadaş alıntılasın özür dilemediyse hatayı üstüne almadıysa baştan kaybediyor bence
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Türkay

Demba Ba'nın performansına çok üzülüyorum. Eskisiki gibi her maç dembaaa goooool yazmayı özledim.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Oktay

eğer önümüzdeki 2 maç demba ba yı yedek bırakmassa bu hoca lisansını yırtssın...
bu kadar net şöylüyorum

Çevrimdışı Türkay

Bu arada artık mesajı düzenleme kalktı mı?  :alala:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Deniz

Samet Aybaba nin elindeki rezil kadro bile 3. Olduysa bu sene 3. Luk bile rezilliktir.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Beşiktaş Yönetiminin yarından itibaren alacağı karar sezonu kaçincı bitireciğimizi gösterebilir...

karar falan olmaz bu saatten sonra 9 maç kalmış bu takım şampiyon olarak değil gs yi arenada yenerse taraftarını mutlu eder bu saatten son ra psikolojik savaş başlamıştır takımla taraftar arasında herşeyi düzeltecek sahadaki 11 oyuncu ve biliç gidip gs yi yenecekler başka imkan ve ihtimal bu saatten sonra kalmamıştır :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Artık gsnin puan kaybetmesini beklicez.
Öyle şanslı olmalıyızki gs 2-3 defa yenilmeli. Bu fikstürde de hiç sanmıyorum.
Geçen sene gsyi 2. yapan bilic, bu sene de şampiyon yapacak herifleri. Bu kadar açık.
Bu maçı eleme maçı falan sandı galiba bilic efendi.. Deplasmanda 1 puan alsak iyidir diyor Allah'ım sen sabır ver :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

En son Lucescu zamanı derbileri domine etmiştik dimi. Peki hatırlayalım bakalım o kadroda kimler vardı. Bi kere kalende Cordoba vardı. Dünya markası. Önünde Zago-Ronaldo. 1. sınıf tecrube ve kalitede geri 3lü. Önlerinde Guinti vardı Milandan gelmişti. Ayaklı tecrubeydi resmen. Her topu olumlu kullanıyordu. Orta sahanda Sergen vardı büyük maçların büyük oyuncusu. anlatmaya bile gerek yok. o yoksa Tümer vardı İlhan vardı. Bunlar isyankar ikiliydi. Kötü giden macta isyan ederlerdi. Takımı ve taraftarı ayaga kaldırırdı, ruh verirdi. Şimdi bu saydıgım isimlere denk gelebilecek kalibrede kac tane oyuncumuz var mevcut kadroda?
Hocam seninle fikirlerimiz tamamıyla örtüşüyor.

Ben diyecektim şimdi biz sadece ama sadece 2000 den bu yana Lucescu zamanında derbi özgüvenini yakalamıştık ondan bu yana böyle bir özgüvenimiz olmadı ki öyle bir kadro da oluşturamadık hiçbir zaman.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Oktay

eğer israrda ederse beşiktaş taraftarı demba ba yı emenikeden beter ederr

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:56:31
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu arada Başakşehir ile tam 2 hafta sonra maçımız. Milli maçlarda sadece Töre oynayacak.

Bu fiziği toparlamak için kafaların boşalması için yeterli süre.

Gs derbisine kadar 7 maçı da kazanacak psikolojiye ulaştırsınlar bu takımı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı f_madida

karar falan olmaz bu saatten sonra 9 maç kalmış bu takım şampiyon olarak değil gs yi arenada yenerse taraftarını mutlu eder bu saatten son ra psikolojik savaş başlamıştır takımla taraftar arasında herşeyi düzeltecek sahadaki 11 oyuncu ve biliç gidip gs yi yenecekler başka imkan ve ihtimal bu saatten sonra kalmamıştır :bandit:

guzel fantaziymis ama gs altyapi kadrosuyla ciksa Bilic yine defans oynatir bizim takima..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Ersan

biliçle ben ayrı maçları izlemişiz herhalde fener tek kale top oynadı takım baştan sona ezik oynadı iki tane yarım pozisyon bulduk onları büyüttüde büyüttü duyan 4-0 galibiyeti kaçırdık sanar resmen bizi aptal yerine koyuyor ya bu adam kovulmalı ya dalga geçiyor bizimle

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Tolga

İlk 5 mi? Yapma yahu bu takım Holoskolarla Borallarla Hasan Türk'le üçüncü oldu. Forması üçüncü olur.

Stad olayını iyice mazeret gibi göstermeyin. Biz bunu bilelim ama dillendirmeyelim. Dillendirdikçe bahanelerin arkasına sığınması kolaylaşıyor teknik ekibin.
Hiç geriye gitmeyelim geçen sene statsız bu takım 3. olmadı mı eee o zaman bu sezon bu Gs ve Fb'yi geçip şampiyon olmamız gerekiyordu.

Bu sezon şampiyonluk gelmezse kime stadı bahane etmesin.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

biliçle ben ayrı maçları izlemişiz herhalde fener tek kale top oynadı takım baştan sona ezik oynadı iki tane yarım pozisyon bulduk onları büyüttüde büyüttü duyan 4-0 galibiyeti kaçırdık sanar resmen bizi aptal yerine koyuyor ya bu adam kovulmalı ya dalga geçiyor bizimle

nerede tek kale top oynadi? sen baska maci izlemissin belli.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi blackeagle35

Yarışın içinde kalacakmışız..Tabi kalacağız..Karabük,Gaziantep,Konya,Gençlerbirliği, Akhisar,Kasımpaşa,Başakşehir..Bu kolay fikstürdeki maçlardan en az 19 puan alamazsan dükkanı kapat zaten..Mesele bu değil..Benzer fikstürdeki Gs'yi sen deplasmanda yenecek misin,Trabzon'u yenecek misin mesele bu..3 derbiden hangisinde gol attın,hangi stresli maçı kazandın(Liverpool hariç) mesele bu..Ayrıca bu oyunu zevkli kılan etmenlerden biri ezeli rakiplerini yenmektir..

Çevrimdışı cisse557

hakareti kimseye edemezsin öyle bişey yok bu cümleyi bunu söylemek için yazdım sen büyük BEŞİKTAŞ takımı futbolcularına teknik direktörüne yönetimine hakaret ve küfür edebiliyorsan BEŞİKTAŞLI OLAMAZSIN bunu herkese söylüyorum bende çok kızdım son dakikalarda titriyordum heyecandan ben neden etmiyorum küfür hakaret herkes yazı yazarken bi kaç kez düşünsün küfür ve hakaret etmek isteyen gitsin diğer forumlarda edebiliyorsa etsin burda buna izin vermeyiz :bandit:
Beşiktaşlı Beşiktaşlı birisine küfür etmez ederse Beşiktaşlı değildir diye bir argüman yok, yok öyle bir sey kusura bakmayın. Kimse benim hiç ağzım bozulmuyor uslu uslu maç izliyorum demesin. Herkes hayatında bir kere de olsa küfür etmiştir. Sen de gündelik hayatında küfür etmişsindir. Tek sorun kimisi kendine hakim olup yazıya dokmuyor kimisi daha az sabredebiliyor. Tepkim küfür edenlerin banlanmasi değil. Etmeyip de rahatsız edenlerin hala yazmaya devam ediyor olması. Madem küfür etmek de etik değil konu dışı da siz de konu dışına çıkmayı bırakır misiniz lütfen?

Çevrimdışı Yusuf

Motta ve Serdar formsuz dönemler yaşadılar taraftar hemen ikisini de eleştirmekten beter hale getirdi, Demba ba, Sosa, Olcay 10 maçtır yürüyor taraftarlardan hala ciddi bir tepki yok. Taraftar olarak futbolcu kayırma durumumuzu değiştirmezsek herkes kendini takımdan üstün görür ve oynamaya gerek duymaz. İlk önce kendimizi değiştirelim ki futbolcular da teknik ekip de bunu hissetsin.

Çevrimdışı eski inönü

Hocam seninle fikirlerimiz tamamıyla örtüşüyor.

Ben diyecektim şimdi biz sadece ama sadece 2000 den bu yana Lucescu zamanında derbi özgüvenini yakalamıştık ondan bu yana böyle bir özgüvenimiz olmadı ki öyle bir kadro da oluşturamadık hiçbir zaman.
işte o ozguveni yaratan da bu kadroydu Tolga hocam. Şimdi bu isimler olsa kadroda sen özgüvenli çıkmazmısın derbiye bir taraftar olarak?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:58:43
  • Beşiktaş / Bodrum

Tek kale futbol oynandığı filan yok abartmayalım. Tamamen bireysek hatalardan pozisyonlar verdik.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

o luce buraya gelecek kacarı yok
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı omerow

En son Lucescu zamanı derbileri domine etmiştik dimi. Peki hatırlayalım bakalım o kadroda kimler vardı. Bi kere kalende Cordoba vardı. Dünya markası. Önünde Zago-Ronaldo. 1. sınıf tecrube ve kalitede geri 3lü. Önlerinde Guinti vardı Milandan gelmişti. Ayaklı tecrubeydi resmen. Her topu olumlu kullanıyordu. Orta sahanda Sergen vardı büyük maçların büyük oyuncusu. anlatmaya bile gerek yok. o yoksa Tümer vardı İlhan vardı. Bunlar isyankar ikiliydi. Kötü giden macta isyan ederlerdi. Takımı ve taraftarı ayaga kaldırırdı, ruh verirdi. Şimdi bu saydıgım isimlere denk gelebilecek kalibrede kac tane oyuncumuz var mevcut kadroda?

Defans ve kalede sikinti var katiliyorum. ama orta saha ve forvette (demba ba'nin son haftalardaki kotu formunu bir kenara koyarsak) kesinlikle gecerli degil bu. Aslinda bugun cok kotu oyanamadik. Sadece biraz daha baskili oyanayabilirdik. Sosa cok cok kotuydu, ona ragmen 3-4 %100'luk pozisyonumuz vardi.

Çevrimdışı ALDENYX

[/quot

2 haftalık ara var ... bilic ile devam ederlerse benim düşüncem gs maçina kalmadan'da kopabiliriz..9 maçlik tecrübe,bilgi,motivasyon sağlayacak biri...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 23:01:14
  • Beşiktaş / Bodrum
Bundan sonra 7 hafta boyunca tüm rakiplerimiz orta sıra takımları.

Çok sert oynamayacaklar. Hepsini kazanmamız gerekiyor. O sırada Gs'den puan kaybı bekleyeceğiz.

Ha olmadı mı? O zaman ya Arena'da şampiyon olacağız ya Arena'da rakip bizi yenip kupayı kaldıracak.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: