2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3497061 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Avrupa Ligi'ne direkt katılan takım kupa şampiyonu.

Biz bir ön eleme geç oynarız, bizim yerimize Göztepe gelir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gs beter olsunda :D

Çevrimdışı tuncaboylu

men cezasını seneye versinler. :D
Galatasaray'ın bu sene men cezası alması, Fenerbahçe'ye can suyu olacaktır.

Ama yine de men sonrası Galatasaray'da çıkacak kaos ve sonucunda yiyecekleri yaprak sarması, beni biraz heyecanlandırmadı değil.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

ben 2 yıl men istiyorum :D

Ben fenerinde incelenmesi gerektiğini düşünüyorum
İkiside men yesin

Çevrimiçi yaço58

arkadaşlar bu twitterda abuş ile anlaşıldı yazan arkadaş güvenilir kaynakmıdır takip eden varmı ona göre sevincimiz kursağımızda kalmasın

Çevrimdışı tangaz

Abi resmi siteden de açıklama yaptı şimdi UEFA tekrar inceleme kararı almışlar.milan Gs yi emsal gösterdi büyük ihtimal.yalnız bu inceleme sayende oldu bayağı iyi bi lobi yaptın abi

çok yoğun çalıştım harbiden uefa bu forumu takip ediyorsa  ve benim fanımsa bu cinconu çizerler, çizmeliler. ne lan öle yılların milanı müzesinde o kadar şl kupası olan takımı çizip bu kestaneleri çizmemek olmaz :icool:

#cizcinconunkestanesiniuefa   :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Aklıma 2002 Dünya Kupası geldi.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Hadi Quaresma göster kendini fiyatını 15 milyon € yap  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Şu 6 yı 26 yapalım.sattığın kadar alıda %50 kullanabilir yapalım.maaş bütçesini de 35 yapalım mene gerek yok.katılsın arkadaşlar

kabul  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Ben fenerinde incelenmesi gerektiğini düşünüyorum
İkiside men yesin

kabul too  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

gese nefretim öyle bir seviyedeki diğer sarışını ihmal ettim aslında onların da bu sene ffp tutturmak için acıbademle yaptıkları düzmece sponsorluk anlaşmasının ipliğini pazara sürmeliydim  :icool:

Çevrimdışı kyiv

Galatasaraydan isteyen isteyene Gomis 500 bin euro zam, UEFA kararı yeniden gözden geçirme...Ne güzel bir gün. Gecenin kapanışı quaresmadan gelsin.

Galatasaraydan isteyen isteyene Gomis 500 bin euro zam, UEFA kararı yeniden gözden geçirme...Ne güzel bir gün. Gecenin kapanışı quaresmadan gelsin.

trivela ile gol yazsın 1 tane 1 de asist yapsın tamamdır.  :bandit:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ne oldu ya, fetö hocaları artik yardim edemiyormu yoksa :D,
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Karabay

trivela ile gol yazsın 1 tane 1 de asist yapsın tamamdır.  :bandit:
inşallah ama maç çok keyifsiz

Çevrimdışı ALDENYX

[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2018, 21:37:50 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

inşallah ama maç çok keyifsiz

bu sene DK komple olduğu gibi zevksiz maçlar kısır 1-0 1-0 gidiyor.

Dün seçim vardı onu takip ettik dünkü maçlarda da 14 gol olmuş galiba :D

Çevrimdışı Karabay

bu sene DK komple olduğu gibi zevksiz maçlar kısır 1-0 1-0 gidiyor.

Dün seçim vardı onu takip ettik dünkü maçlarda da 14 gol olmuş galiba :D
bu forum olmasa yandık bittik kül olduk.

Beşiktaş, Aboubakar'ın 1 yıl kiralanması konusunda Porto ile anlaşmaya vardı. (beIN Sports)

Allah allahhh allahh alhalhlahlalha :D :steamed: :steamed: :steamed: :sevinc :sevinc :sevinc

http://tr.beinsports.com/haber/besiktasta-mutlu-son-anlasma-tamam

Çevrimdışı tangaz

üst düzey oyuncular sezonda 50-60 mç oynadıktan sonra dünya kupasına geldikleri için pilleri bitik oluyorlar haliyle ve bu da oyunlara yansıyor.

@Eray_Steiermark gözümüz aydın :D

Aboubakar hayırlı olsun yaza yaza sonunda getirttik kronik sakatımızı :D  :evillol:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Beşiktaş, Aboubakar'ın 1 yıl kiralanması konusunda Porto ile anlaşmaya vardı. (beIN Sports)

Allah allahhh allahh alhalhlahlalha :D :steamed: :steamed: :steamed: :sevinc :sevinc :sevinc

http://tr.beinsports.com/haber/besiktasta-mutlu-son-anlasma-tamam
Formayla görmeden inanmam :)

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı kyiv

@Eray_Steiermark gözümüz aydın :D

Aboubakar hayırlı olsun yaza yaza sonunda getirttik kronik sakatımızı :D  :evillol:

Şenol Güneş çok abanmasın adama sonuçta bir Atiba değil kaldı ki Atibanın bile pili bitiyor. Mustafa Pektemekle dönüşümlü oynatsın  :icool:

Etiketler: