Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 368956 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Baba benim de hoşuma gidiyor bu kadife kramponlar mesela Teixeira'ya özellikle bayılıyorum ama öncelikli ihtiyacım çimentoyken gidip sanat eserine para veremem. Oyuncular istedikleri kadar iyi oynasın bu adamlar varken takımın geçen sezonki kadar işlemiyorsa planlaman eleştiri alır, sende geçen sezon bir tanesi bile yoktu. Ljajic ya da Mensah 10 kişi ile top oynadın ama ihaleyi kaldırdın. Orada mühendislik dışı faktörler de var oyuncular birlik oluyor o yüzden hataları tolere ediyorlar şimdi o hava olmadığı için eksikliğin ne kadar büyük olduğu meydana çıkıyor.
Hoca bunu göremiyorsa sıkıntı büyük.

U16 da, u14 de biz oynarken bile aynı takımdaki forvette oynayan arkadaşlarımız bizimle yani 10 numarada oynuyan oyuncularla çok iyi geçinirlerdi. Keza sevmediğimiz adam(forvette oynayan) biz pas vermezsek golü zar zor bats. Gibi kendini telef edip anca atardı.

Bir çark varsa bunun ana dişlisi orta saha oyuncularıdır. Bunu 13-14 yaşında biz öğrenmişken hocanın 2. Yarı atibayı çıkarıp yerine necibi almasını aklım almıyor.

Rotasyona giriyorsun eyvallah; güven oynuyor larin yedekde. Peki Salih ve can kadroda dururken atibayı neden oynatırsın ki. İlk 11 başlatmanın izahı yok.

Simao nun olduğu zamanda dahil bu sene bence son yılların en güzel kadrosu kuruldu. Fakat böyle giderse hoca hiç edecek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 16 Ekim 2021, 19:06:20 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

U16 da, u14 de biz oynarken bile aynı takımdaki forvette oynayan arkadaşlarımız bizimle yani 10 numarada oynuyan oyuncularla çok iyi geçinirlerdi. Keza sevmediğimiz adam(forvette oynayan) biz pas vermezsek golü zar zor bats. Gibi kendini telef edip anca atardı.

Bir çark varsa bunun ana dişlisi orta saha oyuncularıdır. Bunu 13-14 yaşında biz öğrenmişken hocanın 2. Yarı atibayı çıkarıp yerine necibi almasını aklım almıyor.

Rotasyona giriyorsun eyvallah; güven oynuyor larin yedekde. Peki Salih ve can kadroda dururken atibayı neden oynatırsın ki. İlk 11 başlatmanın izahı yok.

Simao nun olduğu zamanda dahil bu sene bence son yılların en güzel kadrosu kuruldu. Fakat böyle giderse hoca hiç edecek.

hocanın saçma takıntılarından birisi işte, josef'in yanına veya sağına geri gelecek bir adam ya da 6.5-8 arası profilde birisini koyarsam rahat ederim diye düşünüyor ama şu ana kadar bir işe yaramadı :D geçen sene atiba oradaydı ama savunmada ahım şahım bir şey yapmıyordu, baba genelde ileride arkadaşlarına destek çıkıyordu, dün hoca hem onu yapar hem savunmaya döner diye bekledi ama patladı

benim anlamadığım hocanın o kadar yardımcısı var, hepsini ciddi ciddi dinliyor dediklerini yapıyor, hoca uyanamadı siz de mi uyanamadınız arkadaş 2 yıldır aynı sorun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hocanın saçma takıntılarından birisi işte, josef'in yanına veya sağına geri gelecek bir adam ya da 6.5-8 arası profilde birisini koyarsam rahat ederim diye düşünüyor ama şu ana kadar bir işe yaramadı :D geçen sene atiba oradaydı ama savunmada ahım şahım bir şey yapmıyordu, baba genelde ileride arkadaşlarına destek çıkıyordu, dün hoca hem onu yapar hem savunmaya döner diye bekledi ama patladı

benim anlamadığım hocanın o kadar yardımcısı var, hepsini ciddi ciddi dinliyor dediklerini yapıyor, hoca uyanamadı siz de mi uyanamadınız arkadaş 2 yıldır aynı sorun

hoca şuna uyansa çok şey değişirdi...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Yav kardeşim hoca bazen Beşiktaş da olduğunu unutuyor bence. Sana pas yapıp oyunu kuracak topu tutacak adam lazım. Yani ligin sonunda ki takıma karşı atiba ve Josef ile oynanmaz ki. Dediğin gibi takıntılı sanırım. Kendisi Tümer ile birlikte onca maç oynadı. Bunları ne çabuk unuttu. Akıl alır gibi değil.

Birde başakşehirin o küçücük rezil taraftarcığına madara etti bizi. Maç aklıma geldikçe sinirleniyorum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Güzellik göreceli bir kavram benim tarzımda bir kadro değil ama kaliteli ve geçen sezondan daha güçlü olduğunu kimse inkar edemez. Bu takıma sezon başı 1,30'mu ne şampiyonluk oranı veriliyordu onu insanlar popolarından belirlemediler. Ben mekanik gücü severim, oyuncularım birbirinden çok ayrı maaşları almaz, adamın ismine bakmam, bu oyunculardan çoğu tercihim olmazdı sadece Salih'de ben de aynı kanaati verirdim Mert'i de alabilirdim. Töre - Yerine Başsan, Kenan yerine Serdar .D ya da Muhammet D, sol bek muhtemelen Cemali eğer vermezlerse tecrübeli Güray Müray bir yedek, yollayabiliyorsam Vida yerine performanslı uygun yabancı, Montero yerine bir adet yerli stoper, Rosier yerine aç ve cebime uyanı yedeğine Tayfur Bingöl - Civelek vb, Ghezzal yerine mesela Morutan ya da + o tip bir şeyi Teixeira yerine bir de yabancı yedek ofansif merkez, sol taraf komple sabit, Bats yerine potansiyel birileri Agustin Alvarez vb, Atiba yerine bir adet defansı yüksek hücumu da olan destek 8 diye gider. Topal bence iyi bir 6 yedeği ama onun yerine de muhtemelen Kartal'ı falan bırakırdım Necip de var. Alacağım dinamo 8'in zaten Josef'e yakın defansif hacmi olacaktır çok lazım olursa oraya geçer vb.

Benim işim çok sürmez, cepte güzel bir para ve muhtemelen fazladan 1 yabancı hakkı falan kalır. Ondan sonrası serbest, isteyen düşeş baba santrafor kovalar, yıldız avına çıkar ya da bir tarafına pervane taktırır istemezse duruma yolda bakar.

Atiba konusunda söylenebilecek fazla şey yok, bence yazın teşekkür etmek gerekiyordu. Şu yaptığımız ona da yazık belki hale son 30 falan girdiğinde takıma nefes aldırabilir. Hadi başlattın neyse geriye düştüğün maçta çıkarıp Necip almak nedir... Kimisi Salih formsuz kimisi Can pas ihtiyacını karşılamaz diyebilirdi ama neredeyse kimse Necip demezdi orada.

[ Son Düzenleme: 16 Ekim 2021, 20:47:04 Erman1903 ]

Çevrimdışı mellfred

?t=5KjLIc_3xrLYdf9TEcOKAw

cidden bu kadar salmak akıl kârı değil
maç önü kamp iptali  oyuncular aileleriyle zaman geçirsin diye lanse edildi ama sergenin o gece işi vardır o yüzden bu kararı vermiştir
kim buna itiraz edebilir ?

Çevrimdışı Zafer55

60 küsür yıllık ligdeki 16 şampiyonluğumuzun 11 i yaşadığım döneme denk geldiği için şanslıyım. 81-82 de 3,  85-86da 7 yaşındaymışım bu ikisini hatırlamıyorum..Ama:
 Gordon(3)- Daum- Lucescu-Denizli-Güneş(2)-Yalçın.   İle 9 şampiyonluk yaşadım.

Hepsinde de bizim şampiyon olmamamızı istemiyorlardı.Hepsinde de herşeye rağmen şampiyon olduk.. Hiç birinde hakem itelemesiyle olmadık...Hiç birinde de hakemler renklileri itelemiyor değildi.
  Ve hepsinde de "bizi şampiyon yapmayacaklar" "bu sene işimiz zor" diye diye şampiyon olduk😊
  Bu sene de öyle olacak.

Çevrimdışı ALDENYX

Orta sahamızda malesef istenilen duzeyde bir iki oyuncumuz haricinde tatki alamiyoruz nerdeyse josef  her mac kiriliyo gibi ve painiç harici katki hucuma katki veren yok salih alanyada ne olarak oynuyoduda bizde oynayamiyo ? Can in daha cok forma bulmasi gerekiyor  pianic yoklugunda teseyrayida forvette deneyebiliriz
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 12:33:50 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı ALDENYX

Bence dünkü maçta çarkın işlememesinin ana nedeni oydu. Kanat var forvet var stoper var orta sahada iş yapacak adam yok.

kanat ve forvet uyumsuzlar...anlaşamıyorlar batsman basiyo kosuyo pres yapiyor ancak top nezaman atilsa topu beklenildigi kadar ileride tutamiyor ayrica gol vuruşları problemli gibi gucunu iyi yayamıyor 90 dk. Gol vuruslari zayıf gibi geliyor...nkodu ile daha iyi pres yapıyorlardı ayrica adam her yere kosuyo ???bence poroblem kafa vurusunuda pek göremedik....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Unnamed

Tekrar söylüyorum BatSu tek forvet oynamaz. Kendisi sadece fırsatçı golcü. Hücum atraksiyonlarında takımın dengesini alt üst ediyor. Kanat oyuncuları da mecburen topu tutmak ya da geri oynamak durumunda kalıyor. Larin ile beraber çift forvet denenmeli.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Sakatlıklar bitti artık ideal 11 belli olmalı hoca Can’ı ortasahaya monte etmeli ideal ortasaha Josef
Can-Pjanic olmalı sol kanatı da forvete yakın rolüyle Teixeira’ya teslim etmeliyiz . Ayrıca nkoudou’yu sol kanat yerine Ghezzal’ın alternatifi olarak düşünmeli ve bunu Ghezzal’a hissettirmeli hoca. Nkoudou ile forma yarışına girerse performansı artacaktır ama arkasında Töre varken kendini kasmayacaktır.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 12:53:16 kaan1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

kanat ve forvet uyumsuzlar...anlaşamıyorlar batsman basiyo kosuyo pres yapiyor ancak top nezaman atilsa topu beklenildigi kadar ileride tutamiyor ayrica gol vuruşları problemli gibi gucunu iyi yayamıyor 90 dk. Gol vuruslari zayıf gibi geliyor...nkodu ile daha iyi pres yapıyorlardı ayrica adam her yere kosuyo ???bence poroblem kafa vurusunuda pek göremedik....
İlerde top tutamayışımızın ana nedeni zaten orta sahada pas yapıp top tutacak adamımızın olmaması.

Güvenin de şuan larinin yaptığı baskıyı yapabilmesi için takımda daha çok görev alması gerekiyor.

Josej-atiba-oğuzhan ile bu kısır maçları daha çok yaşarız. Hocanın bu 3 lüyü beraber kullanmaması gerekiyor. Bu üçlüden birisini çıkarıp yerine necibi de koymaması gerekiyor. Buda çözüm olmaz.

Çevrimdışı mrred

Maaş dengesi bir kere bozuldu mu o takımdan hayır gelmez. Bu sene boşuna ümitlenmeyelim ben ümidimi kaybettim.

Türkiye liginde hiçbir takımın 4 oyuncusuna toplam 11 milyon euro vermek gibi bir lüksü yok. Hocayı da ekleyince 13.5 milyon yapıyor

Bizim ligimiz Avrupada ilk 15 te bile değil polonya romanya ve macaristan ligi seviyesinde orada en yüksek maaş 1 milyon

eurolarda hayal aleminde yaşıyoruz. Moldova takımı sheriff gayet küçük bütçelerle Şampiyonlar liginde oynuyor hem de çatır çatır.

Böyle yaparsan asker oyuncular küserler. Allahtan 2 tanesi kiralık seneye bizimle olmayacaklar fakat ben yine taraftara şirin

gözükmek için saçma sapan yüksek kontratlı transferler bekliyorum. Yönetim çok dik durmalı taraftara kulaklarını tamamen tıkamalı
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 16:39:13 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

Kimse demeden yazayım 4 maç için parola belli oldu. win or go.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Kimse demeden yazayım 4 maç için parola belli oldu. win or go.

4 Maç mı? İlk lig maçını kaybederse gitsin. İlk maçı kazanıp ikinciyi kaybederse yine gitsin.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Fikstüre bakarken dikkatimi çekti. Sporting deplasmani ile Trabzon maçı arasında 72 saat bile yok.  4 Kasım 01.00 Persembe günü maç bitecek. Cumartesi 19.00'da Trabzon maçı başlıyor. 

Çevrimdışı Erman1903

Teixeira gibi yıldız bu ülkede yok, onun olması değil başka şeylerin olmaması problem. Şart mıydı olması hayır değildi, aynı şekilde Pjanic'de farklı değil. Ben belki Teixeira'yı bu tarz futbolcuyu sistemde yeri olmamasına rağmen alıp arkasında iki boxtobox adamla oynatırım - Can'ı saymazsan sende bir tane bile yok. Ama Pjanic'i almam - hele Teixeira arkasına asla. Alana lafım olmaz ama hepsini üstüste transfer ediyorsan bana şampiyon olacaksın, geçen sezonda öyle her tarafın çok doğru düşünülmemişti ama becerdin. Mekanik olarak senin ihtiyacın merkeze ana dişliyi almaktı. Öncelikli ihtiyacını çözemezsen sonrakilerin çok bir anlamı olmuyor. Böyle beklersin Pjanic gelsin de her maç şanzımanın bütünü olsun diye. İsterlerse 15 er gole katkı versinler şampiyon kadronu koruyup üzerine bu kadar yıldızlar transfer eder hedefine ulaşamazsan transferlerine kötü denir, kötü transfer ve kötü oyuncuyu ayırmak lazım.

Bunlar dezavantajlarına rağmen oynadıklarında katkı verdiler, bana göre asıl hata Ghezzal ve Rosier'de yapıldı. Ghezzal'ın son maçta yaptığı 20'ye yakın top kaybı var, Rosier ise bir amatör bek Osayi, çöp Yedlin kadar aklı başındaymış gibi top oynamıyor. Bir de taktiğine uymayan Bats almışsın iyi niyetten şüphem yok ama başı kesik tavuk gibi oraya buraya koşup basıyor.

Sergen hoca herhalde bu tempo muhabbetini çalışmalarda en öne koymuş, herkes kendi başına koşarak bir şeyler yapma derdinde.

Her şey bir yana bu kadro adam olana çoktu bile ama alo ben Sergen abin diye takım yaparsan ondan sonra bazen altından kalkamıyorsun.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 22:14:29 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Bu performansı vermiş Ghezzal'ı 3M bonservis 2,5 civarı maaşla alabilmek bir başarıdır ama istediğin o tip oyuncuyu almaksa, sahadaki oyun kurucu Ghezzal olacaksa, oyuncu yakın performansı verecekse, bu maaş senin cebine uygunsa.

2,5M maaşı bu takımda anca 1 ya da 2 oyuncu alır, bana kalsa kimse alamaz. Eğer alıyorsa istikrarı olmalıdır, oyun kurucun Pjanic olacaksa kenar oyun kurucusuna gerek yoktur. İki uzun pasçı yakın oynatılırsa performansları düşer ve birbirlerinden rol çalarlar, aralarında daha basit oynayan bir oyuncu olmasında fayda vardır alayım sahaya atayımla olmuyor bu işler.

Sen 29 yaşında kenar oyuncusuna yatırım yapıyorsan o adamın iyi performans vereceği şartları oluşturacaksın, almakla iş bitmiyor. Ki onun geçen sezonki tadı vermeyeceğini Gs ile masaya oturduğu gün anlaman gerekiyordu.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 23:02:09 Erman1903 ]

Çevrimiçi murat

Benim görüşüm kadro aslında iyi oluşturulmuş. Tek eksik ortasaha ile ileri ucu birleştirecek hem pas hem mücadele anlamında bir oyuncumuz eksik.İkisini bir arada yapacak oyuncumuz yok. Alexe top geçiremezs, batsuya uzun atayım yada gitsin bassın kendi pozisyonunu hazırlasın dersek bu kadar olur. Ayrıca biraz aceleci ve fevri davranıyoruz. Sakatlıktan yeni çıkmış bir takımın yaşaması olası bir durum bu durum. Hemen oyuncuları hocayı asıp kesmeye başladık. Josef ile alex arasındaki mesafeyi kısaltırsak yada alex yerine daha ortasaha oynayan bir oyuncuyla oynamak.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 23:05:12 murat ]

Çevrimdışı Erman1903

Benim görüşüm kadro aalında iyi oluşturulmuş. Tek eksik ortasah ile ileri ucu birleştirecek hem pas hem mücade anlamında bir oyuncumuz eksik.İkisini bir arada yapacak oyuncumuz yok. Alexse top çeçiremezse batsuya uzun atayım yada gitsin bassınnkendi pozisyonunu hazırlasın dersek bu kadar olur. Ayrıca biraz aceleci ve fevri davranıyoruz. Sakatlıktan yeni çıkmış bir takımın yaşaması olası bir durum bu durum. Hemen oyuncuları hocayı asıp kesmeye başladık. Josef ile alex arasındaki mesafeyi kısaltırsak yada alex yerine daha ortasaha oynayan bir oyuncuyla oynamak.

Şu anda bunların tam söylenmesi gereken zaman, seyirci kalırsak faydası olmaz bir ileri bir geri devam ederiz. Herkesin bir sarsılıp kendine gelmesi lazım. Kadro iyi tabi, kıl tüy bırakılırsa geçen sezon yarısı kadar adamla şampiyon olundu adam olana çok bile.
[ Son Düzenleme: 17 Ekim 2021, 23:13:43 Erman1903 ]

Çevrimdışı Zafer55

Maaş dengesi bir kere bozuldu mu o takımdan hayır gelmez. Bu sene boşuna ümitlenmeyelim ben ümidimi kaybettim.

Türkiye liginde hiçbir takımın 4 oyuncusuna toplam 11 milyon euro vermek gibi bir lüksü yok. Hocayı da ekleyince 13.5 milyon yapıyor

Bizim ligimiz Avrupada ilk 15 te bile değil polonya romanya ve macaristan ligi seviyesinde orada en yüksek maaş 1 milyon

eurolarda hayal aleminde yaşıyoruz. Moldova takımı sheriff gayet küçük bütçelerle Şampiyonlar liginde oynuyor hem de çatır çatır.

Böyle yaparsan asker oyuncular küserler. Allahtan 2 tanesi kiralık seneye bizimle olmayacaklar fakat ben yine taraftara şirin

gözükmek için saçma sapan yüksek kontratlı transferler bekliyorum. Yönetim çok dik durmalı taraftara kulaklarını tamamen tıkamalı
Küseni koyarsan  kapının önüne, gider küsmeyeceği parayı alabileceği bir  kulüp bulur.
Bir takımda biri 3 alırken diğeri 5 alabilir önemli olan 3 alanın da 5 alanında parasını aynı zamanda ödemek.Kimse sözleşmesine silah zoruyla imza atmadı.

Çevrimdışı Erman1903

Rıdvan! Sana iyi dedik iki gol atınca savunmayı unuttun safi ileridesin koçum ne ayak böyle giderse geçen sezon ikinci yarı hikayene dönmen çok uzun sürmez. Önce savunma yapacaksın, amatör kanat beki Ferdi'yi izliyor musun? O da ileride ama yeni başlamasına rağmen arkayı boşlamıyor.

Çevrimdışı Orhan_

Benim görüşüm kadro aslında iyi oluşturulmuş. Tek eksik ortasaha ile ileri ucu birleştirecek hem pas hem mücadele anlamında bir oyuncumuz eksik.İkisini bir arada yapacak oyuncumuz yok. Alexe top geçiremezs, batsuya uzun atayım yada gitsin bassın kendi pozisyonunu hazırlasın dersek bu kadar olur. Ayrıca biraz aceleci ve fevri davranıyoruz. Sakatlıktan yeni çıkmış bir takımın yaşaması olası bir durum bu durum. Hemen oyuncuları hocayı asıp kesmeye başladık. Josef ile alex arasındaki mesafeyi kısaltırsak yada alex yerine daha ortasaha oynayan bir oyuncuyla oynamak.

Bence de kadro öyle acayip eksik veya yanlış değil. Bu sene bazı önemli oyuncuların geçen sene karşılıkları yoktu yahu. Bir de yeni gelenler herhalde tek oyunun tek tip oyuncuları da değillerdir. Sergen Hoca bir iki denemeyle doğruyu bulmak zorunda. Sonra zaten takım işi halleder.

Çevrimdışı Erman1903

Bence de kadro öyle acayip eksik veya yanlış değil. Bu sene bazı önemli oyuncuların geçen sene karşılıkları yoktu yahu. Bir de yeni gelenler herhalde tek oyunun tek tip oyuncuları da değillerdir. Sergen Hoca bir iki denemeyle doğruyu bulmak zorunda. Sonra zaten takım işi halleder.

Eksik meksik hikaye babo, geçen sezonki kadroyu herkes biliyor ne bir Pjanic ne Teixeiran vardı Ljajic Mensah Dorukhan gibi adamlar oynuyordu, yine sağ bekinin yedeği yoktu, yine Töre, yine Atiba, Oğuzhan vs yedeksiz Josef. Şampiyon olacağın varsa şimdiki kadro yeter de artar bile. Biz takım ruhunu göremediğimiz için bu tip şeyleri konuşuyoruz, hee aslında bazıları çok ufak sorunlar değil mantık hataları var ama çok daha büyük olsalar da takım ruhuyla bunları tolere edersin önceden yaptığın gibi. Geçen sezon bu takım çok kötü maçlar oynadı ama hiçbir zaman kendi başına oynamaya çalışan Dorukhan harici laubali olan oyuncu görmedik.

Bunları konuşmak lazım aksi durumlarda ya da takım için iyi şeyler ne zaman söylense ayağımız takılıyor malesef bizim insanımız başarıyı yönetmeyi sindirmeyi bilmiyor. Takım düzelsin de ben kötü olayım sıkıntı yok.

Etiketler: