Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5301478 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmet türker

dokunmatik ekranlardan bilgi edinme bölümü de şahane .stad değil nasa nın uzay üssü gibi . gurur duydum. :claps:  :claps:

Çevrimdışı Abdullah

nerden biliyorsun bu resimler ilk kez yayınlanıyor :alala:
Teşekkürler @Necmi abi sızıntı için  :D

Çevrimdışı Serkan7738

off abi ya keşke paylaşmasaydınız içim kıpır kıpır oldu oraya girmek için ne gaza gelir insan orda

Çevrimdışı ahmet türker

Sizinti bilindikti ya hayal kirikligna ugradim gbi oldum ya bilindik ya
her gün takip ediyorum bu fotoları ilk defa gördüm .

Çevrimdışı Altuğ

Diğer sızıntıda ki görsellere benzediğinden sanırım karıştırmış olabilir yoksa biz mi karıştırdık  :lol:

Çevrimiçi Necmi

bu sızıntılar kartal yuvası ve yemek salonu harıcc daha oncekılerde olanlar degılmıı benmı yanlsı gordumm
katlar üst üste hepsi birbirine benziyor resimlerin içine aynı bölümler girmiş olabilir dikkat etmedim ama bunlar yeni

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimiçi Necmi

off abi ya keşke paylaşmasaydınız içim kıpır kıpır oldu oraya girmek için ne gaza gelir insan orda
olur bence sıkıntı yok bir daha paylaşmayız :D

Çevrimdışı ahmet türker

çok teşekkürler ,bu sızıntı gerçekten de şahane oldu ,gurur duyacağımız stadımız olacak eşi benzeri yok @Necmi kardeşim.

Çevrimdışı Ersan

@Necmi abi 4 tanesi yeni sanırım bunlar yayınlanmıştı
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Serkan7738

Bayramda lunaparka giden çocuklar gibi tüm paramı harcarım içerde  :sevinc

Çevrimdışı Melekcik

Olmaz olmaz
Serkan seni elime geçirmeyim bak kurdun aklına kuzu düşürüyorsun  :boxin: :boxin: :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı nannan

Çevrimdışı ZEKI

10 şubat ile 22 şubat tarihleri arasinda ciddi kar yagisi bekleniyormus. Bu hem prekastları hemde bilezigi ciddi sekilde etkileyecektir. Allah yardimcimiz olsun.

Çevrimdışı TØLGA

soyunma odaları varmı abi onu söyle sen ileride gelirmi onlarda  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Fatih

Kartal Yuvasi efsane olmus tam istedigim gibi...Bir de Kartal Yuvasina tam girerken sagli soglu 11 tane futbolcu mankeni oraya koyup cok super de bir isiklandirma yaparlarsa tam yemelik olur... :bandit:

Resimler icin cok tesekkurler abiler.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı scape_bjk

Gerçekten ilginç bi mağaza olacak gibi içinde sadece alışveriş değil çeşitli etkinlikler olacak gibi duruyor.  sızıntılar için teşekkürler @Necmi abi

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Türkay

Bir daha ki sızıntı ne zaman olur acaba?  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

soyunma odaları varmı abi onu söyle sen ileride gelirmi onlarda  :biggrinking:
Aynen aynen :naughty: :naughty:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı serti67

bu tarz ayrıntılar cıktıkca heyecan hevess tavann yapıyorrr
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

ysariusta

• Ziyaretçi

Aslında şuan Avrupa ve Amerika kulüplerinin müzelerinde olanlar yapılıyor. Futbol taktik similasyonu süpriz oldu bana. Asıl iş buradan sonra. O mağazaya yakışacak ürünler yapılmalı. Birde bu işler yapılırken taraftarla daha çok dialog lazım. Bu işlere yönelmek lazım. Bunları görmeyi umuyorum.

Çevrimdışı Melekcik

Bir daha ki sızıntı ne zaman olur acaba?  :bandit:
Çıkmaz ayin son çarşambası der Necmi bey :kop: :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!