Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1185188 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

He bu arada Ankaragücü ve Sivas maçlarından sonra bende umutsuzluğa kapıldım yalan yok

Buradan şampiyonluğu verirsek şaşırmam dedim , çünkü fikstürümüz sıkıntılı ama İnanmak zorundayız , inanmak başarmanın yarısıdır

Takımın başında Büyük takımın ne yapmasını gerektiğini bilen ve bunu futbolcularına çok iyi aşılamiş bu takımla şampiyonluklar yaşamış kupalar kazanmış bir teknik direktör var

Sivas maçında sonra yaptığı zehir zemberek açıklamalar , biz şampiyonuz diğerleri ancak 2.ci olur demesi

Muhabirin Strese girdiğiniz söyleniyor sorusuna net sekilde Ne stresi ? Biz Beşiktaş'ız , Beşiktaş ilk defa şampiyon olmuyor biz buraları çok oynadık , çok gorduk , bizim yerimiz zaten burası diye muhabiri azarlamasi ve haddini bildirmesi , camiayı ayağa kaldırması , taraftarı da yeniden Ateşledi

Biz şampiyon Olacağız , Nokta :tabe: :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı can1903

Korktuğunuz takım bu mu ?

Yahu Tarihinin en iyi kadrsosunu kurup Stadsiz Beşiktaş'a karşı şampiyon olamayan takımdan mi korkuyorsunuz ?

Dünya da Fenerden daha LOSER bir takım yoktur , korkmayın :ok:
Aga 2 gün önce ah vah yapıp gitti diyordun şuan adama korkmayın diye söyleniyorsun anlamadım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Aga 2 gün önce ah vah yapıp gitti diyordun şuan adama korkmayın diye söyleniyorsun anlamadım
Okumaya devam et , gerekçelerini yazdım :tabe:

Şimdi spor programlarında Fiksturler üzerinden puan hesaplari yapıyorlar , bir çok yorumcunun hesabına göre FB ile Biz ligi aynı puanda bitiriyoruz

İns bu olay gerçekleşir :lol: :lol:

Ligi puan puana bitirip İkili averajla Şampiyon olursak Fenerliler bir 10 sene daha kendine gelemez :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi spor programlarında Fiksturler üzerinden puan hesaplari yapıyorlar , bir çok yorumcunun hesabına göre FB ile Biz ligi aynı puanda bitiriyoruz

İns bu olay gerçekleşir

Ligi puan puana bitirip İkili averajla Şampiyon olursak Fenerliler bir 10 sene daha kendine gelemez :kop: :kop: :kop:
Şampiyon olalım da fanteziye gerek yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

İns bu olay gerçekleşir :lol: :lol:

Öyle bir şey olacak olursa TFF bir hafta önce kural değiştirir, yapmadıkları şey değil :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fener maçını son dakika vermemiz kırılma anı oldu. Ankaragücü maçı falan değil bence. 90. dakikada Ozan' ın ekstra golünü yemesek şimdi 6 puandı fark.

Çevrimdışı autopsy

Epeydir yazmıyordum, çok kısa yazıp kaçacağım. Özellikle yaşı genç olan ve stres olan arkadaşlara sesleniyorum. Boşa stres oluyorsunuz, Beşiktaş buradan Fb'ye şampiyonluk falan vermez. Kasılan algının aksine loser olan onlar biz değiliz. Rize maçını kazanırız, Fener Alanya'yı hayatta yenemez ve Hatay maçına da güle oynaya çıkarız. Keyfinize bakın ve rahat olun.

Çevrimiçi Sinan23

Epeydir yazmıyordum, çok kısa yazıp kaçacağım. Özellikle yaşı genç olan ve stres olan arkadaşlara sesleniyorum. Boşa stres oluyorsunuz, Beşiktaş buradan Fb'ye şampiyonluk falan vermez. Kasılan algının aksine loser olan onlar biz değiliz. Rize maçını kazanırız, Fener Alanya'yı hayatta yenemez ve Hatay maçına da güle oynaya çıkarız. Keyfinize bakın ve rahat olun.

Haftaya fark 6 .

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Abi, loser'lığın kitabı yazılsa yazarı fenerbahçe camiası olurda bizim korkumuz saha dışı etmenler.
Bugün mesela, Atila'nın pozisyonu net penaltı ama vermediler, çalsalar bitti.
Umarım dediğin gibi olur. Amin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ligde kolay maç yok. Kötü takımlar var ama bu sıkışık fikstürde mücadele eden kazanıyor. Kalan haftalarda daha iyi mücadele eden kazanacak. (Hakem faktörü hala önemli etki oluştursa da)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimiçi MUSTAFA_

FB'nin oran bizimkinden fazla düşmüş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

FB'nin oran bizimkinden fazla düşmüş  :tabe:

bitse de kurtulsak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene şampiyonluk da kutlanamayacak. 21 gün tam kapanma nedir ya...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

Bu tam kapanma maçlara sirayet eder mi?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi Samet Ç

Bu sene şampiyonluk da kutlanamayacak. 21 gün tam kapanma nedir ya...
Zaten beceremiyoruz o işleri takmaya gerek yok kupa hocanın ve takımın elinde havaya kalksın yeter. :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zaten beceremiyoruz o işleri takmaya gerek yok kupa hocanın ve takımın elinde havaya kalksın yeter. :)
Artık yöneticiler ve bazı torpililer izler. Yapacak bir şey yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Can Sungur

Beceremeyen...

Çevrimiçi Samet Ç

Beceremeyen...

İstiyorsan bir de gecenin devamına bak oyuncuları bile doğru dürüst anons edemediler rezalet sanatçılar gerçi sanatçının ne işi varsa şampiyonluk kutlamasında hala daha çözemedim en son birini yuhalıyorlardı kısa kessin şarkıyı diye  :D