2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş
2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş Skor : Konyaspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 26.08.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 114997 defa] 2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı solar

Beck Tosun'u üç kere topla buluşturttu, biri gol oldu, en son laf edilecek adamlardan.

Eğer hoca hala ''yönetime mesaj yollamak'' istiyorsa cep telefonundan yollasın.

Çevrimdışı cursedofdragon

necip'ten hiçbirşey olmaz ne stoper olur ne kendi mevkisinde olur.

Söylemiştim ama ilk pozisyonda hemen 2.ci sarı kart kırmızı kart vericek demiştim dediğim gibide oldu.

Çevrimdışı wbishop82

hoca da bana çok istekli gelmedi. milyonları necipe düşman etti bu gece. adamın da suçu yok, kabiliyetsiz, adama nasıl girilir, topa nasıl çıkılır, adam nasıl tutulur bilmiyor. e o adam kabiliyetsizken sen ısrar edersen 2 de yersin 3 de. haliyle coşku felan da kalmaz.

adamın ayağı takılıp rakibi indiriyor ve kırmızı kart görüyor.adam inanılmaz bişey.hoca resmen kırmızıyı görsün bir daha bahaneyle oynatamam dedi :D hoca beden sahada ama ruh çok başka yerdeydi bugün.

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Sakat(!) Rhodolfo 1 puanımızı kurtardı, bu adam Alanya maçında oynayamazmıydı ? Orta sahayı Atiba-Necip yapıyorsun önlerine Kerim'i atıyorsun Tolgay kulübeye geliyor, 2.yarı kontağı kapatan Quaresma sahada kalıyor.

ne hocada ne oyuncularda o geçen sene ki ruh kalmamış.

İnşallah milli takımdan sonra tekrar çıkışa geçeriz karabükspor maçı ile.

Çevrimdışı EMİR EMRE

adamın ayağı takılıp rakibi indiriyor ve kırmızı kart görüyor.adam inanılmaz bişey.hoca resmen kırmızıyı görsün bir daha bahaneyle oynatamam dedi :D hoca beden sahada ama ruh çok başka yerdeydi bugün.

inşallah öyle bir kurnazlık yapmıştır, o zaman giden 2 puan helali hoş olsun derim   :D

Çevrimdışı emrecakmak

Şenol Hocanın tribi Taliscanın lisans işine.

Halnız gün gelir giden 2 puanı araraın hocam...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

başlarım öyle tribe bizim ne günahımız var kupa maçında da trip attı al kupa gitti bugün de 2 puan gitti...

Çevrimdışı Fatih_

Cenk 3 u yazsa bitmisti mac ne yazikki Cenk de ilk 11 topcusu degil cok iyi bir yedek.

Çevrimiçi Mehmet57

Beck ortalamasının üzerinde oynadı, Gökhan Gönülden çok büyük iş bekleyenler lütfen uyansın. En fazla Beck veya Beck'in bir kademe üstü oynar.

Sol tarafta Caner olursa o zaman fark yaratır, zira sağdaki güç dengesi ile soldaki güç dengesi arasında çok büyük fark var.

Hoca bu yuzden sagbek oynamisligi olan, cift ayakli Adriano'yu sagbek oynatip solda Caner'i oynatacaktir bence. Ki,bence en iyi cozum.

Çevrimiçi Zafer55

Sanki bayburtspora yenildik arkadaş!
Şuan ligin EN hazır ve belki ligi 2.biterecek olan takımıyla deplasmanda berabere kaldık yahu.Ve en ölü halimizle...Bi sakin olun 102 puanlamı şampiyon olacaktık.

Çevrimdışı artena_condari

Şenol Hoca bu muhafazakar tutumunu kırıp değişen koşullar istinaden esnek yaklaşımlar geliştirebilmeli; eğer ki "ben sistemi geçen sene kurdum, şampiyon oldum, bu sene de aynısını oynarım" diyorsa kimi alırsak alalım işin sonu hayır değil. Değişen koşullara ve oyunculara uygun oynayacaksın, en temel kural bu.

Çevrimdışı mylife1903

Uzun uzun mu yazsam, kisa kisa mi cozemedim.
Yonetimin cok buyuk bir hatasi yok bu kadro bile konyayi yenmeli bu bir

Senol gunes cok formsuz, gecen sene de necipi denedi yaninda tosic ile biraz oynadilar. Necip stoper oynamaz dedik gecen seneden beri, sonra hocadan iyi mi biliyoruz. Necipten stoper olmayacagini gormek icin teknik direktor olmaya gerek yok.
Kadron mu dar don 3 lu oyna iste benhoca, bir reaksiyon goster.
Tolgay cok kotu, oguzhan etkisiz, bu iki kotu olunca atibaya yuk biniyor.

Marcelo zaten sakar ve bombaci ayni necip gibi. Gitti topu uzaklastirmaya calisirken kornere sektirdi topi.

Stoper alamiyorsun, rodolfo hazir degil, demedim mi ben alexisimsatmayin, diye. 100 sefer yazdim al ne oldi, necip oynuyor orda. Iki golde de hatasi var ayrica tolga kardesim su topu siyahlilarin yanina vuracaksin bu kadar senedir futbol oynuyorsun. At alip antreman yaptirsam cifte vursa topa 20 senede adama vurmayi ogrenir topu.

Hocanin degisiklikleri fiyasko, senol gunes boyle devam ederse ikincimyariyi zor gorur.

Cuneyt tam bomba herif quaresmanin ayagina basiyor, kart yok, hafif bir faulde necipi atiyor. Necip olayi hakem yorumudur ama o ali camdali nasil tamamladi 90 dakikayi?

Cenk gol atti ama ikinciyi kesin atmaliydi, gomezmolsa 2-3 tane atardi bugun.

Kotu oynamadik, konya da iyi oynamadi ama cok safca puan kaybettik.

Bunu unutmayin, deplasmanda onde olan buyuk takim, kontra yemez, yememelidir.

Çevrimdışı MrtBlgc

Aras neden hiç şans bulamıyor bu takımda? Bu çocuk hazırlık maçlarının hemen hemen hepsinde oynadı, iyi de oynadı yani. Niye hiç tercih edilmiyor? Quaresma çok mu katkı verdi bugün? Bu çocuk ayrıca duran topları da iyi kullanabiliyor. Quaresma çıktıktan sonra bi pozisyonda duran top kullanacak adam kalmadı, Olcay topu Kerim'e bıraktı hatta. Aras olsaydı belki bunun gibi pozisyonları daha verimli kullanabilirdik.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanki bayburtspora yenildik arkadaş!
Şuan ligin EN hazır ve belki ligi 2.biterecek olan takımıyla deplasmanda berabere kaldık yahu.Ve en ölü halimizle...Bi sakin olun 102 puanlamı şampiyon olacaktık.

mevzu o değil ki abi anlamıyorsunuz.

Bu kalede neden tolga oynuyor ?

Stoperde neden necip oynuyor ?

Gördük ki ölü rhodolfo sakat rhodolfo sağlam necip'ten 1000 kat daha iyi %100 lük gol'ü çıkarttı.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Hoca bu yuzden sagbek oynamisligi olan, cift ayakli Adriano'yu sagbek oynatip solda Caner'i oynatacaktir bence. Ki,bence en iyi cozum.

kesinlikle.

bir de koşan, rakibe adım attırmayan, birazcık sert ve agresif bir stoper + Fabri/Boyko tercihi ile defans hattı ortalama üstü seviyelere çıkabilir.

Çevrimdışı MrtBlgc

Oğuzhan'da yırtık varmış, 10 gün yok diyorlar..

şu caner'in öneminide herkes anlamıştır herhalde adriano sakatlandı yerine tosic oynuyor birtane güzel ortası yok hepsi dağa taşa.

Çevrimdışı ebabil

şenol güneş'in yüzünden 2 puan bıraktık

necip'in kırmızı kart göreceği belli olmasına rağmen yönetime mesaj vermek adına oyundan almadı.

sadece defans yapıyor denilen beck'in tarafı otoban olmasına rağmen gökhan'ı oyuna almadı. sorsan riske etmek istemedim diyecektir.

Oğuzhan'da yırtık varmış, 10 gün yok diyorlar..

allahtan milli maç arası girdi.

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Uzun uzun mu yazsam, kisa kisa mi cozemedim.
Yonetimin cok buyuk bir hatasi yok bu kadro bile konyayi yenmeli bu bir

Senol gunes cok formsuz, gecen sene de necipi denedi yaninda tosic ile biraz oynadilar. Necip stoper oynamaz dedik gecen seneden beri, sonra hocadan iyi mi biliyoruz. Necipten stoper olmayacagini gormek icin teknik direktor olmaya gerek yok.
Kadron mu dar don 3 lu oyna iste benhoca, bir reaksiyon goster.
Tolgay cok kotu, oguzhan etkisiz, bu iki kotu olunca atibaya yuk biniyor.

Marcelo zaten sakar ve bombaci ayni necip gibi. Gitti topu uzaklastirmaya calisirken kornere sektirdi topi.

Stoper alamiyorsun, rodolfo hazir degil, demedim mi ben alexisimsatmayin, diye. 100 sefer yazdim al ne oldi, necip oynuyor orda. Iki golde de hatasi var ayrica tolga kardesim su topu siyahlilarin yanina vuracaksin bu kadar senedir futbol oynuyorsun. At alip antreman yaptirsam cifte vursa topa 20 senede adama vurmayi ogrenir topu.

Hocanin degisiklikleri fiyasko, senol gunes boyle devam ederse ikincimyariyi zor gorur.

Cuneyt tam bomba herif quaresmanin ayagina basiyor, kart yok, hafif bir faulde necipi atiyor. Necip olayi hakem yorumudur ama o ali camdali nasil tamamladi 90 dakikayi?

Cenk gol atti ama ikinciyi kesin atmaliydi, gomezmolsa 2-3 tane atardi bugun.

Kotu oynamadik, konya da iyi oynamadi ama cok safca puan kaybettik.

Bunu unutmayin, deplasmanda onde olan buyuk takim, kontra yemez, yememelidir.

Takımın iq seviyesinde ciddi sorunlar var top çevirmeye, topa sahip olma ihtiyacımız olduğu sürelerde 33 yaşındaki tecrübeli filebekçisimi fileçiçekçisimi ne olduğunu çözemediğimiz adam topu aut ve degajlarla dikiyor bunlara siyahada beyazada at desek atamazlar geçen sene Marcelo'nun ve İsmail'in yaptığı tüm sakatlıkların faturasıda Alexis'e kesildi. @mylife1903

Çevrimdışı Berat

Olcay topun dibine girip bitirecektin o pozisyonu.

Çevrimdışı Gokhan-

Tolga bir daha ki maçta da oynarsa tribünler patlayacaktır buna eminim.
Tolga istediği kadar ağlasın, sızlasın umrumda olmayacaktır ama bu durum takıma da sirayet edecektir, onun yüzünden koca takımında morali bozulacak.İnşallah Şenol Hoca bunun farkındadır.
Yav yeter da bu adam kaleci falan değil, kaleye yanlış hatırlamıyorsam 3 tane şut geldi 2'sini aldı içeri, eee sen ne diye orda durup para alıyorsun o zaman? Koysun Utku'yu ya her maç 5 yese ağzımı açarsam namerdim, yetti artık gına geldi bu heriften televizyona kafa attım bu herif yüzünden.

Onun dışında puan kaybedilir, buna o kadar takılmıyorum.
Talisca-Nasri-Ebubekir-Adriano-Gökhan Gönül-Stoper bu 6'sı 11'e dahil olduğu zaman  ivme kazanacağımızı düşünüyorum.

Etoo'da şart Ebubekir'le bu işin yürüyeceğini düşünmüyorum bende, izlemedim ama Güntekin'in yorumlarına güvendiğim için böyle konuşuyorum.Bize net vuruş yapan golcü lazım bu işin ustası da Etoo, Gomez'den de klas..
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 00:14:22 Gokhan- ]
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı wbishop82

bu takıma NASRİ ŞAARRRTTTTT.Valla çirkefmiş,şöyleymiş böyleymiş bilmem.CANER ŞART arkadaş.O tosiç neler yaptı yahu.ABUBAKAR a güvenmiyorum.dolduracağına inanmıyorum.umarım yanıltır be

Çevrimdışı MrtBlgc

allahtan milli maç arası girdi.
Aynen öyle, şu milli takım arasında da yeni oyuncular gelse de yavaş yavaş takım olgusunu yakalayabilsek yine. Çok geç kaldık çok..

Çevrimdışı acan07

West Ham Transfers ‏@westhamtransfer  2 dk.2 dakika önce
@besiktas Terminate Zengin's contract

arkadaş dünya uyandı , şenol hoca uyanamadı.

tolganın yerine  , çatıyı yukarı kalkerken ölçüm yapılan damacanayı koysan daha çok fayda eder.

Etiketler: