2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 202 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477741 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Beyler simdi bu cincon men yerse. Bizde yarin bi idman yapip tekrar tatile mi cikicaz :D dogal olarak direk gruplardan basliyoruz di mi yani agustosta acicaz sezonu lig ile beraber..

Bu cinconun ceza almasini o kadar istiyorum ki yok kral şl ye geri dondu yok real gelsin psg gelsin koyar geceriz laflari falan, mal gibi kalsinlar ortada takimlarida dagilsin.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

muhalefet başa geçseydi öyle korkunç bir tabloyla karşılaşacaktı ki bakın işte beceremiyorlar yaftasını anında yiyecekti temmuzun ilk haftası akaryakıt fiyatlarına zam var ayın 2si 3ü gibi, bakalım son 40 gündür geri çekilen ötv tek kalemde mi sokuşturulacak parça parça mı yaşayıp göreceğiz
Tıpkı son Aday gibi Muhalefetin başına Düzgün , Akıllı , bilgili tuttuğunu koparan bir lider gerekli.

2 Ayda çok iyi bir iş çıkardı biraz daha zaman olsa daha iyi bile olabilirdi oda tıpkı Rte gibi partisinden %10 fazla oy aldı

%31 CHP nin görüp görecegi en yüksek Oy daha fazlası çok zor mesela ben 6 kez oy kullandım fakat Bir CHP adayına ilk kez oy verdim , Parti ayrımı yapmaması ve bütün kesimleri kucaklaması bana güven verdi tabi parti seçiminde yine CHP ye vermedim sadece Cb adayına verdim bunu da belirteyim

Her neyse oldu bitti hepimize geçmiş olsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Besiktasa nasil yansiyacagi cok onemli benim icin. Uzuluyoruz tabi disaridan goruntu cok fena.
Almanya-Belçika- Hollanda - Fransa - Avusturya ve Avustralya gibi ülkelerde Gurbetçilerin !!!!! Yaptıkları konvoy ve Olağanüstü sevinçli kutlamalara bakılırsa Türkiyenin dışarıdan görüntüsü muhteşem demekki abi !!!!

O konvoy yapıp Sevinç gösterileri düzenleyen bütün Gutbetcilerimizi Türkiye'de yaşamaya davet ediyorum :bandit:

iyi parti o kümeden aldı %10 u. Muhalefetin hatalarını daha biz kabul etmiyoz abi onun için sürekli kaybediyoruz. Bırakın artık biz mükemmeliz bizden kaynaklanmıyor muhabbetini. Denge değiştirecek %20lik bi kitle var ortada bunun %15i sağ %5sol. Sen %5lik sol oyu için hdp ye yakınlaşıp %15lik sağ oyu elinin tersiyle itiyorsun. Tayyip taksici ve çevre kitlesi için uberi kaldırdı , mahkum ve aileleri için af söylemi çıkardı , askere gitcek gençler için bedelli meselesi attı ortayaki hiçbiri olmayacak yakında uberde yasallaşır hepsi yalan bence ve adam birşekilde siyaset ve strateji yapıyor. Sende kalkmış askere ve teröre hassas bi halka karşı apolet söküyorsun. Keşke ana muhalefeti meral akşener üstlenseydi ve chp de onun arkasında dursaydı herşey çok farklı olurdu.
Peki iktidarın söktüğü Apoletin haddi hesabı var mı ? Fetocu Askerlerden bahsetmiyorum

Zamaninda Fetocular ile birlik olup Apoletlerini söktüklerı Askerlerden bahsediyorum

O olayda İnce haklıydı Çıkişi yanlıştı olayı detaylı açıklamalıydi

Ve evet bu olay çok tepki çekti bende konustugüm insanlardan bunu çok duydum çok tepki vardı bu konuda

Paşanın Cb nin davetine icabet etmesinde bir sorun yok , konuşmasıni alkislamasinda da bir sorun yok buraya kadar herşey normal fakat Paşanın hata yaptığı yer Cb nin siyasi konuşmasını gülerek alkislamasiydi insanlar burayı es geçıyor yine konuştuğum bir çok insana bu noktayı anlattığımda hak verenler oldu

Bu Siyasi konuşmayı alkışlaması kısmını insanların çoğu es gecip sadece Cb yı alkışladı diye İncenin böyle tepki gösterdiğini zannediyor çok ilginç :alala:
[ Son Düzenleme: 26 Haziran 2018, 00:33:48 Yunus Emre Dökmeci ]

Almanya-Belçika- Hollanda - Fransa - Avusturya ve Avustralya gibi ülkelerde Gurbetçilerin !!!!! Yaptıkları konvoy ve Olağanüstü sevinçli kutlamalara bakılırsa Türkiyenin dışarıdan görüntüsü muhteşem demekki abi !!!!

O konvoy yapıp Sevinç gösterileri düzenleyen bütün Gutbetcilerimizi Türkiye'de yaşamaya davet ediyorum :bandit:
Burayı takip eden Gurbetçilere de aynı çağriyi yapıyorum :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Peki iktidarın söktüğü Apoletin haddi hesabı var mı ? Fetocu Askerlerden bahsetmiyorum

Zamaninda Fetocular ile birlik olup Apoletlerini söktüklerı Askerlerden bahsediyorum

Ve evet bu olay çok tepki çekti bende konustugüm insanlardan bunu çok duydum çok tepki vardı bu konuda

Paşanın Cb nin davetine icabet etmesinde bir sorun yok , konuşmasıni alkislamasinda da bir sorun yok buraya kadar herşey normal fakat Paşanın hata yaptığı yer Cb nin siyasi konuşmasını gülerek alkislamasiydi insanlar burayı es geçıyor yine konuştuğum bir çok insana bu noktayı anlattığımda hak verenler oldu

Bu Siyasi konuşmayı alkışlaması kısmını insanların çoğu es gecip sadece Cb yı alkışladı diye İncenin böyle tepki gösterdiğini zannediyor çok ilginç :alala:

askerler iç hizmet yönetmeliğine göre bir siyasiyi alkışlayamaz, yassah...
genel kurmay başkanlığının disiplin soruşturması açması gerekirdi
tabi hak hukuk adalet varsa
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

askere hassasiyet? eskidendi o köprüde hiçbişeyden haberi olmayan erler kemerle dövülürken neredeydi hassasiyet abicim iyi parti mhpnin oylarını aldı birde dyp anap kökenli olup yoklukta akpye oy verenlerden oy aldı mhpnin aldığı oyun en az yarısı akpden geldi son 10 gün bahçeli ne dedi: akpli vekiller biz yokmuşuz gibi davranıyor itibarsızlaştırıyor bizi bunu yapmasınlar bunu yaparlarsa ben batarsam sizi de batırırım ben olmazsam 51 olamazsınız mesajını çaktı ondan sonra akpden mhpye oy kaydı. tarihi cümleyi söylüyorum şimdi ülkede chpnin başına kim gelirse gelsin görüp görebileceği maksimum oy 25di. şimdi 2023de mi bir sonraki seçim 2-3 puan düşer her 5 yılda bir 2 puan düşererek küçülecektir. bunu görmek için alim olmaya da gerek yok halkın siyasi görüşlere ve etnik kimliğe göre üreme şekli belli iken sol seçmen kaybetmeye mahkumdur. akşenerin yapabileceği fazla bişey yoktu zira imkansızlıklar içerisindeydi maddi yönden.
:claps: :claps: :claps:

Aksenerin maddi imkansizliklardan çok AMBARGO ile sorunu vardı

Fetocu etiketi vurdular , MHP kökenli değil dediler , Hiçbir mitingini Hiçbir TV kanalı göstermedi , internet yayınları ile takip ettik ki benim takip ettiğim mitinglerde hitap ettiği kitle gayet iyiydi kalabalık olarak ve %10 barajını geçeceğini rahatlıkla tahmin ediyordum fakat kendisi ve partisine karşı inanılmaz bir ambargo vardı burayı es geçmeyelim sanki TV lere bu konuda Net bir Talimat verilmisti bu çok bariz belliydi

Gol atınca diğerlerine vücut çalımı atıp kaçıyor, ronaldo ile kucaklaşıyor bi tek..
Maçtan önce iddiaya girmişlerdir kesin :D

Ronaldo kaç yaşında gelir bilmem ama 6 ay da olsa bizde forma giyecektir

Pepe ve Q7 bu işte başrol olacaktır

Çevrimdışı tuncaboylu

Beyler simdi bu cincon men yerse. Bizde yarin bi idman yapip tekrar tatile mi cikicaz :D dogal olarak direk gruplardan basliyoruz di mi yani agustosta acicaz sezonu lig ile beraber..

Bu cinconun ceza almasini o kadar istiyorum ki yok kral şl ye geri dondu yok real gelsin psg gelsin koyar geceriz laflari falan, mal gibi kalsinlar ortada takimlarida dagilsin.
Gruplardan başlamıyoruz.

Akhisar kupa şampiyonu olarak direkt gruplara kalıyor

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Sinan66

:claps: :claps: :claps:

Aksenerin maddi imkansizliklardan çok AMBARGO ile sorunu vardı

Fetocu etiketi vurdular , MHP kökenli değil dediler , Hiçbir mitingini Hiçbir TV kanalı göstermedi , internet yayınları ile takip ettik ki benim takip ettiğim mitinglerde hitap ettiği kitle gayet iyiydi kalabalık olarak ve %10 barajını geçeceğini rahatlıkla tahmin ediyordum fakat kendisi ve partisine karşı inanılmaz bir ambargo vardı burayı es geçmeyelim sanki TV lere bu konuda Net bir Talimat verilmisti bu çok bariz belliydi

Evet bilerek yapildi. Ikinci tura kalsaydi, meral'in erdogan'a karsi  ince'den daha fazal sansi vardi. bilerek ambargo yapildi ki, meral inceden daha az alsin.

Çevrimdışı atalay

Quaresma ile sıradan bir maç. Maç boyunca bir planın ürünü olarak orada oynamadı. Pas bağlantıları
bu sebeple düşük. Zira her final aksiyonunu onunla sonlandıran bir takım yok.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Acaba sadece Akp ye yakın bir gazetede cıkan,sadece 30.000 Suriye li nin vatandaslıga geçip oy kullanma şansına sahip olması unsuru ne kadat gerçekçi?Bunu muhtemelen benden önce düşünen özellikle Chp kanadında olmuştur ama son 3-4 senede TÜrk Vatandaşı yapılıp oy kullanabilen,o ve ya bu etnik unsurdan kaç kişi vardır ve sonucu ne kadar etkiler.Bence sonucu direk etkilemeyecej bir rakam olmasa da arastirildiginda cok enteresan bir sonuç ilr karşı karşıya kalabiliriz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Burayı takip eden Gurbetçilere de aynı çağriyi yapıyorum :bandit:
Herkesi ayni torbanin içine koyma, burdaki gurbetciler durumun farkindalar belli ..
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Aha işte kuyudan yediğim şey buydu. Kırımlı amuca börek demişti. Sıcak ve gayet lezzetliydi. Yanında kvas ohhhhh missss...
çok yabancı birşey değil bilinen özbek böreği işde yada en azından ben öyle biliyorum
benim dedemin annesi özbekmiş soy ağacından öğrendim ama kimseye öğretmemiş demekki bunu
ailede hiç rastlamadım.

Çevrimiçi Necmi

Men alması işimize gelmez fener belini daha kolay doğrultur. Nakiti yükseltsinler 20 milyona anlaşalım  :D
3 milyar borçla fener mezarında bile dönemez emin ol

Çevrimiçi Necmi

neden bizim işimize gelmiyor  :alala:

Gs men alırsa.

Fb - Direk şampiyonlar ligi.
Başak - Şampiyonlar ligi ön eleme.
Biz - Direk UEFA avrupa ligi.

Sezonu daha geç açma filan. Ön elemede sakata gelme durumu ortadan kalkıyor.Gs'ye de fb'de olduğu gibi bizim yeni biten bi FFP sattığın kadar al cezası :)
kupayımı aldında uefa avrupa ligine direk katılıyorsun
bizim kuralar çekildi bir değişiklik olmaz kura çekmişler nasıl olacak şimdi 5 inci takım
hak kazanıyor uefaya bu saatten sonra men gelmez çok karışır ortalık.

Çevrimiçi Necmi

Ben fenerinde incelenmesi gerektiğini düşünüyorum
İkiside men yesin
birazdan başak içinde men istersin sen :D

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Maho aga baskanlari isi bitirdigini saniyordu, ama hircin Italyanlar heveslerini kursaklarinda birakti. Gelen ceza zaten cok hafif degildi ama hak ettikleri daha fazlasi. Hayirlisi artik, kulubun logosunu essek yapsinlar, maclara da semer giyerek ciksinlar o da olur. Olmazsa soyle bir maas seviyesini 25-30'a dusursunler yeter. :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

bizim kuralar çekildi bir değişiklik olmaz kura çekmişler nasıl olacak şimdi 5 inci takım
Karışacak bir şey yok aslında.

Biz ve Fenerbahçe ön eleme oynadıktan sonra men edildik mesela.

Ya da Trabzonspor Atletico

Çevrimiçi gokhans

dostum tayyibin yaptığı mevzuları baz alamzsın , ne yaparsa haklı kabul edilebilecek bir adam o , vekilin oğlu polis tokatladı diye sen polise tokat atabilirmisin? kulak memesinden kan almazlarmı adamın? Sen muhalefetsin , her kesime hitap ediceksin , 16 yıllık hegamonyayı bitirmen için her kesimden oy alman lazım. Savaş , apolet olaylarına hiç girme , doğu mitinglerinde kardeşlik , birlik mesajları ver , doğuya yatırımlardan iş olanaklarından bahset , batıya gel mhp oylarının fazla olduğu yerde milliyetçilikten gir bayrak vatan ezan de  , istanbul ankarada demokrasiden , ekonomiden , eğitimden git , projeler sun , gettoda makarna dağıt , asgari ücret bu mazot bukadar olacak ekmek bukadar olcak de , ötv kalkcak de , köprü ücreti 1tl olcak de , iç anadoluda hayvancılık ve tarım için teşvik edicez fındık 20tl olcak , dışardan patates , soğan inek almayacaz de. toplumun her kesimini kucakla , oy kaybettirecek söylemlere niye girersinki? demirtaşı hapisten çıkarıp apolet sökmek sana nekadar oy kazandırır , nekadar kaybettirir bunun fizibilitesini yaptınmı? apolette , demirtaşı çıkarmakta bence haklı söylemlerdi ama yanlış telafüz ve yanlış zamanlama ile yapıldı heryere çekilebilecek iktidarın koz kullanabileceği şekilde söylendi. Bukadar amatörce olmamalıydı , danışmanların beceriksizliği bu olaylar tamamen.
[ Son Düzenleme: 26 Haziran 2018, 08:29:17 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı tuncaboylu

Hatta bir keresinde de Trabzonspor Atletic Bilbao eşleşmesinin ilk maçı oynanmış ve Bilbao ikinci maç için gelmişti. O esnada Fenerbahçe'nin men kararı çıkınca ve Trabzonspor gruba kalınca, ikinci maçı oynamadan dönmüşlerdi.

O yüzden bu saatten sonra men gelmez falan diye düşünmeyin. Daha 200 takımın katıldığı Avrupa Ligi'nin birinci ön elemesinin ön elemesi bile oynanmadı.

[ Son Düzenleme: 26 Haziran 2018, 09:19:16 tuncaboylu ]

Çevrimdışı mylife1903

dostum tayyibin yaptığı mevzuları baz alamzsın , ne yaparsa haklı kabul edilebilecek bir adam o , vekilin oğlu polis tokatladı diye sen polise tokat atabilirmisin? kulak memesinden kan almazlarmı adamın? Sen muhalefetsin , her kesime hitap ediceksin , 16 yıllık hegamonyayı bitirmen için her kesimden oy alman lazım. Savaş , apolet olaylarına hiç girme , doğu mitinglerinde kardeşlik , birlik mesajları ver , doğuya yatırımlardan iş olanaklarından bahset , batıya gel mhp oylarının fazla olduğu yerde milliyetçilikten gir bayrak vatan ezan de  , istanbul ankarada demokrasiden , ekonomiden , eğitimden git , projeler sun , gettoda makarna dağıt , asgari ücret bu mazot bukadar olacak ekmek bukadar olcak de , ötv kalkcak de , köprü ücreti 1tl olcak de , iç anadoluda hayvancılık ve tarım için teşvik edicez fındık 20tl olcak , dışardan patates , soğan inek almayacaz de. toplumun her kesimini kucakla , oy kaybettirecek söylemlere niye girersinki? demirtaşı hapisten çıkarıp apolet sökmek sana nekadar oy kazandırır , nekadar kaybettirir bunun fizibilitesini yaptınmı? apolette , demirtaşı çıkarmakta bence haklı söylemlerdi ama yanlış telafüz ve yanlış zamanlama ile yapıldı heryere çekilebilecek iktidarın koz kullanabileceği şekilde söylendi. Bukadar amatörce olmamalıydı , danışmanların beceriksizliği bu olaylar tamamen.
Ulkeyi yonetenleri gerizekali sanip dalga gectikce muhalefetten bisi olmaz. Adamlar bugi bulmuslar ordan yukleniyor, millet gerizekali ona hitap ediyorlar. Millet kaypak, uckagitci, belesci, tembel bunlar ona hitap ediyor.

Yahu sen turk halkina bor madeni falan anlatmaya kalksan nolcek, evimizde var efenim 50 senedir kullaniyoruz efenim diye seninle dalga gecerler, halk da alkislar.
Simdi o adamin incenin ne dedigini anlamadigini mi saniyoruz, onu tartisip karara baglamamiz lazim. Oyle bir alisveris listesi yapan, amerikalarda okumus adam, bor nedir nasil yapilir bilmez mi?
Adam secmeninin seviyesine iniyor.
Muhalifler hala comar desin, coban desin, asagilasin. Sadece gavur izmirle secim kazanilmiyir, yarin rte bi kehaka ile izmiri ilce yapip manisaya baglarsa aglamayin.
Muhalif partilerin onlerinde 5 sene var. kapi kapi dolasip anlatsinlar gerekirse takiye yapsinlar.
Isin iyi tarafi acayip enkaz edebiyati yapilacakti falan ondan kurtulduk diyecem de krizin sebebi tek parti sistemi falan denir.
Puskevut falan diye dalga geciyirduk devletle adam ulkenin en saglami cikti secimden.

Hak ettigimiz gibi yonetiliyoruz

Daha siyaset konusmayalim diyoruz ama oyle pis bir turk politikasi var herseye karisan, mecbur kaliyoruz. Spora karisiliyor, kac cocuk yapilacagina, dogum sekline kadar karisan her bisimi bilen birileri var.

Kumpascilara oy atan besiktaslinin da eli kirilsin, bi tarafi kurusun

Olan fbye oldu tabi, aziz basganimi tekrar getirin basa,

Çevrimdışı mylife1903

Hatta bir keresinde de Trabzonspor Atletic Bilbao eşleşmesinin ilk maçı oynanmış ve Bilbao ikinci maç için gelmişti. O esnada Fenerbahçe'nin men kararı çıkınca ve Trabzonspor gruba kalınca, ikinci maçı oynamadan dönmüşlerdi.

O yüzden bu saatten sonra men gelmez falan diye düşünmeyin. Daha 200 takımın katıldığı Avrupa Ligi'nin birinci ön elemesinin ön elemesi bile oynanmadı.

Valla cat cat men edip 25 milyon da ceza keserler, uefa bu sagi solu beli olmaz. Isterse mac oynansin hepsi zamazingo hasirt diye atar organizasyondan.
Fbyi de atsa o daha guzel olur tabi

Çevrimdışı mylife1903

Maçtan önce iddiaya girmişlerdir kesin :D

Ronaldo kaç yaşında gelir bilmem ama 6 ay da olsa bizde forma giyecektir

Pepe ve Q7 bu işte başrol olacaktır
150 milyon len
Herif ciddi ciddi dunya kupasina imzasini atti, hasirt diye gecirdi.
O ayagini arkasindan donlandirip yapistiridgindan da gollesin 250 milyon

Ronaldo da gelsin baslasin vergi cenneti zaten. Bi sakal birakip iki cami ziyareti karinin kafasina da gecirdi mi tulbenti, vergiyi falan komple kaldirirlar.

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar artık seçimler bitti bu siyasi mesajları bir kenara bırakalım Beşiktaşa odaklanalım.

Etiketler: