2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 279 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2689315 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı savaş altay

yine algı peşindesiniz en az yazan 7-8 oyuncu yazıyormuş vs. takımın çok oyuncuya ihtiyacı yok.bir tane boşa çıkan ertaç veya benzeri yedek kaleci ,olursa stopere marcelo gelsin. gg ve canere alpay fatih rıdvan yeter dedik.onları oynatabilecek bir hoca olsun.gönder q7 yi  kanat istiyorsan orkanı arası oynat yoksa kanatsız oyna dedik.7-8 oyuncu saymadık.oziyi medeli doğru dürüst kullanabilecek bir hoca ilede ortasahayı halledebiliriz.santraforu burak güven larin idare eder.bu saydığım isimlerin kötü oyuncular olduğunu düşünmüyorum.kabaca toparlarsak 1 yedek kaleci bir stoper  bir ortasaha ve iyi bir kanat forvet fazlasıyla yeterli.yedek kaleciyi saymazsak 3 oyuncu  ve iyi bir hoca lazım.
Abi canerle sezon actin ya  :D

Oguzhanin futbol ile degil taraftar ile arasi koptu.

Yonetimin gerekli pr yapmamasindan kaynakli olusan burak vs taraftar probleminden ote bir sey bu.

Medel'in daha dar alanda oynarsak verimli olabilecegini dusunuyorum.

Ve tabii her zamanki gibi kanatsiz sistem  :bandit:

Çevrimdışı savaş altay

Kagawa, yeni sezonda Beşiktaş’ta kalmayacak ve Dortmund’a geri dönecek. Siyah-beyazlı yönetim, Japon yıldızın transferini gerçekleştirecek fonu bulamadı. (Football Channel)

Gitsin ya.. ben sogudum oyuncu da sogur iyi girdigi sezonda oturursa. Bu yonetim ile kanadina ayri merkezine ayri   :ranting2:

Çevrimdışı savaş altay

FFP varken bu küçük esnaf mantığını hadi bir nebze anlayabiliriz de,ffp kalkmışken üstelik rakiplerimiz de bizim kadar olmasa da kötü durumda ama adamlar ucuz 3-5 adam almak yerine sağlam tek adam alarak eksik bölgelerini kapatabiliyorlarsa biz neden yapamıyoruz bunu?Öyle çok ekstrem transferler de lazım değil yanlış anlaşılmasın,sonuçta bu ligde saha dışı faktörleri çıkarırsak gerekli birkaç takviyeyle şampiyon olabiliriz.Olayı sahada halledelim,diğer faktörlerin devreye girmemesi için de dua etmekten başka şansımız yok çünkü başımızda bir başkan yok...
Basimizda baskan olmasa koalisyon olsa, her kafadan bir ses ciksa ve anlasamasalar bundan daha iyi yonetiliriz.

Çevrimdışı savaş altay

Yabancı kuralı hakkında bildiklerim;

Yabancı kuralı için bir ara 6+2+2 konuşuldu.
Sonra gelen tepkiler üzerine 14 yabancı sabit kaldı ancak belli düzenlemeler yapıldı.

Buna göre kulüpler 14 yabancı ile sözleşme imzalayabilecek.
Maç kadrosuna 12 yabancı alabilecekler. (2 oyuncu tribüne)
Maç 11 inde aynı anda 8 yabancı oyuncuya müsaade edilecek.

Eğer böyle ise 3 Türk  oyuncu önem kazanıyor.

farklı bilgisi olan var mı?

Dorukhan gibisi her zaman cikmaz bu sebeble satilmamali. Yerli iskelet onemli.

Çevrimdışı savaş altay

küçük esnaf çünkü hayatında hiç milyarlık bütçe yönetmemiş adamın eline milyarlık bütçe geçince sıvaması normaldir.
Parayi cok gorunce delirdi bence  :lol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi MUSTAFA_

“ Abdullah Avcı ile görüşmeleri yürüten Ahmet Ürkmezgil prensipler üzerinde anlaştı.. Abdullah Avcı’nın Başkan Göksel Gümüşdağ’a “ Beşiktaş beni istiyor bende orada çalışmak istiyorum bana izin verin.. “ dediği ifade edildi.. “ (Star)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Arthur Dayne

Çevrimdışı murat

birde rocoyu görmek için tüm sene oynamasına gerek yok futbolu azcık bilene 10 dk yeter rocoyu tanıması için :bandit:
bir arkadaşım yazmış tolgay dürüm yemeseydi dorukhan hala necipin yedeğiydi.demek azıcık futbol bilseymiş daha erken farkedebilirmiş :lol:

Çevrimdışı savaş altay

Neticede FM oynar gibi 3'e alırım  10'a satarım ama işler FM'den farklı gelişir, her sene omurgayla oynarım sonra da patlarım diyecek halimiz yok ki  :D   Birşey mi oldu; yapılacak iş belli. Hemen Şenol Güneşle ilişkilendirelim. Her sene neden 5-6 oyuncu geliyormuş peki onu da soralım. Her sene 5-6  hatta daha fazla 10 civarı oyuncu gelmesi normal . Anormal olan Şenol Güneş işte.
Sen patinajdan kurtulamayacasin belli ki. Yonetim icin iyi bir sey konusan yok ama a plani toptan bozuk olan

B planini bulunmayan ve uretemeyen, seninle, senol gunes arasinda fark; o 75 dakika mac izliyor sen 90 dakika.

Talisca'yi kim getirdi? Gomez'i kim getirdi? Senol gunesin istedigi oyuncular bile sizdi her yere isimleri bilmesek neyse.

Yonetime elestiriyi senol gunes hayranligi yapmadan yapabildigin gun Besiktas forumunda bulunmus olursun.

Insanlar birbirini sunu konusma, bunu konusma diye bastirirken bu forumda ben cikip neden baski yapiyorsunuz diyordum

ama senol gunes hayranligi su anda gergin olan Besiktas'lilar uzerinde sinir yapiyor.

Senol gunes diye bir teknik adamimiz yok ve Besiktas bunyesinde de degil. Katkisi 0'a yakin bir adami

ovup durmanin mantigi nedir ya? Herkes soyleyecegini soyledi, ugurlandi bitti.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Bilmiyorum katılır mısınız ama bence oğuzhan,avcı ile eski formuna dönebilir.2 seneki sorumsuzluğu vs. gözümüze batıyor ancak kötü topçu değil kesinlikle.Şöyle bir adem-ozzy orta sahası olsa sağlam bir 6 numara da gerekiyor.Eğer transfer yapmayacaklarsa atiba belki 1 sene daha götürür bizi o bölgede...

Bilmiyorum katılır mısınız ama bence oğuzhan,avcı ile eski formuna dönebilir.2 seneki sorumsuzluğu vs. gözümüze batıyor ancak kötü topçu değil kesinlikle.Şöyle bir adem-ozzy orta sahası olsa sağlam bir 6 numara da gerekiyor.Eğer transfer yapmayacaklarsa atiba belki 1 sene daha götürür bizi o bölgede...

oğuzhana güvenip yola çıkılmaz.

Atiba'nın da pestili çıktı.

6 ve 8 numara şart bence.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

satmasınlar vida-ljajic'in yeri dolduramazlar.

Orası öyle ama bu sefer hiç oyuncu alamazlar. 2 kanat 1 yedek forvet 1 solbek 1 yedek sağ bek 1 orta saha 1 stoper şart kimi direk 11 kalitesinde kimi rotasyon olmak üzere. Kadroyu koruyamıyoruz daha Adriano ile uzatılmayacak deniyor. Para lazım. Dorukhan hatta gelirse Güven dahi satılmalı. Medel-roco-larin-lens-q7-mirin falan bunlarda olmasa hiçbir şey kaybetmeyiz bazısının olmaması kar hatta ne kadar çıkarırsak kardır bunlardan.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı savaş altay

Taraftar ile arasini duzeltecek formulu de yazmali oguzhana forma verecek kisi.

Bu taraftar cahil ya, bazilari buragin hangi formayi giyerse giysin krallliga yuruyecegini bilmiyormus,

gelene kadar protesto sonra gol atmaya baslayinca "aa burak" diye kendilerine gelmisler  :kop:

Besiktas taraftarini tanimayan bu ambiansi yonetemez.

Orası öyle ama bu sefer hiç oyuncu alamazlar. 2 kanat 1 yedek forvet 1 solbek 1 yedek sağ bek 1 orta saha 1 stoper şart kimi direk 11 kalitesinde kimi rotasyon olmak üzere. Kadroyu koruyamıyoruz daha Adriano ile uzatılmayacak deniyor. Para lazım. Dorukhan hatta gelirse Güven dahi satılmalı. Medel-roco-larin-lens-q7-mirin falan bunlarda olmasa hiçbir şey kaybetmeyiz bazısının olmaması kar hatta ne kadar çıkarırsak kardır bunlardan.

iyi de bu sefer sattıklarının yerine de oyuncu gerecek  onların yerini nasıl dolduracaksın ?

Bizim FFP yok satma zorunluluğumuz yok.

İyi oyuncuları elinde tut çok iyi rakamlar gelmediği sürece satma üstüne takviye yap takımın yeterli.

Çevrimdışı Karabay

İyi oyuncuları elinde tut çok iyi rakamlar gelmediği sürece satma üstüne takviye yap takımın yeterli.
Bu durumda çok iyi bir kadro olur Allah muhafaza şampiyonluğa yürürüz ki bizim başkan bunu kabul etmez.

Çevrimdışı murat

Sen patinajdan kurtulamayacasin belli ki. Yonetim icin iyi bir sey konusan yok ama a plani toptan bozuk olan

B planini bulunmayan ve uretemeyen, seninle, senol gunes arasinda fark; o 75 dakika mac izliyor sen 90 dakika.

Talisca'yi kim getirdi? Gomez'i kim getirdi? Senol gunesin istedigi oyuncular bile sizdi her yere isimleri bilmesek neyse.

Yonetime elestiriyi senol gunes hayranligi yapmadan yapabildigin gun Besiktas forumunda bulunmus olursun.

Insanlar birbirini sunu konusma, bunu konusma diye bastirirken bu forumda ben cikip neden baski yapiyorsunuz diyordum

ama senol gunes hayranligi su anda gergin olan Besiktas'lilar uzerinde sinir yapiyor.

Senol gunes diye bir teknik adamimiz yok ve Besiktas bunyesinde de degil. Katkisi 0'a yakin bir adami

yanlışın var burası beşiktaş forumu değil şenol güneş forumu.o olmasaydı beşiktaş gibi yetersiz bir takım nasıl şampiyon olurdu?

Çevrimdışı Arthur Dayne

Aynen öyle.Mali durumumuz kötü olduğu için de reçete küçülmek değil,düzgün bir kadro kurup şampiyon olmakta.7,5 senedir başkan ama hala bu işi öğrenemedi.Küçük esnaf zihniyetiyle transfer yapmaya çalışınca kar ettiğini zannediyor.Uzun bir süre ffp kıskacına girmeyiz bunu iyi değerlendirmek lazım.İllaki yd dönemi gibi sansasyonel transferlere gerek yok sadece eksik bölgelere adam alırken üçün beşin hesabını yapmadan ligi ve avrupayı taşıyacak bir takım kurmamız lazım.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Taraftar ile arasini duzeltecek formulu de yazmali oguzhana forma verecek kisi.

Bu taraftar cahil ya, bazilari buragin hangi formayi giyerse giysin krallliga yuruyecegini bilmiyormus,

gelene kadar protesto sonra gol atmaya baslayinca "aa burak" diye kendilerine gelmisler  :kop:

Besiktas taraftarini tanimayan bu ambiansi yonetemez.
Caner bile sonradan bu camiaya gelmesine rağmen nasıl işini biliyorsa oğuzhan da bilecek.Adam kadıköy deplasmanında bizim tribüne gelip diz çöktü taraftara :) Oğuzhan da dandik bir takıma gol atınca hemen hareket çekiyor taraftara.Neden bilmiyorum ama ben umutluyum oğuzhan için,umarım yanıltmaz...

Çevrimdışı Onur Küçük

:kop: :kop:

Senol gunes'den fikralar.. Milli konu kesinlesince sacimi yapip ben ciktim zaten ekranlara, kimlere mesaj

yolladigini da iyi biliyorum. Hala sac, stil muhabbetinde. Kimsede anlamadi herhalde bu sac niye boyle diye?

Kafasi yillar oncesinde, her fb derbisinde de oyle. Neyse sana basarilar bu komik fikra icinde tesekkurler  :kop: :kop:

1-65 yaşında kendi rüşdünü ispatlamış adama yazdığın mesaj bu. Sen beni yargılamadan önce kendini yargıla tavrın, Şenol Güneş saplantısı konusunda. 

2-Sen beni anlamadığın gibi benim hakkımda bir de hüküm veriyorsun. Benim tavrım birkaç şey öğrenip kendini scout, menajer sanıp yarım yamalak bilgiyle Şenol Güneş olmuş olmamış fark etmez başkaları hakkında saçma sapan hükümler vermeye çalışanlara.

3-Şenol Güneş'in kalması veya gitmesi mi zannediyorsun halen bu kulübün asıl meselesini? Ben Şenol Güneş gitmiş halen farkında değilim; sen de gelmiş bana bunu hatırlatıyorsun öyle mi? Kısaca basitçe anlatayım. Öyle eskiden olduğu gibi artık birşey olduğunda 'Sorumlu Şenol Güneştir' deyip işin içinden sıyrılamayacak kimse. Asıl kimlerin nelerin problemin kaynağı olduğu ayyuka çıkacak.

Çevrimdışı Onur Küçük

yanlışın var burası beşiktaş forumu değil şenol güneş forumu.o olmasaydı beşiktaş gibi yetersiz bir takım nasıl şampiyon olurdu?
Beşiktaş değil de Fikret Orman forumu yapılmaya çalışılınca forum buna tepki doğması normal. Etki-tepki meselesi. Etki olmasa tepki olmayacak.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Maaş bütçesi de şurada dursun transferi çok etkileyecek başkanın en çok kısmak istediği bütçe  :evillol:

Kaleciler: Karius 1.4 m € * Tolga Zengin 1.2 m € * Utku Yuvakuran  250 bin € * Ersin Destanoğlu 250 bin  €

Savunma:Mirin  600 bin € 1/2 * Alpay Çelebi 250 bin € * Fatih Aksoy 250 bin € * Vida 3 m € * Adriano 1.85 m € * Roco 1,4 m € * Gökhan Gönül 1.7 m € * Caner Erkin 1.75 m €

Orta Saha: Dorukhan Toköz 700 bin € * Atiba 875 bin € * Necip Uysal 1.1 m € * Oğuzhan Özyakup 2 m € * Medel 2.3 m € *

Hücum: Güven Yalçın 400 bin € Muhayyer Oktay 96 bin € * Adem Ljajic  2,25 m € * Ricardo Quaresma 2.1 m € * Lens 2.25 m € * Kagawa 1,1 m € 1/2 * Gökhan Töre 1.8 m € * Mustafa Pektemek 1.7 m € * Larin 1,6 m €  * Burak Yılmaz 1,1 m € 1/2

Seneye kiralıktan dönecekler:
Umut Nayir  325  bin  € Orkan Çınar 500 bin  € * Aras Özbiliz 600 bin ile 1.5 m € arası yazıyor ne idüğü belirsiz onun maaşının  :D

Sözleşmesi bitenler:
Kagawa 1,1 m € 1/2 * Gökhan Töre 1.8 m € * Mustafa Pektemek 1.7 m € * Adriano 1.85 m € * Tolga Zengin 1.2 m €

Bazı oyuncuların maaşları tl ye çevrildiği için 5.4 tl/euro kurundan en son, onların yaklaşık değerleri yazılı. Rıdvan Yılmaz ve Mertcan Açıkgöz de 100-250 bin € arası alıyordur sanırım.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

iyi de bu sefer sattıklarının yerine de oyuncu gerecek  onların yerini nasıl dolduracaksın ?

yazdım ya detaylı yukarıda ya da eski sayfada uzun diye okumadın mı  :D 2 sene bir halt yapamayız işin özeti  :tabe: