25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 208925 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:30:20
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
burda hakaret edenden rahatsızsaniz ben de teknik direktörculuk oynamalarindan rahatsızim. Takımın ilk yarıda sutu yok çok mantıklı oynuyoruz iyiydik tarzı şeyleri görmek de beni rahatsız ediyor. Onu ne yapacağız. Sonra insanlar kızınca kızdı oluyor.

Ciddi misin bu söylediğinde ?

Hakaret ile yorum aynı şey mi? İsteyen istediği yorumu yapar oyun ile ilgili. İstediği gibi yorumlar buna karışmak kimin haddine?

Kimi susturduk çok saçma bile gelse? Okumazsın geçersin beğenmiyorsan. Ama ne buradakilere ne teknik ekibe bir kişi bile hakaret edemez.

Sadece haklı çıkmak için konuyu önce mileltin futbolun mantığına şimdi yorumlarına getiriyorsun. Hakaret bu. Yasak. Bu kadar basit.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2017, 19:21:44 atalay ]

Çevrimdışı Ersan

vodafone arena kendi oynamayacak futbolu bu teknik adam bu defans hattı bu kaleciler ile olmaz yine şampiyon olamayız bu senede bu maç ile biter hadi herkese geçmiş olsun

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı talha

Yanlız bufün cidden yenebilirdik. Ama şu durumda kim sorumluysa yönetim uyarmalı artık. Demba Ba'yı Sosa'yı Bilic'i. Çünkü alabileceğimiz bir maçı verdik adamlara resmen.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolga

Ne olursa olsun şampiyonluk şansımız var Fb ve Gs kolay puan kaybetmeye meyilliler yeter ki biz kendi maçlarımızı kazanalım.

Açıkçası zaten ben aylar öncesinde iki derbiye de 0 puan yazmıştım.

Bu yüzden şampiyon olmamız çok zor diyordum ama ikisi de puan kaybediyorlar görüldüğü gibi.

Kalan 9 maçın öyle ya da böyle 5 i iç sahada.

Fb ve Gs kupada da mücadele edecekler biz sadece haftada 1 maç yapacağız bunu iyi değerlendirmek zorundayız.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Bugünden sonra mesele puantaj değil;buraları oynamak başka.Bugün Fb şöyle hak etti filan diyen adama gülerim lakin adamlar 3 derbi kazanmış.2 kez 7 puan geriye düşme riski var iken GS ve bizi yenmiş.Sen gerçekten 3 puan ve altında Arenaya gidersek şampiyon olacağımızı düşünüyor musun?
Oyle gidersek olamayiz cunku bilic o maca da 1 puana gidecek, gs de bizi yenecek.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı dlcs

Takım karşı tarafa futbol oynatmadı, takımın gol atması gereken oyuncusu da gol atamadı. Daha kısa bir tanımlama yok. Ben uzun zaman sonra ilk defa beğendim sahaya konulan oyunu; net bir şekilde galibiyet için gidilmiş ama olmadı.

Fatura demba ba'ya çıkmalı. Ben artık sıkıldım bu takıma geldikten sonra gevşeyen oyunculardan. Ruhsuz bir şekilde sahaya çıkarsan o top da kaleci de kalırdı.

Bu oyun ile g.saray'ı deplasmanda yeneriz. Biraz daha disiplin sadece.

Çevrimdışı ilhan mansız

tabiki var ama bu psikolojiyle artık ''0'' a yakın daha toparlanamaz takım zaten çok kırılgan yapıya sahibiz psikolojik olarak gs maçınada yine yenileceğiz takıntısıyla çıkacaklar bu maç onu kıracaktı ama olmadı galatasaray arayı açarak şampiyon olabilir fikstürleri iyi onların fb bence çok puan kaybedecek takımın içinde huzursuzluk var çok kötü dediğimiz gs şampiyon olacak gülermisin ağlarmısın  :akuma: :akuma:
toparlanır Gordon'un zamanında da biz bu şekilde 3 şampiyonluk verdik. O kadar kötü oynamadık. Bence son ana kadar potada olacağız. Gökhan, Tolgay ve Veli çok yorgundu

Çevrimdışı Ersan

derbi kazanılmadan şampiyon olunamaz kimse boş boş hayaller kurmasın berabere kalsan bile bir nevi şansın var ama sen içerde dışarda alayını kaybediyorsun sonrada şampiyon olcam diyorsun yok öyle üç kuruşa beş köfte

Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Toki arenaya çıkıp gsyi darmadağın edip şampiyon olucazmı, inanıyomusunuz? Soruyorum inanıyomusunuz!
Hayır. Niye? Bu algıyı yaratan ne peki? Bu adam 7 derbide galibiyet alamadı! Bu sezon gol atamadık lan 2 tane rezil renkliye!
Zorla gsyi havaya soktular büyük ihtimalde onlar şampiyon olacaklar. Ondan sonrada gezicekler en büyük biziz tırıvırısıyla!
Çok rahat yenebilcemiz, kaos ortamındaki rakibi yenemedik biz! Suçlu kim tabikide bilic ve oyuncular!
Sahanın tek iyisi tolgay'dı. Sosa 80 dakika oynadı lan bu haliyle! inanabiliyomusunuz!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Kişilerde suç aramaktan vazgeçin arkadaşlar. Bilic tek başına suçlu degil, Demba, Sosa tek başına suçlu degil veya taraftar. Biraz buyuk resime odaklanın. Biz neden bu macları oynayamayıruz neden kafada kaybediyoruz. Sorunun ana kaynagıyla ugrasmak lazım. Yoksa işin kolayına kaçıp ben de Bilic'i sabaha kadar eleştiririm olay o degilki. Bilic Fenerin hocası olsa bizi yenerdi çok rahat. Düşünün son 10 senede fener kac t.d degiştirdi ama hepsi bizi yeniyor. Hepsi cok iyi hoca oldugundan mı yeniyorlar bizi
Evet ben de tamamen aynı fikirdeyim maalesef biz derbi oynama ve kazanma kültürünü kaybettik ve yakın zamanda bunu kazanabilir miyiz artık pek emin değilim.

Çevrimdışı Deniz

Abi feneri geç. gs derbisini kazanabilcemize inanıyomusunuz?
adamlar havaya girdi, zorla havaya soktuk!
İnanmiyorum,hatta 1 puan bile cok zor
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Ersan

gs şampiyon olur fener ikinci biz üçüncü böyle biter lig burda kalsın bu

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 16:55:14 atalay ]

Çevrimiçi blackeagle35

Henüz hiçbir şey bitmemişken,2 hafta ara varken teknik direktör değişmelidir..Hep sezon sonuna kadar Bilic kalmalı diye düşünüyordum ama artık yok,olmaz..Bu adamın kariyerinde kupa yok..Bundan sonrasını kaldıramaz,futbolculuğu da aynı şekilde.. Takım kötü şu bu..Geçiniz..Bu adamlar neden bu kadar kötü aylardır,bunu açıklasın..Şu şartlarda bu takımı yenemiyorsan olmaz..Bu oyuncuların hiçbiri gitmeyecek sezon sonuna kadar..O zaman değişecek adres bellidir..Zaten 19 puan alırız kalan maçlarda..Kilit olacak olan Gs ve Ts maçları..Bunlar da Bilic ile zor..Umarım yanılırım..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İnanmiyorum,hatta 1 puan bile cok zor
O derbiye kadar gs puan kaybetmez kolay kolay. Gördük dünkü tiyatroları..
Ligin sondan 2. haftasında böyle bi maçtada yenemiycez gitcek şampiyonluk. Bizde oturup bu renklileri izlicez 5 senedir olduğu gibi!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:36:45
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Umudumuz var ama gerçekçi olalım.

Gs derbisine rağmen şampiyon olmamız için oraya 4 puan önde gitmemiz gerek. Yani Gs önümüzdeki 7 maçta 1 beraberlik 1 mağlubiyet alacak biz hepsini kazanacağız.

Bizi bu şampiyon yapıyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Factatum

Aynı formülle hiç derbi kazanamamış teknik adamın, yine aynı formülle rakibi yenmeye çalışmasının adı trajedi değildir. Olsa olsa ona komedi denir.

Fener'in bir puan önündeyiz diye düşünenler, hele bir fikstüre baksınlar. Sonra Bilic ve bizim defansı akıllarına getirsinler. Biz de bu renklere aşığız, ancak aşkımız gözümüzü kör etmiyor.

Çevrimdışı eski inönü

Evet ben de tamamen aynı fikirdeyim maalesef biz derbi oynama ve kazanma kültürünü kaybettik ve yakın zamanda bunu kazanabilir miyiz artık pek emin değilim.
topluca rehabilite edilmemiz lazım bizim ciddi soyluyorum. Mac izledigim yerde Beşiktaşlılara bakıyorum hepsi aynı psikolojide. Futbolcu aynı psikolojide, hoca aynı psikolojide. Herkes kaybedecegini biliyor. Bu çok köklü bir sorun malesef

Çevrimdışı Çağatay

Fb yi bundan daha iyi nasil yakalamayi bekliyosunuz yani yenebilmek icin her ortam olusmus saymaya gerek yok bi daha
ama merak ediyorum şu takimi bilic degilde brugge ün td si yonetiyor olsaydi adam ne gibi mudahaleler yapardi
ya da bu kadar korkarak oynatir miydi takımını
bilice suc atmayin en mantikli kadroyu cikardi diyosunuz da kenardan o kadroya talimat vermezse ne bekliyosunuz
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Tolga

Yalnız bu sezon şampiyon olamazsak ben 1-2 sezon daha şampiyon olabileceğimizi sanmıyorum.

Bu sezon her ne kadar çok sıkıntılar yaşasak da Fb ve Gs'ye göre artılarımız fazlaydı genel olarak.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Gs derbisine rağmen şampiyon olmamız için oraya 4 puan önde gitmemiz gerek. Yani Gs önümüzdeki 7 maçta 1 beraberlik 1 mağlubiyet alacak biz hepsini kazanacağız.

Yok abi, gs puan kaybetmez kolay kolay.. Diyorum ya havaya soktuk herifleri zorla!

Çevrimdışı Efe

burda hakaret edenden rahatsızsaniz ben de teknik direktörculuk oynamalarindan rahatsızim. Takımın ilk yarıda sutu yok çok mantıklı oynuyoruz iyiydik tarzı şeyleri görmek de beni rahatsız ediyor. Onu ne yapacağız. Sonra insanlar kızınca kızdı oluyor.

o zaman sana küfür edelim ne güzel olur dimi  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı aşığımsana

Takıma kırılgan diyorsunuz siz daha çok kirilgansiniz. Mac başlamadan burada 3 4 yeriz diyenler bile vardı siz inanmiyorsunuz takim nasıl inansın şampiyonluğa. Yolumuz uzun her şey olacağına varır.
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı Tolga

Bunu uzun zamandan beri söylüyorum zaten eğer Gs derbisine 4 puan önde çıkamazsak geçmiş olsun.

Etiketler: