Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 249 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5174847 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Hocam Medel ve Negredo'yu oynatarak gaz almaya çalışmış. Ama bunu biz yer miyiz? Yemeyiz. Sen bu oyunun en sorunlu 3 ismini (Q7,Tali,Atiba) hala sahada tutuyorsun. Forvete Negredo'yu koysan ne olacak? Kaldı ki bizim zaten Cenk oynamasın diye de bir beklentimiz yoktu. Çift forvet olabilir, Talisca yerine oynayabilir vs. diyorduk. Ama sen en sorunlu 3 ismi sahada tutup Cenk'i kenara alıyorsun. Niye? Çünkü "Bak Negredo'yu oynattım ben" diyebilmek için...

İç sahada çok zayıf bir rakibe karşı oynuyorsun ve çift önlibero oynuyorsun. Sonra "Medel'i oynatıyorum ben işte." diyeceksin. Oldu, gözlerim doldu.
+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Erdem Ayaz

kendini kovdurmaya çalışıyor.
Siz Lens olsanız bu dakikadan itibaren Ne hissedersiniz ?
Lens gibi bir oyuncuya bu şekilde 2.sınıf oyuncu muamelesi yapılması beni iyice geriyor
Hoca değişikliği de gündeme gelir gibi görünüyor Mevcut durum itibari ile.
[ Son Düzenleme: 17 Aralık 2017, 18:48:14 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı 38life

Hocam Medel ve Negredo'yu oynatarak gaz almaya çalışmış. Ama bunu biz yer miyiz? Yemeyiz. Sen bu oyunun en sorunlu 3 ismini (Q7,Tali,Atiba) hala sahada tutuyorsun. Forvete Negredo'yu koysan ne olacak? Kaldı ki bizim zaten Cenk oynamasın diye de bir beklentimiz yoktu. Çift forvet olabilir, Talisca yerine oynayabilir vs. diyorduk. Ama sen en sorunlu 3 ismi sahada tutup Cenk'i kenara alıyorsun. Niye? Çünkü "Bak Negredo'yu oynattım ben" diyebilmek için...

İç sahada çok zayıf bir rakibe karşı oynuyorsun ve çift önlibero oynuyorsun. Sonra "Medel'i oynatıyorum ben işte." diyeceksin. Oldu, gözlerim doldu.

Velhasıl bu hafta hocanın kadro seçim hataları artarak devam etmiştir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı underworld

NEGREDO çok güzel de Atiba-Medfel nedir ? Neden bu Şenol Güneş inadı ???
Göbeği sertleştirip Talisca'nın özgürlüğünü arttırmak için yapmıştır.

Çevrimdışı 38life

Şenol Güneş'in duyguları futbol aklının çok önüne geçmiş. çok yazık. bu saatten sonra iflah olmaz. Quaresma bu maçta orta rekorlarını tazeler.

İşte bunu söylemeye çalışıyorum hep. Şuan matematiksel olarak şampiyonluktan çok uzak değiliz. Ama Şenol Hoca değişmeyecek. Bunu çok iyi bildiğim için şampiyonluktan çok uzak olduğumuzu düşünüyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Derbiye bile atiba-oğuzhan-tolgay çıkan insan.

Monaco porto maçına da aynı şekilde çıkan insan.

Gelmiş lig maçına çift ön libero çıkıyor bunun mantıklı açıklaması yok.

Kimse bana münih maçına hazırlık yapıyor deneme yapıyor filan demesin denilme yanılma işlerini devre arası bir hazırlık macında yada ztk macında yapsın.

Çevrimiçi murat

bu göbek baklava değilde türk kası yalnız.talisca filan rahatlamaz bu göbekle.

Çevrimiçi mayguntr

Özgürlük = boş boş gezmek ?

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Şenol Güneş'in fantezi dünyası: Quaresma Fetişi

Quaresmanın futbol aklı: Çalım at, orta aç (sonsuz loop şeklinde iç ses olarak yankılanıyor bu)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Aylardır aynı şeyi düşünüyor ve söylüyorum. Aklı milli takımda.
Gitsin milli takima ilk yenilgisinde yine dalga gececek renkli basin simdi yapilan guzellemelerin hiç birisi kalmiyacak onun icin.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi murat

iyi tarfından bakarsak q7 ye yeterince top gitmez bu ikiliden :D

Çevrimdışı Ensar

bu göbek baklava değilde türk kası yalnız.talisca filan rahatlamaz bu göbekle.
ya hadi rahatladı , 5 attık yendik , bu kadro haftaya bir daha 11 çıkacak mı ? hayır ! adım gibi eminim. yani bu kadro alın oynatıyorum işte demek için yapılmış
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Savaş

Oyunu kim kuracak? Geriye gelip topu alip oyunu kim kuracak? Talisca ve negredoya aradan kim pas salacak?

Orta yapalim, dönen topu da basıp alalım taktiği bu. Yüz bin orta izleyecez yine.

Sonuç ne olursa olsun. İsterse 10 atalım Hocaya güvenim zerre kadar kalmadi. Zerre kadar!

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BORAN

Çevrimdışı kartal190321

ilk yarıyı  yine çöpe atacaz,  ikinci yarı   osmanlı yerden kalkmayacak  zırt  pırt  düdük çalacak  ve bizler  ekran başında kanser olacaz, umarım  yanılırım
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı jerry

Gitsin milli takima ilk yenilgisinde yine dalga gececek renkli basin simdi yapilan guzellemelerin hiç birisi kalmiyacak onun icin.
Çok önemli bir başarı yakaladı 2002'de. Dalga geçtiler. Küçük gördüler. Sonra play-off'a soktu. Çok talihsiz bir şekilde elendi Letonya'ya. Hemen kovdular.
Tekrar dünya kupasına gidip , işte ben buyum. En iyisi benim demek istiyor. Ama olan da bize oluyor ne yazık ki.  :s20:

Çevrimiçi mellfred

Derbiye bile atiba-oğuzhan-tolgay çıkan insan.

Monaco porto maçına da aynı şekilde çıkan insan.

Gelmiş lig maçına çift ön libero çıkıyor bunun mantıklı açıklaması yok.

Kimse bana münih maçına hazırlık yapıyor deneme yapıyor filan demesin denilme yanılma işlerini devre arası bir hazırlık macında yada ztk macında yapsın.
Hoca puan kayıplarını ozzy tolgaya kesmiş anlaşılan

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Asıl Amacı Negredo Medel diye tutturanlara oynattımda ne oldu mesajı vermek
Bitmiş Atiba ve Quaresma dan ne bekliyor şaşırıyorum Sen de 1 ben diyim 2 sene sonra bu adamlar emekli olur gider Neyini verecekler bu dakika sonra sahada? Ne denli Faydalı olma çabası içinde olacaklar Halleri mi var ? Atiba ve Quaresma nın akılları emeklilikte
Kafa olarak Beşiktaş ta olmayan ( Atiba Quaresma ) gibi Oyuncuları oynatmak yerine Lens ve Medel gibi Hırslı kendini ispatlama çabası içinde olan Herşeyini beşiktaş için ortaya koyabilecek Lens ve Medel i oynatmayıp Atiba ve Quaresma nın oynamasını bana kimse açıklayamaz.
Jeremain Lens bu adam geçen senenin en dikkat çeken oyuncusu değilmiydi? kendi gözünle de görmedinmi Lensi Fb maçlarında? daha niye bu Quaresma ısrarı

Çevrimdışı scarfright

Burada konuşulan çoğu şey saygısızlıktır. Oynanmamış maçtan sonuç çıkarmak... süper olur demiyorum ama oynanmadan da bu kadar gömülmez şenol güneş. Rakiplerinde güneşten daha mı iyi td ler var. Gitse daha mı iyisi gelecek. Bi izleyelim öyle yapalım eleştirimizi.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Hoca alzheimer oldu galiba  :evillol:

kendi alzheimer oldu bizide yapıcak.

Çevrimdışı jerry

Burada konuşulan çoğu şey saygısızlıktır. Oynanmamış maçtan sonuç çıkarmak... süper olur demiyorum ama oynanmadan da bu kadar gömülmez şenol güneş. Rakiplerinde güneşten daha mı iyi td ler var. Gitse daha mı iyisi gelecek. Bi izleyelim öyle yapalım eleştirimizi.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maç sonucuna göre eleştiri yapmak yetersiz spor yazarlarının işi. Önemli olan yanlışları önceden eleştirebilmek.

Rakiplerde Güneş'ten daha iyisi yok ama rakiplerden kat be kat daha iyi kadro var elinde. Bunu da unutmamak lazım.
[ Son Düzenleme: 17 Aralık 2017, 19:02:19 jerry ]

Çevrimdışı jerry

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Atiba Medel ikilisi ile Kaç kez oynandı ki Böyle bir maça bu ikiliyle çıkıyoruz?
Ne yapacakları Forvet hattına ne denli destek sağlayacağı belli olmayan bu ikili ile bi maça çıkmak da ayrı bi Komedi.

Etiketler: