Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5006713 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı canergiray77

pazar bitse ayın nisanın 3'ü oluyor 11'ine kadar rahat rahat şekil verirler yaparlar :)

8-9-10'unda bide stad'ta antreman yaptıkmıdı ohhhh :D
antreman olacak fakat taraftar olmayacakmış fikret orman dün açıklamıştı
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı juggerhaunt

İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı mylife1903

bu sene olmasa bile onumuzdeki sezon taraftara acik antreman olmali.
futbolcular fulyadan gittiklerinden beri biraz izole oldular, baskanin futbol takimini biraz semtimize yakinlastirmasi gerekiyor.

sezon acilisi ve genc takimla mac yapilmali sezon oncesi.

Soyunma odalari ne durumdadir simdilerde.

Çevrimdışı fthkzgn

Arkadaşlar 3'lü kombine satışı daha önceki satış işlemlerinden biraz daha farklı olacak...

Passo.com.tr ana sayfa sağ üst köşede görsel anlatımı var... Okumakta fayda var...

Sonra bilet çıkmadı nasıl alacağız alamıyoruz diye panik olmayın... :)

414 bloktan aldım 3'lü kombinemi hayırlı uğurlu olsun hepimize :)

Merhaba sen bileti aldığında sana bir bilgi geldi mi?
birde passo sayfasında "biletlerim" veya "kombinelerim" sayfasında bir bilgi görüyor musun.
ben ödeme sayfasındayken hata verdi. karttan bir işlem olmamış. bankadan bilgi aldım. ama rezervasyonlarıma geri döndüğümde rezervasyonununuz bulunmamaktadır yazıyor.
SEVİNMEK İÇİN, SEVMEDİK...

Çevrimdışı cursedofdragon

ben taraftar olucak demedim ki zaten :) Maksat oyuncular stada alışsın.

Çevrimdışı FARUK

@FARUK kardesim simdi kesin konusulmustur bu forumda ama simdi biz biraz futbol basligindan gelen cahil kardesleriniz icin bir aciklama rica etsem.

Basin tribunun saginda ve solunda gereksiz iki tane kucuk kapi var, onlari kapatip koltuk koyamazlar mi?
Mir koltukta koltuk mu bitti, o numarali tribunun resmin sol tarafinda kalan kismi neden bos birakildi?
Numarili tribunde matrix efekti goruyorum o kalici mi?

ofiste kafami karistirdilar unuttum kalanlari.

soylemeden gecemeyecegim su bizim medyaya su basin tribunu veriliyor ya gicik oluyorum. bir suru karaktersiz insan oturacak stadin en guzel yerinde.

O ikisi taraftar için giriş kapısı ortada basın olduğu için giriş kapısı kenarlara bölündü
Taraftar sayısına karşılık belirli ölçütler var o kapı gerekli muhtemelen bunu karşılamak için
Beyaz koltuk kalanlar neden takılmıyor bilmiyorum onları bırakıp hızlıca siyah loca koltuklarını taktılar ancak 1 gün bile sürecek bir işlem değil kalan beyazlar.
Matrix efektini çözemedik bizde belki elektronik aksamın dağıldığı hatlar olabilir  henüz ekranlı başlıkları takılmadı onlar tamamlanınca aralar eşitlenip ve kaybolur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı enemy1903

forza gördüm harbiden oldu  :lol: :halay:

https://www.passo.com.tr/tr/clubs/Besiktas/beneficiaries.aspx
Şu linkten sepeti boşaltın, siteyi de yukarıdan EN tıklayıp ingilizce yapın, aynı adımları 0 dan uygulayıp Passo veya kk ile ödeme yapın bu şekilde oluyor bir çok deneme sonrası aldım İngilizce sitede ödeme hatası vermiyor.

Çevrimdışı Emre_ZA

Led ve koltuk montajı 10'una kadar devam edecek gibi görünüyor. Daha saha kenarlarına başlamadılar. Her ikisi de ucu ucuna yetişebilir.
Çevre düzenlemesi,özellikle yeni açık arkası ise bayağı toparlar ama bitmesi mümkün değil.
Bu sene...O sene...

Çevrimdışı kutalmis.pinar

3 halat sarkıyor skorbord için :ok:
Aynen de benim fotograflarda en aradigim ayrinti led montaji ve hibrit makinasinin yeri.
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Toki arenanin resmi acilis maci sivassporlaydi ve o maca kuzenim gitmisti.Ve daha yol icin yeni kazi yapiliyordu.Bizim kazi isi falan bitti.En gec 1 ay sonra kayseri macina kadar cevre duzenlemesi tamamen biter.. :-):-)
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Erhan

@aliozkansahin instagram hesabından alıntıdır.

Çevrimdışı cigir

Şu linkten sepeti boşaltın, siteyi de yukarıdan EN tıklayıp ingilizce yapın, aynı adımları 0 dan uygulayıp Passo veya kk ile ödeme yapın bu şekilde oluyor bir çok deneme sonrası aldım İngilizce sitede ödeme hatası vermiyor.

Super, bu taktikle cozuldu. Cok tesekkurler.
Bu sekilde biletini aldigini zannedecek bir suru kisi olacak. Aman dikkat.

Çevrimdışı tayfunyasar

REZERVASYON BULUNMAMAKTADIR uyarısı alan var mı?

bende de aynı durum var. kredi kartını girdik doğrulama adımda hata verdi çıktı. karttan çekmemiş. Aynı yan koltuğuma da oldu.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı fthkzgn

teşekkürler oldu harbiden  :super: :super: :super:
SEVİNMEK İÇİN, SEVMEDİK...

Çevrimdışı Hicks

Bu şekilde alanlar kredi kartı ile mi alıyor yoksa passo hesabı ile mi? Ben EN yapınca passo secenegi gelmiyor, sadece kredi kartı var yine...
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimdışı yavvuzz

Çevrimdışı cadavra

Çevrimdışı kartalcan

TR veya EN iki şekilde de bende görünmüyor passo müşteri hizmetleride kilit inşallah sakata gelmeyiz. :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı tayfun

biletixden pek bi farkları yok,ikiside çöküyormuş bilet alırken
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Yakup

ben aldım kombinemi. farklı kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz bilginize...
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Erdem Çözer

Cuma saat 14.00'a kadar vaktiniz var arkadaşlar nedir bu paniğin sebebi? Belli ki sistemde bir sıkıntı var düzelteceklerdir..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı tayfunyasar

bende sepet boş gözüküyor ama yine de rezervasyon bulunmamaktadir diyor.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı kartalcan

Stadın açılış tarihinin açıklanmasının ardından Beşiktaşlı taraftarlar ilk maça gidebilmek için bu kez bilet heyecanı içerisine girdi.

Bugün saat 14:00'te kombinesi olan Beşiktaşlı taraftarlar için üç maçlık bilet satışı başladı.

Biletlerin satışa çıkmasıyla birlikte Passolig sitesinde büyük sorunlar yaşanmaya başladı. Yoğun ilgi üzerine bilet satışlarında sıkıntı yaşanırken siyah beyazlı taraftarlar, büyük tepki gösterdi.

Passolig yetkilileri, sistemde sorun yaşandığının fakında olduklarını ve konuyla yakından ilgilendiklerini dile getirdi.