2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 484134 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

şut kabiliyetinden söylemedim o yönüyle kimse talisca gibi olamaz zaten milletin kafasında bir on numara var ya bu ona oturmaz hayal kırıklığı olmasın talisca gibi on numara yani on gol atarsa bir asist yapar merkezde oyun kurmaz topu alıp kaleye yönelen tip gibi geldi ne kadarını atar göreceğiz talisca buraya geldiğinde tek bildiği kaleye tek vuruşdu oyunun başka yönünde yoktu takım oyuncusu değildi bu takım oyuncusu oyun kimliği olarak taliscadan artıları var
o zaman 10 değil de 9.5 diyelim.mevkisiz oyuncu olmasın da.

Çevrimiçi murat

Ernesto olsun, bana sevdiğim birini hatırlatıyor.
ernst olsun

Çevrimiçi Samet Demir

bekonunkileri arçelikte bulursun ama arçeliktekileri bekoda bulamazsın şu anı bilmiyorum ama arçelik ürün gammı daha genişdi vede bildiğim kadarıyla birebir aynı değiller ama tartıştığımız konuda bu değil beko arçeliğin alt markası değil bağımsız bir marka ayrı koldan muhasebe ediliyor şöyle düşün beko mağazasında arçelik ürünü satılmıyor aynı marka olsalar formanın önü beko arkası arçelik komik olmazmı

Bende defansif bir forvet aldık diyorum. Kayıt olması açısından bu yazdığım da burada dursun. İlerde bakılır artık.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı sozkul

ernst olsun

Onuda severim ama Ernst olmaz, küçük Ernst olabilir.

Çevrimiçi Talisca1903

Onuda severim ama Ernst olmaz, küçük Ernst olabilir.
küçük ernst sakıncalı olmaz fenerliler hemen tepki koyar hiç iyi anıları yok  :D :D

ilgili resmi koysam ban yerim  :evillol: :evillol:
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 00:39:28 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Necmi

o zaman 10 değil de 9.5 diyelim.mevkisiz oyuncu olmasın da.
kendisini on numarada iyi hissediyormuş
Artık şapkadan tavşan çıkarmayalım kim kendisini nerde iyi hissediyorsa orda oynasın liberodan stoper on numaradan sol bek normal vatandaştan kaleci yaratmaya çalışmayalım

Çevrimdışı ankarakartal06

yav arkadaş şu foruma bir yaş filtresi koyun. iyice kahve muhabbetine çevirdiniz. :steamed: :steamed: :boxin: :boxin: :s20: :s20:

Çevrimiçi murat

kendisini on numarada iyi hissediyormuş
Artık şapkadan tavşan çıkarmayalım kim kendisini nerde iyi hissediyorsa orda oynasın liberodan stoper on numaradan sol bek normal vatandaştan kaleci yaratmaya çalışmayalım
:lol: koptum.

Çevrimiçi Necmi

yav arkadaş şu foruma bir yaş filtresi koyun. iyice kahve muhabbetine çevirdiniz. :steamed: :steamed: :boxin: :boxin: :s20: :s20:
yaş filtresi koyarsak sen foruma nasıl gireceksin :alala:

Çevrimdışı sozkul

bekonunkileri arçelikte bulursun ama arçeliktekileri bekoda bulamazsın şu anı bilmiyorum ama arçelik ürün gammı daha genişdi vede bildiğim kadarıyla birebir aynı değiller ama tartıştığımız konuda bu değil beko arçeliğin alt markası değil bağımsız bir marka ayrı koldan muhasebe ediliyor şöyle düşün beko mağazasında arçelik ürünü satılmıyor aynı marka olsalar formanın önü beko arkası arçelik komik olmazmı

Ben yanılmışım, ama sana karşı haklıyım.

https://www.beko.com.tr/tarihce

BEKO arçelikten önce kurulmuş, konserve markası ama olsun..
Haklıyım çünkü Arçelik bünyesi altındaymış bugün. :)

Arçelik - Beko bencede biraz komik olacak.  Stad adı Beko, sırt Tüpraş, göğüs arçelik olabilirdi.
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 00:43:48 sozkul ]

Çevrimdışı ankarakartal06

yaş filtresi koyarsak sen foruma nasıl gireceksin :alala:

yaşı büyük olanlara kahvehane bölümü açılsın orada muhabbete devam etsinler ben burada transfer okumak istiyorum. :ok: :ok:

Çevrimiçi emre_1978

Beko A.Ş yıllar önce Arçelik A.Ş tarafından alındı.

Yurt dışında çok iştirakleri var.  Büyük çoğunluğu Beko ya da Beko-Grundig adıyla faaliyet gösteriyor. Bunlar %100’ü Arçelik A.Ş iştirakleri.

Bazı bölgelerde Arçelik-LG, Arçelik-Hitatchi vs gibi ortak olduğu firmalarla  faaliyetteler yurt dışında.

Ayırca Whirpool’u alıyorlar (%75 - %25) AB’den onay aldılar, İngiltere rekabet kurulu geçici onayı verdi.

Çok konuşulunca bir Arçelik yatırımcısı olarak yazayım dedim. Hem Beşiktaşıma hem bana sponsorlar, dünya devi olmaları yolunda kalpten başarılar dilerim :)
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 00:49:39 emre_1978 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herkes Muci-Musrati-Gedson yazıyor ama ben olsam Gedson yerine Bakhtiyari koyar, Gedsonu da sol kanata gönderirim.

Musrati
Rashica     Bakhtiyar      Gedson
                  Muci
                Semih

Çevrimiçi Talisca1903

Arçelik - Beko bencede biraz komik olacak.  Stad adı Beko, sırt Tüpraş, göğüs arçelik olabilirdi.
ernst fb ilişkisini çözemeyince muhabbet sıkıcı geldi normal 2009 da gelmişti ernst 45 yaş üstü iyi hatırlar

Çevrimdışı celiker1

Taraftarda oluşan sevincin sebebi iki iyi oyuncu almamızdan ziyade  yeni yönetimin sözde değişimini icraata dökmüş olmasıdır👏🏻👏🏻👏🏻 

Hüseyin Yücel:Çöp transfer,soz sözleşmeyi yapacak futbolcu getirmeyeceğiz.Futbolcuların son durağı olduğu kulüp olmayacağız.Umut vaadeden gençleri getireceğiz.Hata yapabiliriz ama asla yalan söylemeyeceğiz👏🏻👏🏻👏🏻

?s=46
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 00:57:16 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi murat

Herkes Muci-Musrati-Gedson yazıyor ama ben olsam Gedson yerine Bakhtiyari koyar, Gedsonu da sol kanata gönderirim.

Musrati
                  Muci
                Semih
çok mantıksızdeğilde gedson ortasahada yaptığıın veya yapamadığının benzerini kanatta yapacak.bence bek olarak daha faydalı olur.ortasaha çizgisinden sonra etkisi yok.

Çevrimiçi Necmi

arçelik bünyesine girdiyse bilemem ama ayrı marka olarak yol alıyorlar eskiden ayrıydı
koçun mal varlığını takip etmiyorumki bekonun fabrika ayrı arçeliğin ayrıydı banttan ürün çıkarıp birine beko birine arçelik basmıyorlardı
ama her zaman amiral gemisi arçelik oldu bekonun onun bünyesine girmesi normal
konserve işini bilmiyordum o zaman grundig le arçelikde aynı koçun bir sürü markası var benzer sektörlerde

Çevrimiçi Talisca1903

futbolda transfer kapandı ama baskete iyi bir 4 numara alın ya fb&efes bu haldeyken yürüyüp gidebilriz var o potansiyel

Çevrimiçi Talisca1903

çok heyecanlı kavruk oğlan

Çevrimdışı sozkul

çok mantıksızdeğilde gedson ortasahada yaptığıın veya yapamadığının benzerini kanatta yapacak.bence bek olarak daha faydalı olur.ortasaha çizgisinden sonra etkisi yok.

Haklısın sağ kanatta olur ama şöyle bir ek şüphemde var:
Gedson'u yetersiz hale getiren oyun sistemsizliğimiz mi acaba diye düşünüyorum, topa sahip olmayı bilen bir takımda Gedson sürekli  kolay pas opsiyonları bulabilir, onun pres ve yırtıcılığı öyle bir takımda çok değerli olabilir.
Şimdi topu biraz sürüp ekstra işler yapmaya çalışıyor, yapamıyor. Hiçbir zaman yapamayacak zaten.

Çevrimiçi Talisca1903

Onana da coşmuş ne bereketli gün

Çevrimiçi Necmi

Musrati
                  Muci
                Semih
ortada pas vermeyen adam kanatta nasıl verecek
gedsonu çabuk feda etmeyin bazen oyuncuların kötü görünme nedeni çevresidir
antalya maçında semihi göreniniz varmı çok kötüydü çünkü takım çok kötüydü
ama kadron güzel ben gedsonu merkeze koyar rashicayı sola bahtiyarı sağa koyarım orta sahanın kenarlarında duran oyuncularıniyi orta açabilmeleri gerekir şu kadroda belki kimse inanmayacak ama ben rebiçten çok ümitliyim heleki yazın kamp yemiş rebiçten bu adam semih ve muci ye leblebi gibi gol attırır kendide atar
öyle bir 6 aldıkki öne iki tane hücumcu orta saha koy oyna merkezi tek başına tutar ve önündeki hücumcu orta sahalarıda yıldız yapar
yeterki buraya oynamaya gelmiş olsunlar
hala kafam bulanık libyalı olduğu için burayı tercih etmesini anlayabilirim ama nasıl bıraktıklarını hemde bu paraya nasıl bıraktıklarını anlayamıyorum. hem başkan hem ikinci başkan ikiside polonyaya gitti pazarlık için portekize giden olmadı o kadarmı kesin görüyorlardı.

Çevrimiçi Necmi

Haklısın sağ kanatta olur ama şöyle bir ek şüphemde var:
Gedson'u yetersiz hale getiren oyun sistemsizliğimiz mi acaba diye düşünüyorum, topa sahip olmayı bilen bir takımda Gedson sürekli  kolay pas opsiyonları bulabilir, onun pres ve yırtıcılığı öyle bir takımda çok değerli olabilir.
Şimdi topu biraz sürüp ekstra işler yapmaya çalışıyor, yapamıyor. Hiçbir zaman yapamayacak zaten.
işde bazen verecek adam bulamayınca yılar her topu sürersin bende aynı düşünüyorum gedsonun sorunu
takımda kaliteli ayakların olmamasıydı aşırı yoruluyordu sürekli ileri geri koşmaktan yorulan insan hata yapar
birde oturmuş kadro içinde gedsonu görelim

Çevrimiçi Necmi

futbolda transfer kapandı ama baskete iyi bir 4 numara alın ya fb&efes bu haldeyken yürüyüp gidebilriz var o potansiyel
şampiyonluktan sadece bir tık uzaktayız göremiyorlarmı bunu anlamıyorum

Etiketler: