25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209014 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı ebabil

feneri bundan daha kötü yakalayamazsın, sahasının yarısı kapalı, olan taraftar futbolcuyla kavga etmiş. orta sahası çökmüş meireles yok gönül yok.
biliçin beşiktaşa kattığı hiçbirşey olduğunu düşünmüyorum. takımın başında td olmasa zaten öyle de 3. lük garanti değil mi?
demba ba nın oynamayadığını görmek için td mi olmak gerekiyor? pektemek in adam olmadığını anlatmak için sahaya mı girmek gerekiyor?

Çevrimdışı eski inönü

Gokhan Gonul, Kuyt, Meireles gibi rakibin en onemli 3 adami sakatlanmis, Emenike kendi taraftari tarafindan yuhlanmis, bariz travma geciren ve bir dunya sorun yasayan bir takimin ozellikle de ikinci yarinin ortalarindan itibaren grogi vaziyetteyken bile fisini cekemedik ve zaman gecirmeye oynayip beraberlige yattik. Peki istedigimizi aldik mi? Hayir. Neyi aldik? Tipki diger derbilerdeki gibi babayi.

Hakemi de konusmak lazim ama ona sira zor gelir.

işte bu şartlarda bile yeniliyoruz. Onun için diyorum çok fazla taktik teknik açıklaması yok. Biz kafada kaybederek çıkıyoruz. Oyle olmasa Olcay o golu kacırmaz, Demba kacırmaz. Hadi kacırdın 90da gol yemezsin.

Çevrimdışı Deniz

Konu burda aga paşa gibi davranmak da değil.
Aga pasa gibi davranan yok kardesim.forumun kurallari acik oyuncumuza teknik direktörumuze kufur eden ceza alir @Çağrı da uyarmasina ragmen bunlar devam edince ceza vermis.

Zaten herkes gergin nefes alip sakinlesmekte fayda var burada yenilginin sorumlusu hicbirimiz degiliz birbirimize kizmanin anlami yok.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı atalay

Bildiğin "pis kaybettik".Lakin 3 derbi 0 gol.Bunun da izahı yok.

Çevrimiçi Samet Ç

ben bilici belli noktalarda zaten eleştiriyorum ama kesinlikle şampiyonluk şansımız var
yok abi ben bu kadar d,yorum şampiyon olsakta içime sinmez bir tane derbi kazanamadık. Samet Aybaba bundan kötü bir kadro ile aldı derbi Bilic iki senedir sıfır.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:24:48
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
İlk yarıda ki maçlara lafım yok Bilic densin zor değil. Haklılardır lafım olmaz. Ama bu maçın kaybının tek nedeni. Ba ve Sosa'dır topu ileride tutacak iki adam var ve bunlar maçta resmen yoklar. BUrada Bİlic'e suç bulabilir misin? Çağrı

Eğer 1 puan için geldiyse bulamam.

Ama bu takımın fiziği bu kadar düştüyse sorumlusu kim? Bilic.

Oynamıyorsa sorumlu kim Bilic.

Dolayısıyla olmuyor. Ama bu maç çok yüklenemem 1 puanı almaya ramak kalmıştı. Çok da kötü oynamadık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Şampiyon olacaksak mutlaka Gs derbisine 2.nin 4 puan önünde çıkmalıyız başka yolu yok.

İş o maça kalırsa üzgünüm ama şampiyonluk gider.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Şu halde ki feneri bile yenemedik ya üstüne söylenecek söz yok konuyu kilitleyin lütfen...  :by2:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:26:18
  • Beşiktaş / Bodrum
Bugünden itibaren artık sadece 7 günde 1 maç yapacağız.

Bundan sonra çıkıp Ba Sosa eli belinde dolaşır da yorgunluğu bahane ederse, Twitterlarını kapatsınlar çünkü herkesin yerden göğe eleştirmeye hakkı olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Çok saçma mağlubiyet alıyoruz veya puan kaybediyoruz. Insanların sinirini bozan bu. Son 9 maç ve hala şampiyon olabiliriz, yazık 60 dk kondisyonu olan takıma yenildik

Çevrimdışı eski inönü

Gokhan Gonul maç başlamadan sakatlanmış, taraftar daha 30. dakikada takımı sabote etmeye başlamış kendi futbolcusunu ıslıklıyor futbolcu da formasını cıkarıyor tepki gosteriyor, üstüne daha ikinci yarının başı Kuyt sakatlanıyor 3 degişiklik hakları doluyor, üstüne net pozisyonlar buluyorsun ama sonuç yine kaybediyorsun. Bu şartlarda bile kaybediyorsun sen looser'sın başka açıklaması var mı

Çevrimdışı Deniz

Sampiyonluk sansimiz yok diyen bence acsin siralamaya birndaha baksin.bugun biz fenerin 4 puan gerisinde olup feneri yensek burada fenerin 1 puan gerisinde olmamiza ragmen hepimiz sampiyonluk turkuleri soyluyorduk.

Hala fenerin onundeyiz.hicbirsey bitmis degil.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALBATROS

yenebileceğimizi düşünmediğim için maçı izlemedim bu kadroyla anca alt liglerde şampiyon olabiliriz

Çevrimdışı keremd

golü izleyin  ömrü hayatında 2 gol atmış necip efendi birden bir hülyaya dalıyor  ileri çıkıp sowu tek başına bırakıyor.   dönen topta sow golü atıyor. demeyim demeyim diyorumda
biliç fenere maçları neciplemi satıyorsun arkadaş. ilk yarıdaki maçtada çocugu zorla sağbek oynattın ilk dakikada patladı ..  yani bize bişeymi ispatlamaya çalışıyorsun.

küçük fikirli hocalara , küçük takımdan emekli olmuş futbolculara büyük takım emanet etmeyeceksin abi

Çevrimdışı Sedat_BJK

Yanindan gecen bir tane adama mudahale edemeyen veliye mi laf soyleyesin, bir tane pasi yerini bulmayan sosaya mi laf soylersin, bir kere topla yuzunu kaleye donemeyen demba ba yami laf soylersin, 90 dakika orta sahayi gecmeyip +da ileri hamle yapan necibe mi laf soylersin kime laf soyleyesin.. hadi hepsini gectim sezon basindam beri banko oynayan olcayi yedek baslatan bilice mi laf soyleyesin. Kimse bundan sonra bilic milic demesin arkadas. Sampiyonluk hatta 2.lik bu saatten sonra hayaldir. Allahtan bursa trabzon cok geride...

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Efe

ben bilici belli noktalarda zaten eleştiriyorum ama kesinlikle şampiyonluk şansımız var

tabiki var ama bu psikolojiyle artık ''0'' a yakın daha toparlanamaz takım zaten çok kırılgan yapıya sahibiz psikolojik olarak gs maçınada yine yenileceğiz takıntısıyla çıkacaklar bu maç onu kıracaktı ama olmadı galatasaray arayı açarak şampiyon olabilir fikstürleri iyi onların fb bence çok puan kaybedecek takımın içinde huzursuzluk var çok kötü dediğimiz gs şampiyon olacak gülermisin ağlarmısın  :akuma: :akuma:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALDENYX

FENERE 2 KERE YENİL GS 2 KERE YENİL sonra gel bunlara ben şampiyon oldum de...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı talha

Eğer 1 puan için geldiyse bulamam.

Ama bu takımın fiziği bu kadar düştüyse sorumlusu kim? Bilic.

Oynamıyorsa sorumlu kim Bilic.

Dolayısıyla olmuyor. Ama bu maç çok yüklenemem 1 puanı almaya ramak kalmıştı. Çok da kötü oynamadık.

Fizik konusunda haklısın. Bu düşüşün önüne geçtiler geçtiler.

Bilic zaten sene sonu büyük ihtimalle gidecek. Zaten gitmesi lazım artık tersi sağlıklı olmaz. Taraftar kabul etmez. Ama şu 9 maç olabildiğince desteklemeli.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı cisse557

Aga pasa gibi davranan yok kardesim.forumun kurallari acik oyuncumuza teknik direktörumuze kufur eden ceza alir @Çağrı da uyarmasina ragmen bunlar devam edince ceza vermis.

Zaten herkes gergin nefes alip sakinlesmekte fayda var burada yenilginin sorumlusu hicbirimiz degiliz birbirimize kizmanin anlami yok.
burda hakaret edenden rahatsızsaniz ben de teknik direktörculuk oynamalarindan rahatsızim. Takımın ilk yarıda sutu yok çok mantıklı oynuyoruz iyiydik tarzı şeyleri görmek de beni rahatsız ediyor. Onu ne yapacağız. Sonra insanlar kızınca kızdı oluyor.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:28:14
  • Beşiktaş / Bodrum
2 finalimiz vardı ikisini de kaybettik. Kazanan takım değiliz. Yüksek ihtimalle Arena'da da kaybedeceğiz.

Umarım diğer maçlarda alacağımız puan yeterli olur şampiyonluğa.

Bu takıma 3 tnae daha top class oyuncu almadan Sosa ve Ba'yı fit tutamayız. Salıyorlar çok net.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sampiyonluk sansimiz yok diyen bence acsin siralamaya birndaha baksin.bugun biz fenerin 4 puan gerisinde olup feneri yensek burada fenerin 1 puan gerisinde olmamiza ragmen hepimiz sampiyonluk turkuleri soyluyorduk.

Hala fenerin onundeyiz.hicbirsey bitmis degil.
Abi feneri geç. gs derbisini kazanabilcemize inanıyomusunuz?
adamlar havaya girdi, zorla havaya soktuk!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ilhan mansız

yok abi ben bu kadar d,yorum şampiyon olsakta içime sinmez bir tane derbi kazanamadık. Samet Aybaba bundan kötü bir kadro ile aldı derbi Bilic iki senedir sıfır.
olmaz bırakmak yok, artık haftada bir oynayacağız ve hala çok ciddi şansımız var. Vetersnspora yenildik üzücü tabi balkese de puan verdik ama hala şampiyon olabiliriz. Bu sonuçlar bu takımın başarılı olduğu gerçeğini değiştirmez biliyorum fenerliler biraz dalga geçecek ama normaldir

Çevrimdışı src35

ya bu demba ba ayak sürü sürü.. bu nedir ya.. hayır adamın vücut dilini de begenmiyorum

sanki atacagımı attım, yapacagımı yaptım der gibi.. hırs falan yüzünde göremiyorum

hani kadıköyde fenere çok zor yakalanacak bi pozisyonu kaçırmış hala sırıtıyor.

Çevrimdışı eski inönü

Kişilerde suç aramaktan vazgeçin arkadaşlar. Bilic tek başına suçlu degil, Demba, Sosa tek başına suçlu degil veya taraftar. Biraz buyuk resime odaklanın. Biz neden bu macları oynayamayıruz neden kafada kaybediyoruz. Sorunun ana kaynagıyla ugrasmak lazım. Yoksa işin kolayına kaçıp ben de Bilic'i sabaha kadar eleştiririm olay o degilki. Bilic Fenerin hocası olsa bizi yenerdi çok rahat. Düşünün son 10 senede fener kac t.d degiştirdi ama hepsi bizi yeniyor. Hepsi cok iyi hoca oldugundan mı yeniyorlar bizi

Çevrimdışı Deniz

burda hakaret edenden rahatsızsaniz ben de teknik direktörculuk oynamalarindan rahatsızim. Takımın ilk yarıda sutu yok çok mantıklı oynuyoruz iyiydik tarzı şeyleri görmek de beni rahatsız ediyor. Onu ne yapacağız. Sonra insanlar kızınca kızdı oluyor.
Emin ol senin kadar ben de rahatsizim.her derbi yenilen,su her seyiyle dagilmis feberi bile yenemeyen oyunci ve teknik kadromuz var.ama bunlara sovunce elimize ne gececek kufur edince kazanacaklar mi?

Adamlarda winner ruhu yok.dunden yenilgiyi kabullenmisler.bu mantikla cikarsan yenilirsin şaşılacak bir durum yok..

Etiketler: