9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.
9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Beşiktaş Forum|9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK. Skor : Beşiktaş 1 - 1 Medipol Başakşehir FK. Tarih : 23.10.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Mete Kalkavan Yayın : beIN

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.  [Okunma sayısı 47170 defa] 9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Çevrimdışı Ensar

çift forvet oynarsın  en azından birşeyler denersin 4  4  2 oynarsın cenk ileride  negredo taliscanın yerinede oynar denemek lazım
kesinlikle bu takım bence de 4 4 2 oynamalı ,kanat ortasından başka birşey yaptığımız yok zaten , doğru düzgün preste yapmıyoruz, talisca da etkisiz ne diye 3 ortasaha oynuyoruz
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı kartal190321

deneme maçı mı bu.

bu maçamı dedim haftalardır kötü giden talisca var idmanda denersin  takım pozisyona giremiyor  ve talisca çok kötü  koskocaman takımda taliscanın yerine oynayacak alternatif yoksa  vay takımın haline o zaman
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Mavi Tuna

lens topu ayağına alıyor rakip karsısında , bekliyor caner bindirsin ama yooook caner arkada taç çizgisinde bekliyor
Lens'in kötü görünmesinin sebeplerinden biriside bu, adam koşmuyor ki çizgiyle inmek gibi bir niyeti yok. Adriano orada olsa Lens'in işi biraz daha kolay olur.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BJKTÜRK23

takım daha iyi olabilir ama çok kötü değiliz biz geçen hafta almamız şart olan 3 puan da 0 çektik. geçen haftaki sonuçtan ve derbiden sonra denk gelecek en kötü takım başakşehirdi...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı ekrembaser

Çevrimdışı İhsan

Sıkıntı yok artık:
Totem yaptım.
Beyaz forma out, gri forma in !
 :)
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

kapanan katı savunmaları açmakta zorlanıyoruz
avrupada iyi oynamamızın nedeni rakiplerin açık futbolu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ensar

kapanan katı savunmaları açmakta zorlanıyoruz
avrupada iyi oynamamızın nedeni rakiplerin açık futbolu
o zaman biz kötü bir takımız , açık futbola dedem de oynar kapalı oynayan takımları açmak önemli
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı sermet00

Bu takım bu hücüm hattıyla ve bu hocayla kolay kolay maç kazanamaz ligte

Çevrimdışı kartal190321

işte maçın özeti  forvetimiz cenk sol kanatta topu alıyor  kutuda tek bir futbolcumuz yok  nasıl gol atacaz   şaka gibi yaa :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

o kadar beceriksizce pres yapiyoruzki Volkan babacan'in topu baskidan sisirdigini gormedim daha...

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Sinirden koltuğu yedim. Hoca hala nasıl dayanıyor tebrikler valla.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi ferdi1903

hoca biseyler yapmasa yada oyuncular kendine gelmez ise bu mac böyle biter

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2017, 21:17:31
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Hoca değişiklik hoca. Lütfen müdahale et zaman akıyor hoca...

Çevrimdışı kyiv

sittin sene gol atamayız takım kopuk. pres aynı anda değil hücuma kalkma aynı anda değil. Mahmutu zorlayamadık bizim 18e almazsın adamı bir türlü geçemiyoruz.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı sermet00

Bu maçı alamazsak çok fena kabus başlayacak bundan haberi yok takımın bir daha kimse kılını kıpırdatmaz kalan maçlarda

Çevrimdışı indie

Hücımda planımız, savunmada presimiz yok. Rakip kaleciye ve stoperlere baskı yapıp hataya zorlamamız lazım. Yoksa iyi kapatıyorlar.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Talisca Negredo degisikligi gerekli. Ayrica Cenk Adriano yer degistirip Gokhan sag beke gecmeli.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bu  Caner  boyle  oynamayi nasil basariyor anlamiyorum pozisyoin bilgisi sifir
Yorgo

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi mellfred

Itaraftar uyuyor. Bi tayfa ölümüne diye bağarıp duruyor

Çevrimiçi ferdi1903

niye talica deilde lens cikti. önde kimse yok anlamiyorum nasil gol olacak

Etiketler: