Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 276 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5198463 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Beşiktaş'ı bu sene çıplak gözle bir çok kez izledim. Quaresma ve Talisca , ikisi de çok yetenekli değil mi ?
Ama getirileri olduğu kadar götürülerinin de olduğunu düşünüyorum.Her tercih bir vazgeçiştir. Q7 ile Taliscayı tercih ediyorsun, neyden vazgeçiyorsun ?
Nagatomo bindirme yaptığı zaman onu kovalamamayı tercih ediyorsun.Quaresma kovalamıyor onu.
Talisca ile oynadığın zaman da çok güçlü bir orta sahan olmuyor. 4-2-4 gibi oynuyorsun orada sadece ikili kalıyor.
Talisca orta sahayı tamamlamıyor.Evet 12-13 gol attı çok yetenekli bir oyuncu ama orta saha gibi oynamıyor.
galatasaray orta sahada 5'li oynadı sen orada 2 kişi kaldın.
Başkaları diyecek ki ;'Talisca ile q7 olmasa rakip kaleye nasıl gidecez ? ' O da bir bakış açısıdır. O da bir tercihtir ancak Q7 ve talisca o savaşın içinde yer alamadılar.

Bu ne yazıdır Yarabbi ...
seni tanımak istiyorum yiğidim, beni mutlaka ara  :nargile:

Çevrimdışı caner.eryigit

Maç pazartesi 20:00 deymiş
kayseri maça çıkmayız diyordu bakalım neler olacak.
Çok ağır sövücem valla mübarek gün zor tutuyorum.ne güzel İstanbul kafalarına göre nasıl da oynuyorlar fikstürle.jankut demesin şimdi Beşiktaş bizden 1 gün daha fazla dinlenecek der valla ben beklerim...

Çevrimiçi underworld

Çok ağır sövücem valla mübarek gün zor tutuyorum.ne güzel İstanbul kafalarına göre nasıl da oynuyorlar fikstürle.jankut demesin şimdi Beşiktaş bizden 1 gün daha fazla dinlenecek der valla ben beklerim...

fb pztersi oynasın biz niye oynuyoruz.
kayseriyle birlikte saldırmak lazım

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Negredo lafı geçmişken nacizane kendi fikrimce belirteyim.

Negredo'dan verim alamayacağımızı dikkat eden hatırlayan var mi bilmiyorum, daha ilk maçında topla ilk buluşmasında rabona ile sahanın bi ucundan bi ucuna pas atucuma çalışmasından anlamıştım. Onu da yapamamıştı zaten.

Önce ekmek yediğin yere saygı duyacaksın.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen abi :ok: bi de son dakikada kale dibinden atamamıştı.. negredo yüzünden 1 2 kere ceza almıştım.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Real madrid vs Atletico Madrid
Vodafone Park'ta mı şimdi?
2019 finali bizim stadyumda. Yani gelecek sezon ki sampiyonlar oynayacak bizim stadyumda

Çevrimdışı yoruk

Beşiktaş'ı bu sene çıplak gözle bir çok kez izledim. Quaresma ve Talisca , ikisi de çok yetenekli değil mi ?
Ama getirileri olduğu kadar götürülerinin de olduğunu düşünüyorum.Her tercih bir vazgeçiştir. Q7 ile Taliscayı tercih ediyorsun, neyden vazgeçiyorsun ?
Nagatomo bindirme yaptığı zaman onu kovalamamayı tercih ediyorsun.Quaresma kovalamıyor onu.
Talisca ile oynadığın zaman da çok güçlü bir orta sahan olmuyor. 4-2-4 gibi oynuyorsun orada sadece ikili kalıyor.
Talisca orta sahayı tamamlamıyor.Evet 12-13 gol attı çok yetenekli bir oyuncu ama orta saha gibi oynamıyor.
galatasaray orta sahada 5'li oynadı sen orada 2 kişi kaldın.
Başkaları diyecek ki ;'Talisca ile q7 olmasa rakip kaleye nasıl gidecez ? ' O da bir bakış açısıdır. O da bir tercihtir ancak Q7 ve talisca o savaşın içinde yer alamadılar.

Bu ne yazıdır Yarabbi ...
seni tanımak istiyorum yiğidim, beni mutlaka ara  :nargile:

Doğru yazı.Zaten bu durum 2 senedir var olan bir sorun.Geçen sene daha yıpratıcı bir hücum hattımız vardı performans olarak farketmedik.Bu sene hem Cenk gitti hem Q7 formsuz idi hem Negredo yıpratıcı olmadı.

Q7 açısından eğer ana plan olmazsa sorun yok ama aksi halde büyük sorun.Talisca ise oyun anlamında sezonun genelinde "gol atsın atmasın " 3-5 maç hariç hep sorun.

Ama diğer yandan Talisca'yı çıkarma gibi bir lüksü de olmadı hocanın.Bunu sadece 4 maç yapabildi bu sene.Eğer imkanı olsa daha çok yapardı.Aynı şekilde Quaresma için de geçerli.Yani öyle manevi evlat sözleri saçmalıktan başka şey değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

1 haftadır renkli medyada "Beşiktaş şampiyonlar ligine gidemezse batar, mahvolur" diye bir goygoy var.

Neymiş, oyuncu maaşları çok yükselmiş, giderler artmış vs.

Bir Allah'ın kulu da "10 senedir Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyen ama eşek yüküyle maaş ödeyip transfer yapan Fenerbahçe neden batmıyor?" diye sormuyor, iki senedir şampiyonlar ligine giden Beşiktaş bu sene gidemezse batıyor.

Bir de Beşiktaş yarıştan kopunca, şampiyonluğun değeri bir anda 700 milyona çıktı.

Neyse ki taraftar bilinçli de, bu gerzekleri ciddiye almıyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

1 haftadır renkli medyada "Beşiktaş şampiyonlar ligine gidemezse batar, mahvolur" diye bir goygoy var.

Neymiş, oyuncu maaşları çok yükselmiş, giderler artmış vs.

Bir Allah'ın kulu da "10 senedir Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyen ama eşek yüküyle maaş ödeyip transfer yapan Fenerbahçe neden batmıyor?" diye sormuyor, iki senedir şampiyonlar ligine giden Beşiktaş bu sene gidemezse batıyor.

Bir de Beşiktaş yarıştan kopunca, şampiyonluğun değeri bir anda 700 milyona çıktı.

Neyse ki taraftar bilinçli de, bu gerzekleri ciddiye almıyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batacağımız konusunda goygoy yaptıkları konusunda haklısında bence karşılaştırman yanlış.
Fenerbahçe on yıl CL'e gidemedi ama son iki yılki seyirci boykotu dışında statları ve fenerium gayet iyi bir ortalama yakalamıştı.
Biz YD depremi üzerine stad yaptık. Borçla harçla.
Yalnızca iki yıldır staddan para kazanıyoruz.
Aziz Yıldırım'ın Fener'e  YD'nin bize verdiği kadar maddi hasar verdiğini düşünmüyorum.

Bakalım bizim seyirci CL'e gidemeyen takımın arkasında ne kadar duracak? Kombine yenilemelerini ölçü alamıyorum çünkü GS maçı öncesiydi.
Başarısız olduğumuz yıllardada stadı fullersek sırtımız yere gelmez.

Çevrimiçi underworld

Yıllara göre garanti maaşlar:
14-15 = 27,9 m €
15-16 = 30,7 m €
16-17 = 35,9 m €
17-18 = 45,7 m €

(maç başı , primler hariç )
[ Son Düzenleme: 04 Mayıs 2018, 12:51:16 underworld ]

Çevrimiçi Samet Demir

Yıllara göre garanti maaşlar:
14-15 = 27,9 m €
15-16 = 30,7 m €
16-17 = 35,9 m €
17-18 = 45,7 m €

(maç başı , primler hariç )
Pepe,  negredo,  q7 düşünce ne kalıyor?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi underworld

35,6

Çevrimiçi sozkul

Negredo ben gitmem derseki öyle diyeceğini sanıyorum, bir yıl daha ödeyeceğiz bu parayı değil mi?

Çevrimdışı f_madida

Vida  3
Love 1.8
Negredo 4.35
Lens 2.2

Talisca da gidiyor, onun da maasi 2 civariydi en son.

Toplam 13.35 M Euro.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı cursedofdragon

Vida  3
Love 1.8
Negredo 4.35
Lens 2.2

Talisca da gidiyor, onun da maasi 2 civariydi en son.

Toplam 13.35 M Euro.

talisca nereye gidiyor  :alala:

Çevrimiçi sozkul

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı f_madida

alacağımızı düşünmüyorum

Ben de alacagimizi dusunmuyorum, yani istesek de paramiz olmayacak zaten. Ama baska takimlarda da ozellikle ust duzey liglerden birine giderse, bizdeki kadar tolerans gorebilecegini sanmiyorum. Bizde 65 dk oynayip elle tutulur pek birsey yapmasa hatti takimin direncini azaltsa da, 65-90 arasi olmadik yerden gol atabilir, oyunu degistirir diye oyunda kaliyor. Ingiltere'de boyle tolere etmezler adama. Belki Italya'da veya Fransa'da oynayabilir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı federo

gidecek oyuncuları belirlemek bir işe yaramıyor ki. Önce kendilerinin gitmeye ikna olması ve alıcının bulunması gerek. Negredo, lens, love bunlar gitmek istemez ve iyi teklif almazlarsa ne yapacağız? Veya bunlar giderken bonservis kazanabilecek miyiz ve giderseler kısa sürede bu durum gerçekleşebilecek mi? Bence bu üçlü bedava da gitse kardır ama belirli bir miktar bonservis verdik hepsine, özellikle Lense. Umarım talipleri çıkar bonservis parası alarak süreç çok uzamadan giderler de önümüzü görürüz.
Diğer oyuncular ise ederlerini veren olursa gidebilirler (Adriano, Q7, pepe gibi) yoksa 1 sene daha kalmalarında sakınca görülmeyebilir, ama iyi bir teklif gelir umarım da giderler.
bu transfer döneminde bizim için almaktan çok gönderilecek veya gidecek oyuncuların netleşmesi. Ve bunun bir an önce netleşip gelecek oyunculara yoğunlaşmak gerekecek. Yönetimin işi zor umarım gidenler ve gelenler dengesinde her şey istediğimiz gibi olur.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Pfdk'nın bizi 46. maddeden sevk edeceği söylentisi var. "Maça çıkmamak" değil "Kupaya katılmamak" olarak cezalandiriyormus bu madde, cezası da küme düşürmekmiş. Gerçeklik payı var mıdır?

Çevrimdışı federo

Ben de alacagimizi dusunmuyorum, yani istesek de paramiz olmayacak zaten. Ama baska takimlarda da ozellikle ust duzey liglerden birine giderse, bizdeki kadar tolerans gorebilecegini sanmiyorum. Bizde 65 dk oynayip elle tutulur pek birsey yapmasa hatti takimin direncini azaltsa da, 65-90 arasi olmadik yerden gol atabilir, oyunu degistirir diye oyunda kaliyor. Ingiltere'de boyle tolere etmezler adama. Belki Italya'da veya Fransa'da oynayabilir.
Ben satışını yapmak şartıyla alabileceğimizi düşünüyorum, yani tam anlamıyla maddi kar politikası olabilir. Şuan 21 ver al, Haziranda en az 30 a sat gibi. Böyle bir kulüp ile anlaşılırsa olur yoksa Cl yokken o maddi yüke giremeyiz.

Çevrimiçi Necmi

geçen seneden farklı bir gelirimiz olmaz en kötü sermaye arttırımına gideriz
o farkı kapatırız. şl geliri olmadan bile gelirlerimiz renklileri geçiyor. zaten uefa maçlarıyla
farkı azaltırız. daha fazla uefa maçı yapacağız.

Çevrimiçi Necmi

Pfdk'nın bizi 46. maddeden sevk edeceği söylentisi var. "Maça çıkmamak" değil "Kupaya katılmamak" olarak cezalandiriyormus bu madde, cezası da küme düşürmekmiş. Gerçeklik payı var mıdır?
46 dan sefk edildik zaten o sefk bizi seneye kupadan men ediyor kupa cezası lige yansımaz
lig maçına çıkmazsan ligde alacağın ceza bu biz kupa maçına çıkmadık buda gelecek sene kupadan men oluyor
bakalım böyle bir ödül vereceklermi. Bu bize ödül yayıncı kuruluşa ceza olur.

Çevrimiçi sozkul

Şimdi cevabını teknik olarak verirsek, Caner'e sonradan eklenen maddeden ceza verip madde varken aynı şeyi yapan futbolculara ceza vermeyen ve bu maçı yeniden tekrar ettiren TFF bunu yapabilir.  bunun hukuksuz olmasının önemi yok, bunun böyle yapılmasının işlerine geleceğini düşünen birileri yeterli gücede sahipse bunu TFF ye yaptırabilir, TFF'nin bir hukuk hak kantarı yok, güç kantarı var. kantarları zorbadan yana.
Yaparlarsada Beşiktaş ile UEFA ve CAS nezdinde uzun soluklu bir mücadeleye girerlerki, sonuç her durumda TFF nin büyük prestij kaybıyla sonuçlanır, Platini'ye rüşvet vererekde çözemezler bu defa..

Aslında senin bunu sorabilmen bile bana ilginç geldi, ama sonra düşündüm, ne olmazlar oluyor burada sonuçda sorun çok mantıksız değil.
Ben yapabilirlerse helal olsun derim, oha derim, ne cesaret vermış adamlarda Beşiktaş taraftarını bu kadar karşılarına alabiliyorlar derim.

Etiketler: