13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum| 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 0-0 Beşiktaş Tarih : 03.12.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Hüseyin Göçek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 87650 defa] 13.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

boşuna gömüyorsunuz takımı , ben bu oyunu hocanın taktiği olarak görüyorum ve sadece bir karambol dışında pozisyon vermedik , ikinci yarı bizim borumuz ötecek
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

Beyler bilmem farkıdandamısınızda maçlarda 2.ci yarı bizim borumuz ötüyor :D

Çevrimiçi o2bucak

boşuna gömüyorsunuz takımı , ben bu oyunu hocanın taktiği olarak görüyorum ve sadece bir karambol dışında pozisyon vermedik , ikinci yarı bizim borumuz ötecek
Bende böyle umuyorum şahsen

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolgahan Gur

bencede azıcık şans yanımızda olursa hocanın taktiği tutacak
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Rasim

Eğer 2.yarılarda oynadığımız oyunu her maçta oynasaydık ŞL'de gruptan çıkardık, ligde 1-2 beraberlikle liderdik. Cidden yazık ya  :s20:  :s20:
arkadaslar yasiniz genc anliyorumda biraz sakin olun yaw mac bitmedi daha :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı cisse557

Bu takım çok durağan oynuyor sezon başından beri değişmedi. Defans ile hücum hattı arası mesafe aşırı fazla buna bir de durağan oyun eklenince her maçta gördümüz defasın uzun pasları sonrası duvar gibi çarpıp dönen toplar.

Çevrimdışı Bishamon

Güzel bir yarı oldu bence gol yemedik.Adriano çok iyi oynadı.Fabri de çok iyi.Defansın ilerisindeki herkes kötüydü

Çevrimdışı 38life

Bu arada görüntüleri tekrar seyrettim Souza Tolgay'ın ensesine yumruk atmış. Siz de seyredin. Bu net direkt kırmızı kart.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Erken başlamışsınız gömmeye.

İlk yarıda gol yememek önemliydi.Bir tane duran top sonrası oluşan pozisyon hariç tehlike yaşamadık.Maç ortada, ayrıca hafta içi Kiev maçı var takımın kendisini ilk yarı fazla yormamasını olumlu karşıladım.

Çevrimdışı kyiv

Tolgay ve Oğuzhan ile derbilerde bir türlü ağırlık koymıyoruz. 2 side güçsüz ve yetersiz kalıyor. Özellikle oğuzhan küçük maçların büyük oyuncusu rolünden bir türlü sıyrılamıyor. Derbilerde hep kayıp hep kayıp.

Çevrimdışı cursedofdragon

Erken başlamışsınız gömmeye.

İlk yarıda gol yememek önemliydi.Bir tane duran top sonrası oluşan pozisyon hariç tehlike yaşamadık.Maç ortada, ayrıca hafta içi Kiev maçı var takımın kendisini ilk yarı fazla yormamasını olumlu karşıladım.

onlar gömer onların işi bu :D

Gol yesek gömerler gol atsak bile gömerler gol attık ama yinede çok kötü oynuyoruz derler :D

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada görüntüleri tekrar seyrettim Souza Tolgay'ın ensesine yumruk atmış. Siz de seyredin. Bu net direkt kırmızı kart.
Olay ordan sonra karıştı zaten. Öyle auta itiraz değildi uzamasının sebebi

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Yasin02

Kırmızı görmezsek ve sakatlık olmazsa bizim için olumlu gibi gidişat
Aquila non capit muscas.

Çevrimiçi levitate

arkadaslar yasiniz genc anliyorumda biraz sakin olun yaw mac bitmedi daha :bandit:

Bu maçla alakası yok abi sezonun önceki maçlarını diyorum ben :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yasin02

Aut mu verdi yoksa faul mu ?
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı 38life

Kameranın çektiği yere görde arkada kalıyor. ilk bakışta sadece boğazına sarılmış gibi görünüyor ama bildiğin yumruk atıyor. baya gerilip yumruk atıyor...

Çevrimdışı 38life

Bu arada o pozisyonun nesini tartışıyorlar bariz bir şekilde Kjaer'ın kafasından çıkıyor top. İlk yarıda bizim lehimize 1 kez bile hatalı düdük çalınmadı. Uydurmasın kimse.

Çevrimdışı ProjectOrigin

onlar gömer onların işi bu :D

Gol yesek gömerler gol atsak bile gömerler gol attık ama yinede çok kötü oynuyoruz derler :D

Takımın gelene 5 gidene 3 atmasını üstüne Barcelona-Bayern futbolu oynamasını bekliyorlar.Beyhude.

Çok kritik haftalardayız takımın her şeyini bu maça vermesi Kiev maçını riske sokar.Umarım 80'e kadar sıkmadan bu skorda götürür ve araya 1 gol sıkıştırırız.  :evillol:

Çevrimdışı 38life

Bakalım fener Gençlerbirliği maçında kaç bin kişiye oynayacak?. Zira bütün tribünlerdekilerin passoligleri 1 maç bloke edilmek zorunda.

Çevrimdışı Onur Küçük

Beklendiği gibi bir ilk yarı gerçekleşti. Kondisyon olarak yetersiz ilk yarı baskılı oynamaya çalışan/topu daha geride tutmamızla buna da zorlatılan Fener 2. yarıda oyundan fizik olarak daha da düşecek. Fiziken oyundan düşecek ve risk almaya başlayacak olan Fener'e karşı artık daha direk oynamalı , hücumda daha hızlı çoğalmalı, kanatlar biraz daha devreye girmeli. İkinci yarı Aboubakar ve İnler gibi opsiyonlar bunu gerçekleştirmekte yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Gokhan-

İyiyiz iyi, pekte yorulmadık bu açıdanda sevindirici, ikinci yarı az bişe vites yükseltir sıkıştırırız.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı goktasoktay

Pörsüğün hareket nedir sizce?

Çevrimdışı Luccâ

Oğuzhan safi zararsın bu maç. Ayağına gelen her top rakibe gidiyor..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: