25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209053 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı Tolga

3 değişikliği erken yapmaları iyi oldu.

Bir de şu var sağ tarafta sezon başından beri beraber oynayan Gökhan-Kuyt ikilisi artık yoklar mutlaka Fener'in sağ tarafını zorlamalıyız.

Olcay girerse baya etkili olabilir.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:19:20
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Adam ne varsa aldı oyuna bakalım ne olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Burdan kayıpsız çıkmamızla yenilmemiz 50-50 bence.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:21:22
  • Beşiktaş / Bodrum
Sosa'nın eli belinde resmen sinirimi bozuyor iyice bu ne ya!
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa'nın eli belinde resmen sinirimi bozuyor iyice bu ne ya!
Aynen ya yürüyo resmen hiç bir hareket yok. :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:24:10
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sosa'yi sevmezdim, artik nefret etmeye basliyorum adamdan.

Sosa Besiktas'i Turkiye'nin A. Madrid'i dediginde ne oldugunu belli etti zaten.

Çevrimdışı ALDENYX

her an atabiliriz.....bu maçta kişisel hata yapmayalım her dk...bizim lehimize olacak...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Tolga

Çok saçma bir oyun oynanmaya başladı :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:25:08
  • Beşiktaş / Bodrum
Sosa napıyorsun ya yeter be bu ne artık!
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sosa'yi sevmezdim, artik nefret etmeye basliyorum adamdan.

Sosa, Besiktas'a Turkiye'nin A. Madrid'i dediginde ne oldugunu belli etti zaten.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa'nın acil çıkması lazım ne defansta var ne hücumda :s20:

Çevrimdışı Asi Ruh 1903

Çevrimdışı eski inönü

Demba yuruyerek oynuyor resmen

Çevrimdışı Tolga

Şu Fener'in üzerine gitsek sapır sapır dökülecekler ama ne yazık ki bizim takımda bunu yapacak hal yok bugün.

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı Asi Ruh 1903

Bilic Sosayı gol yemeden çıkarmayacak galiba.Neden hücum etmek için illa gol yemeyi bekliyoruz?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

BİLİC BERABERLİK İÇİN GELMİŞ :s20:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:29:19
  • Beşiktaş / Bodrum
Aferin Veli aferin kardeşim birazdan ikinci sarıdan atılacaksın sırf bu itirazın yüzünden.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Ba ve Sosa'nin hareketleri bana takimi fazla takmadiklarini gosteriyor. Hani yenilsekte onlar icin degisen birsey yok. Kafalarinda sampiyonluk oldugunu dusunmuyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 21:30:50
  • Beşiktaş / Bodrum
Ba ve Sosa'nin hareketleri bana takimi fazla takmadiklarini gosteriyor. Hani yenilsekte onlar icin degisen birsey yok. Kafalarinda sampiyonluk oldugunu dusunmuyorum.

Sosa öyle ama Ba'ya katılmıyorum Ba'nın gücü yetmiyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: