2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş
2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş Skor : Konyaspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 26.08.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 115014 defa] 2.Hafta / Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Macin basini izleyemedim, golu nasil yedik?
Tosic adami gel topa  vur dedi Tolgada dedi bende bakarim nereye gidiyor dedi ve Bajic vurdu gol oldu
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AmaralGürses

Takimda uc buyuk problem var Tolga-Necip-Tosic ve  takim duran toplarda hic guven vermiyor.

baş harfleriyle T-N-T. yani dinamit patlamaya hazır dinamit hemi de  :akuma:

Çevrimdışı cursedofdragon

necip çıkmalı beck sol bek gökhan gönül sağ bek
marcelo tosic stoperde.

Tolgay bizim sistemde aksıyor.Aras girmeli

Quaresma-Aras-Olcay

yapmalıyız.

Çevrimdışı Orhan_

Necip bu takımın kamburlarındandır. Şu kontenjan sorunu olmasa ah.. Bu kadar bilinçsin oynanmaz. Sarı kart gördüğün pozisyonu bi değerlendirsene Necip. İkinci kez aynı hataya bu kadar kısa süre içinde düşülür mü?

Çevrimdışı Yasin02

Altıpasa kaç tane orta açıldı bi kafa vuran yok be kardeşim  :s20:
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Necip ile ikinci yarıya başlarsak 10 kişi kalırız %100000.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tolgay'la da olmayacak. 2 tane sol içle önlü arkalı oynuyoruz çok kötü bi dizilim. Oğuzhan'ın rolü de kısıtlanıyor.

Bence Tolgay için beklentimizi çok yükselttik.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi MUSTAFA_

necip çıkmalı beck sol bek gökhan gönül sağ bek
marcelo tosic stoperde.

Tolgay bizim sistemde aksıyor.Aras girmeli

Quaresma-Aras-Olcay

yapmalıyız.
Tolgay ikinci yarılarda daha iyi oynuyor. Biraz bekleyip görelim bence  :iblush:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

baş harfleriyle T-N-T. yani dinamit patlamaya hazır dinamit hemi de  :akuma:

Ahahahhq Harika bir tespit

Çevrimdışı atalay

İlk yarıda takım oyun yönünü hızlı değiştirdi. Bekleri de olabildiğince ön bölgeye çıkarıp, oyuna soktu. Konya oyun merkezini geride kuruyor. Quaresma'nın isabetsiz kenar ortaları dışında bir plan yok. Gol de bu plansızlıktan geldi. Beşiktaş adına ilk yarının en iyi isimleri Olcay ve Quaresma. 

Çevrimdışı mrred

Necip hakkında çok ağır konuşmak istiyorum ama üstünde beşiktaş forması var!
Bir hareketi 1 kez yapıyorsan hata olabilir ama 2.kez yapıyorsan hata falan değil resmen sorumsuzluk !!!!
Ağzımı zor tutuyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yasin02

Tosic adami gel topa  vur dedi Tolgada dedi bende bakarim nereye gidiyor dedi ve Bajic vurdu gol oldu

Necip'te vipden seyretti golü  :ebebe:
Aquila non capit muscas.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk yarıda Q7 ve Olcay ı beğendim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

2.ci yarıda hoca necip'i çıkartmassa.Necip kendi kendini çıkartacak.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Rhodolfo oynayacak durumdaysa girmesi lazım olmadı Fatih e iş düşecek de bu çirkefler karşısında ezilir çocuk...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı artena_condari

Tolgay çıkmalı, Aras girmeli. Ha, illa çıkmayacaksa Tolgay ile Ozzy'nin yerleri değişmeli.

Necip çıksın da yerine kim girerse girsin.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İlk yarıda takım oyun yönünü hızlı değiştirdi. Bekleri de olabildiğince ön bölgeye çıkarıp, oyuna soktu. Konya oyun merkezini geride kuruyor. Quaresma'nın isabetsiz kenar ortaları dışında bir plan yok. Gol de bu plansızlıktan geldi. Beşiktaş adına ilk yarının en iyi ismi Olcay.

Ön bölgedeki kopukluk ve Oğuzhan-Tolgay'ın üst üste binmesine ne diyosun?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Tolgay ikinci yarılarda daha iyi oynuyor. Biraz bekleyip görelim bence  :iblush:

bizim sisteme uymuyor çok net belli oluyor.

Hocada kızdı bir pozisyonda mesala basit oynaması lazım forvet bölgesinde etkili olması lazım olamıyor sosa'nın görevini yapamıyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Necip'te vipden seyretti golü  :ebebe:
Bırakın zaten stoper gelince oynayamayacak ilk yarıda  :iblush:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yasin02

2.ci yarıda hoca necip'i çıkartmassa.Necip kendi kendini çıkartacak.

Necip - GG77 olur mu ?
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Aykan19o3

Quaresma neredeyse kusursuz oynuyor.
Golde ortası muazzamdı Olcay'a attığı uzun topta efsaneydi, golde dikkatimi çeken rakip stoperlerin arasından tek forvetimiz Cenk yerine Tolgay'ın yükselmeye çalışmasıydı.

Quaresma-Olcay-Aras

Gökhan-Tosic-Marcelo-Beck

Gerisine dokunmaya gerek yok, duruma göre Olcay yerine Ömer de alınabilir.

Çevrimdışı brkntcnr

Yanlış anlamayın Quaresma kötü oynuyor demiyorum. Sahanın en iyilerinden yine. Ama laubali hareketleriyle yaptıklarından çok daha fazlasını yapabilecekken saçma sapan şeyler yapıyor. Benim öfkem buna. Basit oyna kardeşim basit. Sen topçusun ne kadar çok skor yapsan iyi. İstatistik olarak çalım istatistiği bacak arası attı şekil yaptı istatistiği tutulmuyor. Ama mahallede oynuyormuş gibi oynaması beni sinirlendiriyor.

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Necip ile ikinci yarıya başlarsak 10 kişi kalırız %100000.
bence başlıcaz ve haklısın 10 kişi kalacaz
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Maç eksiğine rağmen Rhodolfo 45 dakika Necipten kötü olamaz herhalde.  Bu kadar sorumsuz davranılmaz.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı anılnr

Quaresma-Olcay-Oğuzhan takımın iyileriydi.

Tolgay-Tosic-Necip hiç güven vermedi.

Etiketler: