Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371760 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı El Nino

seneye 2-3 üst düzey nokta transferle avrupada ses getirirz daha fazla.bu seneki kadro dar.kanat oyuncumuz yok oynatacak.akşam bi bruma rodrigez yada ikinci yarı giren lyon sağ açığı gibi bir kanat şart.bide at gibi koşturdular.ilk defa tempoda ayak uyduramadık.takımın yaş ortalamasına dikkat etmek lazım seneye

Kadro dar mı? Komik olmuş. Bu sezon 10'dan fazla transfer yapıldı. Devre arasında Kerim ile Olcay gitti yerine Mitrovic ile Babel geldi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@mylife1903 ve @tangaz abiler yapmayın etmeyin, lig olmazsa olmaz ama tarihimizde çok önemli bir başarı olur bu yarı final.

Çevrimdışı mylife1903

Yapma Necmi abi o geri pas geldi,tamam hatalı ama fabriye ne demeli, at korner olsun en kötü eline al ama kaleye doğru çekti topu olacak iş değildi bu maalesef.
Kimseye kizmaya gerek yok, hakem faul verseydi keske. O pozisyonu unutmamiz lazim, vodafone arenada geri pasina ugultu baslarsa buyuk maddi zararimiz olur.

Çevrimdışı tangaz

fabri musleradan çok daha iyi bir kaleci muslera sadece çizgide var artık dünya
futbolunda böyle bir kaleci profili yok. o nedenlede çıktığı her avrupa arenasında kamyon yükü
yiyor. kaldıki Türkiyedede kamyon yükü yiyor. adamın sezon ortalaması 40 gol varmı ötesi
bir metre önüne düşen topa çıkamadığı için kaç gol yedi bu sene nerdeyse ceza sahasına düşen her topa
rakip kafa vurduysa buda kaleyi tuttuysa gol oluyor. Bakmayın muslera öyle şişirildiki ülkedeki oyuncular
karşısında heyecandan golü atamıyordu amaülkeye yeni gelen golcüler affediyormu ceza sahasında
topla buluştukları anda sokuşturuyorlar. Bunu şimdiye kadar kimse görmüyordu
Fabri gelince aslında günümüzün kalecisinin
nasıl olması gerektiğini gördüler Fabri gerçeği musleranın defolarını ortaya çıkardı. Bunu renklilerde görüyor
yere göğe sığdıramıyorlardı muslerayı Beşiktaşa ortalama bir kaleci geldi tek farkı günümüz futbolunun modern
kaleci anlayışıyla donanmış bir kaleci eksik yönü yok sadece yüzde yüz olmadığı yönleri var. o nedenlede kutuya hakim
bir çok pozisyonu başlamadan kesiyor aslında yaptıkları görünmüyor ama büyük işler yapıyor. işte burda
muslera defoları sırıtmaya başladı asla topa çıkamıyor. yan topu yok tek yapabildiği şey çizgide çok hızlı olması
ve şişirildiği ünü sayesinde rakip forvetlerin heyecanlanması ama şimdi nasıl hava toplarında defosu olduğu anlaşıldıktan sonra
pat pat sokuşturmaya başladılar. istedikleri kadar tt yapsınlar bu havadan burnunun dibine düşecek bir topu içeri
almasına engel olmayacak :D bu sene 40 artı yer diyorum

bunu kimse görmüyordu diyorsunda bunu ilk dile getiren benim aylar öncesinde hatta geçen senelerde söylüyordum bunu. lütfen hakkımı gaspetmeye kalkışma.  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Onur Küçük

abi nasıl fabride hata yok fabride de büyük hata var. tamam atibada hatalı ama bence hatanın %70i gene fabridedir. ilk olarak topuğu ile sola çektiğinde topu rahatlıkla sol çaprazdan taca doğru vuracak açısı ve mesafesi vardı ama o bunu tercih etmeyip topu bir kere daha dürteyimde taca doğru değil ileriye doğru şişireyim tercihini yaptı ve bu hatası ile topu rakibe ikram etti. hata dağılımı %78,5 fabri %17,5 atiba %4 de totoş liyonluda ne basıyorsun kavşak bırak kaleci uzaklaştırsın işte
Totoş Lyonlular'ın %4'ün tamamını , Atiba'nın  %17,5'in de bir kısmını alıp Hocaya yazmak gerekir. Orta sahayı çok geriye çekince ve rakip baskı yapınca geri paslar kaçınılmaz oldu. Hocanın bunları görmesi lazımdı.

Çevrimdışı tuncaboylu

@mylife1903 ve @tangaz abiler yapmayın etmeyin, lig olmazsa olmaz ama tarihimizde çok önemli bir başarı olur bu yarı final.
Liverpool'u elediğimizde de öyle diyorduk, Balıkesir'e puan verdik.

Şampiyonluk çok daha önemli.

Galatasaray Başakşehir'den puan alsaydı, daha rahat konuşurduk belki. Ama şu anda Adana'yı yenip Başakşehir'e yenilmeyeceksin deseler, Lyon maçına çıkmamayı kabul ederim.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

abi nasıl fabride hata yok fabride de büyük hata var. tamam atibada hatalı ama bence hatanın %70i gene fabridedir. ilk olarak topuğu ile sola çektiğinde topu rahatlıkla sol çaprazdan taca doğru vuracak açısı ve mesafesi vardı ama o bunu tercih etmeyip topu bir kere daha dürteyimde taca doğru değil ileriye doğru şişireyim tercihini yaptı ve bu hatası ile topu rakibe ikram etti. hata dağılımı %78,5 fabri %17,5 atiba %4 de totoş liyonluda ne basıyorsun kavşak bırak kaleci uzaklaştırsın işte
Pozisyonu inceledigimizd aslinda atibanin gene futbol dogrusu yaptigini gorecegiz, geri pasi kaleye dogru verilmez, korner dogru verilir.
Hakem hatali abi, faul var o poziyonda, paralel evrende mac 1-2 bitti abi, torenin pasinda gomez atti abi 90. Dakikada

Çevrimdışı El Nino

Bizim aras ne oldu? Yasiyormu? Kerim frei bile arada oynuyordu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aras zaten Avrupa kadrosuna dahil değil.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şenol Hocanın yanlışları da var,Bu maçta orta saha düşünce neden tolgay girer anlayabilmiş değilim, ginler ne kadar formsuz olsa'da kalitesiyle bu açığı kapatırdı.

Çevrimdışı mylife1903

vur de vuralım öl de ölelim reis her zaman seninleyim kefenimizle geldik. Hayır!lısı ne ise olsun Hayır!lısı zaten lig şampiyonluğu. biliyosun biz burda aylarca şl.de elenelim paflar çıksın tecrübe kazansın dedik. @mylife1903

öte yandan bilgilendirme geçeyim:

- yarı finale çıkarsak 1,5 milyon avro alıcaz
- kupayı kaldırırsak da +6,5 daha gelecek
- finalde kaybedersek 3 yada 3,5 alacaz
- kupayı kazanıp süper kupa oynarsak da 3-4 daha alacaz.
Buyuk para degil yahu bi pettemet maasi

Çevrimdışı underworld

Golde hatalı olan fabri, hiç boşuna  baska birini ihaleyi ortak etmeye kalmayalim.
O arada kısa süreli akıl tutulması yaşadı.zaten pozisyon sonrası da kendi bile durumuna güldü.

Çevrimiçi Necmi

aynen özellikle stoperlerimiz çok yetersizdi, Cenk çok kötü bir maç çıkardı. 2.maç zor olacaktır ama elemememiz için hiçbir sebep yok.
gerçekten ciddimisiniz stoperlerimizmi yetersiz karşımızda herkesin uefa kupasını kaldıracak iki takımdan biri olarak gösterdiği lyona karşı oynadık onların stoperleri yanında biz kaç gömlek farkla iyiydik seyret bakalım burda o baskıyı bizden yesinler nasıl dağılacaklar stoparleri hava topu alamadı. adamların ne stoperleri ne orta sahaları nede hücumcuları bizden daha iyi değil kesinlikle biz onlardan daha iyi bir takımız. Belki ilerde iyi olabilirler ama şimdi değil.
burdada kalite farkıyla turu alacağız. sahanın en iyisi bence marceloydu. mitrovic eleştiriliyor. lacazette ye adım attırmadı adamlara kendi sahalarında nefes aldırmadık bireysel hatalardan golü yedik olmayacak şeydi. adamlar şimdi kara kara düşünüyorlardır bu turu nasıl geçeceğiz diye savunma oyunlarıyla ortaya çıkmış italyanlara 4 attılar bunlar bize nasıl zorlandılar. az dahada kaybediyorlardı.

Çevrimdışı underworld

Talisca 10 numarada olmayacak o yüzden seneye devamsa atletico Madrid gibi 4-4-1-1 e geçiş yapmamız gerekir.

Çevrimdışı tangaz

beyler lig mi uefa mı tartışmalarına girmeye gerek yok en güzeli lig+uefa+süper kupa üçlüsünü birden alalım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Buyuk para degil yahu bi pettemet maasi
şuan Pektemeğin 2 sene sözleşmesi var, eğer geri gelirse 3.3 m euro alacak 2 sene için bir de 10 bin euro maç başı var, sinirden kendi kendimi şeeedecemmmmmmmmmmmmmmmm

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Necmi abim yapma yahu gerçekten ciddi hataları vardı, Marselo genelde iyiydi ama Majör hatası vardı, Tosic keza öyleydi, Mitrovicle ilgili net fikrim yok daha. Dün mesela Adriano ve Gg iyilerdi, katılır mısın bilmem ama stoperlerimizin yeterli olmadığını düşünüyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

beyler lig mi uefa mı tartışmalarına girmeye gerek yok en güzeli lig+uefa+süper kupa üçlüsünü birden alalım  :bandit:
lig + uefa beni tatmin eder  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı tangaz

marcelo cezalı olmasaydı burda en az 1 gol atardı lyona, yan top savunmaları facia resmen. ben mitroyu bu maç özelinde beğenmedim. bir pozisyonda lakazet bunu darmadağın etti ondan sonra kendine gelemedi o topla adam gole gidiyordu sanırım marcelo kademeye girdi de kurtardı durumu. tosiçde en iyi maçlarından birini oynadı. 2. golü saymıyorum ama ilk golde çok kızdım ben 4-5 oyuncumuzun ortasına düştü top biri de vuramadı o topa...

Çevrimdışı Onur Küçük

şuan Pektemeğin 2 sene sözleşmesi var, eğer geri gelirse 3.3 m euro alacak 2 sene için bir de 10 bin euro maç başı var, sinirden kendi kendimi şeeedecemmmmmmmmmmmmmmmm
Olmuşla ölmüşe çare yok . Pektemek sezon sonuna kadar piyasasını yapsın sonra bakarız olaylar nasıl gelişecek. Bilic'in mirasıdır bize Pektemek ile yaptığımız kontrat. Yöneticiler zaten bu durumdan gerekli dersi çıkarmışlardır zira bugün takımda +1,5 milyon avroya oynayan İsmail Köybaşı'nı da görebilirdik.

Çevrimdışı tuncaboylu

gerçekten ciddimisiniz stoperlerimizmi yetersiz karşımızda herkesin uefa kupasını kaldıracak iki takımdan biri olarak gösterdiği lyona karşı oynadık onların stoperleri yanında biz kaç gömlek farkla iyiydik seyret bakalım burda o baskıyı bizden yesinler nasıl dağılacaklar stoparleri hava topu alamadı. adamların ne stoperleri ne orta sahaları nede hücumcuları bizden daha iyi değil kesinlikle biz onlardan daha iyi bir takımız. Belki ilerde iyi olabilirler ama şimdi değil.
burdada kalite farkıyla turu alacağız. sahanın en iyisi bence marceloydu. mitrovic eleştiriliyor. lacazette ye adım attırmadı adamlara kendi sahalarında nefes aldırmadık bireysel hatalardan golü yedik olmayacak şeydi. adamlar şimdi kara kara düşünüyorlardır bu turu nasıl geçeceğiz diye savunma oyunlarıyla ortaya çıkmış italyanlara 4 attılar bunlar bize nasıl zorlandılar. az dahada kaybediyorlardı.
Katılıyorum.
Stoperlik bir şey yoktu dün, "gol yedik, demek stoperler kötüydü" sarmalını aşamadı Türk futbolu.
Barcelona 40 milyonluk stoperleriyle son 2 CL deplasmanında 7 gol yedi.
Gerçekçi olmak lazım, Lyon'un ikinci yarı baskısı muazzamdı.

Çevrimdışı tangaz

@Necmi abim yapma yahu gerçekten ciddi hataları vardı, Marselo genelde iyiydi ama Majör hatası vardı, Tosic keza öyleydi, Mitrovicle ilgili net fikrim yok daha. Dün mesela Adriano ve Gg iyilerdi, katılır mısın bilmem ama stoperlerimizin yeterli olmadığını düşünüyorum.

@Mehmet Ali C. marcelonun bu maç hangi pozisyonda majör hatası vardı? şu ilk devre zımbalaması gerekirken plase deneyip kaçırdığı golü diyorsan katılırım, savunma da kusursuzdu adam.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Katılıyorum.
Stoperlik bir şey yoktu dün, "gol yedik, demek stoperler kötüydü" sarmalını aşamadı Türk futbolu.
Barcelona 40 milyonluk stoperleriyle son 2 CL deplasmanında 7 gol yedi.
Gerçekçi olmak lazım, Lyon'un ikinci yarı baskısı muazzamdı.

dünün özelinde söylemiyorum, genel olarak stoper kalitesi beni tatmin etmiyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Mehmet Ali C. marcelonun bu maç hangi pozisyonda majör hatası vardı? şu ilk devre zımbalaması gerekirken plase deneyip kaçırdığı golü diyorsan katılırım, savunma da kusursuzdu adam.
ona bir şey diyemem ama Lacazete kaptırdığı top var ya o işte Murat abi.

Çevrimdışı tangaz

dünün özelinde söylemiyorum, genel olarak stoper kalitesi beni tatmin etmiyor.

mamadou sakho  :bandit: (marcelonun partneri olarak)

Çevrimdışı tangaz

ona bir şey diyemem ama Lacazete kaptırdığı top var ya o işte Murat abi.

bu maç özelinde sadece 1 adet majör hata var o da fabriden geldi. diğerleri benim nazarımda majör hata değillerdir.

Etiketler: