2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 224 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477470 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

malatyalı boutaib ispanyaya güsel sokuşturmuş bacak arasından
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Olur da Abou dönerse @mylife1903 un sözünü hatırlayın. Arkasında Cenk varken değerliydi.

Yolumuz hayırlı olsun.

Çevrimiçi Samet Demir

Auwwwwww q7

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş, Aboubakar'ın 1 yıl kiralanması konusunda Porto ile anlaşmaya vardı. (beIN Sports)

Allah allahhh allahh alhalhlahlalha :D :steamed: :steamed: :steamed: :sevinc :sevinc :sevinc

http://tr.beinsports.com/haber/besiktasta-mutlu-son-anlasma-tamam

şükürler olsun

9 numara boşta reyiz gel al

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı sozkul

Hadi Quaresma göster kendini fiyatını 15 milyon € yap  :bandit:

Yeterki sen iste  :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Şenol Güneş çok abanmasın adama sonuçta bir Atiba değil kaldı ki Atibanın bile pili bitiyor. Mustafa Pektemekle dönüşümlü oynatsın  :icool:

pektemek'te yolcu abi :D

Love-negredo-pektemek yolcu.

Yeni santrafor hattı.

Aboubakar-Larin-Güven Yalçın.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı kyiv

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı ekrembaser

imzayi atan kurum, imzayi bozabilir de, bunu dusunmemis herhalde. isine ne geliyorsa o.

Kaldı ki UEFA anlaşmayı güncellemek ister ve gs buna yanaşmaz ise UEFA aldıkları toplu iğneyi bile araştırmaya başlar bence bugün itibariyle sadece deniz değil kara da bitti bunlar için uçurumun kenarındalar

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Bu arada ellerin dert gormesin Milan. Ama ortmenim ben ceza aldim Galatasaray neden ceza almadi diyerek GS'yi de tek ayak ustunde bekleteceksin, helal olsun Milan. :evillol:

Çevrimdışı kyiv

Kaldı ki UEFA anlaşmayı güncellemek ister ve gs buna yanaşmaz ise UEFA aldıkları toplu iğneyi bile araştırmaya başlar bence bugün itibariyle sadece deniz değil kara da bitti bunlar için uçurumun kenarındalar

Allah beter etsin.Bugüne kadar haram yedikleri fitil fitil burunlarından gelsin.

Çevrimdışı sozkul

bi de asist lazım :)

Karadutum çatalkaram çingenem onuda yapar senin için, biraz bekle..

Çevrimdışı atalay

Pası verdikten sonra aksiyon bölgesine topsuz penetre ediyor. İsteyince oluyor.

Çevrimdışı tangaz

beyler itiraf ediyorum milanı bi maille bilgilendirmiş olabilirim  :iblush:

Çevrimiçi mellfred

abuobakar haberi çok güzel ancak ımza görmeden inanmıyorum hiçbir yayıncıya

Çevrimiçi mellfred

Harbi mi ?

Çevrimiçi underworld

Cenk insta dan abu tbt yapmış

Çevrimdışı sozkul

Gol atınca diğerlerine vücut çalımı atıp kaçıyor, ronaldo ile kucaklaşıyor bi tek..

Çevrimiçi underworld

Yasaklı elma demeden inanmıyorum

Çevrimdışı kyiv

Seni forum adına  :-*

Etiketler: