19. Hafta / Beşiktaş - Konyaspor
19. Hafta / Beşiktaş - Konyaspor

Beşiktaş Forum|19. Hafta / Beşiktaş - Konyaspor Skor : Beşiktaş 5-1 Konyaspor Tarih : 30.01.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Özgür Yankaya Yayın : Bein Sports

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta / Beşiktaş - Konyaspor  [Okunma sayısı 50653 defa] 19. Hafta / Beşiktaş - Konyaspor

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Dr.Zeck

muthiştik yaa muthiştik :)

hiç bitmesin istedim mac. ins haftaya fener macında devamını izleriz bugunun :)

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimdışı Tolga

Çok net gözüktü ki bu takım konsantrasyonunu tam anlamıyla lige verdiği zaman bu lig de ciddi fark yaratıyor. Ligin ilk yarısı biraz Ş.Ligi maçlarından ötürü rölanti de geçti.

Fakat Şenol Hoca'nın Antalya kampında söylediği gibi lig bizim için daha önemli ve bunu da Osmanlı maçıyla birlikte takım iyi futboluyla göstermeye başladı.

Bugün maçın başından itibaren şampiyon takım gibi oynayıp şampiyon takım gibi bitirdik. 1 tane kaza golü oldu ama olsun.

Ben şampiyonluğun geleceğinden hiç şüphe duymuyorum. İç saha maçları arasında Konya maçı zor maç olarak gözüküyordu ama kolay bir galibiyet elde ederek bu virajı da aştık.

İç saha da taş çatlasa 1 tane beraberlik alırız öyle gözüküyor. Deplasman da alacağımız 10-12 puan bizi çok rahat şampiyon yapacaktır.

Cenk için de şunu söyleyeyim. Bugün 3 gol atması önemliydi ve iyi de oynadı fakat çok gereksiz kartlar görüyor. Takımda yedek santrafor yok. Sarı kart görüp birgün cezalı duruma düşerse sıkıntı yaşarız. Hocanın uyarması lazım onu.

Babel de takıma iyice uyum sağladı. Gerçekten çok doğru bir transfer oldu. Açıkçası şüphelerim vardı özellikle de takım savunması açısından ama gerçekten herşeyini veriyor.

Yolumuz çok açık. Bu sezon da şampiyonluk geliyor  :icool:
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 16:04:38 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı goktasoktay

Marcelo maşallah çok formda. İlk müdahalelerde her daim başarılı ve istikrarlı. Stoper için çok önemli, kaliteli müdahaleler yapıyor. Nazar değmesin. İnşallah onu üst düzey bir ikili oluşturacak stoperle tamamlarız. Şu anki halimiz ligin üzerinde. Skor yorumu yapmıyorum, tabi bi Zafer sarhoşluğu var ama bu takımın ezbere bildiği oyun aklı hala iyi çalışıyor. Yeter ki Oğuzhan böyle oynasın. Bugün herkes çok iyiydi, hiçbirini ayırt etmiyorum. Tosic dahil. Maçta gömdük ama bu adamın ortası yok. İyi müdahale de yapıyor, hata da yapıyor. Tosic bu.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çamdalı denen dallabonaya sorsunlar,

Zevk almış mı,

yanlış anlaşılmasın futboldan  :evillol:

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Beşiktaş'ın orta yerine Atiba'nın heykelini dikmezsek bu camianın ayıbıdır.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Renkliler mesajı aldılar  :D

Çevrimdışı ilhan mansız

Maşallah, maşallah, 41,5 kere maşallah. Allaha şükür yine şampiyonluğa gidiyoruz.

Çevrimdışı Yasin02

1-2 sene sonra herhangi bir gün canım sıkılırsa felan açarım bu maçı bir daha izlerim vallahi bu sene izlediğim en keyifli maçtı
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı osv1903

İ love you tosiicc tank tank

BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Tolga

Bu arada Atiba sakat deniyordu ama adamın sakat hali bile muazzam.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yasin02

ligin en çok gol atan takımı olmuşuz :)
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı goktasoktay

Söylemeden geçmeyelim, maçın hemen başında talisca sağ taraftan bir şut attı sol ayakla, ben sandım ki bazukayla fırlattı. Ne şuttu be...

Çevrimdışı osv1903

Söylemeden geçmeyelim, maçın hemen başında talisca sağ taraftan bir şut attı sol ayakla, ben sandım ki bazukayla fırlattı. Ne şuttu be...

Gol diye ayaga kalktigim sut dün fenere sapladiklari mesafeden ama bu bildigin füze

BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Sonra Türk futbolu niye ilerlemiyor herifin takımı 5 yemiş 8-9 yememesi mucize kalkmış hakem faciası diyor... Ağladığı pozisyonların dk aralığında hakem bizi kıymık kıymık doğruyordu.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mylife1903

Ohhhhh gaaffaaammm

Mazlumuuuu getirin bana

Ohhhh keyiflendimmm

Adriano superdi, herkes iyi oynadi. En sallanan taliskaydi. Neyse kimseyi elestirmeyelim

Ohhhhh

Cenkin donerek attigi gol osmanlidan gecen sene yedigimizi hatirlatti

Tosic reis iki bomba birakti patlamadi, bakti eylem basarisiz direk canli bomba oldu kendini patlatti, helal olsun ona yapacaksa bu macta yapsin. Rahatlamistir 3 asist 1 golle oynadi.

Totemdir totem

Çevrimdışı Berat

Oohohohohooho Kaan Kural veriyorum, hakem katliamı yaşanmış Aykut Kocaman  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Oohohohohooho Kaan Kural veriyorum, hakem katliamı yaşanmış Aykut Kocaman  :evillol: :evillol:
Onu takan onun gibi olsun  :kop: :kop: :kop:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

35 metre civarı bir uzaklıktan vurdu ve az farkla çıktı. Müthiş gerçekten
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

I could yine futbolu bırakıyormuş.

Ula na herif mahalledeki topun sahibi mızıkçı çocuk modunda.

git₁ artık, ne yapıyorsan yap.

Çevrimdışı mellfred

Tisin talisca dışında olağanüstü oynadık. Oğuzhan çok klas çocuk tek hatası yok Gökhan Babel ve quaresma da ekstra oynadılar. Hepsinin  canına sağlık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tosic reis iki bomba birakti patlamadi, bakti eylem basarisiz direk canli bomba oldu kendini patlatti, helal olsun ona yapacaksa bu macta yapsin. Rahatlamistir 3 asist 1 golle oynadi.

Totemdir totem
:kop: :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı goktasoktay

6 golün hepsini biz attık, pozisyonları yok, hala hakem de hakem. Bu azizinkiler böyle. Ondan öğreniyorlar. Emzik kreasyonunu gerçekten çıkarmak farz oldu...

Çevrimdışı adnan

Bu botoks suratli aykut beyin felci gecirmis galiba.adamun dizine carpan topun penalti diye pesine düşmüş.ula n cenkin penaltisi verilmedi asil.rezilligini hakeme mal etme bari
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Etiketler: