2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 448 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6184966 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mayguntr

babacar forma şansı bulamıyor diyor ama transfermarkt bu sezon 22 maçta kadroya girmiş 17 kere forma şansı bulmuş diyor.  :alala:

https://www.transfermarkt.co.uk/ac-florenz/leistungsdaten/verein/430
366 dk oynamis toplasan 4 mac yapiyor.

edit : 366 lig istatistigiymis, iki tane de kupa macinda 90 dk oynamis.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Cenk haftalık 125 bin pound almıyor mu? Heryerde öyle okudum. Nerede yazıyor bu 4 milyon avro brüt olayı?

Cenk brut 4 milyon euro aliyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Herkes PSG'yi konuşuyor da, bu Barcelona FFP'den muaf mı?

Dembele ve Coutinho'ya verdikleri muazzam bonservis bir yana, kendi oyuncuları Messi'ye sözleşme yenilemek için sadece imza parası olarak 100 milyon euro verdi herifler. (Senelik 30 milyon Euro maaş hariç)

Benim aklım almıyor bu paraları, bu kulüplerin bu kadar geliri olamaz. Zaten gelirlerinin %84'ünü oyuncu maaşı olarak ödüyorlar, (Bonservisler, menajerlikler, imza paraları hariç.)

Ne dönüyor bilmiyorum, ama bir fırıldak var ortada.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi M.cityde Alexis sancheze 13 milyon pound maaş , 30 milyon pound da imza parası önermiş

İngilizler uçtu iyice böyle giderse bizim takımlar topçu alamaz hale gelecek...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Memleketin en büyük problemi bu işte, ne kendi ülkesinin gerçeklerinden ne de dünyanın gerçeklerinden habersiz, sanal olarak kendine dünya kuran sonra da onun gerçekliğine kendini inandıran, komplo teorileri ve alternatif gerçeklerle yoğrulan bir halk.

Senin ülkene adam EUR 1,00 milyona gelmiyor. Atiba dışında değil Beşiktaş'ta, Türkiye ligin'de ucuza oynattığın adam yok. elimizin çok sıkı olduğunu iddia ettiğimiz son 5 yıldaki tüm yabancı oyuncu transferlerini alt alta yazmanı rica ederim. Pedro dışında eur 1 milyon altında oynatıp da doğru düzgün katkı aldığımız 1 tane adam yok. Deportivo'da yedek takımla idmana çıkan ve sembolik olarak eur 100 bin maaş alan Ryan Babel bile kaç paraya imza attı? Abubakar, Gomez, Demba Ba, Q7, Sosa, Talisca, Tosic, Fernandez, Almeida (ki bu adam bizden alacağı EUR 2,75 milyonu beğenmedi de gitti şükür)... Oynayıp da bize iyi kötü katkı veren adamların tamamının maaşlarına bak istersen. Yabancılar yetmiyorsa Türklerin maaşlarına bak. Olcay'ın, Ozzy'nin, Tolgay'ın, Cenk'in, Pektemek'in, Ersan'ın, Veli'nin hatta Necip'in ve Atınç'ın... Yönetimimiz çokyetersiz, hepsine şakır şakır ortalam 1,45 milyonu dağıtmış. nasıl oluyor aklım almıyor yahu? O kadar da adam var 300-500 bine oynatabileceğin. Nasıl bulup getiremezler ya!

"Eur 1 milyona adam çok!" Hadi ya! Vallahi ne Fikret Orman'ın ne de yönetimin aklına gelmiştir. Hemen yönetimle kontağa geç ve bildir isimleri! aman kaçırmasınlar!

Ozzy konusunda; bizim beğenmediğimiz, Necmi abi'nin deyimi ile "Türkiye'nin en iyi sol beki" kaç paraya imza attı acaba Fener'e? Doğru... Ozzy kim yeaaa! Onun yerine Eur 1 milyonluk bir adam öner de yönetim hemen alsın.

Aynen devam böyle!

Valla ben gayet haberdarim. Avrupa takimlari G. Amerika'dan, Afrika'dan, Asya'dan surekli 300-500 bine adamlar transfer ediyorlar. Bunun senin ulkene gelmiyorla alakasi yok. Niye gelmiyormus, Brezilya, Rusya, Kolombiya daha mi iyi? Sen gidip sacma sapan adamlara milyonlarca euro maas dokersen menajeri enayi mi dusuk fiyata kontrat imzalatsin. Menajerler aliyor boyle kontratlari, Turk kuluplerinin yoneticileri boyle enayi oldukca da cok imzalarlar. Atiba'yi nasil oynatiyoruz? Almeida'ya, Bobo'ya ne oldu bizden istediklerini alamayinca? Surunuyorlar. Evet, aynen oyle, 1 milyon euroluk bir suru adam var. Oguzhan'i kac paraya aldik, geldiginde kaca oynuyordu? Olcay'i, Atiba'yi, Cenk'i kaca aldik? Hepsi de az paraya oynuyordu. Demek ki var. Oguzhan'dan beri futbolcu cikmadi mi onun gibi? Her sene yetisiyor bu adamlar, Turk akliyla gecen sefer yumurta kapiya sikisinca bu adamlari bulabildin, demek ki mevcut boyle adamlar biraz calisip aramak-taramak lazim. Ne oldu, elimiz biraz rahatlayinca bu tarz oyuncularin aniden koku mu kurudu?

Tekrar soyleyeyim, cok abartiyorsunuz bu adamlari. 10 milyon veriyorsa Milan buyursun gitsin Oguzhan. Adam 19 macta 2 asist yapmis diyorum, Oguzhan 2.5 milyon almali cevabiyla karsilasiyoruz. Oguzhan 1.4 milyon eurodan kurus fazla almamali. Performansi mi artti? Daha mi ust duzey? Yok, evvelki senelere gore geriye gitmis Turk cozumu ne? Maasini arttiralim.

Sen biraz arastir bak kac para veriyorlar Avrupa kulupleri ondan sonra bana bilmiyorsun de. Buraya hesabini yapip koyduk, Manchester'da Fellaini'nin aldigi para vergilerden sonra Oguzhan'a verilsin dediginiz paraya yakin. Ne Oguzhan Fellaini, ne de Besiktas Manchester. Avrupa'nin 10-15 basat takimina bakip harcadiklari parayi standard saniyorsunuz. Isin komik tarafi ornek diye verdigin adamlarin Pektemek haricinde hepsi simdiki yonetim zamaninda alindi ve hem cok az bonservisle, hem cok az maasla geldiler. Demek ki neymis, is bilmez yonetici olunca her alanda kazik yemek kacinilmazmis. Ipin ucunu kacirmadan bunlari halletmek lazim, 2.5 milyon. Begenmiyorsa Oguzhan gitsin Milan'da oynasin. Barcelona menseli Adriano bu kadar almiyor, Oguzhan almali, niye 2 asist yapti cunku.

+1903. Bizim takımda oğuzhan gömülüyor yusuf yazıcı oğuzhan kalitesinin yakınında değil henüz. Bizim oğuzhanı 5-6 ya satarlar elin adamına 10 verirler.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hah, bir de o. Yusuf Yusuf, en son bir Ozan vardi boyle sisirip sisirip durduklari. Yusuf Yazici kim ya? Ortalama ustu Anadolu takiminin ortalama ustu istatistikleri olan, yavas, gucsuz oyuncusu. Oguzhan'dan zerre fazlasi yok, eksigi var dedik. Ederi tas catlasin 5-6 milyon euro. Ne Tolgay'i keser, ne Talisca'yi ne de Oguzhan'i. Gitsin Bayern'e transfer olsun 50 milyon euro vereceklermis gazetelere kalirsa.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kemal Belgin: "Türk futbol tarihinin 1 numaralı başkanı ve yönetimi Beşiktaş Kulübü'ndedir. Helal olsun Beşiktaş Kulübü'ne! Hepinizin Beşiktaş'ta heykeli dikilmesi lazım."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi mellfred

Bademin dediği doğruysa Başkan verir karizmayı ben de garip gureba sevindiririm

olcay, ts lileri hazırlık maçında bile çıldırtmış  :lol: :lol:

Gonderilsin, gonderilmesin diye az konusulmadi burada. Bazi taraftarlar tutturmustu vay efendim ucgen ucgen. Ipe-sapa gelmez iddialar vardi. Yok neymis ucgen yapiyorlarmis, takimin cimentosuymus, suymus buymus. Babel geldi, simdi adini anan yok. Her SL macinda 1 kisi eksik oynuyorduk Olcay'la. Ismail'in bile iyi bek oldugunu iddia edenler var @Necmi abi mesela. Ya, adam defolup gitti de uc macta bir yedirdigi sacma sapan gollerden kurtulduk sonunda.

''En rahat oynadığı bölgeyle ilgili olarak konuşan Özyakup, “Ben bunu daha önce de çok cevapladım. 10 numara da oynayabiliyorum, 6 da, 8 de. İlk şampiyonluğumuzda Atiba'yla yan yana oynadım. Geçen sene daha farklı. Bu sene 10 numara oynadım. Her orta sahaya sorarsanız 8 numarada oynamak daha rahattır. 10 numara pozisyonunda alan daha dar oluyor, ikili mücadele daha fazla oluyor ama skora katkı oranı daha fazla oluyor. Klişe olacak ama hocam nerede görev verirse orada oynarım” açıklamasında bulundu.''

ozi 8'dir , OOS de yapamaz ; aynı şekil yy de 8 de olmaz.

Dostum Oguzhan'in yapamadigi isi Yusuf Besiktas'ta hic yapamaz. Oguzhan'in birden 8 numarayim demesi fizigini gelistirmek yerine kacak gurestiginden. Besiktas ve TS'ye oynanan futbol ayni degil. Bize karsi kazanmaya calisan 3 takimla oynadik, TS'ye olaganustu sanssizliklarla 2 puan biraktik, GS'yi duman ettik, Basaksehir gercekten en iyi futbolu oynadi karsimizda beraberligi hak ettiler. Geri kalan butun takimlar, FB dahil beraberlik icin oynuyor bize, kiclarini yirtiyorlar artik vitrin maci mi sayiyorlar neyse. TS maclarina bak, kimse kapanmiyor. Yusuf'un en one cikan ozelligi pasor yonu, bizde o isi en az o kadar yapan, oyun zekasi daha ust duzey Oguzhan var ama mevcut sartlarda yetmiyor. Onun icin diyoruz bize Fellaini gibi bir adam lazim diye. Mevcut sartlarda artik fiziksiz, atletik olmayan adamlar bize ligde faydali olamaz. Yusuf TS'de bile ahim-sahim istatistik yapamamis, bizde olsa hicbir sey yapamaz uc mac sonra lan kim aldi bunu deriz.

Çevrimdışı scarfright

''En rahat oynadığı bölgeyle ilgili olarak konuşan Özyakup, “Ben bunu daha önce de çok cevapladım. 10 numara da oynayabiliyorum, 6 da, 8 de. İlk şampiyonluğumuzda Atiba'yla yan yana oynadım. Geçen sene daha farklı. Bu sene 10 numara oynadım. Her orta sahaya sorarsanız 8 numarada oynamak daha rahattır. 10 numara pozisyonunda alan daha dar oluyor, ikili mücadele daha fazla oluyor ama skora katkı oranı daha fazla oluyor. Klişe olacak ama hocam nerede görev verirse orada oynarım” açıklamasında bulundu.''

ozi 8'dir , OOS de yapamaz ; aynı şekil yy de 8 de olmaz.
Oğuzhan ya da tolgay 10 demedim ki. Koysan daha iyi oynar. Oğuzhan da dememiş ki yazıcıdan kötü oynarım diye. Ben yusuf yazıcıya 5m dan fazla verilmez diye düşünüyorum. Ve bize gelse ilk 11 e kesinlikle giremeyeceğini düşünüyorum. İyi özellikleri var ama şu an bizde oynayacak 10m edecek halde değil.

Çevrimdışı scarfright

Hah, bir de o. Yusuf Yusuf, en son bir Ozan vardi boyle sisirip sisirip durduklari. Yusuf Yazici kim ya? Ortalama ustu Anadolu takiminin ortalama ustu istatistikleri olan, yavas, gucsuz oyuncusu. Oguzhan'dan zerre fazlasi yok, eksigi var dedik. Ederi tas catlasin 5-6 milyon euro. Ne Tolgay'i keser, ne Talisca'yi ne de Oguzhan'i. Gitsin Bayern'e transfer olsun 50 milyon euro vereceklermis gazetelere kalirsa.
Aynı görüşteyim, katılıyorum.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hayirlisi :bandit:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

MLS i hic takip etmedigim icin Larin hakkinda bir fikrim yok. Mls ile bizim lig cok farkli. Eger 1. Forvet Negredo olarak dusunuluyorsa, ikinci forvet olarak alinabilir. Ama kesinlikle birinci forvet olarak alip riske giremeyiz. Cocuk genc ve yetenekli ama burda ne yapacagini kestiremeyiz.
çocuk kanada milli takımında değilmi  :alala:
sende benim gibi Beşiktaş maçı dışında maç izlemeyenlerdenmisin.

Çevrimiçi Necmi

Oğuzhan ya da tolgay 10 demedim ki. Koysan daha iyi oynar. Oğuzhan da dememiş ki yazıcıdan kötü oynarım diye. Ben yusuf yazıcıya 5m dan fazla verilmez diye düşünüyorum. Ve bize gelse ilk 11 e kesinlikle giremeyeceğini düşünüyorum. İyi özellikleri var ama şu an bizde oynayacak 10m edecek halde değil.

Ben 5 de vermem açıkçası ilerde iyi olabilirmi belki olur ama şu anki performansı
öyle uçuk kaçık rakamlar verilecek bir performans değil fizik yapısı hiçde çok büyüyecek gibi bir
performans göstermiyor. Gelişimini takip etmek lazım ama ts de kalırsa
bir iki senede kaybolabilirde. Belki iyi bir yetiştirici hoca elinde daha iyi duruma gelir.
10 M diyorlar şu anda ülke içinde Beşiktaş dışında 10 edecek yerli oyuncumu var.

Çevrimdışı kartalBaz

Gonderilsin, gonderilmesin diye az konusulmadi burada. Bazi taraftarlar tutturmustu vay efendim ucgen ucgen. Ipe-sapa gelmez iddialar vardi. Yok neymis ucgen yapiyorlarmis, takimin cimentosuymus, suymus buymus. Babel geldi, simdi adini anan yok. Her SL macinda 1 kisi eksik oynuyorduk Olcay'la. Ismail'in bile iyi bek oldugunu iddia edenler var @Necmi abi mesela. Ya, adam defolup gitti de uc macta bir yedirdigi sacma sapan gollerden kurtulduk sonunda.
Necmi abiye cok takiliyosunuz bu konuda ama bir dedigide cikti ismail hakkinda. Simdi biraksak renklilerden biri hemen alir dedi. 2 saat icinde aldi fener :). Bana kalsa futbolcu degil ama necmi abinin dedigi diger konuda dogru cikti. Elestirirken hakkinida yememek lazim :)

Çevrimiçi Necmi

iyi bek demedim ülkedeki en iyi yerli bek dedim daha iyisi varsa buyur söyle
herkes caneri koyuyordu önüne bende caner bek falan değil diyordum. halada aynı fikirdeyim
caneri bek yaparsan orta sahadan atak yapan oyuncuyu seyretmesine şahit olursun
3-5-2 oynayacaksan caneri orta sahanın soluna koyabilirsin işde o kadar
ama sol beke koyarsan bütün takımı mahfeder. Bunun ötesinde gittiği takımlarda
sevilmeyen bir tip sürekli oyuncularla sorun yaşar. ortamı gerer. gruplaşmaya çok elverişli bir
oyuncu caneri nerden tutsan elinde kalır. ismail iyi bir bekmi kesinlikle değil ama yerli seçenek olarak en iyisi
hiç bir zaman sol bekimiz kalsın demedim yerli olarak yedek seçenekleri içinde bir numaralı
aday nasıl GG nin sağda yerli bir alternatifi yoksa ismailde aynı caner kötü oyuncu değil köti bir bek.
fenerde herkes överkende bunu söylüyordum gene bunu söylüyorum herkes orta açıyor asist yapıyor
diyorda bekin asli görevi bu değil önce asli görevini mükemmel yapacak sonra diğer özellikleri üstüne artı
olarak konur. ismailin yedirdiği hatalı golleri sayıyorsunuzda birde dönün canere bakın onun yüzünden
herkesin salladığı tosiç canla başla mücadele ediyor. Boşuna ceza aldığında herkes bayram etmedi.
beşiktaşda içerden gelen her olayın bir tarafında caner olduğunu duyuyorsunuzdur yıllardır hiç bir şey duymadığımız Beşiktaşda
şimdi sık sık olaylar yaşanmaya başlaması normalmi. Beşiktaşın en büyük gücü aile ortamıdır.
caner o ortamı bozacak oyunculardan biri işde. Allahtan ardayı almıyoruz bir belada odur.
arda ile caneri bir araya getirmeyi düşünmek bile aptallıktır.
sürekli laflarımı çarpıtıyorsunuz iyi bir bek demekle elinde yedek olarak en iyi alternatif olur demek aynı şey değil.
ben hiç bir zaman 11 demedim caneri isteyenlere elinde ismail var ve canerden daha iyi bir alternatif dedim
ismaili kulübede oturtursun sorun çıkmaz ama caneri oturtursan sorun çıkar.

Çevrimiçi Necmi

Necmi abiye cok takiliyosunuz bu konuda ama bir dedigide cikti ismail hakkinda. Simdi biraksak renklilerden biri hemen alir dedi. 2 saat icinde aldi fener :). Bana kalsa futbolcu degil ama necmi abinin dedigi diger konuda dogru cikti. Elestirirken hakkinida yememek lazim :)

yerli alternatifi yok bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok şu anda boşta kalsın gs kapar hemen
iki sol bekini yabancı yapamazsın yedek yerli bir sol bek olması lazım kadronda bana ismail dışında
bir isim söyleseniz yerli sol bek olarak yedeğe konabilecek. insanlar olaya realist bakamıyor sürekli dünyadan oyuncu
buluyorlar yerliler tukaka ama babel olcaydan iyidir tabi peki yedeği kim olacak onada bir yabancı ismi söylerler
gitsin demek kolay ama kimsenin anlamadığı şey senin ülkende yabancı sınırsız değil ben tolgada iyi kaleci yedek olarak daha
iyisini bulamayız yönetimin kontrat yenilemesini doğru buluyorum dediğimde herkes
kıyamet kopardı. kimi koyacaksın yedeğe harunumu 10 M a alamazsın alabilsen bile yedekliği kabul ettiremezsin
tolga gitsin diyenler kulübede kimin oturacağını söylemiyor utku diyorlar hazırlık maçında bile güvenip kaleye geçirmem
kaleci gibi önemli bir noktada kalecin sakatlanır yada ceza alırsa utkuya kalmanın ne demek olduğunu düşünmüyorlar bile
şimdi sıkması kolay alt yapıdan koyalım mesela fatih diyorlar en fazla sakat verilen mevkide fatihi dört stoper içinde
tutmak kafaya sıkmakla aynı anlamda. pektemeğin bu takımda olmasını hiç istemiyorum ama larini aldık 3. forvet olarak negredoya denk ba yı aldık diyelim pektemeği gönderdik yerli forvetin olmazsa olmaz.
olcaya laf edenler Beşiktaşdaki istatistiklerine bir baksın bu güne kadar benim bildiğim en iyi kanat oyuncusu istatistiği onda.
yok üçgen yapıyormuş şuymuş buymuş diye dalga geçenler attıklarına ve attırdıklarına bir baksın.
bizde 140 civarı maç oynadı 35 gol 33 asistlik performans sağladı böyle bir kanat oyuncusuna işe yaramaz diyeni
ciddiye bile almam.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

çocuk kanada milli takımında değilmi  :alala:
sende benim gibi Beşiktaş maçı dışında maç izlemeyenlerdenmisin.

Kanada milli takimi mi  :lol: Kimse takmiyor burda futbolu, milli takimin hali ortada. Sokaktan gecen 100 kisiye milli takimdan bir oyuncu soyle desen belki 1 kisi becerebilir.

Evet, aynen. Besiktas disindaki takimlarin maclarini bilerek, isteyerek oturup izlemem. O kadar zamanim yok. Onemli maclari (final maclarini) uyarsa izlemeye calisirim. Coluk cocuga karisip ligleri takip edebilen varsa helal olsun :)

Çevrimiçi Necmi

dans etmekte acele etme bana hiç inandırıcı gelmedi. neymiş 13 ile kapıyı çalmışlarda
başkan 20 istemiş. 34 yaşında kim olursa olsun ne 20 istenir nede birilerinin 20 vereceğine inanılır.
başka bir şey deseler inanacağımda 13 vermişlerde başkan reddetmişde 20 verin demiş
buna @Yunus Emre Dökmeci  bile inanmaz.

Çevrimiçi Necmi

Kanada milli takimi mi  :lol: Kimse takmiyor burda futbolu, milli takimin hali ortada. Sokaktan gecen 100 kisiye milli takimdan bir oyuncu soyle desen belki 1 kisi becerebilir.

Evet, aynen. Besiktas disindaki takimlarin maclarini bilerek, isteyerek oturup izlemem. O kadar zamanim yok. Onemli maclari (final maclarini) uyarsa izlemeye calisirim. Coluk cocuga karisip ligleri takip edebilen varsa helal olsun :)
insan atibanın hatırına bir iki maçı izler :bandit:
gerçi ben milli takımın maçını bile izlemem genelde :D

Çevrimdışı kartalBaz

@mylife1903 emmi var. Misir ligini bile takip ediyor. Buralarda futbolu (onlar soccer diyor) kizlar oynuyor. Kiz dediysek oyle zayif filan da degil hepsi masallah tas gibi. Eyalet liglerinde bile kizli erkekli oynuyosun. Ayaginda topu tutmazlar direk pasli oynuyolar. Birde meksikalilar var oynayan mesela. Hepsi kendini messi zannediyor. Kultur cok onemli cok. Hep diyom amerikalilar kanadalilar filan islerini hep duzgun yaparlar. Mesela bu larin gelsin isini yapar gol atmaya calisir. Dotu basi oynamaz isini yapar. Ama yinede isinamadim larine ben. Bize hizli adam lazim zaten yavasina 4 kusur maas veriyoz.

Çevrimdışı mylife1903

Uykudan tasarruf edecen mac izlemek icin. Ben mesela tvde iki tablette ve telefonda mac aciyom herkesi yatirinca ohh mis. Gunduz de abuk sabuk liglerin maclari oluyor onlari aciyom telefondan ohh mis

Verimli haftasonlarinuyor mesela hanimi misafirlige falan gonderiyom 8-10tane mac izliyom.

Gecen hanim yesil gorunce midem bulaniyor diyordu azicik ara verecem dedim, devre arasi geliyordu ya kadin sevindirik oldu.

Mac iyidir iyi
Evden ise isten eve adamim, metresim yok, alkolum sigaram yok bi mac keyfim var

iyi bek demedim ülkedeki en iyi yerli bek dedim daha iyisi varsa buyur söyle
herkes caneri koyuyordu önüne bende caner bek falan değil diyordum. halada aynı fikirdeyim
caneri bek yaparsan orta sahadan atak yapan oyuncuyu seyretmesine şahit olursun
3-5-2 oynayacaksan caneri orta sahanın soluna koyabilirsin işde o kadar
ama sol beke koyarsan bütün takımı mahfeder. Bunun ötesinde gittiği takımlarda
sevilmeyen bir tip sürekli oyuncularla sorun yaşar. ortamı gerer. gruplaşmaya çok elverişli bir
oyuncu caneri nerden tutsan elinde kalır. ismail iyi bir bekmi kesinlikle değil ama yerli seçenek olarak en iyisi
hiç bir zaman sol bekimiz kalsın demedim yerli olarak yedek seçenekleri içinde bir numaralı
aday nasıl GG nin sağda yerli bir alternatifi yoksa ismailde aynı caner kötü oyuncu değil köti bir bek

Valla Necmi abi, kisiligi misiligi ayri futbolcu olarak Ismail Caner'in yanina bie yaklasamaz. FB'liler bize Ismail'i soktular diye dertleniyorlar. Caner bazen yerinde olmuyor, alanini bos birakiyor falan da, Ismail gibi moron moron seyler yapip ortada giden maci rakibe vermiyor en azindan. Caner super bek olmayabilir ama Ismail tam bir saatli bombaydi, defansta da oyle cok bir ustunlugu yoktu Caner'e zaten o da aslen hucumcuydu. Adama top geldiginde gene ne sacmalayacak bu diye diken ustunde oturuyordum, Mustafa Pektemek girince gol atamayacagimizi anlayip maci kapatmak gibi.

Ama dogruyu da soyleyecegim, denk gelir de Ismail'i FB formasiyla sahada gorunce ayri bir zevk aliyorum. Gitti de kurtulduk. Fakat Fener nerenin takimi? Kadikoy. Ismail'in soy adi ne? Koybasi. Demek ki Ismail'in Fener'in basi oldu. Belki de Aziz Yildirim bunu dusunerek aldi Fener'e, o yuzden almalari referans olmaz. Sebep baska cunku, futbolundan degil basini almak istediler Fener'e, aldilar da simdi orada kalsin 3-5 sene.  :evillol:

[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2018, 05:17:41 BesiktasTaraftari2017 ]

Çevrimiçi Necmi

ozi 10 numara oynamaktan kaçıyorsa bu yeteneğinin yetersizliğinden değil tembelliğinden
10 numara oynayan oyuncu çok güçlü ve mücadeleci olmak zorunda ozi güçlensin belkide
dünyanın en iyi on numaralarından biri olur ama işine gelmiyor  dediğim gibi kendide itiraf etmiş zaten
benim dediğim gibi dememiş ama dediği bu. oyna sekiz numarada orta sahada stabil ol sana gelen topu en yakınındakine at
oynuyormu oynuyor en fazla adı duyulan oyuncu olur ama katkı sıfır. hele bu sene her aldığı topu geriye oynuyor
ileri oynadığında aksiyon gerekiyor tabi topu verdiğinde hamle yapman lazım duramazsın destek vermen şart
ama geriye oynadığında böyle bir sıkıntı yok zaten Beşiktaşın kanatlarda oynama meili merkezi iyice kebap yapıyor.
tabi 10 numara oynamak işine gelmez ense yapamayacak. nasıl zayıf olduğu ve bu zayıflıktan dolayı kendine güvensizliği ileri
gittiğinde hemen belli oluyor. Peruk taksa kadın takımımızda farkedemeyiz ondan daha kuvvetli topa vuran bir sürü kadın oyuncumuz var. :bandit:  bu işin şakası yok artık alınacak 51 puan var ve şampiyon olmak istiyorsak bunun 45 ini almak zorundayız
belki 43 üde yeter ama şüpheli garanti olan 45 peki alabilirmiyiz bu kafada hoca ve oyuncularla 35 alırsak öpüp
başımıza koyalım. Elimizde 51 ide alabilecek bir kadro varken bu çok acı. 51 puanın önünde duran bir engelden kurtulduk omarım ikincisindende kurtuluruzda en azından bir şansımız olur. Barcelona kadar orta açıp bu ortalardan 2 asist çıkartabilen
quaresmaya hala methiyeler düzen hoca nasıl düzelecek onu bilemiyorum işde. Hala elimizdeki kadroyu koruyalım diyor
elindeki kadroyla 30 puan çıkardın hoca eldeki oyunculara bağlanmanı anlarımda biz Beşiktaşa daha bağlıyız.
Elimizde tarihi fırsat var. rakipsiz kalacağız şampiyon olursak Beşiktaşın gelecek 5 yılını ardına kadar açacak
fırsat elimizde hocanın orta aşkına feda ediyoruz. Büyük ihtimal ikinci yarı dönecek çünkü artık tepkilerin sınıra
geldiğinin farkında. Beşiktaş taraftarının kalem kırdığında ne olduğunuda iyi biliyor. rotasyonda kullanabileceği bir
oyuncuyu hepten kaybeder ve o kalem kırılmak üzere.

Çevrimdışı mylife1903

Valla Necmi abi, kisiligi misiligi ayri futbolcu olarak Ismail Caner'in yanina bie yaklasamaz. FB'liler bize Ismail'i soktular diye dertleniyorlar. Caner bazen yerinde olmuyor, alanini bos birakiyor falan da, Ismail gibi moron moron seyler yapip ortada giden maci rakibe vermiyor en azindan. Caner super bek olmayabilir ama Ismail tam bir saatli bombaydi, defansta da oyle cok bir ustunlugu yoktu Caner'e zaten o da aslen hucumcuydu. Adama top geldiginde gene ne sacmalayacak bu diye diken ustunde oturuyordum, adam, Mustafa Pektemek girince gol atamayacagimizi anlayip maci kapatmak gibi.

Ama dogruyu da soyleyecegim, denk gelir de Ismail'i FB formasiyla sahada gorunce ayri bir zevk aliyorum.  :evillol:

Kupa maclarinda gordugu kirmizi kartlar fbyi ligde iddiali duruma getirmisti.

Caner kotu bir bek olabilir, ismael ise futbolcu degildir

Ismaelin besiktasta 7 sene oynamasi sonra bomba bir sozlesme ile fbye transfer olmasi sadece turk futbolunun degil, ulkenin de ozetidir.

Sanki sadece bizim takimlarda solbek var. antalyali sakib iyi oyuncu mesela, bursaspordaki avusturalyali cocuk, kayserispordaki atilla midir nedir, oyle bir ortam yaratiliyor ki sadece caner ve ismael.

Etiketler: