Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 382 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5213592 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Berat

sanırım manisayı daha fazla ciddiye almışız :D

Ben de anlamadım abi :D

Çevrimiçi Necmi

Ben de anlamadım abi :D
en azından Hoca yüzünü lige çevirdi bunu hem camiaya hem oyunculara hemde rakiplere gösteriyor :D
biz değil artık rakipler dert etsin bunu :evillol: zaten yedek kadromuz yedek kadro gibi durmuyorki
akşam sahaya 8 rotasyonla çıkarsak birde yenilmezsek rakiplerin halini bir düşün :bandit:

Çevrimdışı atakan eraslan

kalede tolga oynayacağına , fabri oynasın , isterse forvet arkası tosici oynatsın kanatta oğuzhanı oynatsın. tolga ya tolga..

Çevrimdışı mylife1903

Abi toteme başla, bizim kalede büyük hissediyorum valla hoş değil.
Herkes beraberlige fit mi?

Ona gore duja girecem

Çevrimdışı mylife1903

kalede tolga oynayacağına , fabri oynasın , isterse forvet arkası tosici oynatsın kanatta oğuzhanı oynatsın. tolga ya tolga..
Tolgayi isterse solbek oynatsin, adriyano oynamadiktan tolga da kalede olmadiktan sonra her cozume katilirim. Adriyano oynamasin lutfen ama lutfen bah lutfen diyorum

Çevrimdışı kyiv

Ona gore duja girecem

Kalede Tolga varsa 2 farklı mağlubiyete fitim  :by2:

Çevrimdışı tuncaboylu

birinci torbada basel sevilla shakter yok en azından bunları çekme ihtimalin var
birinci torbada tek liverpool var onuda ne kadar istersin.
Shaktar yerine Napoli gelirse, ilk torba ile ikinci torba (Basel dışında) birbirine denk olacak abi.

Napoli mi, Roma mı?
Barcelona mı, Real Madrid mi?
Chelsea mı, United mı?
City mi, Bayern mi?
PSG mi, Juventus mu?

Anket yapsak, yarısı birini seçer, yarısı diğerini.

Hatta Sevilla'nın lider, Liverpool ikinci olma ihtimali de mevcut.

Şu 1. torba değişikliği, grup liderliği avantajını ortadan kaldırdı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Caner Çamalan

Adriano oynamayaydı iyiydi, az dinlenseydi keşke. Bi sakatlık olsa Canerle bambaşka oyun dönüyor sahada.

Çevrimdışı atakan eraslan

Tolgayi isterse solbek oynatsin, adriyano oynamadiktan tolga da kalede olmadiktan sonra her cozume katilirim. Adriyano oynamasin lutfen ama lutfen bah lutfen diyorum

solbekte ismaili aratır mı acep :D yok başkan , yok , tolgea mümkünse yeşil sahaya hiç inmesin , onunla mentor kontratı yapsınlar , takımın ağabeyi olarak devam etsin.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu maçı kurtarsa kurtarsa ŞL özel totemim kurtarır.

Kalede TOLGA varken totemi kullansam mı bilmiyorum. Zedelensin de istemiyorum tıkır tıkır çalışan totem  :kop:
[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2017, 17:21:48 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı yoruk

En son Kiev ile oynanan maçta Tolga vardı.Golü hatalı yemiş ama sonrasında maçın sonlarında %100 golü önlemişti,Q7 kaptırdı Tolga kurtardı.Sonra Q7 frikik attı da puan geldi.

Tolga'dan 3 hatalı çıkış 2 hatalı gol 5 surat ekşitme bekliyorum bakalım.Yani 2 gol yeriz  :D :D Ama motive bir Tolga olur umarım.Salak salak çıkışlar yapmaz.2 sene önce adam çıkmadığı için goller yedik elendik ama sonrasında hep abuk sabuk çıktığı için tehlikelere neden oldu. :)

Ama motive olursa Trabzonspor dönemindeki Şampiyonlar Ligi maçından görüntüler izlerim inşallah  :D Kaç yaşında adam takım kaptanı ee artık yapsın bir şeyler. :D
[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2017, 17:38:12 yoruk ]

Çevrimdışı cursedofdragon

beyler şampiyonlar ligi maçından önce saat 20:00 de basket maçımız var şampiyonlar ligi onuda izleyin :)

Çevrimdışı tuncaboylu

En son Kiev ile oynanan maçta Tolga vardı.Golü hatalı yemiş ama sonrasında maçın sonlarında %100 golü önlemişti,Q7 kaptırdı Tolga kurtardı.Sonra Q7 frikik attı da puan geldi.

Tolga'dan 3 hatalı çıkış 2 hatalı gol 5 surat ekşitme bekliyorum bakalım.Yani 2 gol yeriz  :D :D Ama motive bir Tolga olur umarım.Salak salak çıkışlar yapmaz.2 sene önce adam çıkmadığı için goller yedik elendik ama sonrasında hep abuk sabuk çıktığı için tehlikelere neden oldu. :)

Ama motive olursa Trabzonspor dönemindeki Şampiyonlar Ligi maçından görüntüler izlerim inşallah  :D Kaç yaşında adam takım kaptanı ee artık yapsın bir şeyler. :D
Benfica maçı o.

Frikiği de Talisca attı.

Geçen seneki olayları nasıl bu kadar yanlış hatırlıyorsun?

Çevrimdışı Ergin1903

Tolga olmasaydi yenilmeyiz derdim ama şimdi umarim fark olmaz diyorum. Bir kerede tolga bizi yaniltsaydı ne olurdu be  :)

Çevrimiçi Samet Demir

Son sayfaları okudum.

Şunu anladım.

Biz bu maçı yenilmeyiz!

Hodri meydan.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı yoruk

Benfica maçı o.

Frikiği de Talisca attı.

Tamam karışmış .Ne bu celal  :D

Kiev maçında Q7 frikik attı da o maç Fabri oynamış ,ilk maç Tolga oynamıştı ve Kiev maçı diye aklımda kalmıştı 2.maç imiş meğer.Benfica ve Talisca'nın frikiği tamam ondan sorun yok  :D

Çevrimdışı Ripley

ilk golü biz atarsak kazanırız.
[ Son Düzenleme: 06 Aralık 2017, 18:02:51 Ripley ]

Çevrimdışı Ripley

Çevrimdışı mylife1903

Benfica maçı o.

Frikiği de Talisca attı.

Milli egitim mufettisleri dusunsun, sana ne

Çevrimiçi emre_1978

Ona gore duja girecem

Beraberliğe buradan bir öğrenci arkadaşa forma sözüm olsun.

Galibiyete 3 forma

Rotasyon ayrı, Tolga ayrı yahu. O zaman iş rotasyondan başka bir boyuta geçmiş oluyor.
Kalecinin dinlenmesine ne gerek var. Yok, Tolga'nın da gönlü olsun CL oynamış olsun diyeyse bizim gönlümüz ne olacak

u19 takımımız leipzig karşısında 2-0 geride dakika 69.

Çevrimdışı mylife1903

Beraberliğe buradan bir öğrenci arkadaşa forma sözüm olsun.

Galibiyete 3 forma

Rotasyon ayrı, Tolga ayrı yahu. O zaman iş rotasyondan başka bir boyuta geçmiş oluyor.
Kalecinin dinlenmesine ne gerek var. Yok, Tolga'nın da gönlü olsun CL oynamış olsun diyeyse bizim gönlümüz ne olacak
Gonlu olacaksa santrafor oynatalim.
Santrafor oynarsa gene yesil forma mi giyecek?

Çevrimdışı Librarius

Akhisar ve GS maclarini yeniden izleyince yine yeniden farkettim: 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncu hizli pas yapan, daha dogrusu pas oyununa yatkin ve dikine pas yapan bir profile sahip olunca Besiktas delici oluyor. Yok eger Talisca orda oynuyorsa takim kenarlara yigiliyor ve gol pozisyonu uretmekte basarisiz oluyor. Aslinda Tudor bizim oyunu yine kenarlara yigacagimizi dusunerek, ozellikle Babel'e baya onlem almis. Oguzhanli oyunu gozardi ettigi icin elege donduler. Bundan boyle Talisca hamle oyuncusu olarak kullanilmali. Ozel bir oyuncu ama 10 numara bolgesi icin henuz ideal seviyede degil. 
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı caner.eryigit

Etiketler: