Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor
Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor Skor : Beşiktaş 3-4 Sivas Belediyespor Tarih : 28.01.2016 Saat : 20:15 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Murat Özcan Yayın : A

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor  [Okunma sayısı 68013 defa] Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Maç haftasonu mu ? bide izmir Atatürk stadında mı ?

Eğer öyleyse izmire gidelim maç izlemeye.

Çevrimdışı sallapati

40bin dolar kaybetmişiz grup lideri olamadığımız için.. ama buca maçı hasılatı paylaşılıyor olması lazım.. izmir doldurursa iyi olur

Çevrimdışı Efe

aaa orda dur bi dk ben kimseye sallamadım abi ,  benim sorunum laubali futbolla, yakışmadı bize hemde hiç
zaten sana söylemedim bu tarzda düşünen herkese söyledim 1 maç kaybedince ooo yangın yeri sanki ilk defa maç kaybediliyor maçta laubalilik olmuş olabilir yada hoca hata yapmıştır ama bu bizim hedefe giden kadromuzu ve hocamızı yerin dibine sokma anlamı taşımaz bir Beşiktaşlıya hiç yakışmaz eleştirini yapar geçersin bizde bir çok oyuncu gitsin deniyor sanki takımda yedek oyuncu olmayacak şuan bu oyuncuların yerine kimseyi alamayacağımıza göre bunların performanslarını en üstte tutmayı sağlamak gerek bu maçlarda da oynatmak lazım hata yapacaklar tabi sen 10 maç oynama 1 maç oyna tabi hata yaparsın form tututamazsın
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Efe

Günay tolgadan kötü kaleci desem
2 side çok kötü kaleci çok çok kötü ama mayıs 22 ye kadar ayıya dayı demek lazım çare yok yeni sezonda baya temizlik olacak takımda bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

Buca stadında oynanacakmış maç.

kim diyor? Buca hasılatı reddetmez.. Atatürkte minimum 25bin gider

Çevrimdışı mmeteris

Önceki buca maçı atatürk teydi. Ordaydık yenildik..yine orda olacağım yine yenilmeyelim :/

Kartal Gol Gol Gol

Çevrimdışı Factatum

@Efe

Kimseyi gömdüğümüz falan yok! Doğal nizama göre başarı övülür, başarısızlık yerilir.

Şenol Güneş bu maçta başarısız olmuştur. Oyuncu değişiklikleri felaketti. Dolayısıyla bunun dile getirilmesi çok normaldir. Yarın doğru iş yaptığında da alkışlar, "Sezarı'ın hakkını Sezara veririz" yine. Bu durumda çelişmiş olmayız hiçbir şeyle.

O armayı taşıyan takımın sahadaki halini ve saha kenarından yapılan müdahaleleri görünce, hoşnut olmadık. Mesele bu!

Çevrimdışı sallapati

günayın refleksler bırak kalaci için , normal insan için bile ortalama sayılır..

Çevrimdışı EMİR EMRE

Artik eleme maclari baslasin da ciddiyet gorelim, ozlemisiz.

kim diyor? Buca hasılatı reddetmez.. Atatürkte minimum 25bin gider

ya anlatıyoruz anlamıyon mu sen ? :D

1.ci çıkarsan ev sahibi oluyor 2.ci çıkarsa liderle eşleşiyorsun

Çevrimdışı sallapati

ya anlatıyoruz anlamıyon mu sen ? :D

1.ci çıkarsan ev sahibi oluyor 2.ci çıkarsa liderle eşleşiyorsun
sen anlamıon birader.. yazdım okumadın..
İzmir Atatürk
[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2016, 22:59:03 sallapati ]

Çevrimdışı sallapati

sen anlamıon birader.. yazdım okumadın..
İzmir Atatürk

izmir atatürk de o zaman atatürk stadyumu deyince bizim oynadığımız stad o.

Ayrıca maç ordada değil yeni buca stadında 1000 kere yazdım.

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı sallapati

neyse en azından adam gibi bir futbol sahasında oynayacağız...
deplasmanı da severiz

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Psikolojim bozuldu galiba :alala:

Neyse yatalım uyuyalım, sinirler biraz yatışsın.

Bu arada ben Beşiktaş'ın katıldığı her kupayı almasını isterim. Çünkü ben hayatımda ne adam akıllı kupa ne adam akıllı şampiyonluk gördüm. Yaşı büyük olanlar en parlak dönemlerimize şahit olmuşlar. Ama ben kupalara açım, başarıya açım. Bu sene lig, kupa, süper kupa bütün kupaları almalıyız. Ama önce takım olarak bi kendimize gelmemiz lazım..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ers_an

Atatürk te oynanır. İzmir E gelmesine bir bakıma sevindim. Aşka kavuşmak gerek bazen ❤️

Siyah Beyaz & Ölüm Yaşam

Çevrimdışı sallapati

Atatürk te oynanır. İzmir E gelmesine bir bakıma sevindim. Aşka kavuşmak gerek bazen ❤️

passolig gerekiyor mu ki ?

Bilet bulabilirmiyiz bide ?

Benimde gidesim var maça 100 km aydın-izmir arası :)

Etiketler: