2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş
2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş Skor : Konyaspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 26.08.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 115014 defa] 2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Teşekkürler yönetim, teşekkürler Şenol Hoca :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALDENYX

şenol hocam erkenken sen şapkaı bir öne koy... :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Kalyoncu

Bir kerede şu Konya dönüşü tolga bıraksın kaleyi başkası geçsin yeter

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beklediğim gibi bitti maç maalesef  :by2:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı b.damatoglu

Şenol Hoca kupadan sonra 1 puanı da veriyordu. Konya deplasmanı 1 puan iyidir

Hadi geçmiş olsun. Hocaya da terapi lazım...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kutay

Şu Konya taraftarına da futbolcularına da gıcık oldum Vadafone Arenada 3 tane sallamak lazım bunlara
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Savaş

Bu sefer Şenol hoca verdi maçı. Hica cidden formsuz. Kafası karışık sanırım konsantre olamıyor maçlara.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

Tosic sol stoper için yaratılmış başka mevkide oynama ihtimali yok. Caner acilen gelmeli bu maçtan sonra. Bugün Tosic yerine Adriano veya Caner olsa maç çoktan bitmişti. Mevlana' ya yolladı bugün Tosic ortaları.

Çevrimdışı Fatih_

Gecen sene iki macida kaybetmistik.

Çevrimdışı SEBA

Bu takıma Neuer bile gelse yine kalede Tolga olur. Aynı Ozan Tufan'ı Milli takıma alan Terim gibi. Ne bir eksik ne bir fazla.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu kadar diyorum bu Konya Vodafone Arena ya gelmesin. Çünkü pestillerini çıkartacağız....

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Yazık beee şu kötü performansı hocadan hiç beklemezdim yazzzik
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Senol hocayi cok severiz zaten super kupada yok eski oyunculari ve transfer yok diye yonetime mesaj verip kupa gitti. Simdi bugunde Kazma Necipte ne gordun sormak isterdim maç sonu  :s20:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı OrhanAker

El birliği ile çok güzel sıçtınız maçın teşekkürler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gecen sene iki macida kaybetmistik.
İkinci maçı sayma. TFF eseri o maç   :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yasin02

Şenol Hoca bir bildiğin vardır dedik, kupa gitti puanlar da gidiyor. Hem de bu bomboş takımlara.

Bomboş dediğin takım geçen sezon 3 kez bizi yendi, bomboş ?

Milli takım arası tam zamanına geldi.
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kağıt üstünde Konya deplasmanı 1 puan ligin başı o kadar kötü değil ama Yönetim-Hoca ve yetersiz₁ oyuncularımız el birliği ile çok rahat 3 puan alacağımız maçı verdi...

Stopere Sakho-Kompany-Pepe-Badstuber-Rakitksy ayarında bir adam gelmezse isterse Messi gelsin izahını yapamazlar bu kadar beklemenin yalnız...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Senol hocayi cok severiz zaten super kupada yok eski oyunculari ve transfer yok diye yonetime mesaj verip kupa gitti. Simdi bugunde Kazma Necipte ne gordun sormak isterdim maç sonu  :s20:
En azından bir dahaki maçlarda oynamayacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Sakin olun. Ikinci hafta ve tabiri caizse B takimin ligi ucuncu bitirip gecen sezonun ikinci yarisinda ki en basarili takima 10 kisi kalmalarina ragmen yenilmiyor.

ki, soyle bir gercek var, bence Konyaspor yeteneksiz. Yeteneksiz ama belirli (igrenc) sistemleri var ve oyun disiplininden sasmiyorlar, ama gorun ki AL'de gelen giden 3-4 tane cakacak.

Çevrimdışı talha

Yahu tamam eksik çok anlıyorum ama arkadaş

Şu TOlga inadın niye. Tamam eyvallah GS maçında oynattın eyvallah Alanya maçında oynattın. Bİz Fabri'yi niye aldık daha?!!!!!!

Allah aşkına aklım almıyor. Ya bu adam oynamayacaktıysa neden izin verdin gelmesine? Niye geldi bu adam? Niye veriyoruz buna biz maaş. Biz niye Tolga'nın dengesiz çıkışlarını o asabi meymenetsiz yüzünü görmek zorundayız. Habire koltuk altından top kaçırışını zamansız çıkışlarını defansla iletişim sorununu bir metre ilerisine top atamayaşını çekmek zorunda mıyız? Nedir bizim günahımız be arkadaş nedir allah aşkına ya?
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Ersoy

Şenol hocanın çok hatası vardı bu maç.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi fatihsahin

Mayıstan beri stoper bekliyoruz ne iş anlamadım ramosu getirecekler herhalde neye güveniyolarsa bukadar

siyah beyaz

Çevrimdışı talha

Sakin olun. Ikinci hafta ve tabiri caizse B takimin ligi ucuncu bitirip gecen sezonun ikinci yarisinda ki en basarili takima 10 kisi kalmalarina ragmen yenilmiyor.

ki, soyle bir gercek var, bence Konyaspor yeteneksiz. Yeteneksiz ama belirli (igrenc) sistemleri var ve oyun disiplininden sasmiyorlar, ama gorun ki AL'de gelen giden 3-4 tane cakacak.

Şu defansla ŞL'de bize de gelen giden 3-4 çakar.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Kağıt üstünde Konya deplasmanı 1 puan ligin başı o kadar kötü değil ama Yönetim-Hoca ve yetersiz₁ oyuncularımız el birliği ile çok rahat 3 puan alacağımız maçı verdi...

Stopere Sakho-Kompany-Pepe-Badstuber-Rakitksy ayarında bir adam gelmezse isterse Messi gelsin izahını yapamazlar bu kadar beklemenin yalnız...
ben nası filan istemiyorum madem almican neden alxisi gönderirsin
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Etiketler: