Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500349 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı efecell

@Efe bir skor alalım senden sabah sabah. kaç kısa kaç uzun kaç çok uzun takıldı ?

Çevrimdışı ahmetemre

@Efe bir skor alalım senden sabah sabah. kaç kısa kaç uzun kaç çok uzun takıldı ?
uzun boru dışında çok uzun boru da mı vardı o nereye takılacak :alala:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı onurturan

@Efe bursadaki vinc kazasi membran isinde mi olmustu?

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ZEKI

@Efe su anda budo ile istanbul a geliyor kolay kolay skor verecegini tahmin etmiyorum
Geliyorum hocam bygün maça @ZEKI
Goruselim o zaman mutlaka ozlettin kendini cebimi silmedin umarim  :biggrinking:

Çevrimdışı efecell

@Efe nin sınıflandırmasına göre eski açıkta ve yeni açık tam ortadaki borular çok uzun borular  :claps:

Çevrimdışı ozan062

çelik kontriksiyonlarımız cok seksi duruyor hakikaten demir yığınıyla yakından uzaktan alakası yok ozan bunu begendi :biggrinking: :ok:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı onurturan

Eski ve yeni açık kale arkalarinin tam ortasindaki v halat olmayan özel yerlerimiz var ya abi statta her isyapilirken o iki yer ayri oluyor hani orlara..

Çevrimdışı Yasin A.

dün için drone çekimi olacağı söyleniyordu, bulamadım. yayınlandı mı acaba?

Çevrimdışı Serkan7738

@Efe bursadaki vinc kazasi membran isinde mi olmustu?

Evet membran işindeydi ama iş yaparken değil fırtınadan devrildi

Çevrimdışı onurturan

dün için drone çekimi olacağı söyleniyordu, bulamadım. yayınlandı mı acaba?
Bugün saat 2 gibi fırından çıkacak bütün kamuoyu  onu bekliyoruz zaten...  :halay:

Çevrimdışı Emre.Guler

Çevrimdışı ahmet türken

bu stadda konuşulmayan ,atlanan, hatta yapımı unutulan bir konu var. O da ayakkabılık. Stad girişine ayakkabılık konulacak. Şu güzellikteki bir yere ayakkabıyla girmeye ,yerlere basıp kirletmeye müsade etmezler. Hatta kilim bile sererler prekast aralarına. Uyarılar asarlar etrafa temiz çorapla geliniz diye. Demişti dersiniz

Çevrimdışı onurturan

Evet membran işindeydi ama iş yaparken değil fırtınadan devrildi
Sağol kardesim bilgi icin insallah emsal gosterip disardan yapmamiza izin vermemezlik yapmazlar bizim yollar cok kalabalik cunku hazir bahaneleri de var her seyden kıllanmaya basladim artik.. Öyle bisey olursa kac gun zararimiz olur sana gore?

Çevrimdışı SDemirsoy

çelik kontriksiyonlarımız cok seksi duruyor hakikaten demir yığınıyla yakından uzaktan alakası yok ozan bunu begendi :biggrinking: :ok:
bugünü tarihe not düşelim sen ve beğeni :D

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı M.Çakır

Selamun Aleyküm

Günaydın Beşiktaş Arena  :sevinc
Bekçisiyiz kopsa kıyamet,
SİYAH BEYAZ bize emanet.

Çevrimdışı Serkan7738

Sağol kardesim bilgi icin insallah emsal gosterip disardan yapmamiza izin vermemezlik yapmazlar bizim yollar cok kalabalik cunku hazir bahaneleri de var her seyden kıllanmaya basladim artik.. Öyle bisey olursa kac gun zararimiz olur sana gore?

öyle bişey olacağını sanmıyorum çünkü bursada devrilen kule vinç ti ve büyük ihtimalle membran takmıyordu

Çevrimdışı Efe

@Efe nin sınıflandırmasına göre eski açıkta ve yeni açık tam ortadaki borular çok uzun borular  :claps:
onu anlasilir olmasi icin soyledim aslinda cunku onlarda v sekli yok direk dumduz boru cok uzun halata çok uzun boru gider  :evillol: onlarda 2 bölümdeñ oluşacak buyuk ihtimal takip etme amacli bu sekilde daha kolay son skor

13-40 uzun oluklu

40-40 kısa oluklu

0-2 çok uzun oluklu :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

o devrilen paletli vincti bur stadi zeminden 45 metre civari yukarida ancak palerli oraya ulasabiliyordu bizde dis kisimdan 15 metre civarindan bi tane orta boy vinc cok rahat is gorur  bide bizde mebranlar genis genis olacak bi kerede serilir her gun 1 serseler 40 gun civarinda biter 10 gunden yerlerinw yapistirilsa 50 gun şubat sonu mart basi mebran kaplama biter
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı harund1k3

bu stadda konuşulmayan ,atlanan, hatta yapımı unutulan bir konu var. O da ayakkabılık. Stad girişine ayakkabılık konulacak. Şu güzellikteki bir yere ayakkabıyla girmeye ,yerlere basıp kirletmeye müsade etmezler. Hatta kilim bile sererler prekast aralarına. Uyarılar asarlar etrafa temiz çorapla geliniz diye. Demişti dersiniz

Ayakkabılıgın yanına takunya falan da koyarız değil mi reis? Yalnız o çoraplar kokar be hocam. Ona da bir çare bulmak lazım bence. Anonscu anons da yapar taraftar-ı muslımın 3'lu çekmeden önce telefonları sessize alalım lütfen diye. Asıl sen maç çıkışı gel ayakkabılıkta ayakkabı ara uzatmaları kılmadan, aman izlemeden çoğu taraftar birikir ayakkabı önlerine. 30.000 kişi ayakkabı sırasında.

Çevrimdışı YunusEmre

Ayakkabılıgın yanına takunya falan da koyarız değil mi reis? Yalnız o çoraplar kokar be hocam. Ona da bir çare bulmak lazım bence. Anonscu anons da yapar taraftar-ı muslımın 3'lu çekmeden önce telefonları sessize alalım lütfen diye. Asıl sen maç çıkışı gel ayakkabılıkta ayakkabı ara uzatmaları kılmadan, aman izlemeden çoğu taraftar birikir ayakkabı önlerine. 30.000 kişi ayakkabı sırasında.

anonsçu ağlıyordu, ayakkabı bekleyenler ağlıyordu, çocuklar nerde benim babamm babam diyorlardı Vodafone Arenada  :evillol:

Çevrimdışı Efe

dikine borular takildiktan sonra çatı one dogru duzlesti yanliz  bombe gitti kalktigindaki  baya ufak bi yuvarlak kaldi orta alanda mac gunleri cati bizi yagistan baya iyi koruyacak herkes zevkle maça gelecek ıslanma korkusu olmadan
Şampiyon Beşiktaş JK